przedłużanie włosów- część II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-22, 10:22   #1831
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
a swoje wlosy jak dlugie masz ?
na 42 (44?) jest moje zdjecie bez przedluzenia
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:08   #1832
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Wrzucam foty swoich wlosow tak jak obiecalam.
Anastazja mam do ciebie wielką prosbe, zebys podaa mi jakis namiar do tych wlosków ktore kupilas, linka do aukcji czy chociaz nazwe dokladną ich zebym wiedziala jakie kupic gdyz potrzebuje bardzooooo a na syntetykach sie nie znam.

P.s co sie stalo z naszą panią Renią ze juz sie nie odzywa??
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:42   #1833
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

anastazjaa ja pitole!!! PIęKNE!!!
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:55   #1834
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
Anastazja mam do ciebie wielką prosbe, zebys podaa mi jakis namiar do tych wlosków ktore kupilas, linka do aukcji czy chociaz nazwe dokladną ich zebym wiedziala jakie kupic gdyz potrzebuje bardzooooo a na syntetykach sie nie znam.

P.s co sie stalo z naszą panią Renią ze juz sie nie odzywa??

kupilam we www.wlosy-sklep.pl maja sprzedaż wysylkowa. Na allegro tez są i tańsze. Ja zapłaciłam 90 pln. Zaraz poszukam ci aukcji na allegro i wkleje też linka.


http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.p...eb880623504142

Wlosy profibre z allegro
http://www.allegro.pl/item330126161_..._profibre.html

Betahair:
http://www.allegro.pl/item330873518_...profibre_.html
To uczciwy sprzedawca, tylko ja niestety mialam zastrzezenia do jakości ich naturalnych włosów.

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
anastazjaa ja pitole!!! PIęKNE!!!
Bo ja taka zaje**sta jestem Za mało tych włosów, ale narazie nie chce mi sie wszywać reszty. Pozatym musze pokombinowac, żeby klipsy z wlosami były bardziej "płaskie".
Teraz nosze włosy w kitce, w 5 minut bez czesania mam fryzure gotową


Właśnie zobaczyłam na allegro kolejna MISZCZYNIE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zenua.jpg (9,8 KB, 145 załadowań)
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 15:12   #1835
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

anastazjaa no normalnie aż mnie zazdrość zżera!!! :P Ja mam problem... Strasznie długo zajmuje mi przyczepienie tych włosów, tzn. założyłam dziś (a raczej próbowałam) i zdjęłam bo straciłam cierpliwość. Jak zakładałam do zdjęć dla Was to poszło mi migiem i wszystko bylo dobrze a teraz... stałam 20 minut i ciągle bylo cos źle. A to za nisko i źle sie trzymały a to za wysoko i niestarczyło mi miejsca na wszystkie taśmy... Grrrr!!!!!!!! Jakieś wskazuwki?
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 15:30   #1836
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
anastazjaa no normalnie aż mnie zazdrość zżera!!! :P Ja mam problem... Strasznie długo zajmuje mi przyczepienie tych włosów, tzn. założyłam dziś (a raczej próbowałam) i zdjęłam bo straciłam cierpliwość. Jak zakładałam do zdjęć dla Was to poszło mi migiem i wszystko bylo dobrze a teraz... stałam 20 minut i ciągle bylo cos źle. A to za nisko i źle sie trzymały a to za wysoko i niestarczyło mi miejsca na wszystkie taśmy... Grrrr!!!!!!!! Jakieś wskazuwki?
Opisalam CI chyba wszystko w privie. Ja zaczynam od dołu. Oddzielam równo częśc włosów i te z gory spinam w kupcy. Tapiruje dolna część spryskuje lakierem. Biore pasmo włosów z nad klipsa i też tapiruje lekko, przykrywam klips i pryskam lakierem.
Miejsce przyczepienia klipsów zawsze jest inne. Zalezy od fryzury jaka chce mieć. Do kitka spinki mam równolegle poprzypinane (w porównaniu do czoła), a do luźnych fryzur prostopadle.

Wg mnie to kwestia wprawy. Ale tez sie irytowałam, jak miałam złe klipsy na samym początku...
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 16:01   #1837
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ehhh trochę mi zajmie zanim się wprawie...


eee że jak równolegle? Możesz wstawić zdjęcie jak to robisz? Od kuchni? Plose!!!!
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 16:11   #1838
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
ehhh trochę mi zajmie zanim się wprawie...


eee że jak równolegle? Możesz wstawić zdjęcie jak to robisz? Od kuchni? Plose!!!!
może póżniej, dzisiaj sie nie ruszam z łóżka

Czerwone - jak chce miec kucyk. od czubka głowy i tył.
Niebieskie + czerwone, jak włosy rozpuszczone - czerwone z tyłu glowy od karku az po 5 cm od czybka głowy, niebieskie na całych bokach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cc.jpg (11,1 KB, 87 załadowań)
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 16:15   #1839
korbi84
Raczkowanie
 
Avatar korbi84
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 37
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a moze ktos cos powie o tych wlosach??? http://www.allegro.pl/item330839640_...edluzanie.html
wlosy syntetyczne tez mozna prostowac i lekko krecic????ja sie wogole na tym nie znam ,czytam watek od pocztaku ale o tym prostowaniu czy tam kreceniu syntetykow pierwsze slysze...znaczy sie czytam:P
Ps. Anastazjo <WOW> tObie w kazdych wlosach pieknie....komplement poszedl to teraz prosba o to jak to robisz od kuchni:P
korbi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 16:50   #1840
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez korbi84 Pokaż wiadomość
a moze ktos cos powie o tych wlosach??? http://www.allegro.pl/item330839640_...edluzanie.html
wlosy syntetyczne tez mozna prostowac i lekko krecic????ja sie wogole na tym nie znam ,czytam watek od pocztaku ale o tym prostowaniu czy tam kreceniu syntetykow pierwsze slysze...znaczy sie czytam:P
Ps. Anastazjo <WOW> tObie w kazdych wlosach pieknie....komplement poszedl to teraz prosba o to jak to robisz od kuchni:P

co do tych wlosów z linka:
1.
Pochodzenie włosów – słowiańskie -syntetyczne



2. Nie podana waga, ani długośc tasmy


Czytałam u jakiejs przedającej na allegro odpowiedź na negatywny komentarz: "nigdzie na aukcji nie było napisane, że włosy starcza do przedłużenia całej głowy".
To tyle


Syntetyczne z LaTrend nie mozna prostować, bo sie topią. Są syntetyki, które można prostowac. Lekko kręcić można syntetyki, robi sie na noc "ślimaczki" i jest skręt. Oczywiście po kilku/kilkunastu godzinach powracaja do dawnej formy, bo to tylko plastik.

Powklejam wszystko co i jak robie, jak zabiore sie do doszywania reszty wlosów. TERAZ MAM ŚWIĘTO
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 17:52   #1841
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
może póżniej, dzisiaj sie nie ruszam z łóżka

Czerwone - jak chce miec kucyk. od czubka głowy i tył.
Niebieskie + czerwone, jak włosy rozpuszczone - czerwone z tyłu glowy od karku az po 5 cm od czybka głowy, niebieskie na całych bokach.

