Szkoła policealna czy podyplomowa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-16, 20:08   #1
Obcy2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4

Szkoła policealna czy podyplomowa.


Witam.

Obecnie jestem na drugim roku inżynierii zarządzania i marzy mi się praca w gminie lub starostwie i zastanawiam się co opłaca się zrobić bardziej iść do dwu letniej szkoły policealnej na kierunek technik administracji który mógłbym robić teraz w trakcie studiów ale to jest trochę cofanie się, czy czekać jeszcze 2,5 roku i zrobić jedno roczną szkołę podyplomową z administracji? Jeżeli ktoś ma jakieś przemyślenia na ten temat bardzo proszę o zabranie głosu.

Pozdrawiam.
Obcy2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 01:51   #2
michagros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 143
Dot.: Szkoła policealna czy podyplomowa.

Hej, wg mnie lepiej zrobić podyplomowe.

Możesz oczywiście zrobić technika dla siebie (tym bardziej, że jest niekiedy za darmo), ale dyplom technika liczył się za PRL-u.

Ja zrobiłam technika rachunkowości. Belferka przeżywała, że to taki prestiżowy fach. A po jego skoczeniu dyplom mogłam powiesić jedynie na ścianie. Żałuję, ze nie poszłam wtedy na licencjat z rachunkowości.

Nikt Cię nie zatrudni po techniku. Szukałam pracy jako księgowa z zerowym efektem.

Moje studia (inny kierunek) zapewniły źródło dochodu.
michagros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 12:54   #3
aleksandra_kostrzewa
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra_kostrzewa
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoła policealna czy podyplomowa.

Zdecydowanie polecam policealkę. Ja robiłam w Cosinusie technika administracji i szczerze polecam. Może po prostu dobrze trafiłam ale kadra ucząca to prawnicy, nauczyciele, którzy normalnie pracują też na studiach. Wiedzy przyswoiłam sporo i po skończeniu, szybko udało mi się znaleźć pracę i robię to co lubię. Na studiach, a mam skończony licencjat z historii to nie była taka frajda z nauki i nie wspominam tak dobrze.
aleksandra_kostrzewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 13:54:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.