Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-02, 10:07   #2641
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam smsa, foch
Mogę Ci przesłać, ale chyba masz odwyk?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To muszę to przemyśleć, ale na łydki może by się nadał?

Oj tak, masło kakaowe też lubię
Na łydki pewnie też. On jest generalnie do twarzy i do ciała.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:13   #2642
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mogę Ci przesłać, ale chyba masz odwyk?
Mam, mam Ale czuję się zapomniana
Może też dostanę. Oni rozsyłają chyba te smsy w innych terminach dla różnych rodzajów kart, więc może się doczekam.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:23   #2643
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Fajne są te lakiery, mają intensywne kolory, świetnie kryją, konsystencja też jest przyjemna
fajnie, fajnie a ten kolor kojarzy mi się z jakąś limitką Chanel
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mam, mam Ale czuję się zapomniana
Może też dostanę. Oni rozsyłają chyba te smsy w innych terminach dla różnych rodzajów kart, więc może się doczekam.
Ty masz złotą?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:31   #2644
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajnie, fajnie a ten kolor kojarzy mi się z jakąś limitką Chanel
Mnie się spodobały dwa kolory, jeden to chyba właśnie ten sam, co Tobie, a drugiego numerka nie pamiętam.
Fajne są też dwa kolory z Rouge G L'Extrait, dają piekny, matowy i głęboki kolor, ale cena jest dla mnie nie do przyjęcia

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ty masz złotą?


---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Właśnie wyczytałam, że będzie EkoAmpułka 5 - serum pod oczy, redukujące cienie i napinające. Zapowiada się ciekawie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:43   #2645
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Właśnie wyczytałam, że będzie EkoAmpułka 5 - serum pod oczy, redukujące cienie i napinające. Zapowiada się ciekawie
Brzmi ciekawie, ale cena pewnie znowu będzie rozbójnicza.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:52   #2646
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Trochę zaległości mi się narobiło widzę
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja wczoraj tak się wściekłam w pracy (żeby nieużywać niecenzuralnych słów, które cisną mi się na usta), że z tej złości i na pocieszenie kliknęłam dwa lakiery na All, Mademoiselle i Lady Like. Jestem na siebie strasznie zła, że złamałam odwyk, dawno nie miałam tak koszmarnego dnia, ale to żadne wytłumaczenie... Ech
A tego cudnego L'Oreala pewnie też w końcu kupię, bo od dawna się na niego czaję

Nie mam pojęcia, na opakowaniu jest napisane, żeby stosowac filtr min. SPF20, farmaceutka mówiła wręcz o SPF30.

Tego szamponu chyba u nas nie ma. Myślałam o nim jako jednym z łupów niemieckich.

Wybrałam się wczoraj do Biedronki i kupiłam 4 micele Eveline, chyba dokupię jeszcze ze dwa, jak gdzieś trafię.
Uuu, to niefajnie, że złamałaś, ale trudno. Tylko nie miej wyrzutów teraz- jak już sięzdecydowałas na zakup to bądź konsekwentna i ciesz się nim

http://mazidla.com/component/virtuem...category_id=14 wg mazideł nie trzeba się filtrować

Szkoda. Używam teraz Pantene do cienkich i odżywki tez- fajne są, nie wiem czy nawet nie fajniejsze od Fructisa 48h (włosy są bardziej miękkie wg mnie). Chyba się rozejrzę za innymi produktami z tej linii.

Ja bym chciała trafić na coś lepszego od Sensibio- jestem już pewna, że kiedyś było lepsze. Teraz jest u mnie na równi z Bourjois, ale czasami się budzę z lekką pandzią, a kiedyś to było nie do pomyślenia z Biodermą
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
korzystam z przepisu z moichwypieków i tam na pierwszą stronę poleca się smażenie przez 1 min., po przewróceniu już tylko 30sek. ale to i tak się schodzi..
dla mnie rewelacją jest odkrycie sposobu na natłuszczanie patelni (ziemniakiem ), żaden naleśnik nie wychodzi tłusty, pycha

chwilę mi zajęło zanim załapałam ostatnio nic nie zgłaszałam ten szampon zgłaszałam pod koniec czerwca, a dopiero teraz go wrzucono do katalogu

odnośnie próbek w TS, pytałaś kiedyś czy w prenumeracie jest ich więcej (całkiem zapomniałam ) - w wątku gazetowym dziewczyny pisały, że nie miały żadnych próbek, bo chyba gazecie nie zależy na klientkach, które już mają przy sobie i nie muszą ich przyciągać dodatkami

miętowy jeszcze był, dlatego zdziwiło mnie, że nie uzupełniają ale może faktycznie zniknął na dobre
jeszcze go nie miałam i chciałam poznać, ale chyba nie będzie mi dane
zresztą na wizażu ktoś w niusach pielęgnacyjnych wrzucił te dwie limitki jako nowość na jesień
Ja wczoraj pierwszy raz w życiu korzystałam z przepisu na naleśniki- zawsze robię na oko Nie przepadam za całkiem beztłuszczowymi, bo wtedy są takie "ciastowate" lubię chrupkie, ale też nie ociekające tłuszczem. Więc co drugiego smazyłam na łyżeczce oleju a następnego bez, bo właśnie zostawały takie mikroskopijne fajne kropelki z poprzedniego

Zapomniałam dodać linka

Eee, to beznadziejnie. Nie, żebym aż tak była łasa na te próbki (bo przecie jak poproszę to mi odleją w każdej perfumerii), ale to miłe jest. A takie postepowanie to zawsze przywodzi na myśl faworyzowanie niektórych regionów a ja nie za bardzo lubię jak się mnie traktuje jak gorszą kategorię W ogóle TS kupuję ze względu na fenomenalne artykuły Tessy Capponi- Borawskiej z działu kuchennego, lubię też teksty o modzie. Natomiast poziom dziennikarstwa spada im na łeb na szyję. Pytania w wywiadach są coraz częściej na poziomie brukowców, aż się odechciewa czytać w trakcie. Dział kosmetyczny do niedawna przeginał, bo autorka artykułów w kilku numerach opisywała czego to się z internetu nie dowiedziała (a nawet imiennie z naszego portalu ) na szczęście się podciągnęli w tym temacie już. I nie lubię w ogóle stylu, w jakim piszą o osobach, które czegoś tam ważnego dokonały- tendencyjnie bardzo.
Wycięli mi też stronę jednej pani psycholog. Może pora się rozejrzeć za jakims nowym magazynem na wyższym poziomie? Tylko czy taki istnieje w podobnej cenie?

