Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-29, 10:38   #2131
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Skorzystałam wczoraj z kodu plaisirs i już odebrałam zakupy.
Pierwsze płatki śniegu- to jest ten sam zapach, który był w żelu JdM i deo w kulce ( migdał z kalifornii), i było też mleczko nawilżające, które pachniało identyczne. Może ta limitka ma więcej cukru, bo zapach jest bardzo słodki. Podchodzi pod marcepan. No ładne, ale to już było.
W sercu sosen - ekhm, bałam się zapachu leśnej kostki do WC, a dostałam ... jakieś dziwactwo. Pomieszane dwa niewspółgrające zapachy - trochę odświeżacz leśny, trochę nuty słodko-kremowej. Efekt jakbym umyła ręce mocno perfumowanym żelem, a potem nałożyła mocno perfumowany krem, o nucie zapachowej z zupełnie innej bajki. Pomarańcza nie wiem gdzie tam jest. Może jest w tłe przytłoczona igłami. Paskudny zapach wg mnie. Tani leśny odświeżacz do samochodu


Testowałam leśny krem do rąk i migdałowe mleczko do ciała. Kupiłam jeszcze migdałowy sztyft do ust, ale on mi nie pachnie niczym, może tylko z lekka czuć surowe migdały.

Edytowane przez ertyjnbvcxzxcvbnm
Czas edycji: 2019-10-29 o 10:42
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 12:45   #2132
minio91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dziewczyny,
Czy w stacjonarne są też jakieś promocje z okazji Halloween?
Czy któraś z Was odbierała już płyn i kubki z ulotki na listopad?

Edytowane przez minio91
Czas edycji: 2019-10-29 o 12:48
minio91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 17:30   #2133
olacze343
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 166
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Mam problem.Nie mam ,ani konta silver ani gold. Napisałam na e-mail i dostałam odpowiedź,że brakuje mi punktów bo liczą się tylko te z zamówień internetowych(bez katalogowych).Ktoś też tak ma ? Mam 609 punktów.
olacze343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 17:43   #2134
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Nie liczą się punkty, tylko kwota na którą złożyłaś zamówienie (w sklepie internetowym) w ciągu roku - czyli 365 dni wstecz. Powyżej 250zł masz silver, powyżej 500zł gold.

Ja mam 81 aktywnych punktów - resztę oczekującą i mam golda.
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 05:14   #2135
marlenaa08
Raczkowanie
 
Avatar marlenaa08
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 299
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

HALLOWEEN - kod rabatowy upoważnia do 10% dodatkowego rabatu, ważny do 31.10., tylko w sklepie internetowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 10:40   #2136
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy te powody techniczne potrwaja do konca miesiaca
spodziewam sie że pozamiatane, i nie maja na magazynie centralnym zapasów plaisirów z krótką datą, dlatego promocja zamknięta
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 12:06   #2137
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Znając życie, jest zamknięta głównie dlatego, ze jest nieoplacalna. Ja natrzaskałam kilkanaście zamówień typu: płyn dwufazowy do oczu (15zł) + kod plaisirs (400ml zelu), czy lakier do paznokci 40% + kod itp. W efekcie za grosze mam zapas na conajmniej rok, bez kosztów przesyłki (przy goldzie). Myslę, ze takich sprytnych było wiecej, w efekcie dali bloka
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-30, 17:23   #2138
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dla tych którzy używają pielęgnacji YR fajna ciekawostka, Kacper Beauty Blog zrobił filmik obnażający eko charakter firmy, analizuje składy, warto zobaczyć . Mnie rozwalił, szczególnie rajstopami na twarzy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 18:05   #2139
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Dla tych którzy używają pielęgnacji YR fajna ciekawostka, Kacper Beauty Blog zrobił filmik obnażający eko charakter firmy, analizuje składy, warto zobaczyć . Mnie rozwalił, szczególnie rajstopami na twarzy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze, robiłam kilka podejść do jego filmików, ale nie mogę przez nie przebrnąć... A szkoda, bo tematy często bardzo fajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 19:07   #2140
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Dla tych którzy używają pielęgnacji YR fajna ciekawostka, Kacper Beauty Blog zrobił filmik obnażający eko charakter firmy, analizuje składy, warto zobaczyć . Mnie rozwalił, szczególnie rajstopami na twarzy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie dość, że chemik jest z niego żaden, to jeszcze nie potafi się wysłowić po polsku - "wzięłem" mnie zabiło.
Nie wystaczy czytać skład, należy umieć go analizować i wiedzieć jakie reakcje zachodzą pomiędzy poszczególnymi składnikami. Ogólnie rajstopy to facet ma chyba na mózgu i mu się wygładził.

