Dieta dr Ewy Dąbrowskiej - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-29, 18:46   #451
agnes_98
Przyczajenie
 
Avatar agnes_98
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Mi udało sie zaliczyc mala rowerowa przejazdzke ale nie jakos duzo nie cale 10 km.
Ale wlansie spalam prawie 3h zmoglo mnie nawet nie wiem co. Ze dwa razy zakrecilo mi sie w glowie, a tak to nic nie czuje jeszcze. Moze zalezy od organizmu i poziomu zatrucia ? Bo to jak wychodza te toksyny to czlowiek sie gorzej czuje. Ja jestem senna dzis bardzo.
Caly czas siusiam, mimo ze az tak duzo nie pije. To pewnie te warzywa oczyszczaja tak mysle.
Dasz rade!! Podobno 2 i 3 dzien jest najgorszy a pozniej to jak reka odjal Tak mysle ! Trzymajmy sie
__________________
''Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać ... '' AdS-E

Nie ma wczoraj, nie ma jutra, jest DZIŚ !
agnes_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 19:14   #452
agaton5
Raczkowanie
 
Avatar agaton5
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Dziewczyny, bądźcie wytrwałe, głowa boli często niestety, mnie bolała głowa przez całe 6 tygodni diety i jeszcze po niej, bo nadal oczyszczanie po diecie podobno trwa. Ja czułam się nie najlepiej, miałam straaasznie ociężałe nogi i senna czasami byłam, nie miałam siły wchodzić po schodach. Wiele by wyliczać, ale tak, czy siak, warto dietować. