SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-19, 17:03   #2101
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez kiniak_w Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc - żadnej. Dla człowieka, który ma pojęcie o tym, jak działa prawo, to będzie jak poradnik "jak radzić sobie z przeziębieniem" dla lekarza. Obawiam się, że w tej cenie nic naprawdę kompetentnego nie znajdziesz, ewentualnie możesz poszukać czegoś w stylu "ciekawe sprawy/procesy w historii".
Dziękuję za opinię.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 21:33   #2102
miyavi666
Raczkowanie
 
Avatar miyavi666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 219
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

szukam filmu w którym wystepował Leonardo di Caprio (chyba)...fabuła jest o chłopaku, który słysząc legendę o wyspie z polem marihuany wybiera się w podróż i z pomocą mapy chce ją odszukać. W końcu udaje mu się, mówi o tym kolegom, lecz później jest on ścigany przez właścicieli. Zostaje on złapany i cały czas musi uciekać... nie pamiętam więcej. Dawno temu na polsacie leciała zapowiedź filmu.
miyavi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 21:36   #2103
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez miyavi666 Pokaż wiadomość
szukam filmu w którym wystepował Leonardo di Caprio (chyba)...fabuła jest o chłopaku, który słysząc legendę o wyspie z polem marihuany wybiera się w podróż i z pomocą mapy chce ją odszukać. W końcu udaje mu się, mówi o tym kolegom, lecz później jest on ścigany przez właścicieli. Zostaje on złapany i cały czas musi uciekać... nie pamiętam więcej. Dawno temu na polsacie leciała zapowiedź filmu.
http://www.filmweb.pl/Niebianska.Plaza
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 11:23   #2104
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Słuchajcie.. Wątpię by ktoś wiedział, ale myślę o tym filmie intensywnie. Polski film, wyglądał jak za czasów prl, akcja polegała na tym, że było małżeństwo, które mieszkało z matka tego męża. Matka była bardzo religijna, wieszala krzyże na ścianach itd. Raz ta żona chciała zrobić jakąś imprezę u nich w domu i wywalila gdzieś łóżko tej matki, zdjęła te wszystkie religijne ozdoby, krzyże i powiedziała jej, ze musi iść się przejść i wrócić późno. Była chyba zima albo jesień, nie pamiętam. Później ta babcia chodziła po mieście, jest pokazane jak ogląda witryny sklepowe, w końcu wędruje nad rzekę i popełnia samobójstwo tzn topi się

Sent from my SK17i using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 16:39   #2105
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez kiniak_w Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc - żadnej. Dla człowieka, który ma pojęcie o tym, jak działa prawo, to będzie jak poradnik "jak radzić sobie z przeziębieniem" dla lekarza. Obawiam się, że w tej cenie nic naprawdę kompetentnego nie znajdziesz, ewentualnie możesz poszukać czegoś w stylu "ciekawe sprawy/procesy w historii".
A może jakieś konkretne tytuły/nazwiska? Bo tak szukam hasłowo i nic nie znajduję (na allegro). ;/
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 20:52   #2106
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Słuchajcie.. Wątpię by ktoś wiedział, ale myślę o tym filmie intensywnie. Polski film, wyglądał jak za czasów prl, akcja polegała na tym, że było małżeństwo, które mieszkało z matka tego męża. Matka była bardzo religijna, wieszala krzyże na ścianach itd. Raz ta żona chciała zrobić jakąś imprezę u nich w domu i wywalila gdzieś łóżko tej matki, zdjęła te wszystkie religijne ozdoby, krzyże i powiedziała jej, ze musi iść się przejść i wrócić późno. Była chyba zima albo jesień, nie pamiętam. Później ta babcia chodziła po mieście, jest pokazane jak ogląda witryny sklepowe, w końcu wędruje nad rzekę i popełnia samobójstwo tzn topi się

Sent from my SK17i using Tapatalk
taka sytuacja miała miejsce w polskim serialu "Dom"
tylko że babcia z tego co pamiętam nie popełniła samobójstwa, a po prostu zaginęła. Potem chyba odnalazła się. Nie pamiętam dokładnie, bo ostatni raz oglądałam ten serial kilka lat temu
__________________
od marca 2012 dbam o włosy


Edytowane przez vanilla_kate
Czas edycji: 2012-10-21 o 20:54
vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 21:37   #2107
miyavi666
Raczkowanie
 
Avatar miyavi666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 219
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
dziękuję!
miyavi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 19:46   #2108
Jestem chlopak
Zakorzenienie
 
Avatar Jestem chlopak
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 595
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

To chyba właściwy temat żebym zadał pytanie:

Szukam jakiś komedii z ostatnich lat, które można by obejrzeć z dziewczyną, jako że w temacie komedii słabo obeznany jestem, mogły byście podać jakieś tytuły które was porządnie rozśmieszyły ?

