SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy) - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 20:01   #2281
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Znacie podobne filmy do tego?

Lęk pierwotny (1996)
Primal Fear


Gdzie cały film to rozprawa sądowa, z zagadką, wciągający, ciekawy, zaskakujący ?

Znalazłam ten film bo szukałam filmów podobnych do WYSPY TAJEMNIC. Poradzicie coś w klimacie tych dwóch filmów? Albo po prostu ten z rozprawą sądową by był ciekawy i zaskakujący?
Dwunastu gniewnych Ludzi

Słaby punkt


teraz pytanie ode mnie:

szukam takiego dokumentu odcinkowego emitowanego na tv1 lub 2... Nie wiem, czy nie leciał w ramach 'czas na dokument'.. Opowiadał on o biednych mieszkańcach województwa warmińsko-mazurskiego. Pokazywał ich codzienne życie, walkę z ubóstwem itp. Leciał między 2000-2002 r.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 22:32   #2282
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam cytatu, nie jestem pewna czy to pojawiło się w jakiejś książce czy filmie... ogólny sens był taki że bohaterka rozumie babę jagę, która zbudowała sobie idealny dom z piernika a wredne dzieci przyszły i zaczęły go zjadać.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 22:49   #2283
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
szukam takiego dokumentu odcinkowego emitowanego na tv1 lub 2... Nie wiem, czy nie leciał w ramach 'czas na dokument'.. Opowiadał on o biednych mieszkańcach województwa warmińsko-mazurskiego. Pokazywał ich codzienne życie, walkę z ubóstwem itp. Leciał między 2000-2002 r.
http://www.youtube.com/watch?v=FntwyjpVUWQ
to mi przyszlo na mysl, ale to chyba nie ten rejon PL
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 02:48   #2284
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Rosyjskie Dwunastu też godne polecenia
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 11:44   #2285
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Znacie podobne filmy do tego?

Lęk pierwotny (1996)
Primal Fear


Gdzie cały film to rozprawa sądowa, z zagadką, wciągający, ciekawy, zaskakujący ?

Znalazłam ten film bo szukałam filmów podobnych do WYSPY TAJEMNIC. Poradzicie coś w klimacie tych dwóch filmów? Albo po prostu ten z rozprawą sądową by był ciekawy i zaskakujący?
Już było to co prawda napisane, ale polecam "Ławę przysięgłych", zarówno film, jak i książkę
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 17:27   #2286
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=FntwyjpVUWQ
to mi przyszlo na mysl, ale to chyba nie ten rejon PL

tak, to jest to
tyle, ze ja pomyliłam województwa
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:53   #2287
misiaa64
Raczkowanie
 
Avatar misiaa64
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Radzyń
Wiadomości: 37
jaki to film?

Dzień dobry,
nie wiem, czy dobry wątek, ale mam pytanie. Co to za film?
Jest 2 kolegów w wieku koło 30. Jeden wielki przystojniak, ideał, łamacz niewieścich serc, a drugi, zwykły mężczyzna, zakochany w wybrance serca. Okazuje się, że ten pierwszy ma raka jąder i musi pozbyć ich pozbyć. Ale przed tym chce oddać swoją spermę do banku i prosi kolegę, żeby poszedł z nim. Gdy już tam są, ten drugi dochodzi myśląc o ukochanej, oddaje kilka małych słoiczków ze spermą natomiast drugi oddaje zaledwie jeden napełniony do 1/5, co wywołuje uśmiech politowania u dziewczyny, która tą spermę odbiera. Następnie są w szpitalu już po operacji i ten pierwszy prosi tego drugiego, żeby zdobył jego wycięte jądro. Ten idzie i chce je zabrać ale mu się wyślizguje. W końcu dociera do stołówki i tam przez przypadek zjada je lekarz. Tyle pamiętam. Wydaje mi się że jest to film z 90 któregoś.
Proszę o pomoc.
misiaa64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 11:55   #2288
Sarina_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Sarina_Blue
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 93
Dot.: jaki to film?

A pamiętasz może chociaż jednego z aktorów, który tam grał. Ja często w ten sposób znajduję film, gdy nie znam tytułu. Sprawdzam filmografię aktora i w ten sposób docieram do filmu.
__________________
Uśmiechaj się a życie będzie przyjemniejsze
Sarina_Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 12:07   #2289
Sarina_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Sarina_Blue
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 93
Dot.: jaki to film?