E: poza tym firma nigdy nie twierdziła,że skład jest w 100% natualny, tylko 96-98% . Co jest i tak niezłym wynikiem na tle Avonu, Garniera czy innych śmieci.

Edytowane przez thian
Czas edycji: 2019-10-30 o 19:16
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 19:22   #2141
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Dla tych którzy używają pielęgnacji YR fajna ciekawostka, Kacper Beauty Blog zrobił filmik obnażający eko charakter firmy, analizuje składy, warto zobaczyć . Mnie rozwalił, szczególnie rajstopami na twarzy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie trawię gościa. Nie jest dla mnie wiarygodny, jest mało merytoryczny. W jednym filmie potrafi się powtarzać kilka razy.
Trafił w niszę na YT i wszyscy pieją z zachwytu
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-30, 20:25   #2142
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
Znając życie, jest zamknięta głównie dlatego, ze jest nieoplacalna. Ja natrzaskałam kilkanaście zamówień typu: płyn dwufazowy do oczu (15zł) + kod plaisirs (400ml zelu), czy lakier do paznokci 40% + kod itp. W efekcie za grosze mam zapas na conajmniej rok, bez kosztów przesyłki (przy goldzie). Myslę, ze takich sprytnych było wiecej, w efekcie dali bloka
Dobreeee jak się ma golda to super oferta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Ja nie wiem skąd się wziela otoczka że te kosmetyki naturalne... Wystarczy zajrzeć w skład i poczytać opisy, nigdzie nie jest napisane że Yr ma naturalne kosmetyki.
Fakt, ma wyciągi z roślin.
Fakt, ma ileś tam np 98% składników pochodzenia naturalnego.
Ale reszta to nie wiem skąd się wzięła w umysłach niektórych ludzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 20:38   #2143
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość

Nie trawię gościa. Nie jest dla mnie wiarygodny, jest mało merytoryczny. W jednym filmie potrafi się powtarzać kilka razy.
Trafił w niszę na YT i wszyscy pieją z zachwytu
Jak dobrze, że nie tylko ja tak uważam. Kilka razy kliknęłam, bo po tytule wydawało się, że będzie ciawie, ale jak w jednym zdaniu usłyszałam, że kosemtk jest rewelacyjny, potem w innym - inna konstrukcja zdania, ale nadal kosmetyk był rewelacyjny i za trzecim razem taka sama sytuacja, ale ani razu nie usłyszałam DLACZEGO on jest taki rewelacyjny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 20:54   #2144
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
Znając życie, jest zamknięta głównie dlatego, ze jest nieoplacalna. Ja natrzaskałam kilkanaście zamówień typu: płyn dwufazowy do oczu (15zł) + kod plaisirs (400ml zelu), czy lakier do paznokci 40% + kod itp. W efekcie za grosze mam zapas na conajmniej rok, bez kosztów przesyłki (przy goldzie). Myslę, ze takich sprytnych było wiecej, w efekcie dali bloka
A wystarczyło dać ograniczenie typu "1 prezent na 1 kartę" - tak, jak to jest w stacjonarkach (1 szt za 1 ulotkę).

Ale gratuluję zakupów
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 21:46   #2145
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że nie tylko ja tak uważam. Kilka razy kliknęłam, bo po tytule wydawało się, że będzie ciawie, ale jak w jednym zdaniu usłyszałam, że kosemtk jest rewelacyjny, potem w innym - inna konstrukcja zdania, ale nadal kosmetyk był rewelacyjny i za trzecim razem taka sama sytuacja, ale ani razu nie usłyszałam DLACZEGO on jest taki rewelacyjny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokladnie. Tez nie moge sluchac bo rece opadaja....
Juz bardziej cenie bloga sroka o . Przynajmniej widac ze dziewczyna włożyła mnostwo pracy i wszystko dobrze omowione i dopracowane a nie lanie wody... Nie wiem czym sie ludzie zachwycaja bo nie ma czym w przypadku Kacpra. Duzo mi jeszcze brakuje...
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 05:25   #2146
marlenaa08
Raczkowanie
 
Avatar marlenaa08
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 299
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
Nie dość, że chemik jest z niego żaden, to jeszcze nie potafi się wysłowić po polsku - "wzięłem" mnie zabiło.
Nie wystaczy czytać skład, należy umieć go analizować i wiedzieć jakie reakcje zachodzą pomiędzy poszczególnymi składnikami. Ogólnie rajstopy to facet ma chyba na mózgu i mu się wygładził.