Aaaaa no widzisz jaka ja głupia jestem. Na to bym nie wpadła (no może wpadła ale za jakiś czas )
No ta bo jak zepnę włosy to clipów nie będzie widać! Ale teraz muszę wykminić jak je tak pozakładać jak ja mam same długie taśmy... Może przeróbka.... Hm...
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 18:58   #1842
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
Aaaaa no widzisz jaka ja głupia jestem. Na to bym nie wpadła (no może wpadła ale za jakiś czas )
No ta bo jak zepnę włosy to clipów nie będzie widać! Ale teraz muszę wykminić jak je tak pozakładać jak ja mam same długie taśmy... Może przeróbka.... Hm...
No to ze mnie jest niezły tempak Zapomniałam, że masz dlugie tasmy...
Ja na 1 klipsie mam włosy, tak jest bardzo wygodnie.
Montuj swoje tasmy od ucha to ucha, a nad tasma włosy lekko potapiruj i polakieruj
Wysokiego kitta nie nosisz wiec nie potrzebujesz pojedyńczych klipsów. Spokojnie te tasmy z tyłu i z boku, moga się "krzyżować" bedziesz miała mniej miejsc do ukrycia
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 20:04   #1843
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
No to ze mnie jest niezły tempak Zapomniałam, że masz dlugie tasmy...
Ja na 1 klipsie mam włosy, tak jest bardzo wygodnie.
Montuj swoje tasmy od ucha to ucha, a nad tasma włosy lekko potapiruj i polakieruj
Wysokiego kitta nie nosisz wiec nie potrzebujesz pojedyńczych klipsów. Spokojnie te tasmy z tyłu i z boku, moga się "krzyżować" bedziesz miała mniej miejsc do ukrycia

Teraz ja tempak się zastanawiam co masz na myśli pisząc "krzyżować"?... Ehhh jakie to wszystko trudne :P
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 20:08   #1844
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
Teraz ja tempak się zastanawiam co masz na myśli pisząc "krzyżować"?... Ehhh jakie to wszystko trudne :P
jak zakąłdasz całą taśmę (5 klipsów) od ucha do ucha i w tym 1 miejscu, np z tyłu głowy potrzebujesz zamieścic jeszcze 1 tasme z 2 klipami, to 1 taśma nakłada się na 2gą.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 20:11   #1845
dzana8
Raczkowanie
 
Avatar dzana8
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Dagi33 Pokaż wiadomość
Ale sie zmartwilam... Naprawde jestem dobita!
Najsmieszniejsze jest to, ze mam umowiona wizyte u tej samej fryzjerki ktora robila mi przedluzanie na sobote. Ide na wesele i chce miec te wlosy zakrecone. Miala troche dziwna mine jak powiedzialam jej ze chce miec miekkie loki. Teraz rozumiem dlaczego... Nawet cos baknela o lekko zakreconych i zebym wczesniej przyszla bo to dluzej potrwa. Kurcze, ze moje lampy nie zapalily mi sie wczesniej!!!!
Czy mialyscie takie sytuacje??? Czy klotnia w zakladzie cos daje???
Słuchaj ja miałam na głowie:
- azjaty
- indyjskie
- słowiany
- a nawet włoski afrykańskie

I muszę Ci powiedziec że najlepiej się kręciły i utrzymywały skręt włoski indyjskie Jak sobie zakręcam włoski to trzymają mi się nawet do 3 dni ( ale trzeciego dnia już raczej się falują)

Rzeczywiście włoski azjatyckie bardzo krótko utrzymywały skręt do kilku godzin, zarówno jak włoski afrykańskie - dlatego zawsze przed skręceniem na lokówkę najpierw spryskiwałam pasmo lakierem do włosów

Co do słowiańskich, kręciły się lepiej od azjatów i afrykanów, ale nadal nie trzymały skrętu tak jak indyjskie włoski

Ciężko stwierdzic czy ktoś Ci założł włoski słowiańskie? Czy włoski o "fakturze słowiańskiej" - jeżeli kosztowało to mniej niż 500zł to możesz się spodziwac że słowiany to ne były.
dzana8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 20:44   #1846
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