Ja jeszcze nie miałam dwóch czekoladowych (z miętą i pomarańczą), ale przyjdzie i na nie czas też się zdziwiłam mocno przeglądając nwości.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Tymczasem dziś kompletnie nie mam pomysłu co zrobic na obiad
Ja też nie miałam i zrobiłam jeszcze raz przedwczorajsze racuszki z dyni, wyszły mi jeszcze lepsze i sos pomidorowy do nich też się bardziej udał, a nawet z dżemem dyniowym siostrowego wyrobu były super chociaż słone Pomidorowo się obkupiłam w Lidlu- mają puszkowane całe i rozdrodbnione za 2,29 i passatę za 1,89.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej!
Dawno nie pisałam, bo miała kocioł w pracy, a w domu już mi brakowało siły na internet...
Za to w weekend, poniedziałek i wtorek byłam w Tatrach Wróciłam wczoraj, od razu z pociągu do pracy i ciągle się zastanawiam, czemu ja mieszkam w Warszawie Tam było tak pięknie, miejscami leżał śnieg, więc nie zdobyliśmy żadnego znaczącego szczytu, za to nabrałam ochoty na dłuższy wyjazd w góry Kosmetycznie spakowałam tak mało kosmetyków, że sama nie mogłam wyjść z podziwu dla siebie Miałam tylko 3 małe słoiczki po próbkach - z kremem, filtrem i pudrem. Plus tyci pędzelek do pudru, mini tusz i żel do mycia
Fajnie, że się pozytywnie naładowałaś
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to jest fajne że mamy blisko, ale w tym roku w ogóle się nie wybraliśmy. Najpierw był ślub i organizacja, potem moja nauka. Myślałam że teraz pochodzimy, ale u mnie może nie tyle problemem jest kondycja co problemy wydolnościowe, ciężko mi sie podchodzi pod górkę. Dlatego musimy chodzić sami z TŻem w dodatku dla niego takie tempo to nie do końca frajda, ale poświęca się dla mnie. Myślałam że w październiku pochodzimy no ale nie wiem.

No między schroniskami to ciężko zabrać wszystko co niezbędne, my nigdy tak nie byliśmy, ale TŻ by chciał więc może kiedyś pojedziemy i wtedy będę mieć wyzwanie. A ja się nie umiem spakować na tydzień wakacji a co dopiero na noszenie wszystkiego na plecach.
Mi też ciężko pod górkę, ale zależy też jaką. Bo np Sokolica (okolice 3 Koron), która idzie prawie pionowo w górę (aczkolwiek nie jest wysoka) nie męczyła mnie wcale. Ja robię po chodniku małe kroczki, a co dopiero w "terenie" i z postępującym ograniczeniem dostaw tlenu Ale np nie lubię robić przerw (chyba, ze rzeczywiście nie daję rady), bo większe korzyści mam z niewybijania się z rytmu niż z odpoczynku i powrotu do zgubionego rytmu. Schodzić nie lubię szybko, denerwuje mnie pędzenie kiedy nie ma czasu na czerpanie dźwięków, obrazów, zapachów. No więc sobie jestem w tych naszych górach raz na ruski rok, nie chcę żeby się ktoś ze mną męczył.
Z pakowaniem rzeczy nie mam problemu na szczęście.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Byłam w Biedronce i nie kupiłam tego micela. Stwierdziłam, że to że jest mały i tani nie jest usprawiedliwieniem dla tego zakupu i łamania odwyku i jestem z siebie dumna.
A ja byłam w dwóch Sephorach- w jednej konsutlantka Clinique wyjechała do mnie pogardliwie, że nie mam jakiegos numeru z mailingu tak jakbym chciała ukraść te próbki, na szczęście się zrehabilitowała przeprosinami po powrocie z zaplecza i chyba doczytała o co chodzi. Tylko nie dostali jeszcze próbek (byłam w południe). W drugiej to ja się skompromitowałam, bo nie zwracałam uwagi na pracowników i jak pan się mnie spytał w czym może pomóc to poprosiłam o konsultantkę myśląc, że to ochroniarz. Podniosłam głowę i spaliłam buraka jak mi pokazał tabliczkę na koszuli ale też jeszcze te próbki nie dojechały tam. Więc tym bardziej jak są ciemne to chyba odpuszczę. Podkłady zachowam na następną akcję

Udało mi się kilka kolejnych rzeczy z kolorówki wytypować do wylotu, części jeszcze poużywam przed ostatecznym rozstaniem.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:05   #2647
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Uuu, to niefajnie, że złamałaś, ale trudno. Tylko nie miej wyrzutów teraz- jak już sięzdecydowałas na zakup to bądź konsekwentna i ciesz się nim
Mądre słowa, dzięki, zapamiętam je sobie!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
http://mazidla.com/component/virtuem...category_id=14 wg mazideł nie trzeba się filtrować
Dzięki za linka - to ja już nic nie rozumiem... Po co w takim razie w ulotce wyraźnie wspominają o konieczności stosowania min. SPF 20? Czemu farmaceutka tak mi powiedziała?
A najważniejsze, po co ja kupowałam Uriage SPF 30, skoro mam Terracottę SPF 15, a mogłabym spokojnie używać Happylogy bez filtra?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja bym chciała trafić na coś lepszego od Sensibio- jestem już pewna, że kiedyś było lepsze. Teraz jest u mnie na równi z Bourjois, ale czasami się budzę z lekką pandzią, a kiedyś to było nie do pomyślenia z Biodermą
Ja miceli już nie używam do demakijażu oczu, jakoś ostatnio wolę płyny specjalnie do tego przeznaczone.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 11:38   #2648
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Robię zdjęcia pielęgnacji
Na szczęście jest kilka końcówek (pójdą na pierwszy ogień) i już widzę parę rzeczy do odłożenia do zestawu na A.

Ostatnio sprzedałam paletę TheBalm Nude'tude - rzadko używałam, marnowała się u mnie, a tak to 78 zł wpadło (i tym samym budżet na toaletkę wynosi 280 zł ). Wystawiłam też drugą paletkę Meet Matte i cień sypki (też TheBalm)

Wieść z wczoraj: nie będzie Wizażanki, a Wizażanek
Ja jeszcze poczekam na zużycia- ilość zapasów dalej przeraża

A ogólnie jakie zdanie masz o tej marce?

Kto by nie był i tak będzie fajnie Mnie się ostatnio z męskich podoba Hieronim
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie najprawdopodobniej skończy się mój ulubiony granatowy eyeliner, czarny też potrzebuję i zapomniałam go dopisać do listy. Ale to niezbędnik Chyba, że spróbuję jeszcze wykorzystać ten Bell, w którym wkurza mnie aplikator - jeśli uda mi się wepchnąć tam pędzelek Sephorowy, to może coś z niego będzie.
Macałam 3 nowe linerki z MF ostatnio- śliczne są 2 taki głęboki morsko- niebieski nie za ciemny, bardzo perłowy i taki jakiś stalowy-antracyt- tego chcę natomiast fiolet strasznie rzadki i drobiny prawie brokatowe.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja skończyłam z wielkim bólem, ale gdyby TŻ nie chciał to bym nie oglądała. House'a też nie skończymy chyba chociaż został nam jeden odcinek, ale Wilson umrze to smutne będzie i chyba nie ma sensu.

