Bardzo prosze o wszelkie sugestie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-13, 09:46   #1
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478

Bardzo prosze o wszelkie sugestie


Po pierwsze wielki komplement dla tego forum i wszystkich wizazystek i wizazanek !
Po drugie przepraszam za pasjonujace tlo na moim zdjeciu, ale coz - swiatlo tam jest najodpowiedniejsze.
Chcialabym zapytac jak nakladac roz przy takim ksztalcie twarzy, no i jak inaczej malowac oczy. Wlasciwie to "od zarania dziejow mojego malowania" robie sobie kreske w wewnetrznej dolnej partii oka zeby je nieco zmniejszyc, ale moze to jednak blad ? No i co na usta, bo dolna warge mam pelna i mimo to uzywam blyszczykow bo bardzo je lubie, a czytalam ze podobno kobiety z duzymi ustami powinny sie bardziej koncentrowac na nieblyszczacych pomadkach.
I jeszcze odnosnie typu urody - jaka pora roku jestem (wlosy ciemny blond - wlasciwie niewiele rozniace sie od koloru na zdjeciu, oczy niebieskie - chociaz nie widac moze), jakie kolorki polecalybyscie w zwiazku z tym dla mnie (osobiscie preferuje wszelkie beze, roze i blekity, nie pasuje mi natomiast czern), no i co radzilybyscie odnosnie wlosow. Mam ochote je nieco rozjasnic pasemkami. A jesli zdjecie jest nieodpowiednie to po poludniu postaram sie jeszcze dolaczyc lepsze. Z gory dziekuje Wam kochane dziewczyny za wszelkie porady.

Edytowane przez Justa1980
Czas edycji: 2006-09-17 o 00:35
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 09:52   #2
pomade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 11
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

jesteś naprawdę śliczną dziewczyną i naprawdę niewiele trzeba u ciebie zmieniać
pomade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 09:58   #3
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

Dziekuje bardzoJestes kochana. Mysle ze wszystkie kobiety powinny pisac na wizaz, bo odpowiedzi sa zawsze takie cieple. Mala odmiana przydalaby sie jednak
pomade napisał(a):
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 10:30   #4
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

Bardzo ładna jesteś Ja bym troszeczkę pogróbiła brwi, bo wydają się cieniutkie. Nie jestem specjalistką ale ja bym u ciebie wiele nie zmieniała. Poczekaj na bardziej doświadczone dziewczyny w sprawach metamorfozy to napewno coś doradzą
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 11:51   #5
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

Jesteś bardzo ładna, ja bym nic nie zmianiała ewentualnie możesz delikatnie poeksperymentować z kolorami blondu, przesyłam kilka fotek
Delikatnie pogrub sobie brwi, ale broń boże czarną kredką
Mam nadzieję że któreś ze zdjęć przypadnie ci do gustu
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 12:12   #6
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

Dziekuje ! Blond Jessici Simpson na drugim zdjeciu uwazam za fantastyczny, zwlaszcza w zestawieniu z ciemnymi pasmami. I Charlize na pierwszym rowniez. Buzi.
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 12:18   #7
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

Witaj
Radze Ci pozapuszczać troche brwi tak by ich linia była nieco grubsza i bardziej plastyczna - tzn. grubsze od wewnątrz i zwężające się ku końcom.
Jeżeli odczuwasz potrzebe zmiany polecałabym Ci nieco jaśniejszy baleyage - taki słoneczny - fajny kolorek i fryzurke, która by Ci pasowała przesłała ANKA - patrz----> ostatnie zdjęcie.
Co do oczu to pobaw się cieniami - poeksperymantuj z brązem, bezem, zielenią, fioletem, złotym, ... .
Co do ust to moim zdaniem nie masz dużych ust więc spokojnie możesz uzywać błyszczyków.

pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-13, 16:14   #8
esti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 257
GG do esti
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

JESTES BARDO ŁADNA .Mała porada :brwi fajnie by było gdyby były troszke grubsze i dłuższ. Może coś zmienisz w fryzurze wycieniowałabym je na Twoim miejscu przy twarzy pozdrawiam .
esti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 17:21   #9
aniakarnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 69
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

Moim zdaniem brwi są ok. Nie wiem dlaczego tak wzbudziły emocje.Radzę tylko podciąć troszkę włoski żeby nabrały lekkości i jakiś balejaż.Chyba że odważyłabyś sie całkiem rozjaśnić włosy. To wszystko bo jesteś śliczna i nie potrzeba Ci niewiadomo jakiej zmiany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (58,0 KB, 5 załadowań)
aniakarnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 18:31   #10
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

Wow, dziewczyny dziekuje za wszystkie wypowiedzi, jestescie naprawde wspaniale. Aniu, czasem kusi mnie by calkiem przejsc na blond, ale w pasemkach czuje sie pewniej, bo gdy pojawia sie odrosty to calosc jeszcze jako tako wyglada. Ale z waszych postow wynika, ze byc moze byloby lepiej gdybym rzucila na wlosy nieco jasniejsze pasma. Mysle ze w najblizszym czasie zdecyduje sie.

Buziaczki dla was wszystkich i milego wieczorku
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 19:07   #11
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
I jeszcze cos przyszlo mi do glowy...

Czasem mam ochote na sciecie wlosow w taki podobny sposob jak Drew na tym zdjeciu (dlugosc mniej wiecej do brody, modelowanie do srodka). Ona ma jednak twarz bardziej okragla, ja znacznie bardziej pociagla, no i czolo tez mam zdecydowanie wyzsze. Nie wiem czy w zwiazku z tym taka zmiana bylaby korzystna?
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-13, 19:55   #12
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

Justa1980 napisał(a):
robie sobie kreske w wewnetrznej dolnej partii oka zeby je nieco zmniejszyc, ale moze to jednak blad ?