A pamiętasz może chociaż jednego aktora, który ta grał? Ja często w ten sposób odnajduję film, sprawdzając filmografię aktora.
__________________
Uśmiechaj się a życie będzie przyjemniejsze
Sarina_Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 12:31   #2290
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: jaki to film?

kojarzy mi się z komedią "Kocurek" http://www.filmweb.pl/film/Kocurek-2001-11124
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 14:00   #2291
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: jaki to film?

podepnę się ze swoim pytaniem co to za film animowany?https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...21461052_n.jpg
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 14:23   #2292
SkinnerBox
Raczkowanie
 
Avatar SkinnerBox
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 64
Dot.: jaki to film?

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
podepnę się ze swoim pytaniem co to za film animowany?https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...21461052_n.jpg
To "Odlot" ("Up") http://www.filmweb.pl/Odlot
Świetny film
SkinnerBox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 16:55   #2293
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: jaki to film?

dzięki
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 22:03   #2294
misiaa64
Raczkowanie
 
Avatar misiaa64
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Radzyń
Wiadomości: 37
Dot.: jaki to film?

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
kojarzy mi się z komedią "Kocurek" http://www.filmweb.pl/film/Kocurek-2001-11124
o jejciu, to to. Dziękuje
misiaa64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 19:00   #2295
marcepanowy_smak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

hej poszukuje książki a przynajmniej jej tytułu lub autora. Czytałam ją parę lat temu. Książka z gatunku fantasy. Pamiętam, że główni bohaterowie nazywali się Wera i Francis. Akcja rozpoczyna się w domu starego alchemika, który próbuje przeprowadzić jakiś eksperyment ze swoim przyjacielem i jednocześnie sąsiadem. A następnie przenosi się na seans jakiegoś uzdrowiciela albo piknik na cmentarzu. W drugiej część akcja przenosi się za morze i trwa chyba w szkole dla dziewcząt. Z tego co jeszcze pamiętam to występują w niej golemy i gildie.
Może coś kojarzycie. Męczy mnie to już z tydzień. Dzięki
marcepanowy_smak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 19:55   #2296
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

POSZUKUJĘ GLAMOURA 1 z 2003 roku bądź coś roku 2012 w języku UK albo USA;D

PILNIE
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 19:50   #2297
gracefulness
Raczkowanie
 
Avatar gracefulness
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: over the rainbow
Wiadomości: 149
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

szukam teledysku opowiada historię zakochanej pary, która podróżuje po świecie. video zaczyna się kiedy dziewczyna jadąc gdzieś, ogląda filmik nagrany przez swojego chłopaka dla niej na tablecie. teledysk przedstawia całą ich historię od poznania się, coś mi się tak kojarzy... dziewczyna bardzo ładna, naturalna, z długimi włosami. piosenka po angielsku
gracefulness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 21:04   #2298
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Maturalnie
Czy znacie może jakieś obrazy przedstawiające Barcelonę? Myśle o prezentacji na temat tego miasta, mam upatrzony film, książkę oraz piosenkę, ale obrazów nie mogę znaleźć
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 00:21   #2299
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

A koniecznie muszą być obrazy? Pomyśl np. o Gaudim i jego dziełach - to jest postać warta obgadania.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 20:21   #2300
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Możecie mi polecić jakieś książki, w których przedstawiona jest miłość ale na tle śmierci? Coś w stylu dwójka zakochanych w sobie osób i śmierć jednego z nich?
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 20:45   #2301
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakieś książki, w których przedstawiona jest miłość ale na tle śmierci? Coś w stylu dwójka zakochanych w sobie osób i śmierć jednego z nich?
Kultowe już "Love Story" [recenzja] lub porównywane do niego [wspaniałe!] dzieło "Biała jak mleko, czerwona jak krew" [recenzja]. Ewentualnie historie, w których poznajemy ludzi w momencie, w którym borykają się ze stratą bliskiego - tutaj na pewno "PS Kocham cię" albo "Spacer po szczęście" [recenzja]. Pamiętam jeszcze "Niezwykłe akty prawdziwej miłości" - tam mężczyzna obwinia się o śmierć ukochanej.
W młodzieżowych klimatach znajdziesz cykl "Nieśmiertelni" [recenzje] - tam motyw śmierci nie jest dominujący, ale osią historii jest to, że on jest nieśmiertelny i ciągle szuka jej w różnych wcieleniach.
Jest też wspaniała książka "Jeden dzień", aczkolwiek tutaj śmierć to zaledwie epizod /choć może nie jest to najbardziej trafne określenie / [recenzja].
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 21:26   #2302
blairinne
Raczkowanie
 