A Boardwalk Empire to jest wysokobudżetowy serial HBO w moim ulubionym klimacie - prohibicja, przemyt alkoholu, zorganizowane grupy przestępcze. Jednym z producentów jest Michale Scorsese, warto zobaczyć, ja dwie serie obejrzałam z zapartym tchem, teraz czekam na trzeci sezon.
Ostatni House strasznie mi się podobał, się spłakałam

BE mi już parę osób polecało, ale nie wiem czy zacznę, jakoś nie ciągnie mnie do nowych seriali.
Dextera obejrzałam obowiązkowo oczywiście, oby się w tym sezonie uspołecznił. Szkoda mi, że nie są razem z Lumen (tak, wiem, że to już sezon temu )
CSI LV jeszcze nie widziałam nowego.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Oj trzeba, bo czasem naprawdę utrudniają życie... Dobrym przykładem jest mój kolega, który ma lęk wysokości, ale tak lubi go przełamywać, że ostatnio zaczął latać na paralotni!
Ja chcę na paralotni za to inne spadochrony/bunge w ogóle mnie nie kuszą.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
O, to muszę się przyjrzeć kiedyś. Ja używam linerów żelu, ale taki płynny wydaje mi się byłby mniej matowy...

No właśnie na wschodzie też! Tylko u nas mieszkają takie buraki Kiedyś w Rosji stanęłam na prawie pustych schodach ruchomych z lewej strony (akurat było baaardzo wysoko i się bałam stanąć z drugiej strony) i starsza pani zwróciła mi uwagę, że tak się nie stoi... Ciekawe, czy u nas to będzie kiedykolwiek możliwe..
A chcesz połyskliwy? Sprawdź sobie Superlinera z L'Oreal, teraz to chyba się nazywa Black VInyl.

Oo, byłas w Rosji- ciągnie mnie na wschód, kiedyś
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
heeeej, wróciłam wypoczęta i opalona, Zakynthos jest piękne

Z ciekawostek: w nowo otwierającym się Bath & Body Works będą kosmetyki CO Bigelow
Wrzuć parę zdjęć z widoczkami

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Kurczaki, nie wiem co to CO Bigelow Ale pewnie w przyszłym tygoniu pojadę do ZT żeby zobaczyć ten sklep

Chyba upiekę dziś szarlotkę - co prawda moja Babcia robi najlepszą szarlotkę na świecie, to jednak spróbuję i ja upiec, choć tyle lat zwlekałam
CO B. ma fajne rzeczy do ust- znaczy chyba fajne, mam 3 tubki od roku i jeszcze nie zaczęłam I używałam też świetnej maseczki bentonitowej- tylko strasznie ciężko to dostać nawet na all.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja chętnie jakoś bym sobie poprawiła humor, ale nawet nie mam ochoty na zakupy kosmetyczne. Od wczoraj spada na mnie wyjątkowo dużo złych informacji, co tylko mogło pójść źle - poszło. Smutno mi, ale staram się nie rozpaczać, na pewno wszystko jakoś się ułoży...

Oo, też oglądamy z TŻ Dextera, wkrótce pierwszy odcinek nowej serii.

W poniedziałek wracam na studia. Ciekawe jak to będzie z tymi dwoma kierunkami.
:prtzytul: lepiej już?

Jak Ci się podobał? Jak dla mnie ciut za bardzo naciągany, ale z sympatii wybaczam

Ja w sobotę, a jaki ten drugi kierunek? Bo rozumiem, ze pierwszy to dalej turystyka?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trochę Wam zazdroszczę tych studiów, moje już tak dawno skończyłam, a też bym się czegoś pouczyła Ale nawet nie mam czasu na podyplomowe...
Mi czasu nie brakuje niestety.
Dostałam dzisiaj plan, podobają mi się tematy zajęć Potrzebuję nowy fartuch na laborki... I w październiku mam 2 weekendy zajęte a potem raz na miesiąc a czasami co drugi. A bałam się, że będę musiała zrezygnować z większości imprez
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Zatem uroczyście ogłaszam odwyk październikowy
Moja lista:
-1 zakup wyjątkowo promocyjny
-1 zachcianka
-pomadka bebe
Ewentualnie, ale nie przewiduję :
-1 lakier do paznokci
-1 szminka lub kryjący błyszczyk
-podkład
Wklejcie sobie te listy w podpisy
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też nie znoszę niemieckiego, a "uczyłam" się go 4 lata w liceum! Też przymusowo i prawie nic nie pamiętam.
Ja francuskiego. Są jakieś seriale kręcone po francusku? Bo tak to zapomnę nawet tych podstaw, które jeszcze w głowie siedzą
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Oficjalnie mogę już napisać, że odwyk udał się wyśmienicie. We wrześniu nie kupiłam nic kosmetycznego, doszły mi tylko trzy kosmetyki z Bath & Body Works.
Mi też poszło wyjątkowo ładnie, nawet spray Rexony z Biedronki nie jest zapasem, bo mi się wczoraj skończył stary.
Więc kupionych sztuk jest 9 (z czego tylko 3 to niezbędniki, ale przynajmniej ilość wszystkiego jest w miarę rozsądna) i z kolorówki tusz Avonu + wymieniony Clinique. Ubyło mi 10 pustych opakowań i rozstałam bez żalu się z 6 sztukami kolorówki.
Wstępnie daklaruję przedłużenie na październik.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:59   #2649
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No i niestety zabrakło mi 2 marnych punktów. Eh...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie na razie się czuję jak ostatnia oferma a dodatkowo jestem wściekła, że straciłam całe lato na naukę na marne.
Na pewno nie na marne
Głowa do góry
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja jeszcze w weekend skusiłam się na osłodzenie odwyku na jakąś nowość od Bielendy:

http://bielenda.pl/produkty/esencja-...makijazu-3-w-1
I tym samym mam 4 nowe micele do testowania
Omg, co za nazwa serii- biotechnologia ciekłokrystaliczna 7d, masakra, brzmi jak reklama telewizora

Są jakies nowe opinie o micelu eveline?
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość

Przez miesiąc byłam u siostry w Londynie. Czytałam Was trochę ale przez cały pobyt ograniczyłam komputer i internet żeby nie marnować za dużo czasu. Wróciłam parę tygodni temu i jakoś nic nie idzie tu mojej myśli.
Witaj po przerwie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Xemose był cudny, w dodatku ta pojemność.

Idę dzisiaj po pracy do Factory, może wpadnie mi coś na jesień albo buty, bo nie bardzo mam w czym chodzić. Przynajmniej mam takie uczucie. Może zajrzę też do SP ale chyba tylko pooglądać, bo z tej gazetki nie planuję na razie zakupów, poczekam na nową.
Hmm, skoro tak polecacie to może sie przejde po aptekach za próbkami.

Byłam ostatnio przelotem- dołożyli sporo nowych rzeczy do VeroMody i tego Re/House itp. Musze iśc jeszcze raz z koleżanką, bo teraz byłam z kolegą
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A kwasy mi się podobają, nawet przyjemnie pachną i liczę na jakieś fajne rezultaty. Stosowanie ich jako dodatkowego kosmetyku zupełnie mi nie przeszkadza, lubię się kremować.

Udanych zakupów Ja chciałabym iść na Szaleństwo Zakupów w weekend, ale nie będę miała jeszcze wypłaty na koncie i chyba za bardzo nie poszaleję

Jakoś tak od niechcenia sprawdziłam wyniki Rossmannowych konkursów i wygrałam zestaw kosmetyków Tołpy Chyba, że jest druga osoba o takim samym imieniu i nazwisku we Wrocławiu, ale mam nadzieję, że nie
Też powoli myślę nad zakupem tego erisowego 10%.

