Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-07, 16:46   #481
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Szaleje, wydzwania a potem bedzie kolejna fryzjerka czy kosmetyczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 16:46   #482
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Również nie uważam, że dziecko zbliża, dlatego napisałam o rzekomym scaleniu.

Jeśli byśmy mieli grupę par bezdzietnych z problemami oraz tą samą grupę par z dziećmi, to obstawiam, że w grupie bezdzietnych byłoby więcej rozstań niż w grupie drugiej ze względu na dziecko.



Facetom też się zdarza podobnie myśleć, że dziecko jest cudownym scalaczem. Np. kiedyś usłyszałam od faceta, że chciałby mi strzelić dzieciaka, żeby mnie przy sobie zatrzymać. Albo mojej siostrze facet po zerwaniu powiedział, że szkoda, że nie wpadli, bo by dalej byli razem.


Aż mi sie przypomniał facet z którym dopiero co zaczynałam sie spotykać, ze on by chciał dziecka bo bylibyśmy juz na zawsze
to był nasz ostatni raz ja dziękuje za kolesia co moze sie okazać, ze on kombinuje jak tu wpaść
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 16:51   #483
Sadimka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 33
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Stosuję od roku te same tabletki. Tak, są dwuskładnikowe. Ostatnie krwawienie skończyło mi się 14.12. 5.01. powinno zacząć się kolejne, 2 dzień i cisza, test był jeden. Idę do lekarza, dowiem się dziś wszystkiego.
Sadimka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 16:58   #484
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez Sadimka99 Pokaż wiadomość
Stosuję od roku te same tabletki. Tak, są dwuskładnikowe. Ostatnie krwawienie skończyło mi się 14.12. 5.01. powinno zacząć się kolejne, 2 dzień i cisza, test był jeden. Idę do lekarza, dowiem się dziś wszystkiego.
Kiedy uprawiałaś seks. I jaki był poprzedni okres normalny czy skąpy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 17:14   #485
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

A zazwyczaj którego dnia przerwy miałaś krwawienie? I kiedy współżyłaś?
Ostatnia przerwa w tabletkach to 7-14 grudnia?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez paczanga
Czas edycji: 2019-01-07 o 17:27
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 17:49   #486
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86337606]Skoro tak się skwapliwie zabezpieczałaś to może nie jesteś w ciąży, tylko masz nowotwór? ¯\_(ツ)_/¯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Jeżu, to nie jest śmieszne.
Oby nie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 18:27   #487
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Również uwazam ze dziecko nie naprawi szwankującego związku.

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Widocznie że stresu nie wzięłaś jakiejs tabletki.



Zgadzam się teksty że dziecko zbliza to bzdura. Wiem to a nie mam dzieci. Byc może właśnie z obawy że okaże się że partner nie pomaga i wszystko na mojej głowie. Nie będzie czasu na wspólne chwile itd.
Nie zazdroszczę takich obaw co do partnera :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 18:28   #488
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jeżu, to nie jest śmieszne.
Oby nie.
Śmieszne nie, ale możliwe. Niektóre nowotwory mają zdolność do sekrecji gonadotropin. Po wykluczeniu ciąży mimo wszystko bym to sprawdziła, bo nowotwór to nie wyrok. Zwłaszcza jak podejmie się szybko leczenie.

PS Wciąż jednak uważam, że wątek jest trollowy m.in. dlatego, że trudno od autorki uzyskać jakieś konkretne informacje np. jakie leczenie niepłodności podjęli albo chociaż jakie przyczyny niepowodzeń zdiagnozowali skoro podobno tak się z mężem starali o dziecko od kilku lat. Zajście w ciążę przy pojedyńczym stosunku w dodatku zabezpieczonym tabletkami antykoncepcyjnymi dwóch osób borykajacych się rzekomo z problemami z płodnością to jakieś kuriozum. Nie wiem. Może trzeba zacząć wypatrywać gwiazdy i trzech króli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 18:34   #489
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez Sadimka99 Pokaż wiadomość
Najgorsze że ja chyba psychicznie nie jestem gotowa na dziecko. Mam problem sama ze swoimi uczuciami, gdzie teraz jestem pozostawiona samej sobie, a co dopiero gdybym miała mieć odpowiedzialność za maleństwo, nie podobałabym. Nie chcę na to skazywać niewinnej istotki. Rodzice by mi na pewno pomogli, ale wychowywanie dziecka bez ojca, w rozbitej rodzinie, nie widzę tego. Jestem przerażona co dalej jeśli ginekolog to potwierdzi.

