Gdzie wyrzucić dezodorant? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-06, 16:45   #1
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354

Gdzie wyrzucić dezodorant?


Gdzie wyrzucić dezodorant, który jest już bardzo stary i go nie zużyję? Szukałam oczywiście takiej informacji na różnych stronach, ale opinie są sprzeczne. Do odpadów zmieszanych można wyrzucić taki aerozol pod ciśnieniem?
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-07, 21:37   #2
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Gdzie wyrzucić dezodorant?

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
Gdzie wyrzucić dezodorant, który jest już bardzo stary i go nie zużyję? Szukałam oczywiście takiej informacji na różnych stronach, ale opinie są sprzeczne. Do odpadów zmieszanych można wyrzucić taki aerozol pod ciśnieniem?
Ja w takim przypadku robię z tego odświeżacz do wc albo po domu :p byle wypsikać i śmieci :p
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-08, 11:02   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Gdzie wyrzucić dezodorant?

A co za problem "wypsikać" ten dezodorant do końca i wtedy wyrzucić?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 12:20   #4
Cordianka
Raczkowanie
 
Avatar Cordianka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 160
Dot.: Gdzie wyrzucić dezodorant?

Ja po prostu wypsikuje do końca i wrzucam do plastiku
Cordianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-15, 17:52   #5
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Gdzie wyrzucić dezodorant?

Cytat:
Napisane przez Cordianka Pokaż wiadomość
Ja po prostu wypsikuje do końca i wrzucam do plastiku
tez tak robie, jak juz mi sie zepsuje zapach dezodorantu to robie z niego aerozol do kibla do wypsikania, a wtedy pusty juz mozesz dac do metali
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-17, 12:51   #6
Tanooka
Raczkowanie
 
Avatar Tanooka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 152
Dot.: Gdzie wyrzucić dezodorant?

Wrzucam normalnie do metali, po prostu wypsikuje do końca.
Tanooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-19, 05:44   #7
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354
Dot.: Gdzie wyrzucić dezodorant?

No nie wiem, raczej nie będę go ot tak w powietrze wypsikiwać, bo po co zanieczyszczać atmosferę. Tym bardziej że on naprawdę już jest bardzo stary, nie wiem ile lat tak stoi, i jest go jeszcze dużo, prawie cały.
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-19, 14:54   #8
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Gdzie wyrzucić dezodorant?

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
No nie wiem, raczej nie będę go ot tak w powietrze wypsikiwać, bo po co zanieczyszczać atmosferę. Tym bardziej że on naprawdę już jest bardzo stary, nie wiem ile lat tak stoi, i jest go jeszcze dużo, prawie cały.
Jakby co, to w każdej gminie jest punkt zbierania "dziwnych" odpadów.
Wbrew pozorom banalnie łatwo go znaleźć (wstukujesz w google nazwę swojego miasta i "punkt selektywnej zbiórki odpadów", i od razu wyskoczy Ci adres z mapą).
Tak samo banalnie łatwo do niego dotrzeć (autobusem, autem, czasem pieszo, są zawsze na jakiś przedmieściach, ale łatwo dostępne komunikacyjnie).
I mega łatwo z niego korzystać (wygląda jak duży parking ze stróżówką, dosłownie podchodzisz do budki, w środku siedzi jedna lub kilka osób, mówisz im, że masz pełny dezodorant, a one bez słowa go odbiorą i wsadzą do odpowiedniego kontenera).

Ja latami trzymałam w domu kłopotliwe odpady (od sprzętu elektronicznego po jakieś drobiazgi), bo nie miałam co z nimi zrobić i zawsze odkładałam na później zainteresowanie się tematem Aż w zeszłym roku rozbiłam termometr i tego niestety nie dało się odwlec w czasie. Dosłownie w kilka minut wygooglowałam punkt selektywnej zbiórki odpadów w moim mieście. Okazało się, że jest jakieś 20 min piechotą od mojego mieszkania Więc po prostu się przeszłam.
Mega się stresowałam, jak to będzie wyglądać, czy będę musiała wypełnić jakiś formularz, tłumaczyć się, płacić czy cokolwiek.
A okazało się, jak pisałam wyżej: że to wygląda jak duży parking, tylko na placu stoją kontenery zamiast aut. Nie ma żadnych stert śmieci ani smrodu, wszystko jest poukładane i zadbane.
Pilnowała tego babeczka, która dosłownie o nic nie pytała, powiedziałam tylko, że mam termometr, założyła rękawiczki i go ode mnie wzięła.
Wszystko kompletnie za darmo, zero formalności, wszystko nastawione na komfort zwykłych mieszkańców.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 17:23   #9
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354
Dot.: Gdzie wyrzucić dezodorant?

A mam jeszcze pytanie odnośnie płyt CD. Czy można je wyrzucić do pojemnika na mały sprzęt elektroniczny? Chodzi mi o coś takiego: https://naturalnieproste.com/pojemni...e-w-biedronce/
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-20 18:23:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.