Może mi się uda skorzystać z tych rabatów- możne jeszcze kupić te gazety? Chociaż nie wiem czy w niedzielę jeszcze coś zostanie i czy będę miała siłę gonić w tłumach (w sobotę mam zajęcia do 19 ) Porządkowanie szafy trwa w najlepsze, przez pokój nie da się przejść, ale juz widać koniec

Ależ masz szczęście ostatnio! GRatulacje.

Moja skóra jest cienka, ale chyba przez to kremów nie wchłania, jakby nie miała gdzie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:59   #2650
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kto by nie był i tak będzie fajnie Mnie się ostatnio z męskich podoba Hieronim


Ja chcę na paralotni za to inne spadochrony/bunge w ogóle mnie nie kuszą.


Dostałam dzisiaj plan, podobają mi się tematy zajęć Potrzebuję nowy fartuch na laborki... I w październiku mam 2 weekendy zajęte a potem raz na miesiąc a czasami co drugi. A bałam się, że będę musiała zrezygnować z większości imprez
Hieronim Jakiś czas temu leciała telenowela meksykańska i imię głównego bohatera tak tłumaczyli na polski z oryginalnego Heronimo. Głupio trochę, bo pozostałe imiona lektor wymawiał tak jak są w oryginale po hiszpańsku

W mojej okolicy coś często teraz latają takimi starymi samolotami. Czekać tylko aż to kiedyś spadnie gdzieś, bo na sprawny sprzęt to to nie wygląda za bardzo.

Robisz podyplomówkę?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 12:12   #2651
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie znam się na składach, parafina jakoś źle wpływa na skórę?
Mi zapycha cerę natychmiast, a na ciele nie przepadam za nią. Jak sa jeszcze inne odżywcze składniki to może być.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wczoraj dostałam SMS od Sephory, dziś w innym wątku dziewczyna napisała o lakierku Shiseido do ust, z ciekawości poszukałam co nieco o nim i spodobał mi się ten kolor http://theblackpanties.blogspot.com/...305-nymph.html
muszę iść zobaczyć jak wyglądają w rzeczywistości
A ja dostałam imienego maila - dni VIP, 20% do 07.10. To to samo co w smsie?
I kuszą mnie produkty do Ust sephory
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A jak się zdobywa złotą i czym się różni od czarnej?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mądre słowa, dzięki, zapamiętam je sobie!

Dzięki za linka - to ja już nic nie rozumiem... Po co w takim razie w ulotce wyraźnie wspominają o konieczności stosowania min. SPF 20? Czemu farmaceutka tak mi powiedziała?
A najważniejsze, po co ja kupowałam Uriage SPF 30, skoro mam Terracottę SPF 15, a mogłabym spokojnie używać Happylogy bez filtra?

Ja miceli już nie używam do demakijażu oczu, jakoś ostatnio wolę płyny specjalnie do tego przeznaczone.


Też nie za bardzo rozumiem.

Jak wszystko pokończę to może spróbuję dla odmiany, mają mniejsze buteleczki przynajmniej

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Tak, podyplomowe to są, "chemia analityczna w przemyśle i ochronie środowiska".
Zostało mi kilka czystych zeszytów z poprzednich studiów jeszcze, to pozużywam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 12:35   #2652
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
http://mazidla.com/component/virtuem...category_id=14 wg mazideł nie trzeba się filtrować
No właśnie też to wcześniej czytałam i tego się trzymałam. Ja się niby filtruję, ale np. w taki dzień beznadziejny jak dzisiaj to sobie wolę nałożyć podkład i ładnie wyglądać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja bym chciała trafić na coś lepszego od Sensibio- jestem już pewna, że kiedyś było lepsze. Teraz jest u mnie na równi z Bourjois, ale czasami się budzę z lekką pandzią, a kiedyś to było nie do pomyślenia z Biodermą
Dla mnie Sensibio jest lata świetlne od Bourjois, to był fatalny micel jak dla mnie. Próbowałas już tego micela Dermedic? Ja jego jestem ciekawa. Możesz też przetestować Avene i LRP - ja sobie je oba bardzo chwalę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj pierwszy raz w życiu korzystałam z przepisu na naleśniki- zawsze robię na oko Nie przepadam za całkiem beztłuszczowymi, bo wtedy są takie "ciastowate" lubię chrupkie, ale też nie ociekające tłuszczem. Więc co drugiego smazyłam na łyżeczce oleju a następnego bez, bo właśnie zostawały takie mikroskopijne fajne kropelki z poprzedniego
Ja jakiś czas temu znalazłam przepis z którego zawsze mi wychodzą (bo na oko nie wychodziły nigdy ) i dzisiaj albo jutro zrobię na kolację ze szpinakiem.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ostatni House strasznie mi się podobał, się spłakałam

BE mi już parę osób polecało, ale nie wiem czy zacznę, jakoś nie ciągnie mnie do nowych seriali.
Dextera obejrzałam obowiązkowo oczywiście, oby się w tym sezonie uspołecznił. Szkoda mi, że nie są razem z Lumen (tak, wiem, że to już sezon temu )
CSI LV jeszcze nie widziałam nowego.
To w takim razie wrzucam House'a na plan wieczorny skoro jest dobry, a oni sobie już dali spokój z kolejną serią?

BE się ogląda jak film, przynajmniej ja oglądam z zapartym tchem i zawsze mi żal przy napisach końcowych. I tylko 12 odcinków w serii więc nie ma tragedii. Mi też było żal wątku Lumen, zapowiadał się ciekawie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wklejcie sobie te listy w podpisy
Jest to może jakiś pomysł.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Może mi się uda skorzystać z tych rabatów- możne jeszcze kupić te gazety? Chociaż nie wiem czy w niedzielę jeszcze coś zostanie i czy będę miała siłę gonić w tłumach (w sobotę mam zajęcia do 19 ) Porządkowanie szafy trwa w najlepsze, przez pokój nie da się przejść, ale juz widać koniec
Podobno można, ja też jeszcze nie mam i waham się czy kupować, zobaczę dzisiaj (lub jutro bo plany się komplikują ) co ciekawego w Factory i zdecyduję.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Tak, podyplomowe to są, "chemia analityczna w przemyśle i ochronie środowiska".
Zostało mi kilka czystych zeszytów z poprzednich studiów jeszcze, to pozużywam
Fajnie, ja po wczorajszych złych wieściach przejrzałam sobie podyplomówki na moim wydziale ale na interesującej mnie nie było już miejsca.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 12:41   #2653
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

rzyrafka, tak sobie, ale staram się nie marudzić, bo ile można. Na pewno wszystko się ułoży (kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą, czy jak to tam leciało ).

Dextera jeszcze nie widziałam, czekam na TŻ, no i jeszcze nie dokończyłam poprzedniej serii.

Jadę dziś do Bonarki, mam bon na 40 zł do wykorzystania w Douglasie, więc coś sobie wybiorę. To nie jest złamanie odwyku, bo muszę go wykorzystać przed upływem ważności.