Nie wierzę że dziecko odmieni nasze problemy. 5 lat temu bylibyśmy najszczęśliwsi na świecie, ale nie teraz z masą problemów.

Wciąż zachodzę w głowę jak to możliwe, myślę i myślę i nie wierzę żebym mogła być w ciąży. Na pewno brałam tabletki, nie wymiotowałam, leki nasenne używam od lat tych samych, skonsultowane z lekarzem, innych nie brałam poza przeciwbólowymi, toć apap czy ibuprom nie zahamował działania antykoncepcji. I ten jeden jedyny raz od miesięcy i wpadłam? Nawet nie mam teraz żadnych objawów typu nudności, to chyba jakiś koszmar, to czekanie dobija, a wizyta dopiero po 19...

Nie czuję się niczyją własnością, ale to dziecko jeśli będzie, będzie też K. I znam go, wiem, że to jego marzenie i nie zrezygnuje z niego. Siłą rzeczy w przypadku ewentualnego rozstania, niemowlaka sama mu nie oddam na weekend i nie będę mogła się od niego odciąć. Poza tym, już teraz mu trudno wytrwać w "izolacji" ode mnie, dzwoni, pisze, nalega na spotkania, pojechał za mną na wyjazd, on oszaleje i szczerze nie mam pojęcia jakby zareagował, na pewno przekonywałby mnie że musi wrócić, co komplikuje sprawy nawet jeśli powiem "nie". Bo on nie odpuści, będę musiała się z nim że tak powiem dodatkowo użerać.
Po co Ci wizyta u lekarza na tym etapie?
Ja 2 razy bylam w ciazy i vo zabawne, w pierwszej ciazy bylam na fotelu ginekologicznym mniej wiecej w terminie spodziewanej miesiaczki (w innej sprawie niz ciaza) i ciaza nie zostala rozpoznana. W drugiej ciazy bylam na usg ginekologicznym kontrolnym, kilka dni przed spodziewana miesiaczka. Rowniez bylo za wczesnie na rozpoznanie ciąży.
Zrob badanie z krwi. Koszt 30 zl i masz 100% pewnosci i czarno na bialym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Sadimka99 Pokaż wiadomość
Stosuję od roku te same tabletki. Tak, są dwuskładnikowe. Ostatnie krwawienie skończyło mi się 14.12. 5.01. powinno zacząć się kolejne, 2 dzień i cisza, test był jeden. Idę do lekarza, dowiem się dziś wszystkiego.
Ciaza na 100% No proszę..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 18:42   #490
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86338222]Śmieszne nie, ale możliwe. Niektóre nowotwory mają zdolność do sekrecji gonadotropin. Po wykluczeniu ciąży mimo wszystko bym to sprawdziła, bo nowotwór to nie wyrok. Zwłaszcza jak podejmie się szybko leczenie.

PS Wciąż jednak uważam, że wątek jest trollowy m.in. dlatego, że trudno od autorki uzyskać jakieś konkretne informacje np. jakie leczenie niepłodności podjęli albo chociaż jakie przyczyny niepowodzeń zdiagnozowali skoro podobno tak się z mężem starali o dziecko od kilku lat. Zajście w ciążę przy pojedyńczym stosunku w dodatku zabezpieczonym tabletkami antykoncepcyjnymi dwóch osób borykajacych się rzekomo z problemami z płodnością to jakieś kuriozum. Nie wiem. Może trzeba zacząć wypatrywać gwiazdy i trzech króli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To prawda, zazwyczaj w zależności od wieku, po półrocznych maksymalnie rocznych staraniach o dziecko ląduje się u lekarza i bada przyczyny lub podejmuje próby in vitro (jak rozumiem tutaj nie ma problemu finansowego) i nie rozumiem po co ta dzisiejsza wizyta u ginekologa ?

Jeśli drugiego dnia przerwy w tabletkach nie ma krwawienia to już jest powód do alarmu?

Edytowane przez paczanga
Czas edycji: 2019-01-07 o 18:52
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 18:50   #491
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86338222]Śmieszne nie, ale możliwe. Niektóre nowotwory mają zdolność do sekrecji gonadotropin. Po wykluczeniu ciąży mimo wszystko bym to sprawdziła, bo nowotwór to nie wyrok. Zwłaszcza jak podejmie się szybko leczenie.