Moja mama kiedyś się malowała w ten sposób i okulista powiedział jej, że tak nie wolno, bo kredka spływa i osadza się na dnie oka. Może to bzdura, lekarzem nie jestem, ale wydaje mi się to prawdziwe. Może lepiej niech na ten temat wypowie sie ktoś bardziej zorientowany
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 20:03   #13
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Do TeresyZ

Sama nie wiem, moze masz racje, ale maluje sie w ten sposob juz od mniej wiecej 18-tego roku zycia, czyli jakies 6 lat i nie mialam do tej pory zadnego problemu z oczami. Owszem - zdarzylo mi sie zapalenie spojowek, ale to z zupelnie innej przyczyny. A co sadza o tym inne dziewczyny ?
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 20:19   #14
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Do TeresyZ

jesteś naprawdę ładna.i czemu przepraszasz za tło? bardzo podoba mi się kuchnia(kuchnia tak?), która jest za Tobą.i mam pewną propozycję.za Tobą jest okno, tak? wydaje mi się, że lepiej byłoby zrobić zdjęcie stojąc twarzą do okna, wtedy Twoja twarz byłaby lepiej oświetlona, a my mogłybyśmy bez pudła doradzać. bo tak twarz jest troszkę zaciemniona.
jeśli chodzi o typ urody, to myślę , że jesteś wiosną.ale 100% pewności nie mam.
Myślę, że Sam ma rację mówiąc że świetnie by Ci było we fryzurze i kolorze z ostatniego zdjęcia załączonego przez Ankę.w ogóle grzywka to jest coś dla Ciebie.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 20:24   #15
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Re: Do Koko

Hehe teraz to już namieszał sie tytuł tematu. Bohaterką porad jest Justa, ja jeszcze nie zdecydowałam się na wystawienie wizerunku do oceny i zmian Pozdrawiam
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 20:27   #16
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

Witam.
Jeśli chcesz optycznie zmniejszyć oko, to maluj na górnej powiece kreskę eyelinerem, lub kredką (ciemną) i nieco zapuść brwi, tak żeby nie były równe na całej długości, ale przy nasadzie szersze i zwężające się ku końcowi.
Włoski możesz ładnie pocieniować i zrobić sobie jasny baleyage lub pasemka.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 20:35   #17
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

TeresoZ!!! ależ ja wiem, że bohaterką jest Justa! ja wcale nie zwracałam się do Ciebie, po prostu kliknęłam na "odpowiedz" przy ostatnim poście Justy, który ona zatytułowała-do TeresyZ, bo odpowiadała Tobie.I wówczas dzieje sie tak, że i mój post nosi taką nazwę.Nic się nie namieszało, jest ok. Ale tym razem wpisałam tytuł oryginalny, aby nie było nieporozumień.
pozdrawiam.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 20:43   #18
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

Koko ja wiem, że wiedziałaś Tak tylko napisałam , bo chyba mi się nudzi, ehhh dobrze, że jest wizaz
Przestaję się juz czepiać, bo czas zostawić komputer w spokoju Miłego wieczoru wszystkim
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 20:53   #19
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Bardzo prosze o wszelkie sugestie

acha. to ok.
mi też się nudziło, ale sobie pomyślałam,że spędzanie piątkowego wieczoru z wizażem to świetna alternatywa dla zadymionych knajp.więc cieszę się, że tu jestem i już mi się nie nudzi.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-13, 21:40   #20
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Do Koko

Dziekuje za komplementy odnosnie mnie i kuchni rowniez
Postaram sie zrobic naturalnie zdjecie przy oknie, poki co zalaczam 2 inne, ktore wygrzebalam z "archiwum".
Moze na ich podstawie latwiej Ci bedzie okreslic jaka pora roku jestem i jakie barwy w zwiazku tym pasuja do mnie najlepiej. Jeszcze raz dziekuje Wam wszystkim !
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 01:17   #21
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
A'la Jessica

Mysle ze jestes bardzo podobna do Jessici Simpson. Przesylam kilka fotek, moze cos podpatrzysz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg charliepre.jpg (28,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charliepre3.jpg (19,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mtv.jpg (26,4 KB, 8 załadowań)
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 11:45   #22
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Re: A'la Jessica

LeeLoo , wow dziekuje (oj chcialabym byc do niej podobna , to najmilszy komplement jaki slyszalam. Buziak. Mysle ze ona jednak z tymi wielkimi brazowymi oczami to zupelnie inny typ. Ale blond mi odpowiada jak najbardziej.
Pozdrawiam !
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 15:30   #23
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Do Koko

tu jeszcze lepiej widać, jaka jesteś śliczna.masz piękną cerę. ale faktycznie brwi należałoby lekko zapuścić, według wskazówek, które już Dziewczyny dały.
moim zdaniem niepotrzebnie starasz się makijażem zmniejszyć oczy.są duże i trzeba to jeszcze wyeksponować.piszesz, że jessica simpson ma ogromne brązowe oczy, a Ty masz przecież ogromne niebieskie!
myślę, że fryzura drew barymore o którą pytasz jest zupełnie niezła,ale ja jednak będę się upierać przy grzywce.
ps. o tym jaką jesteś porą roku intensywnie myślę, na razie bez większych efektów.może Dziewczyny pomogą?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.