Rozejrzę się też po sklepach, chcę coś kupić w weekend z tymi zniżkami.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 12:59   #2654
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Macałam 3 nowe linerki z MF ostatnio- śliczne są 2 taki głęboki morsko- niebieski nie za ciemny, bardzo perłowy i taki jakiś stalowy-antracyt- tego chcę natomiast fiolet strasznie rzadki i drobiny prawie brokatowe.
Dwa pierwsze brzmią super, jaki mają aplikator? Pamiętasz może, jaka cena?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A chcesz połyskliwy? Sprawdź sobie Superlinera z L'Oreal, teraz to chyba się nazywa Black VInyl.
Ooo, może czarny kupię ten zamiast Sephorowego

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wklejcie sobie te listy w podpisy
Skoro zachęcasz, tak zrobiłam Myślałam nad tym, ale zastanawiałam się, czy to nie za długi podpis będzie.


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Może mi się uda skorzystać z tych rabatów- możne jeszcze kupić te gazety? Chociaż nie wiem czy w niedzielę jeszcze coś zostanie i czy będę miała siłę gonić w tłumach (w sobotę mam zajęcia do 19 ) Porządkowanie szafy trwa w najlepsze, przez pokój nie da się przejść, ale juz widać koniec
Na pewno można, jak nie w kiosku, to w jakiś spożywyczych, w których jest prasa, tam zawsze zostają.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ależ masz szczęście ostatnio! GRatulacje.
Dzięki W między czasie dowiedziałam się o kolejnych wygranych kosmetykach, aż nie mogę w to uwierzyć!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A jak się zdobywa złotą i czym się różni od czarnej?
Jak się zdobywa konkretnie to nie wiem, na pewno dużą ilością zakupów Ale jaki jest próg punktów czy kwoty to nie wiem.
Na urodziny jest kupon - dowolny kosmetyk do 130 zł do kupienia za 1 zł, tak ostatnio kupiłam korektor z Diora. Oprócz tego przychodzą czasami jakieś specjalne zaproszenia na spotkania z konkretną marką, ale większych rabatów itp. nie ma.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie też to wcześniej czytałam i tego się trzymałam. Ja się niby filtruję, ale np. w taki dzień beznadziejny jak dzisiaj to sobie wolę nałożyć podkład i ładnie wyglądać.
Ja tam nałożyłam podkład na filtr, nie dam się zwariować, zwłaszcza, że jak wychodzę do pracy to jest i tak ciemna noc. A w obliczu doniesień rzyrafki to w ogóle nie wiem co o tym myśleć.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
BE się ogląda jak film, przynajmniej ja oglądam z zapartym tchem i zawsze mi żal przy napisach końcowych. I tylko 12 odcinków w serii więc nie ma tragedii.
Ogląda się świetnie i faktycznie jak film Jestem chyba przy 5 odcinku.

Tak samo oglądało mi się Mildred Pierce, to było tylko 6 odcinków, ale moim zdaniem naprawdę świetnych. Lubię taki klimat.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jadę dziś do Bonarki, mam bon na 40 zł do wykorzystania w Douglasie, więc coś sobie wybiorę. To nie jest złamanie odwyku, bo muszę go wykorzystać przed upływem ważności.
Fajnie, daj znać, co sobie wybrałaś

Mama namówiła mnie, żebyśmy po pracy poszły do Helfy, koniecznie chce kupować jakieś oleje i wodę różaną, pewnie i ja nie wyjdę z pustymi rękami Czaję się od jakiegoś czasu na olej kokosowy na końcówki - znów są w strasznym stanie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 13:22   #2655
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Moja koleżanka kupiła sobie ten lakier do ust - mega błyszczący, kryjący kolor, bardzo fajnie wyglądał

Niektóre kwasy nie są fotouczulające, ale generalnie ze względu na to, że mocno spłycają skórę to zaleca się stosowanie filtrów - skóra robi się cienka i wrażliwa i mogą się na niej łatwiej robić przebarwienia.
Ja chyba zdecyduję się na peeling roztworem Jessenera; muszę umówić się na konsultację u dermatologa.

Mildred jest świetnym serialem, Dextera też obejrzałam - na początku mi się nie podobał, ale potem się wkręciłam polecam też Grę o tron, Pępek świata (the middle), New girl czy Breaking Bad.

Z ekoampułek ma być też jedna przeznaczona do skóry trądzikowej. Teraz mam problem, bo nie wiem, którą wybrać

Fotki muszę przebrać to coś Wam podeślę

Ice przykro mi, zwłaszcza, że to tylko 2 punkty zdecydowanie należy Ci się jakaś ładna pocieszajka.

Karo co jest nie tak z Safari? Bo on mi się bardzo podobał i zastanawiałam się nad zakupem a przy okazji - mam dla Ciebie ten cień ArtDeco, musimy się w końcu spotkać.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2012-10-02 o 13:23
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 13:34   #2656
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Niektóre kwasy nie są fotouczulające, ale generalnie ze względu na to, że mocno spłycają skórę to zaleca się stosowanie filtrów - skóra robi się cienka i wrażliwa i mogą się na niej łatwiej robić przebarwienia.
Ja chyba zdecyduję się na peeling roztworem Jessenera; muszę umówić się na konsultację u dermatologa.
Dzięki za rozjąsnienie sytuacji, czyli tak całkiem bez sensu tego filtra nie kupiłam, pocieszające.

Moja mama co roku robi u dermatologa peeling Jessenera, jest bardzo zadowolona z efektów

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Z ekoampułek ma być też jedna przeznaczona do skóry trądzikowej. Teraz mam problem, bo nie wiem, którą wybrać
I też do skóry naczynkowej, już jej pragnę.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 13:43   #2657
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Snow generalnie zaleca się używanie filtrów przez cały rok więc na dobre Ci to wyjdzie
Jessnner kusi efektami, ale boję się uczucia pieczenia, dodatkowo chce usunąc popękane naczynka - mam jedno pęknięte dokładnie na granicy z ustami i bardzo mi się nie podoba, mam nadzieję, że da się to usunąć.

Testuję teraz serum Hydrain 3 Dermedica, bardzo mi pasuje, nawilża tak mocno, że mogę obyć się bez kremu. Ale generalnie strasznie się rozleniwiłam podczas urlopu i nie chce mi się malować, balsamować, wcierać kremów i malowac paznokci.
Teraz noszę Opera Balerina i nie widać, czy starła się z końcówek czy nie, co mi bardzo odpowiada
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 14:25   #2658
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ooo, może czarny kupię ten zamiast Sephorowego
Ja właśnie tego L'Oreala chcę. Już się przymierzam od dawna ale teraz to już chyba kupię.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja tam nałożyłam podkład na filtr, nie dam się zwariować, zwłaszcza, że jak wychodzę do pracy to jest i tak ciemna noc. A w obliczu doniesień rzyrafki to w ogóle nie wiem co o tym myśleć.
No właśnie już kiedyś o tym rozmawiałyśmy, ja w takiej sytuacji wolę się w ogóle nie filtrować. Słońca dzisiaj zero, rano TŻ mnie odwiózł, po pracy ma przyjechać i jedziemy na zakupy (brzmi jak idealny mąż, szkoda że codziennie nie mogę tak pisać ), wrócimy i będzie dalej ciemno. No to filtr nie ma większego sensu w takim przypadku. Kiedyś by było nie do pomyślenia że tak powiem, człowiek jednak dojrzewa.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ogląda się świetnie i faktycznie jak film Jestem chyba przy 5 odcinku.