PS Wciąż jednak uważam, że wątek jest trollowy m.in. dlatego, że trudno od autorki uzyskać jakieś konkretne informacje np. jakie leczenie niepłodności podjęli albo chociaż jakie przyczyny niepowodzeń zdiagnozowali skoro podobno tak się z mężem starali o dziecko od kilku lat. Zajście w ciążę przy pojedyńczym stosunku w dodatku zabezpieczonym tabletkami antykoncepcyjnymi dwóch osób borykajacych się rzekomo z problemami z płodnością to jakieś kuriozum. Nie wiem. Może trzeba zacząć wypatrywać gwiazdy i trzech króli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Leany, uczciwie powiem, że i my rozważamy, czy to trollowy wątek, czy nie. Nie jest to wykluczone, ale z drugiej strony z podobnymi przypadkami mam na co dzień do czynienia, więc nie jest to wykluczone, że Autorka pisze prawdę.

Spokojnie zaczekajmy, jak się wątek dalej rozwinie, ok?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 22:16   #492
Motylineczka
Raczkowanie
 
Avatar Motylineczka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 159
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Autorko, jak wizyta?
Motylineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 23:50   #493
Sadimka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 33
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Po pierwsze nie siedzę cały dzień na forum by odpowiadać na wszelkie pytania. Nie widziałam też żadnego o naszą płodność, czy bezpłodność. Po drugie - nawet gdyby padło, a mi umknęło (zacytuj gdzie kto pytał), to nie mam obowiązku wam się spowiadać, czy któreś z nas się leczyło i jak, co było powodem, czy in vitro jest wg naszego światopoglądu ok, czy woleliśmy czekać, bo nie musimy mieć dziecka przed 30. Może jeszcze skany dokumentacji medycznej do tego?! To nie jest temat wątku, nie pytałam jak zajść w ciąże i te sprawy pozostawię do konsultacji lekarzom, a nie radom w sieci. To już przesada i bezczelność, że zaglądacie nam w portfel i insynuujecie na co nas stać, czy kiedy powinniśmy iść po pomoc do specjalisty, wymagając szczegółów, które nie powinny nikogo poza mną i K. interesować! Oczywiście przy okazji wymyślając trolling, z moderacją na czele. Nic dodać, nic ująć.


Niestety test pokazywał prawdę. Jest ciąża. Już poprzednie krwawienie to nie było z odstawienia, czy jak to nazwałam okres, tylko krwawienie implantacyjne, co jest wg mojej ginekolog rzadkie, ale się zdarza. Pokryło się idealnie z dniem odstawienia, brak jakichkolwiek innych objawów poza zmęczeniem i osłabieniem, co raczej łączyłam ze stresem. I te nieszczęsne tabletki, których działanie prawdopodobnie obniżyły uspokajacze, a konkretnie w nich zioła. W obszernym wywiadzie nie znalazłyśmy z doktor innej możliwości. Do głowy by mi to nie przyszło. Jestem załamana i nie mam pojęcia co dalej.

Edytowane przez Sadimka99
Czas edycji: 2019-01-07 o 23:52
Sadimka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 00:27   #494
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Autorko, trzymam za Ciebie kciuki.
Na upartego, każdą jedną historie na tym forum można uznać za ścieme.
Niejednokrotnie przekonałam się o tym, że życie pisze najciekawsze scenariusze.. czasem piękne, czasami niestety przerażające. Byłam świadkiem wielu historii znajomych czy przyjaciół i też ciężko byloby mi w nie uwierzyć, gdyby nie to, że bylam ich świadkiem.
Zgadzam się też z komentarzami, że poziom chamstwa niektórych osób jest powalający.

Mam nadzieję, że wszystko Ci się pokłada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 00:28   #495
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 115
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez Sadimka99 Pokaż wiadomość
Po pierwsze nie siedzę cały dzień na forum by odpowiadać na wszelkie pytania. Nie widziałam też żadnego o naszą płodność, czy bezpłodność. Po drugie - nawet gdyby padło, a mi umknęło (zacytuj gdzie kto pytał), to nie mam obowiązku wam się spowiadać, czy któreś z nas się leczyło i jak, co było powodem, czy in vitro jest wg naszego światopoglądu ok, czy woleliśmy czekać, bo nie musimy mieć dziecka przed 30. Może jeszcze skany dokumentacji medycznej do tego?! To nie jest temat wątku, nie pytałam jak zajść w ciąże i te sprawy pozostawię do konsultacji lekarzom, a nie radom w sieci. To już przesada i bezczelność, że zaglądacie nam w portfel i insynuujecie na co nas stać, czy kiedy powinniśmy iść po pomoc do specjalisty, wymagając szczegółów, które nie powinny nikogo poza mną i K. interesować! Oczywiście przy okazji wymyślając trolling, z moderacją na czele. Nic dodać, nic ująć.