E: poza tym firma nigdy nie twierdziła,że skład jest w 100% natualny, tylko 96-98% . Co jest i tak niezłym wynikiem na tle Avonu, Garniera czy innych śmieci.
Zgadza się, te ponad 90% naturalnych składników to i tak dobry wynik. Wystarczy sprawdzić sobie składy właśnie Garnier, Nivea czy innych znanych marek. Często nie ma tam nawet odrobiny naturalnych składników. A jeśli ktoś chce kosmetyki 100% naturalne, to wystarczy poszukać, poczytać składy, a nie brać w ciemno, a później narzekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 05:27   #2147
marlenaa08
Raczkowanie
 
Avatar marlenaa08
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 299
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
Nie dość, że chemik jest z niego żaden, to jeszcze nie potafi się wysłowić po polsku - "wzięłem" mnie zabiło.
Nie wystaczy czytać skład, należy umieć go analizować i wiedzieć jakie reakcje zachodzą pomiędzy poszczególnymi składnikami. Ogólnie rajstopy to facet ma chyba na mózgu i mu się wygładził.

E: poza tym firma nigdy nie twierdziła,że skład jest w 100% natualny, tylko 96-98% . Co jest i tak niezłym wynikiem na tle Avonu, Garniera czy innych śmieci.
Zgadza się, te ponad 90% naturalnych składników to i tak dobry wynik. Wystarczy sprawdzić sobie składy właśnie Garnier, Nivea czy innych znanych marek. Często nie ma tam nawet odrobiny naturalnych składników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 05:30   #2148
marlenaa08
Raczkowanie
 
Avatar marlenaa08
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 299
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
Nie dość, że chemik jest z niego żaden, to jeszcze nie potafi się wysłowić po polsku - "wzięłem" mnie zabiło.
Nie wystaczy czytać skład, należy umieć go analizować i wiedzieć jakie reakcje zachodzą pomiędzy poszczególnymi składnikami. Ogólnie rajstopy to facet ma chyba na mózgu i mu się wygładził.

E: poza tym firma nigdy nie twierdziła,że skład jest w 100% natualny, tylko 96-98% . Co jest i tak niezłym wynikiem na tle Avonu, Garniera czy innych śmieci.
Zgadza się, te ponad 90% naturalnych składników to i tak dobry wynik. Wystarczy sprawdzić sobie składy właśnie Garnier czy Nivea, bądź innych znanych marek. Często nie ma tam nawet odrobiny naturalnych składników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 06:19   #2149
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

YR sam się mieni twórcą kosmetyki naturalnej, stąd takie postrzeganie.

Za to firma pseudo-eko powinna ograniczać plastik i papier. A ładują tego do paczek bez umiaru, zwłaszcza tych wysyłkowych (bywa po kilka katalogów w paczce). Żele plaisirs , szampony nie mają uzupełniaczy, za każdym razem trzeba kupować butelkę.
Brak uzupełniaczy mnie najbardziej wkurza, co za hipokryzja od firmy dbającej o planetę
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-31, 06:36   #2150
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Dokladnie. Tez nie moge sluchac bo rece opadaja....
Juz bardziej cenie bloga sroka o . Przynajmniej widac ze dziewczyna włożyła mnostwo pracy i wszystko dobrze omowione i dopracowane a nie lanie wody... Nie wiem czym sie ludzie zachwycaja bo nie ma czym w przypadku Kacpra. Duzo mi jeszcze brakuje...
Tej dziewczyny nie znam, ale sprawdzę. Mam nadzieję, że jest bardziej marytoryczna i elkowentna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 07:10   #2151
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
YR sam się mieni twórcą kosmetyki naturalnej, stąd takie postrzeganie.

Za to firma pseudo-eko powinna ograniczać plastik i papier. A ładują tego do paczek bez umiaru, zwłaszcza tych wysyłkowych (bywa po kilka katalogów w paczce). Żele plaisirs , szampony nie mają uzupełniaczy, za każdym razem trzeba kupować butelkę.
Brak uzupełniaczy mnie najbardziej wkurza, co za hipokryzja od firmy dbającej o planetę
Dokładnie! Kiedyś chociaż były wymienne wkłady do kremów. YR to firma, która działa na zasadzie tzw. greenwashingu. Kiedyś chociaż mieli bardzo dobre jakościowo kosmetyki ale dla mnie przynajmniej popsuły się okrutnie - żele tak wysuszają, że za darmo ich nie chcę, a kiedyś nie używałam innych. Oczywiście mam kilka kosmetyków, które lubię, np jeden szampon.