Tak samo oglądało mi się Mildred Pierce, to było tylko 6 odcinków, ale moim zdaniem naprawdę świetnych. Lubię taki klimat.
Własnie zobaczyłam, że przegapiłam premierę 3 serii. Bedzie oglądanie.

Mildred Pierce nie oglądałam... TŻ mi się nie zanudzi?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Testuję teraz serum Hydrain 3 Dermedica, bardzo mi pasuje, nawilża tak mocno, że mogę obyć się bez kremu.
Właśnie widziałam na stronie głównej to serum i pomyślałam że pewnie je masz. Ciekawa go jestem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 15:38   #2659
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Snow generalnie zaleca się używanie filtrów przez cały rok więc na dobre Ci to wyjdzie
Wiem, ale podobnie jak ice wychodzę z założenia, że skoro jak wychodzę do pracy jak ciemno i jak wracam, to często już też, to naprawdę nie ma to głębszego sensu.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Jessnner kusi efektami, ale boję się uczucia pieczenia
Z tego co mówiła moja mama faktycznie piecze, no i przynajmniej przez kolejne 3 dni nie ma co się pokazywać ludziom - skóra jest mocno czerwona, schodzi płatami, trzeba się co chwila kremować, ale efekty są świetne.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Testuję teraz serum Hydrain 3 Dermedica, bardzo mi pasuje, nawilża tak mocno, że mogę obyć się bez kremu. Ale generalnie strasznie się rozleniwiłam podczas urlopu i nie chce mi się malować, balsamować, wcierać kremów i malowac paznokci.
Teraz noszę Opera Balerina i nie widać, czy starła się z końcówek czy nie, co mi bardzo odpowiada
Naprawdę takie fajne? Ja byłam bardzo niezadowolona z kremu Hydrain 2 i jakoś się zraziłam do tej firmy. Jaki skład ma to serum?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja właśnie tego L'Oreala chcę. Już się przymierzam od dawna ale teraz to już chyba kupię.
Sephorę miałam, to może zmienię

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie już kiedyś o tym rozmawiałyśmy, ja w takiej sytuacji wolę się w ogóle nie filtrować. Słońca dzisiaj zero, rano TŻ mnie odwiózł, po pracy ma przyjechać i jedziemy na zakupy (brzmi jak idealny mąż, szkoda że codziennie nie mogę tak pisać ), wrócimy i będzie dalej ciemno. No to filtr nie ma większego sensu w takim przypadku. Kiedyś by było nie do pomyślenia że tak powiem, człowiek jednak dojrzewa.
Dokładnie
Ja namawiam TŻ na wycieczkę do Hebe i do Auchan po wodę brzozową

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mildred Pierce nie oglądałam... TŻ mi się nie zanudzi?
Mój by się zanudził, więc oglądałam sama...


Ciekawe, jak to pachnie
http://pielegnacja.com/index.php/201...o-mycia-ciala/
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 16:28   #2660
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
O mamusiu

Co do filtrów, to wiecie, że ja się filtruję cały czas, bo na moją cerę mają one dobry wpływ Także czy słońce jest czy nie, filtr na twarzy ląduje. A jak mi się zdarzy nałożyć inny krem to się czuję jakoś tak dziwnie

Przy okazji Wam powiem, że w telewizji śniadaniowej ostatnio mówili o tym, że bodajże 70% ludzi na świecie(?) cierpi na brak witaminy D3, która pochodzi ze słońca. W naszym klimacie to normalne, bo przez pół roku mamy ciemno i pochmurno, ale tak samo na niedobór cierpią też ludzie z krajów cieplejszych, bo chowają się do klimatyzowanych pomieszczeń i unikają słońca.
Jedyne co mnie rozbawiło to to, że podobno polacy unikają słońca stosując filtry, bo się boją raka skóry. Ciekawe, bo akurat wydaje mi się, że temat filtrów wciąż jednak u nas kuleje
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 16:37   #2661
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Isa: mi się wydaje, że temat samych filtrów nie, ale tych wysokich i faktycznie działających i stabilnych już tak.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 17:21   #2662
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Zapomniałam dopisać wcześniej: Hosenko gratulacje, daj znać jak się zdecydujecie na jakieś imię

Snow mi Hydrain 2 tez średnio pasował, ale miałam próbkę Hydrain 3 i podobała mi się. Poszukam pudełka od serum i wrzucę Ci skład.

Ice jakby co to służę odlewką
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 17:28   #2663
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Zapomniałam dopisać wcześniej: Hosenko gratulacje, daj znać jak się zdecydujecie na jakieś imię
Kamil Aleksander
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 17:41   #2664
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Isa: mi się wydaje, że temat samych filtrów nie, ale tych wysokich i faktycznie działających i stabilnych już tak.
Racja

Ładne imiona wybraliście
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 17:43   #2665
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie się spodobały dwa kolory, jeden to chyba właśnie ten sam, co Tobie, a drugiego numerka nie pamiętam.
Fajne są też dwa kolory z Rouge G L'Extrait, dają piekny, matowy i głęboki kolor, ale cena jest dla mnie nie do przyjęcia

Właśnie wyczytałam, że będzie EkoAmpułka 5 - serum pod oczy, redukujące cienie i napinające. Zapowiada się ciekawie
Guerlain ma cuda do ust, to fakt

szaleją z tymi ampułkami
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Brzmi ciekawie, ale cena pewnie znowu będzie rozbójnicza.
pewnie tak
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj pierwszy raz w życiu korzystałam z przepisu na naleśniki- zawsze robię na oko Nie przepadam za całkiem beztłuszczowymi, bo wtedy są takie "ciastowate" lubię chrupkie, ale też nie ociekające tłuszczem. Więc co drugiego smazyłam na łyżeczce oleju a następnego bez, bo właśnie zostawały takie mikroskopijne fajne kropelki z poprzedniego
to z ziemniakiem jest podobnie, ilość oleju myślę porównywalna
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Eee, to beznadziejnie. Nie, żebym aż tak była łasa na te próbki (bo przecie jak poproszę to mi odleją w każdej perfumerii), ale to miłe jest. A takie postepowanie to zawsze przywodzi na myśl faworyzowanie niektórych regionów a ja nie za bardzo lubię jak się mnie traktuje jak gorszą kategorię W ogóle TS kupuję ze względu na fenomenalne artykuły Tessy Capponi- Borawskiej z działu kuchennego, lubię też teksty o modzie. Natomiast poziom dziennikarstwa spada im na łeb na szyję. Pytania w wywiadach są coraz częściej na poziomie brukowców, aż się odechciewa czytać w trakcie. Dział kosmetyczny do niedawna przeginał, bo autorka artykułów w kilku numerach opisywała czego to się z internetu nie dowiedziała (a nawet imiennie z naszego portalu ) na szczęście się podciągnęli w tym temacie już. I nie lubię w ogóle stylu, w jakim piszą o osobach, które czegoś tam ważnego dokonały- tendencyjnie bardzo.
Wycięli mi też stronę jednej pani psycholog. Może pora się rozejrzeć za jakims nowym magazynem na wyższym poziomie? Tylko czy taki istnieje w podobnej cenie?
ja też uważam, że albo kładą wszędzie albo nigdzie, a nie takie podziały jak Warszawa to bogata i kupi produkt z próbki, a z innych miast to już nie choć ma na gazetę +/- 10zł
może Pani? chociaż nigdy jakoś porządnie nie przeglądałam tego pisma
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja dostałam imienego maila - dni VIP, 20% do 07.10. To to samo co w smsie?