Ależ ty w ogóle nie musisz nam niczego opowiadać ani odnosić się do niczego. Ale nie dziw się potem, że jesteś uznana za trolla, bo nie podajesz konkretów. Typowe dla zmyślonych historii.


Cytat:
Napisane przez Sadimka99 Pokaż wiadomość
Niestety test pokazywał prawdę. Jest ciąża. Już poprzednie krwawienie to nie było z odstawienia, czy jak to nazwałam okres, tylko krwawienie implantacyjne, co jest wg mojej ginekolog rzadkie, ale się zdarza. Pokryło się idealnie z dniem odstawienia, brak jakichkolwiek innych objawów poza zmęczeniem i osłabieniem, co raczej łączyłam ze stresem. I te nieszczęsne tabletki, których działanie prawdopodobnie obniżyły uspokajacze, a konkretnie w nich zioła. W obszernym wywiadzie nie znalazłyśmy z doktor innej możliwości. Do głowy by mi to nie przyszło. Jestem załamana i nie mam pojęcia co dalej.

Musisz podjąć decyzję, my ci nie pomożemy. Ja bym usunęła, bo nigdy się od faceta nie uwolnisz, ale to nie ja będę żyła z konsekwencjami.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 05:47   #496
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ależ ty w ogóle nie musisz nam niczego opowiadać ani odnosić się do niczego. Ale nie dziw się potem, że jesteś uznana za trolla, bo nie podajesz konkretów. Typowe dla zmyślonych historii.





Musisz podjąć decyzję, my ci nie pomożemy. Ja bym usunęła, bo nigdy się od faceta nie uwolnisz, ale to nie ja będę żyła z konsekwencjami.
Ja też bym usunęła. I nawet bym mu nie powiedziała o ciąży i usunięciu, ale zakończyła związek ostatecznie.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 06:53   #497
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

I ja bym usunela
Nie potrzebny balast w tej sytuacji
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 07:11   #498
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Ginekolog powiedziała że tabletki ziołowe obniżyły działanie pigułek? Który to tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 08:57   #499
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Ale co to za logika, starać się tyle czasu o dziecko a potem usunąć ciążę?! Autorka z tego co pamiętam cenila małżeństwo ze względu wiary, a dokona aborcji?!
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 09:32   #500
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Autorka nie dokona aborcji bo to dla niej blogoslawienstwo ,wreszcie jest coś co przywróci jego miłość i wszystko będzie jak w bajce
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 09:57   #501
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 115
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez peopeo Pokaż wiadomość
Ale co to za logika, starać się tyle czasu o dziecko a potem usunąć ciążę?! Autorka z tego co pamiętam cenila małżeństwo ze względu wiary, a dokona aborcji?!
Ja napisałam pod siebie, bo tylko taka perspektywę znam.

Staranie się o dziecko w małżeństwie, a rodzenie dziecka złamasa bez kręgosłupa moralnego i bycie samotną matką to dwie kompletnie różne sytuacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 10:01   #502
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Nie rozumiem po co te ostre słowa dotyczące nie narodzonego jeszcze dziecka? Przesadzasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Ok, już rozumiem, to opis ojca dziecka XD Sorry


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Efkakam
Czas edycji: 2019-01-08 o 10:04
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 10:02   #503
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 115
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Nie rozumiem po co te ostre słowa dotyczące nie narodzonego jeszcze dziecka? Przesadzasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Ok, już rozumiem, to opis ojca dziecka XD Sorry


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 10:12   #504
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

