prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-12, 13:56   #1
nika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 4

prosze o pomoc


Witam od dłuższego czasu mam ochotę coś zmienić, ale się boję chodzi głownie o fryzurę radziłam sie już paru osób i opinie różne jedni radzą mi krótko ściąć włosy bo mam podobno okrągłą twarz (nigdy nie umiałam określić kształtu mojej twarzy)inni znów mówią bym włosy zapuściła-a ja nadal nie wiem co zrobić. Może ich nie ścinać tylko jakoś układać dotej pory nie uzywałam żadnych pianek, żeli itd..tak jak wyschły tak były. Po drugie makijaż-aż wstyd się przyznać ale mam 24 lata i pomalowana może byłam ze 2-3 razy. Poprostu nie wiem jak się pomalować, zawsze wydaje mi się za ostry albo wogóle go nie widać i nic nie zmienia, więc go zmywam. Taka dziwna jestem. A czasami wypadało by jakoś inaczej wyglądać. Dodam jeszcze, że włosy mam naturalnie kręcone, oczy szaro-niebieskie z plamkami brązowymi, kolorki ciuszków to przede wszystkim czerń i granatZ góry dziękuje Wam za pomoc
Nika
nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-12, 14:39   #2
nika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 4
Re: prosze o pomoc

sorki, ale kaszana mi wyszła Proszę moderatorów o usunięci pozostałych dwóch wiadomości, bo u mnie jakoś nie ma usuń udało mi się tylko załączniki usunąć.
nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-12, 15:50   #3
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: prosze o pomoc

Witaj [img]icons/icon7.gif[/img] Moim zdaniem jeśli lubisz wlosy krecone to mozesz zapuścić je troszke np.tak do ramion,dół sciąć na półokragło,przy twarzy wystopniować a od wysokosci uszu wycieniować.Wtedy bedziesz mała na burzę pięknie ukladających się i pokręconych włosów.Ale to musi być taka dlugość do ramion [img]icons/icon7.gif[/img]Użylabym albo pianki do włosów kręconych albo preparatów do takich włosów ale w sprayu.Być może podkresliłabym kolor włosów żeby kolor byl bardziej wyrazisty [img]icons/icon7.gif[/img]Moim zdaniem nie ścinałabym ich [img]icons/icon7.gif[/img] Co do makijażu to masz subtelny typ urody i moim zdaniem jakiś różowy błyszczyk ożywiłby Twój usmiech [img]icons/icon7.gif[/img] Polecam IsaDorę z drobinkami brokatu [img]icons/icon7.gif[/img] Optycznie tez powiększa sie usta))Albo bardziej ozywczy kolor np.cherry Estee Lauder [img]icons/icon7.gif[/img]Co do makijazu oczu to polecam gamę delikatnych beży i cielistosci równiez z palety IsaDory,myslę że dobrze byś tez wyglądała w opalizujacym cieniu Bourojois o nazwie Bleu Zephir 88-mieni sie on paleta odcieni od fioletów,roży przez niebieskości,ale jest naprawde bardzo delikatny [img]icons/icon7.gif[/img] I moim zdaniem tusz do rzęs wydłużający np.Lancome - Flextensils [img]icons/icon7.gif[/img]Wersja wieczorowa makijażu moim zdaniem:cienie perłowo szare do oczu i czerwona pomadka i czarny tusz [img]icons/icon7.gif[/img] Ale jak wiesz ile osób tyle gustow [img]icons/icon7.gif[/img]Pozdrawiam gorąco [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-13, 14:02   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: prosze o pomoc

Witaj Niko [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie gniewaj się na mnie Niko, ale wyglądasz niestety nad wyraz poważnie. I głównym winowajcą niestety takiego efektu jest fryzura i brak żywszych kolorów w Twoim ogólnym wyglądzie.
Moim zdaniem koniecznie musisz ożywić swoja buzię delikatnymi pastelowymi kolorami makijażu. I zdecydowanie doradzam zmianę koloru włosów. Mam już wybrane dla Ciebie zdjęcia, ale coś mi skan nawala i na razie nie mogę Ci ich przesłać [img]icons/icon9.gif[/img] Może dzisiaj wieczorem się uda.

Dlatego na razie fryzurę i kolor włosów zostawmy w spokoju.
Jeśli chodzi o makijaż. To z tego jak widzę nie masz większych problemów z cera. Jest delikatnie zaróżowiona, nie ma przebarwień. Super. Ja bym radziła Ci dwa rozwiązania w tej sytuacji. Nakładasz na buzię bardzo delikatny podkład ( np.: Translucide Loreala, albo Chanel- Double Perfection fluide) tylko wybierz bardzo dokładnie - kolor musi być idealnie dobrany do Twojej jaśniutkiej karnacji ( sprawdzaj na żuchwie i w świetle dziennym, czy się nie odcina od szyi);
Do tego delikatny puder, najlepiej sypki ( transparentny albo bardzo jasny);
I to będzie Twoja podstawa do dalszego makijażu.
Ja raczej bym odradzała bardzo chłodną kolorystykę makijażu oczu,( typu szare lub chłodne brązy) bo dla równowagi powinnaś wtedy mocniej zaakcentować usta. A to z doświadczenia wiem, że osobom, które wcześniej się nie malowały, przychodzi najtrudniej. Makijaż wydaje się bardzo przerysowany i wyraźny [img]icons/icon10.gif[/img]

Dlatego ja zachęcam Cię do spokojnych neutralnych kolorów cieni do powiek i szminki do ust.
Na początek nakładaj dwa kolorki cieni - jasny i trochę ciemniejszy do wycieniowania oka. ( jasny na całą powiekę górną i dolną, ciemniejszy przy zew. kąciku oka o przy rzęskach)
Jeśli chodzi o kolory to dyskretne odcienie różu, malwy, różowego beżu; cieplejszy łosoś, czy morelowy róż.
( Piękne tego typu kolory ma Art Deco i Bourjois);

Tusz do oczu może być brązowy, granatowy, ciemno szary. Nie koniecznie czarny, jeśli źle się z nim czujesz.

