Potrzebuję zmiany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-26, 09:40   #1
CzarnaMamba777
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar CzarnaMamba777
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8
GG do CzarnaMamba777

Potrzebuję zmiany


Witam jako, że mam straszną ochotę, aby coś w sobie zmienić (i jakoś tak padło na kolor włosów), chciałabym zapytać w jakim kolorze ewentualnie byłoby mi dobrze ;] tylko chciałabym coś ciemnego, bo w jasnych włosach czułabym się źle, a poza tym nie pasowałyby do moich ubrań :P na początku chciałam na czarno, ale stwierdziłam, że to marny pomysł, gdyż wygląda to strasznie sztucznie, a poza tym nie byłoby mi w nim za ładnie. No ale ja już nic nie mówię, tylko ślicznie proszę o poradę To moje zdjęcia:
http://rikkusia.w.interia.pl/foty/IM000632.JPG
http://rikkusia.w.interia.pl/foty/IM000636.JPG
http://rikkusia.w.interia.pl/IM000413.JPG
Z góry dziękuję
CzarnaMamba777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 17:55   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Potrzebuję zmiany

Wiesz na kolorach to ja sie nieznam tak dobrze,moze taki jak na tej fotce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg forum22hz.jpg (52,5 KB, 74 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:18   #3
motyleczek
Raczkowanie
 
Avatar motyleczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 190
Dot.: Potrzebuję zmiany

Cytat:
Napisane przez kaska222
Wiesz na kolorach to ja sie nieznam tak dobrze,moze taki jak na tej fotce
Rzeczywiście ten kolorek który Ci proponuje Kaska222 jest ładny, ale Twój jest bardzo podobny!!

Szczerze? Masz piękne włosy i piękny kolorek Dziewczyno!!! Nie niszcz ich farbą (a potem jeszcze te odrosty i znów farba ) ja osobiście po "głupocie" z farbowaniem wracam do naturalnego...

Jeśli czujesz potrzebę zmiany to może zmień fryzurke??
Z tego co widać na zdjęcich masz pewnie długie i proste, więc proponowałabym Ci żebyś je ładnie wystopniowała! (chociazby tak jak na zdjęciu Kaski222)

Takie delikatne wycieniowanie zmienia natychmiastowo i dajac w pewnym sensie "radykalną" zmianę bez ingercji w strukturę włosa co niestety farba czy nawet szampon koloryzujacy robi!!!

Przemyśl to chociaż przez chwilkę
Pozdrawiam i zyczę miłych zmian
__________________
"Bo miłość nie polega na tym, by stać nieruchomo jak pustynia, ani hulać po świecie jak wiatr, ani patrzeć na wszystko z daleka (..)"
--Paulo Coleho--


motyleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:32   #4
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Potrzebuję zmiany

Ja również myślę, że masz śliczny kolor włosów i chyba nie ma sensu nakładać na nie farbę... I jak poprzedniczka uważam, że wystarczy włoski wycieniować i będzie świetnie
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 10:35   #5
CzarnaMamba777
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar CzarnaMamba777
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8
GG do CzarnaMamba777
Dot.: Potrzebuję zmiany

Dziękuję Wam bardzo no coż, włosy już wycieniowałam, ale to i tak wydaje mi się za mało. Ma straszną ochotę poeksperymentować z kolorem... Mój już naprawdę mi się znudził. I tak właśnie pytam o radę, żeby przypadkiem rzeczywiście nie popsuć sobie włosów. Bo mnie np. Strasznie ciągnie do ciemnych fioletów, ale jednak boję się, że to nie będzie ładnie na mnie wyglądać... Czyli po ludzku: Chciałabym jakiejś szalonej, radykalnej zmiany, ale tak, żeby to jakoś wyglądało byłabym bardzo wdzięczna za radę
CzarnaMamba777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 15:51   #6
motyleczek
Raczkowanie
 
Avatar motyleczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 190
Dot.: Potrzebuję zmiany

..na tych zdjęciach co wkleiłaś masz wycioniowane włoski?? ..jesli tak, to może dlatego nie czujesz radykalnej zmiany, bo są wycieniowane tek leciutko..
Jeśli masz dłuugasne włoski proponuje wycieniowanie na całeg długości (tak jak zdjecie wcześniej wklejone) będzie większa "radykalna" zmiana i na pewno będzie pasować do Ciebie..