A może dziecko przejmie charakter autorki? Przecież dziecko jest odrębnym bytem i wszystko zależy od wychowania. Do zlamasa nie musi wracać, tylko podać o alimenty. Autorka jest niezależna finansowo, ma rodzinę która stoi za nią. A swoje lata też już ma, 10 lat małżeństwa-tzn pewnie ma jakieś 32-35 lat jak nie więcej... myślicie że uda się jej do 40 spotkać miłość życia i zajść w ciążę ?! Bo ja nie. Jeśli autorka chce być kiedykolwiek matką, to powinna wykorzystać tą okazję. W ciąży już jest, musi teraz tylko na siebie uważać by ją donosic. Aborcja w jej sytuacji to jakiś kosmos
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 10:15   #505
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez peopeo Pokaż wiadomość
Do zlamasa nie musi wracać, tylko podać o alimenty.
Przy podejściu "K. gdyby się dowiedział, wróciłby na pewno" nie jest to takie oczywiste.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 10:16   #506
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez peopeo Pokaż wiadomość
A może dziecko przejmie charakter autorki? Przecież dziecko jest odrębnym bytem i wszystko zależy od wychowania. Do zlamasa nie musi wracać, tylko podać o alimenty. Autorka jest niezależna finansowo, ma rodzinę która stoi za nią. A swoje lata też już ma, 10 lat małżeństwa-tzn pewnie ma jakieś 32-35 lat jak nie więcej... myślicie że uda się jej do 40 spotkać miłość życia i zajść w ciążę ?! Bo ja nie. Jeśli autorka chce być kiedykolwiek matką, to powinna wykorzystać tą okazję. W ciąży już jest, musi teraz tylko na siebie uważać by ją donosic. Aborcja w jej sytuacji to jakiś kosmos
Ta poda o alimenty i nie musi wracać
Jak sama napisałaś dziecko jest odrębnym bytem i ma prawo do kontaktu z dwojgiem rodziców. Nawet jakby do niego nie wróciła to miałaby z nim kontakt przez następne 18 lat co najmniej wychowujac wspolne dziecko
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 10:28   #507
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 115
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez peopeo Pokaż wiadomość
A może dziecko przejmie charakter autorki?
Ok. Jeszcze raz.

"Rodzenie dziecka złamasa". Czyli ojciec jest zlamasem, skąd wiem, jaki charakter będzie miało dziecko.

Gdybym chciała opisać dziecko, zrobilabym to tak.

"Rodzenie dziecka - zlamasa". Bo zlamas opisuje dziecko tutaj. Albo "rodzenie jakiegos złamasa" po prostu.

Nie wiem, czy to poprawne. Ale wydaje mi się logiczne, więc już przestańcie mnie nie rozumieć.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 10:33   #508
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez peopeo Pokaż wiadomość
A może dziecko przejmie charakter autorki? Przecież dziecko jest odrębnym bytem i wszystko zależy od wychowania. Do zlamasa nie musi wracać, tylko podać o alimenty. Autorka jest niezależna finansowo, ma rodzinę która stoi za nią. A swoje lata też już ma, 10 lat małżeństwa-tzn pewnie ma jakieś 32-35 lat jak nie więcej... myślicie że uda się jej do 40 spotkać miłość życia i zajść w ciążę ?! Bo ja nie. Jeśli autorka chce być kiedykolwiek matką, to powinna wykorzystać tą okazję. W ciąży już jest, musi teraz tylko na siebie uważać by ją donosic. Aborcja w jej sytuacji to jakiś kosmos
Autorka napisała że nie muszą mieć dziecka przed 30tką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 10:35   #509
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 10:35   #510
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 115
Dot.: Wybaczyłam zdradę, tylko jak żyć dalej?

Cytat:
Napisane przez peopeo Pokaż wiadomość
Przecież dziecko jest odrębnym bytem i wszystko zależy od wychowania. Do zlamasa nie musi wracać, tylko podać o alimenty. Autorka jest niezależna finansowo, ma rodzinę która stoi za nią. A swoje lata też już ma, 10 lat małżeństwa-tzn pewnie ma jakieś 32-35 lat jak nie więcej... myślicie że uda się jej do 40 spotkać miłość życia i zajść w ciążę ?! Bo ja nie. Jeśli autorka chce być kiedykolwiek matką, to powinna wykorzystać tą okazję. W ciąży już jest, musi teraz tylko na siebie uważać by ją donosic. Aborcja w jej sytuacji to jakiś kosmos
Czasem warto poczekać. To nie jest typ, z którym macierzyństwo będzie łatwe i przyjemne, tylko jej będzie mnożył problemy.

Ale.to już decyzja autorki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-11 05:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.