Koniecznie musisz również użyć różu do twarzy. Kolorek na kości policzkowe, odrobinę przy włosach i na łuku brwiowym. ( wydepiluj odrobinę brwi przy ich końcach - po prostu wyrównaj ich kształt, a potem delikatnie pociągnij je jasnym brązowym cieniem);


Jeśli nie chcesz koniecznie podkładu, to musisz nim choć troszkę przygotować powieki pod cienie. A na buzie - wystające kości policzkowe, nałóż wtedy delikatny, jaśniutki róż ( najlepiej kremowy - taki róż ma firma Shiseido);

To na razie tyle; Potem jeszcze napiszę o fryzurze i kolorach włosów.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-14, 09:35   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: prosze o pomoc-fryzury

Szkoda Niko, że usunęłaś zdjęcie [img]icons/icon9.gif[/img] Było bardzo ładne. Nie wiem, czy nadal chcesz porady. Ale tu są zdjęcia fryzur. Najpierw zwróć uwagę na cztery ostatnie zdjęcia - to są dokładnie Twoje włosy [img]icons/icon7.gif[/img]
Widzisz ile możliwości? Powinnaś je jedynie delikatnie wystopniować. Licząc od góry na 5 zdjeciu - po umyciu i średnim wysuszeniu z odrobina pianki powinnaś włosy dosuszyć prosując je na grubej, okrągłej lub płaskiej szczotce odwijając je delikatnie pod spód.

Na 6 wlosy suszysz (najlepiej glowa do dołu - zwiększasz ich objętość) nakładasz na poszczególne pasma żel lub lekki wosk i upinasz najlepiej malutkim żabkami.

na 7 włosy są wysuszone i wymodelowane odrobiną pianki lub żelu.

Na 8 zakręcasz włosy na papiloty lub śerdnie wałki (ze środkiem do stylingu). Roztrzepujesz je delikatnie palcami i utrawalasz lakierem lub odrobiną wosku.

Na pierwszym i 4 zdjęciu to moja propozycja kolorystyczna włosów dla Ciebie. Tak żebyś powoli przyzwyczajała się do nowego koloru. Moim zdaniem trzy pierwsze fryzury tez są dla Ciebie super, tylko będą wymagały większych zmian, no i z Twoimi włosami ( naturalnie lekko kręcone) troche więcej zachodu przy ukladaniu ich. Prostowanie na szczotce będzie koniecznością.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (15,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (53,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (36,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (26,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (24,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (12,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (25,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (13,9 KB, 0 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-14, 11:27   #6
mamsonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 192
GG do mamsonka
Re: prosze o pomoc-fryzury

Strasznie mi się spodobała pierwsza fryzurka.....po prostu rewelacja, zwłaszcza kolory. Agnieszko powiedz proszę, jakie to są kolory, ponieważ obawiam się, że będę miała trudności z opisaniem ich mojej fryzjerce.
mamsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-14, 13:13   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: prosze o pomoc-fryzury

Ewo najlepiej jak wydrukujesz sobie to zdjecie na kolorowej drukarce. Bo z opisu nic nie wyjdzie. wazny jest Twoj wlasny kolor wlosow i Twoja fryzjerka musi sama dobrac odpowiednia paletę.

Z tego co widzac na zdjeciu jest sredni chlodny braz ocieplony balejazem z cieplego brazu i zlotymi drobniutkimi pasemkami.

Jak chcesz to przesle Ci to zdjecie na Twojego maila.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-14, 13:37   #8
mamsonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 192
GG do mamsonka
Re: prosze o pomoc-fryzury

Byłabym wdzieczna, gdybyś mi to przesłała. A swoją drogą pięknie opisałaś te kolorki. Zmieniłam identyfikator ale to ja Ewa. Mam córkę Sonię stąd mamsonka (mama Sonki). Dziękuję i zapisuję się do fryzjera.
mamsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-14, 15:39   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: prosze o pomoc-fryzury

Juz Ci wysłałam to zdjęcie. jaki fajny nik Ci wyszedl z tego połączenia. [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-14, 18:54   #10
nika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 4
Re: prosze o pomoc-fryzury

Dziękuje bardzo za wszystkie radyna pewno skożystamMakijaż wypróbuje przy najblizszej okazji-bardzo mi odpowiada jego kolorystykaCo do fryzur to chyba zdecyduje się na 2 od dołu ponieważ nie mam ani wprawy ani za dużo czasu na układanie włosów a teraz zaczęły mi się znów mocno kręcić (chyba zależy od stopnia nawilżenia). Co do kolorków- to rzeczywiście chyba je rozjaśnie pasemkami, bo gdzies z miesiąc temu przefarbowałam włosy szamponem koloryzującym na ciemny kasztan. A co się stało z moim zdjęciem nie mam zielonego pojęcia ja go nie usuwałam
Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkim dziękuje
nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.