A jak się zdobywa złotą i czym się różni od czarnej?
tak samo

żeby mieć złotą trzeba wydać 6500zł w jeden rok
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Moja koleżanka kupiła sobie ten lakier do ust - mega błyszczący, kryjący kolor, bardzo fajnie wyglądał
i Ty kusicielu przeciwko mnie
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Testuję teraz serum Hydrain 3 Dermedica, bardzo mi pasuje, nawilża tak mocno, że mogę obyć się bez kremu. Ale generalnie strasznie się rozleniwiłam podczas urlopu i nie chce mi się malować, balsamować, wcierać kremów i malowac paznokci.
Teraz noszę Opera Balerina i nie widać, czy starła się z końcówek czy nie, co mi bardzo odpowiada
też widziałam w nowościach i też mnie zainteresowało nie jest lepkie? i czy bardzo wodniste?
na zdjęciu z daleka myślałam, że to Hydra Quench Clarinsa
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jedyne co mnie rozbawiło to to, że podobno polacy unikają słońca stosując filtry, bo się boją raka skóry. Ciekawe, bo akurat wydaje mi się, że temat filtrów wciąż jednak u nas kuleje
sądząc po wielu wątkach na wizażu, to bardziej myślą o zmarszczkach niż raku

kuleje, na plaży większość używa olejków SPF 4-6, max.10 - czyli tyle ochrony, co nic...
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-10-02 o 17:45
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 17:47   #2666
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ładne

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
i Ty kusicielu przeciwko mnie
też widziałam w nowościach i też mnie zainteresowało nie jest lepkie? i czy bardzo wodniste?
na zdjęciu z daleka myślałam, że to Hydra Quench Clarinsa
sądząc po wielu wątkach na wizażu, to bardziej myślą o zmarszczkach niż raku
no bo fajny ten lakier do ust nie wiem jak się trzyma, ale na dłoni wyglądał super

wezmę na jakieś spotkanie to sobie przetestujesz, mogę Ci trochę odlać a Hydra Quench mam miniaturę i właśnie używam, fajny, ale już mi się kończy; tubka duża, ale pojemność to tylko 15ml i wcale dużo kremu w środku nie było. Zamierzam zużyć wszystkie miniatury i dopiero wtedy zabrać się za pełnowymiarowe opakowania.
Generalnie skończyło mi się praktycznie wszystko do pielęgnacji twarzy - jak zawsze w tym samym czasie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 18:29   #2667
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dla mnie Sensibio jest lata świetlne od Bourjois, to był fatalny micel jak dla mnie. Próbowałas już tego micela Dermedic? Ja jego jestem ciekawa. Możesz też przetestować Avene i LRP - ja sobie je oba bardzo chwalę.

Ja jakiś czas temu znalazłam przepis z którego zawsze mi wychodzą (bo na oko nie wychodziły nigdy ) i dzisiaj albo jutro zrobię na kolację ze szpinakiem.

To w takim razie wrzucam House'a na plan wieczorny skoro jest dobry, a oni sobie już dali spokój z kolejną serią?

Fajnie, ja po wczorajszych złych wieściach przejrzałam sobie podyplomówki na moim wydziale ale na interesującej mnie nie było już miejsca.
Dla mnie w tej chwili są na tym samym poziomie (Bioderma spadła). Dermedica nie ruszałam jeszcze, ale w sumie testowo mogłabym. Jutro będę miała makijaż to postaram się pamiętać

A jak robisz szpinak? Ja nie umiem dobrze przygotować, jakiś dziwny mi wychodzi może za długo przesmażam?

Tak, to już koniec. Też się z tego cieszę, bo już niektóre pomysły zbliżały ten serial do LOSTa

Ja się chyba w marcu zgłaszałam na to, albo w maju? Niby był podany termin do 20 września, ale liczyła się kolejność zgłoszeń, zdążyłam na jakieś ostatnie miejsce.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jadę dziś do Bonarki, mam bon na 40 zł do wykorzystania w Douglasie, więc coś sobie wybiorę. To nie jest złamanie odwyku, bo muszę go wykorzystać przed upływem ważności.
Przydałby się taki bon i mnie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dwa pierwsze brzmią super, jaki mają aplikator? Pamiętasz może, jaka cena?

Skoro zachęcasz, tak zrobiłam Myślałam nad tym, ale zastanawiałam się, czy to nie za długi podpis będzie.

Dzięki W między czasie dowiedziałam się o kolejnych wygranych kosmetykach, aż nie mogę w to uwierzyć!

Jak się zdobywa konkretnie to nie wiem, na pewno dużą ilością zakupów Ale jaki jest próg punktów czy kwoty to nie wiem.
Na urodziny jest kupon - dowolny kosmetyk do 130 zł do kupienia za 1 zł, tak ostatnio kupiłam korektor z Diora. Oprócz tego przychodzą czasami jakieś specjalne zaproszenia na spotkania z konkretną marką, ale większych rabatów itp. nie ma.

Mama namówiła mnie, żebyśmy po pracy poszły do Helfy, koniecznie chce kupować jakieś oleje i wodę różaną, pewnie i ja nie wyjdę z pustymi rękami Czaję się od jakiegoś czasu na olej kokosowy na końcówki - znów są w strasznym stanie
Coś ok. 30 zł w SP, tutaj są swatche, może czarny też był, ale jakoś nie dojrzałam. A z tego co widzę to też jest taki "lakierowaty" jak L'Oreal. I w rzeczywistości turkus i antracyt mają mniejsze te drobinki, taki shimmerek ale intensywny Co do pędzelka to nie zwróciłam uwagi na pewno nie był twardy, bo takich nie lubię i zauwazyłabym raczej
http://www.misslipgloss.nl/max-facto...roof-eyeliner/

To taka mała złośliwość miała być, żeby Wam lepiej poszło
Zastanawiam się czy sobie też takich ramek nie narzucić konkretnych, ale może spróbuję jeszcze jeden miesiąc kupić mniej niż zużyję. Właściwie to przejrzałam rzeczy, które mogą mi się skończyć w październiku i z każdej kategorii mam zapas prócz peelingu do ciała i ewentualnie porządnego masła/balsamu. Także praktycznie cokolwiek kupię będzie zapasem

O jeżu, co tym razem? Ileż można gratulować

Ooo, fajny taki bon. To ja zapytam konsultantkę przy następnej wizycie.