Możecie mi wysłać tytuły w wiadomości prywatnej żeby nie zaśmiecać tutaj wątku, z góry dzięki !
Jestem chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 20:11   #2109
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Jeśli mieszkasz gdzieś, gdzie jeszcze pokazują w kinach Nietykalnych - weź dziewczynę do kina

A o jakiego typu filmy Tobie chodzi? Może "Jeszcze dalej niż północ"? albo "Kocha,lubi, szanuje", albo klasyka, jak Cztery wesela i pogrzeb itd?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2012-10-23 o 20:15
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:18   #2110
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
taka sytuacja miała miejsce w polskim serialu "Dom"
tylko że babcia z tego co pamiętam nie popełniła samobójstwa, a po prostu zaginęła. Potem chyba odnalazła się. Nie pamiętam dokładnie, bo ostatni raz oglądałam ten serial kilka lat temu
Dziękuję ale kurde, to nie to
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:27   #2111
Jestem chlopak
Zakorzenienie
 
Avatar Jestem chlopak
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 595
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Nietykalnych oczywiście widzieliśmy

Mogą być w takim stylu, mogą być "lżejsze" byle nie za bardzo głupkowate bo mamy po 28 lat

Ja bardziej Dramaty czy dokumentalne oglądam stąd moja nieznajomość takich tytułów jak "Jeszcze dalej niż północ" no ale nadrobię

A to co was śmieszy pewnie i ją uraduje, ja tam się mogę w razie czego przemęczyć, czego się nie robi dla sprawienia radości kobiecie nie ?

Edytowane przez Jestem chlopak
Czas edycji: 2012-10-23 o 21:33
Jestem chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 21:46   #2112
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Jestem chlopak Pokaż wiadomość
To chyba właściwy temat żebym zadał pytanie:

Szukam jakiś komedii z ostatnich lat, które można by obejrzeć z dziewczyną, jako że w temacie komedii słabo obeznany jestem, mogły byście podać jakieś tytuły które was porządnie rozśmieszyły ?

Możecie mi wysłać tytuły w wiadomości prywatnej żeby nie zaśmiecać tutaj wątku, z góry dzięki !
Z takich luźnych - to absolutnie polecam ! te dwa tytuły, moje dwie ulubione komedie, inteligentne, z cynizmem i ironią i humorem - genialne!
(jak ktoś zna podobne to proszę o tytuły )

Oświadczyny po irlandzku (2010)

Brzydka prawda (2009)



Polecam, polecam
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:58   #2113
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Jestem chlopak Pokaż wiadomość
Nietykalnych oczywiście widzieliśmy

Mogą być w takim stylu, mogą być "lżejsze" byle nie za bardzo głupkowate bo mamy po 28 lat

Ja bardziej Dramaty czy dokumentalne oglądam stąd moja nieznajomość takich tytułów jak "Jeszcze dalej niż północ" no ale nadrobię

A to co was śmieszy pewnie i ją uraduje, ja tam się mogę w razie czego przemęczyć, czego się nie robi dla sprawienia radości kobiecie nie ?
tajne przez poufne
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:32   #2114
nataly90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 17
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Wiecie czy jest juz w księgarniach (w empiku na razie nie ma, są tylko nie polskie wydania) Kalendarz Paulo Coelho na 2013?? Takie ładne wydanie, co roku inne, na 2013 tytuł PRZEMIANY. Jeśli ktoś widział w jakiejś sieciowej księgarni albo innej ale najlepiej w Poznaniu??
nataly90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 09:17   #2115
enfys
Raczkowanie
 
Avatar enfys
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 284
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez nataly90 Pokaż wiadomość
Wiecie czy jest juz w księgarniach (w empiku na razie nie ma, są tylko nie polskie wydania) Kalendarz Paulo Coelho na 2013?? Takie ładne wydanie, co roku inne, na 2013 tytuł PRZEMIANY. Jeśli ktoś widział w jakiejś sieciowej księgarni albo innej ale najlepiej w Poznaniu??
http://www.weltbild.pl/przemiany-2013_p90087933.html
enfys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 10:02   #2116
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Dobra napiszę jeszcze raz. Kto był w tym roku w kinie na przełomie sierpnia/września i widział trailer filmu gdzie jest pokazane jak kobiety są w kuchni i pieką ciasteczka, później wszyscy są chyba uchahani, bo to ciasteczka z haszem albo maryśką, film chyba hiszpański

Tzn pytanie to oczywiście jaki to film
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 11:05   #2117
Jestem chlopak
Zakorzenienie
 