to, że my na wizazu wiemy, że to słowiany nie były, nie jest dowodem....
wiadomo, jacy są fryzjerzy...
Ja słowawiany rozpoznam od razu, indyjskie od azjatów poznam po piewszym myciu A słowiańsko-syntetycznych w życiu nie widziałam
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 22:03   #1847
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczyny.. chce was o cos zaptac.Jak umyje wieczorem wlosy.. wysusze albo zostawie zeby sobie same wyschnęły to zawsze sa takie fuuuj suche i w ogole jakies takie dziwne.. dopiero na nastepny dzien moge je doprowadzic do porzadku.. wy tez tak macie? ze jak umyjecie wlosy sa ciezkie do ulozenia?;/ nie wiem czy zrozumialyscie o co mi chodzi ale mam nadzieje:P
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 22:05   #1848
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Nie, moje łatwo sie ukąłdają. Ale może spróbuj dokładnie je rzoczesać przed myciem i zmień odżywkę. Kerastase ma niezłe.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 23:24   #1849
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Niom jutro wyprubuje wskazówki odnośnie zakładania na "krzyż" hihi
idę na święta do mamy, więc rano włoski założe. Może będzie ok. Wkleje zdjęcia jak wrócę ze śniadanka...
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 00:20   #1850
patrycja7111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cześć dziewczyny!

Zamierzam przedłużyć włosy na wakacje.Zdecydowałam sie na przyszycie włosów na taśmie do warkoczyka.Teraz szukam jakiś dobrych jakościowo włosów.Śledzę Wasze wypowiedzi już od dłuższego czasu i widzę ,że polecacie włosy syntetyczne.Miałam raz założone takie włosy i to był koszmar-kołtuny,siano,efekt lalki Barbie.Bardzo się zraziłam i dlatego teraz marzę o naturalnych.
Widzę,że to nie taka prosta sprawa z dobrymi gatunkowo włosami.Planowałam kupić je na Allegro,ale chyba tego nie zrobię.
patrycja7111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 08:07   #1851
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Patrycja jeśli masz swoje włosy dosyć słabe i wypadają to odradzam ci warkoczyk z taśmą na naturalnych. Ja to miałam i skończyło się ciężkim bólem. Gdybym teraz miała wybór kazała bym założyć sobie profibry bo są lekkie i syntetyki nie obciążają tak włosów jak naturale.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 08:29   #1852
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Patrycja jeśli masz swoje włosy dosyć słabe i wypadają to odradzam ci warkoczyk z taśmą na naturalnych. Ja to miałam i skończyło się ciężkim bólem. Gdybym teraz miała wybór kazała bym założyć sobie profibry bo są lekkie i syntetyki nie obciążają tak włosów jak naturale.

zgadzam sie

Ja długo przedłuzałam naturalnymi na tasme przyszytymi do warkoczyka.
Naruralne wlosy troche ciagną. Najgorzej jest po umyciu, jak są mokre i b.ciężkie. Syntetyki są świetne, bo są lekkie.

Też kiedys kupiłam tanie syntetyki i sei do nich potwornie zraziłam. Dopiero w trakcie czytania forum postanowiłam zaryzykować
Jak narazie nie zamierzam kupowac juz naturalnych włosów, a z tymi z allegro nie chce miec nic do czynienia.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 09:05   #1853
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
dziewczyny.. chce was o cos zaptac.Jak umyje wieczorem wlosy.. wysusze albo zostawie zeby sobie same wyschnęły to zawsze sa takie fuuuj suche i w ogole jakies takie dziwne.. dopiero na nastepny dzien moge je doprowadzic do porzadku.. wy tez tak macie? ze jak umyjecie wlosy sa ciezkie do ulozenia?;/ nie wiem czy zrozumialyscie o co mi chodzi ale mam nadzieje:P
spróbuj po umyciu dać dużo balsamu-odżywki do spłókiwania i rozczesz je z tą odżywką.potem delikatnie spłócz odzywkę wodą i delikatnie zawiń ręcznikiem.jeśli nie chcesz siana to szukaj odżywek do suchych i zniszczonych włosów.
a masz doczepione sztuczne ,czy naturalne?bo jak sztuczne to gorsza sprawa,one po myciu elektryzują się(grzeją kaloryfery)musisz dawać dużo odżywki.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 09:20   #1854
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anastazja wielkiee dzieki!!