I mnie wreszcie widać na włosach uszkodzenia, w ostatnich dniach zaczęły się masowo ujawniać- fryzjer już bliski. Tylko jak na złość nigdzie nie ma teraz w promocji rudej pianki
A te GlissKurry z kokosem i arganem to miały do nas wejść czy tylko za granicą?
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Moja koleżanka kupiła sobie ten lakier do ust - mega błyszczący, kryjący kolor, bardzo fajnie wyglądał

Z ekoampułek ma być też jedna przeznaczona do skóry trądzikowej. Teraz mam problem, bo nie wiem, którą wybrać
Ja polecam Gosha- mam 3

Ooo, ciekawe. Tylko cena pewnie będzie nieciekawa
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zaczynam nabierać ochoty na wszystkie ich serie ze smakołykami
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Co do filtrów, to wiecie, że ja się filtruję cały czas, bo na moją cerę mają one dobry wpływ Także czy słońce jest czy nie, filtr na twarzy ląduje. A jak mi się zdarzy nałożyć inny krem to się czuję jakoś tak dziwnie
Ja też pisałam kiedyś, że dobrze na mnie działają, właściwie jak żaden krem. Tylko coś nawilżającego muszę znaleźć. Na razie próbuję takiej kremo-maski aloesowej i jest trochę lepiej. A ta połówka filtra to mi się skończy pewnie gdzieś w okolicach grudnia/stycznia więc nie poszaleję z kremami w tym roku.

Jadłam żelki Frugo, czerwone najlepsiejsze, chyba lepsze niż sam napój
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 18:38   #2668
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to z ziemniakiem jest podobnie, ilość oleju myślę porównywalna
ja też uważam, że albo kładą wszędzie albo nigdzie, a nie takie podziały jak Warszawa to bogata i kupi produkt z próbki, a z innych miast to już nie choć ma na gazetę +/- 10zł
może Pani? chociaż nigdy jakoś porządnie nie przeglądałam tego pisma
tak samo

żeby mieć złotą trzeba wydać 6500zł w jeden rok
O, spróbuję w takim razie tej metody

dokładnie
Jak widzę okładkę Pani to mi się zdaje, że jest o tym samym co TS. Ale nie wiem, póki co olewam ten problem

omg to nie prędko mi to grozi

Oo, z Aleksandrem to tak dostojniej brzmi
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2012-10-02 o 18:40
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 18:46   #2669
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Co do Aleksandra, to chcieliśmy tak dać na pierwsze, ale nie podobają mi się zdrobnienia Olek, Oluś, Aluś ... nieeee
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 19:26   #2670
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Z Uriage miałam 3 kremy: Tolederm( bogaty do skóry atopowej, wrażliwej), Xemose( Ice mnie na niego skusiła i super się spisał poprzedniej jesieni/zimy, świetny kojący nawilżacz, konsystencja jakby musu/pianki) i ostatnio zużyty AquaPrecis(nawilżająco-odżywczy, dobry, krzywdy nie zrobił, jednak po kremie w takiej cenie spodziewam się więcej).
Ten Xemose dobrze brzmi Ale doczytałam dalej, że strasznie go dużo, więc może wypróbuję od nich jakąś maseczkę, albo krem z kwasami

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Śliczne cienie Kupowałaś u tej sprzedającej, u której Karolina? Ja dwa razy pisałam do niej maila z prośbą o podanie kodu produkcji jednego koloru i nie doczekałam się odpowiedzi... Wydało mi się to trochę podejrzane, zwłaszcza, że sprzedaje trochę cieni, które są już wycofane.
A to nieładnie, ja zawsze dostawałam od niej odpowiedzi bardzo szybko.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ooo, ciekawy, czekam na opinię Ja jestem na jakiś czas zaopatrzona, jak skończę jedno Eveline, to wykończę ledwo napoczęte Sensibio i potem 500 ml Eveline
Ja wolę nie liczyć ile mam ml miceli
Ze 100 Sensibio, 3 x 100 Eveline, Bielenda, Dermedic i jakiś no name z Kauflanda

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Według mnie jest bezzapachowy.
To tym bardziej mu się przyjrzę :tak:

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Z racji początku nowego miesiąca postanowiłam rozpocząć odnawianie skóry
Otworzyłam nowe kremy - na noc będę stosowała Pharmaceris z kwasem migdałowym i na to krem Flavo C
Właśnie, już dawno miałam zapytać naczynkowe dziewczyny czy używacie tego Pharmacerisa bez problemu na policzki?
Teoretycznie kwas migdałowy jest chyba delikatny dla naczynek?
A co z Effaclarem?Bo ja przyznam szczerze boję się go nakładać na policzki a jednak przydałoby się im trochę oczyszczenia...
W ogóle dopiero pod koniec tubki zauważyłam wreszcie działanie Effaclaru (co pewnie wynika z tego, że zaczęłam go używać dużo bardziej regularnie a nie od przypadku do przypadku) i nie wiem czy jeszcze nie pociągnąć jednego opakowania zanim przejdę na Pharmaceris skoro piszecie, że on jest delikatniejszy

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ciekawe, tego to bym przetestowała również chętnie. Jak już go otworzysz to nie zapomnij podzielić się wrażeniami.
Nie ma sprawy, na pewno dam znać :tak:
Tak w ogóle to jeśli masz ochotę to mogę Ci zrobić odlewkę micela i ekoampułki, bo chyba byłaś nią zainteresowana. Oczywiście czegoś jeszcze co by Cię interesowało.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja chcę Opera Ballerina też nie pogardzę promocją na te lakiery. A jakie te nowe kolory, kojarzysz?
Chyba źle się wyraziłam Te kolory na pewno nie są nowe, bo na stronie widzę je w tej stałej palecie i w Rossmannie też nie były jakoś specjalnie oznaczone tylko dla mnie były nowe, bo wcześniej widziałam tylko okrojoną część w SP i Naturach.
Podoba mi się Black Swan, Addictive Plum, Insolent Magenta i wymieniana wcześniej przez Ciebie i Snow Burgundy Diva

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Essence na bank ma srebrny z tej serii co są dwa lakiery - kremowa baza + top brokatowy pod kolor. Złoty nie wiem.
Rozejrzę się w Naturze w takim razie, dzięki

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
ostatnio wyjęłam mój ukochany Rimmel Urban Purple, ale to już nie ta konsystencja.
Też go bardzo lubię, ale nie miał nawet szansy w tym roku przebić się wśród nowości

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
o, a jakie te nowe? rzadko podchodzę do szafy L'Oreal, więc pewnie nie zauważę które to chyba że są jakoś wyeksponowane
To ja namieszałam z tymi "nowymi"

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajny, strasznie podoba mi się jego kolor co prawda sam też roluje mi się po kilkudziesięciu minutach, ale z bazą jest super
Safari też mi się podobał

a co w nim Ci się nie podobało?
nie, ta pani ma drożej niż pan, u którego ja kupowałam ja brałam tu
To cieszę się, bo miałabym wyrzuty
Tylko kolor, bo ja wolę jaśniejsze, nie czuję się dobrze w takich odcieniach
Też 1 czy 2 kupowałam u dramatycznego
Chyba się ostatnio zastanawiałyśmy czy to nie małżeństwo

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wczoraj dostałam SMS od Sephory, dziś w innym wątku dziewczyna napisała o lakierku Shiseido do ust, z ciekawości poszukałam co nieco o nim i spodobał mi się ten kolor http://theblackpanties.blogspot.com/...305-nymph.html
muszę iść zobaczyć jak wyglądają w rzeczywistości
Super Ale mi się ten pierwszy od lewej podoba najbardziej
Ja z kolei chciałabym jakąś matową szminkę, może przejdę się do MACa zobaczyć co mają do zaoferowania
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.