Co do filmiku z youtube - dramatyczny ten koleś! Jak to można oglądać. Ja szampon z meringi akurat lubię bo jako jedyny domywa mi włosy z lakieru.
__________________

Edytowane przez thugmisses
Czas edycji: 2019-10-31 o 07:15
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 07:31   #2152
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dawno nie używałam nic z YR, ale że miałam kartę podarunkową, to w moje ręce wpadło serum nawilżające. Otworzyłam je wczoraj i trochę jestem zdziwiona konsystencją. Nie jest czysto żelowa (a czegoś takiego się spodziewałam), ma w środku jakby kryształki lodu (?), to normalne? Jak nakładam na twarz, to troszkę je czuję. Co prawda szybko się rozpadają, ale nie jest to zbyt komfortowe. Pierwszy raz spotkałam się z taką konsystencją...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 09:37   #2153
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Oj tam Oj tam Ten Kacper jest pocieszny. W sumie ma rację, że firmy kosmetyczne wrzucają dużo szkodliwej chemii do kosmetyków. Rajstopy na twarzy to hit internetów.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2020-04-05 o 18:56
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 09:37   #2154
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Mam to serum. Czujesz kryształki po nałożeniu na twarz? Tak nie powinno być. Zgłoś to, zrób reklamację bo może mają jakiś błąd produkcyjny? :O
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 10:12   #2155
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
Mam to serum. Czujesz kryształki po nałożeniu na twarz? Tak nie powinno być. Zgłoś to, zrób reklamację bo może mają jakiś błąd produkcyjny? :O
Jak nakładam to jeszcze pod palcami czuję, ale jak zaczynam je wciskać w skórę (ja nie rozsamarowuję, ale wtłamczam), to już nie. I właśnie nie wiem, czy to jest normalne, ale może faktycznie napiszę do nich. Miałam wiele tego typu produktów, ale taka konsystencja jest dla mnie zaskoczeniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 10:14   #2156
Kelsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Tak jak koleżanka wyżej napisała, jak czujesz kryształki to zgłoś reklamację



----------------------------

xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-11-02 o 23:26 Powód: Link.
Kelsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 10:28   #2157
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Kelsia Pokaż wiadomość
Tak jak koleżanka wyżej napisała, jak czujesz kryształki to zgłoś reklamację



----------------------------

xxx


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-11-02 o 23:26 Powód: Link w cytacie.
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 10:29   #2158
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Oj tam Oj tam Ten sepleniący Kacper jest pocieszny i w jego filmikach chodzi o emocje, a nie faktyczną wiedzę. Szkoda że obrazowo nie założył tych rajstop na twarz. W opisach nastolatki piszą "Kacper na prezydenta". Niech sobie robi te filmiki ku uciesze gawiedzi, przynajmniej nastolatki będą rujnować portfeli rodziców. A krytykował nie tylko Yves Rocher, ale i Loreal, Vichy, LRP Ziaja, Pharmaceris, Ordinary, Foreo. Myślę że równie pocieszne są nasze posty o denkowaniu i na siłę zużywaniu nadmiaru kosmetyków.
Tak, w komentarzach same peany
Strach napisać coś innego

Obejrzałam ten film o YR i dalej typ jest według mnie irytujący, uwiesił się tych rajstop

W sumie jak mikroplastik jest w składzie po aktywnych składnikach to chyba nie powinien blokować aż tak ich wchłanialności
Owszem lepiej, żeby go w ogóle nie było.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 13:58   #2159
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Z jednym jednak ma racje. Na naszych półkach łazienkowych nie musi zalegać tyle kosmetyków, gdyż szkodzi to zarówno naszemu zdrowiu, jak i środowisku.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

On jest przezabawny. Już wyobraziłam sobie krem wychodzący na spacer z moimi zwierzakami . Pozdrawiam wszystkich niezależnych blogerów i youtuberów...

https://m.youtube.com/watch?v=-y2rKE64o74
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 14:53   #2160
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
W sumie jak mikroplastik jest w składzie po aktywnych składnikach to chyba nie powinien blokować aż tak ich wchłanialności
Owszem lepiej, żeby go w ogóle nie było.
Gdyby go w ogóle nie było produkty miałyby zupełnie inną konsystencję i trwałość, bo głownie za to odpowiadają podkreślone przez Kacpra składniki. A tzw. rajstopy - czyli nylon-12 używa się w większości kosmetyków NATUALNYCH. Na wchłanialność nie ma to wpływu.
Dlatego szukanie problemów, tam gdzie ich nie ma jest tylko stratą czasu.
Żyjem w czasach tak mocno postępującej gospodaczej degradacji środowiska, że na obecnym etapie już gówno możemy zrobić. No chyba, żeby wszyscy nagle oprzytomnieli, co jest nierealne.

Edytowane przez thian
Czas edycji: 2019-10-31 o 14:55
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-11 20:37:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.