Avatar Jestem chlopak
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 595
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Dobra napiszę jeszcze raz. Kto był w tym roku w kinie na przełomie sierpnia/września i widział trailer filmu gdzie jest pokazane jak kobiety są w kuchni i pieką ciasteczka, później wszyscy są chyba uchahani, bo to ciasteczka z haszem albo maryśką, film chyba hiszpański

Tzn pytanie to oczywiście jaki to film

Jako że mam dziś okropnego kaca, siedze cały dzień w domu i nic pożycztecznego nie robię, to poszukałem go dla Ciebie

http://www.filmweb.pl/video/trailer/...olski%29-27473

Edytowane przez Jestem chlopak
Czas edycji: 2012-10-25 o 13:33
Jestem chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 21:32   #2118
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Jestem chlopak Pokaż wiadomość
Jako że mam dziś okropnego kaca, siedze cały dzień w domu i nic pożycztecznego nie robię, to poszukałem go dla Ciebie

http://www.filmweb.pl/video/trailer/...olski%29-27473
to już kiedyś znalazłam i
a) albo to jest to niestety
b)nie wydaje mi się bo tam były pokazywane raczej starsze osoby
i nie był to film o żadnej miłości itd tylko o jakimś takim małym miasteczku, w którym mieszkańcy sobie robią takie sjesty............

Ale dziękuję

Jezu z resztą sama już nie wiem, nieważne. Dzięki
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 16:26   #2119
blairinne
Raczkowanie
 
Avatar blairinne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Krk/Śląsk
Wiadomości: 321
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Czy to pochodzi z jakiegoś filmu?

http://0.asset.soup.io/asset/3837/4112_020d.gif
__________________
There is nothing to fear but fear itself
blairinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 16:34   #2120
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez blairinne Pokaż wiadomość
Czy to pochodzi z jakiegoś filmu?

http://0.asset.soup.io/asset/3837/4112_020d.gif

możliwe że to jest z serialu Glee
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 10:11   #2121
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam tytułów filmów gdzie głównym bohaterem jest nauczyciel, lub ogólnie jakiś filmów gdzie akcja w większości rozgrywa się w szkole
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 10:31   #2122
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez asi1989 Pokaż wiadomość
Szukam tytułów filmów gdzie głównym bohaterem jest nauczyciel, lub ogólnie jakiś filmów gdzie akcja w większości rozgrywa się w szkole
http://www.filmweb.pl/film/Z+dystansu-2011-587177
ten mi się bardzo podobał
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 10:33   #2123
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Np.:
http://www.filmweb.pl/Szkolny.Chwyt
http://www.filmweb.pl/film/Wolno%C5%...wa-2007-236147
http://www.filmweb.pl/film/Belfer-1996-10914
http://www.filmweb.pl/film/Paragraf+187-1997-1
http://www.filmweb.pl/film/Lekcja+%C5%BCycia-1998-34478
http://www.filmweb.pl/Mlodzi.Gniewni
http://www.filmweb.pl/film/M%C5%82od...ka-2006-269738
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 10:51   #2124
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Dziękuję
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 14:19   #2125
enfys
Raczkowanie
 
Avatar enfys
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 284
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez asi1989 Pokaż wiadomość
Szukam tytułów filmów gdzie głównym bohaterem jest nauczyciel, lub ogólnie jakiś filmów gdzie akcja w większości rozgrywa się w szkole
http://www.filmweb.pl/film/Z%C5%82a+kobieta-2011-520943
enfys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 19:09   #2126
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

To już oglądałam
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 19:33   #2127
Ambelle
Raczkowanie
 
Avatar Ambelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Szukam postaci z kreskowki. Byl to kornik brazowego koliru prawdopodobnie z Loony Tunes. Pamietacie jak sie nazywal? Mial tez swoja piosrnke...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
Ambelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 21:03   #2128
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez asi1989 Pokaż wiadomość
Szukam tytułów filmów gdzie głównym bohaterem jest nauczyciel, lub ogólnie jakiś filmów gdzie akcja w większości rozgrywa się w szkole

Stowarzyszenie umarłych poetów
Buntownik z wyboru
Podaj dalej
Szkoła uwodzenia
Zakochana złośnica
Pif-paf jesteś trup!
Słoń
Dobosz
Dogonić marzenia
Księżniczka na lodzie
Córka prezydenta


tylko tyle pamiętam
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 21:14   #2129
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość

Szkoła uwodzenia

Dogonić marzenia
te dwa filmy niewiele mają wspólnego z motywem nauczyciela...

jeszcze nasza klasa.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 21:45   #2130
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Dziękuję bardzo wszystkim za tytuły, jako przyszłą nauczycielkę wzięło mnie ostatnio na oglądanie takich właśnie filmów o nauczycielach, obserwowanie ich sposobów radzenia sobie itp. oraz takich właśnie o szkole aby poznać dzisiejszą młodzież. "Naszą klasę" oglądałam już
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.