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
dziewczyny.. chce was o cos zaptac.Jak umyje wieczorem wlosy.. wysusze albo zostawie zeby sobie same wyschnęły to zawsze sa takie fuuuj suche i w ogole jakies takie dziwne.. dopiero na nastepny dzien moge je doprowadzic do porzadku.. wy tez tak macie? ze jak umyjecie wlosy sa ciezkie do ulozenia?;/ nie wiem czy zrozumialyscie o co mi chodzi ale mam nadzieje:P

Polecam z allegro lub ze sklepu fryzjerskiego:
Serical Latte odzywka z proteinami mleka 1000 ml - 22 zl
np.http://allegro.pl/search.php?string=...personal_rec=0

Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:56   #1855
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie włosów- część II

włosy mam naturalne od d_o_n_a , powiem ze sa srednie z pewnoscia od angeli2013 byly lepsze no ale trzeba tez sie liczyc z cena , angela ma strasznie drogie wloski ale super za to wlasnie przyszla do mnie paczka z 4 kosmetykami z serii Apteczka Babuni Joanny z miodu i mleka. (szampon,kompres,balsam,s erum) no zobaczymy... moze jutro wyprobuje. zastanawia mnie to czy mozna stosowac domowe maseczki na przedluzane wloski
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:20   #1856
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
włosy mam naturalne od d_o_n_a , powiem ze sa srednie z pewnoscia od angeli2013 byly lepsze no ale trzeba tez sie liczyc z cena , angela ma strasznie drogie wloski ale super za to wlasnie przyszla do mnie paczka z 4 kosmetykami z serii Apteczka Babuni Joanny z miodu i mleka. (szampon,kompres,balsam,s erum) no zobaczymy... moze jutro wyprobuje. zastanawia mnie to czy mozna stosowac domowe maseczki na przedluzane wloski
ile nosiłas te od angeli2013 ? jaki miałas kolor i jaki to byl typ wlosa?
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:38   #1857
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Gwiazdeczka ja mam z tej serii z Apteczki babuni tylko ze skrzypu do włosów słabych na swoje włosy i uwielbiam ją. myślę że ta z mlekiem będzie fajnie nawilżać. Ale czekam na relację
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:39   #1858
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie włosów- część II

to były naturalne włosy Indyjskie proste pod keratyne65 cm. 40 szt. kolor 1 (czarny) i 40 sztuk kolor 60 ( jasny blond) podobny do 613. nosilam je jakos od sierpnia teraz dokupilam sobie wlosy od d_o_n_y blondy i te czarne zdjelam i dolozylam te blondy od dony bo niestety nie mialam tyle kasy zeby kupic znowu od angeli( 500 zł to nie mialoale nadal nosze te 40 szt blondow od angeli



byliczka- no ja slyszalam ze fajnie nawilza zobaczymy hehe jutro wyprobuje i napisze,obiecuje
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:47   #1859
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
to były naturalne włosy Indyjskie proste pod keratyne65 cm. 40 szt. kolor 1 (czarny) i 40 sztuk kolor 60 ( jasny blond) podobny do 613. nosilam je jakos od sierpnia teraz dokupilam sobie wlosy od d_o_n_y blondy i te czarne zdjelam i dolozylam te blondy od dony bo niestety nie mialam tyle kasy zeby kupic znowu od angeli( 500 zł to nie mialoale nadal nosze te 40 szt blondow od angeli



byliczka- no ja slyszalam ze fajnie nawilza zobaczymy hehe jutro wyprobuje i napisze,obiecuje
jak blond sie tak długo trzyma, to musza byc bardzo dobre jakościowo włosy.
Aż wejde na allegro i zobace jej aukcje
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 12:02   #1860
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie włosów- część II

trzyma trzyma wlosy od dony mylam 4 razy i wygladaja tak samo jak te od angeli po paru miesiacach. ehh
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.