Cytat:
Napisane przez CzarnaMamba777
Dziękuję Wam bardzo no coż, włosy już wycieniowałam, ale to i tak wydaje mi się za mało. Ma straszną ochotę poeksperymentować z kolorem... Mój już naprawdę mi się znudził. I tak właśnie pytam o radę, żeby przypadkiem rzeczywiście nie popsuć sobie włosów. Bo mnie np. Strasznie ciągnie do ciemnych fioletów, ale jednak boję się, że to nie będzie ładnie na mnie wyglądać... Czyli po ludzku: Chciałabym jakiejś szalonej, radykalnej zmiany, ale tak, żeby to jakoś wyglądało byłabym bardzo wdzięczna za radę
A co do kolorku..to ja sie bedę dalej upierać i UPIERAĆ;P żebys go nie zmieniała!!!!
Lecz wybór należy do Ciebie, a jak już bardzo(ale tak bardzo;p) chcesz zmienić kolorek to proponuje do eksperymentów sasztki koloryzujace (takie zmywalne po 3 myciach) mała ingerencja a jak się kolor nie spodoba lub nie bedzie pasowć, głowa pod wodę i już mamy swój kolor bez wiekszych efektów niepożądanych

__________________
"Bo miłość nie polega na tym, by stać nieruchomo jak pustynia, ani hulać po świecie jak wiatr, ani patrzeć na wszystko z daleka (..)"
--Paulo Coleho--


motyleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 19:03   #7
CzarnaMamba777
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar CzarnaMamba777
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8
GG do CzarnaMamba777
Dot.: Potrzebuję zmiany

Tak prawdę mówiąc, to te zdjęcia są z czasów, jak jeszcze nie miałam wycieniowanych. Ale teraz to mam naprawde na całej długości i jakos tak specjalnie zmiany nie czuję. A ścinać włosów nie chcę, o nie! W życiu. Tylko kolor zmienić ;] no dobrze, a z tych co się zmywają po 3 myciach, to jakie mogłabyś mi polecić? (i w ogóle, to dzięki )
CzarnaMamba777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 23:39   #8
motyleczek
Raczkowanie
 
Avatar motyleczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 190
Dot.: Potrzebuję zmiany

Polecić?..nie wiem czy jestem w tym dobra
Takich zmywalnych saszetek to ja tylko z palette korzystałam, kolorki fajne(cena też nie porażająca) tylko nie wiem czy ta marka odpowiednia bo podobno farby (te trwałe) strasznie niszczą włosy, ale myśle że te szmponetki raczej nie, jakby co proponuje porządnie odżywką potraktować włoski, oczywiście taką do włosów farbowanych,co by kolor od razu nie zblakł.

Słyszałam jeszcze o saszetkach z welli, ale tam to już chyba jakieś dziwne kolory były typu niebieski czerwony, zielony, a chyba aż takiej zmiany to nie chcesz

Z pallete są fajne własnie fiolety,ale pamiętaj że fiolety śa bardziej zminym odcieniem niż ciepłym, a z tego co pamiętam to masz ciepłą oprawę

AA i jak już się zdecydujesz to proszę o zdjęcie z wynikiem
__________________
"Bo miłość nie polega na tym, by stać nieruchomo jak pustynia, ani hulać po świecie jak wiatr, ani patrzeć na wszystko z daleka (..)"
--Paulo Coleho--


motyleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 16:46   #9
CzarnaMamba777
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar CzarnaMamba777
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8
GG do CzarnaMamba777
Dot.: Potrzebuję zmiany

Szczerze mówiąc właśnie dobrze mi w zimnych kolorach. Może na zdjęciu tak wyszło, ale jestem chłodnym typem (lato) i raczej w ciepłych kolorach wyglądam nijako. No to w takim razie wypróbuję ten fiolet ;P i jak już będzie po, to podrzucę zdjęcie bardzo dziękuję za te wszystkie porady
Pozdrawiam
CzarnaMamba777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.