Avatar blairinne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Krk/Śląsk
Wiadomości: 321
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam filmu, powstał zdaje się w ostatnich latach. Opowiada o miłości, związku dwójki młodych ludzi, ona pracowała zdaje się w gazecie czy wydawnictwie, on zajmował się tworzeniem mebli. Jedno z nich mieszkało w USA, a drugie w UK, były jakieś problemy z wizą, film był przekrojem przez kilka lat, ich upadki i wzloty. Mam nadzieję, że ktoś skojarzy.
__________________
There is nothing to fear but fear itself
blairinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 23:54   #2303
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Jasne, Like Crazy

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-23 o 10:38 Powód: Link.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 00:42   #2304
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez blairinne Pokaż wiadomość
Szukam filmu, powstał zdaje się w ostatnich latach. Opowiada o miłości, związku dwójki młodych ludzi, ona pracowała zdaje się w gazecie czy wydawnictwie, on zajmował się tworzeniem mebli. Jedno z nich mieszkało w USA, a drugie w UK, były jakieś problemy z wizą, film był przekrojem przez kilka lat, ich upadki i wzloty. Mam nadzieję, że ktoś skojarzy.
http://www.filmweb.pl/film/Like+Crazy-2011-605169

Haha, przez inne strefy czasowe mój wpis pojawia się w czasie dziwacznym (2:42?). U mnie jest 0:46, w Polsce 1:46. Dziwy.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2013-01-26 o 00:46
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 09:10   #2305
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakieś książki, w których przedstawiona jest miłość ale na tle śmierci? Coś w stylu dwójka zakochanych w sobie osób i śmierć jednego z nich?
No i oczywiście Nicholas Sparks "Jesienna miłość"
Audrey Niffenegger "Zaklęci w czasie" a z filmów to "Uwierz w ducha"
__________________
2022
Książki: 26

2021
Książki: 63

2020
Książki: 51
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 15:14   #2306
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Pomóżcie, przed chwila, pare minut przed godzina 16 slyszalam w radiu Kielce bodajże piosenke spiewana przez mlodego mezczyzne, slowa mniej wiecej: 'mow, odurz mnie slowami, wierszem...' Nie doczekalam sie nazwiska wykonawcy, na necie nie moge nic znalezc. Prosze, niech ktos to zna

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakieś książki, w których przedstawiona jest miłość ale na tle śmierci? Coś w stylu dwójka zakochanych w sobie osób i śmierć jednego z nich?
Biale jablka - Jonathan Carroll
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 15:26   #2307
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Pomóżcie, przed chwila, pare minut przed godzina 16 slyszalam w radiu Kielce bodajże piosenke spiewana przez mlodego mezczyzne, slowa mniej wiecej: 'mow, odurz mnie slowami, wierszem...' Nie doczekalam sie nazwiska wykonawcy, na necie nie moge nic znalezc. Prosze, niech ktos to zna
Plateau - Niebezpiecznie Piękny Świt?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 17:17   #2308
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Plateau - Niebezpiecznie Piękny Świt?
Tak jest dziękuję
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 09:58   #2309
Magda923
Raczkowanie
 
Avatar Magda923
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 200
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez gracefulness Pokaż wiadomość
szukam teledysku opowiada historię zakochanej pary, która podróżuje po świecie. video zaczyna się kiedy dziewczyna jadąc gdzieś, ogląda filmik nagrany przez swojego chłopaka dla niej na tablecie. teledysk przedstawia całą ich historię od poznania się, coś mi się tak kojarzy... dziewczyna bardzo ładna, naturalna, z długimi włosami. piosenka po angielsku
http://www.youtube.com/watch?v=v_yTphvyiPU
__________________

Magda923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 13:49   #2310
karolaa1115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

polski film Big Love

Edytowane przez karolaa1115
Czas edycji: 2013-02-04 o 08:46
karolaa1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.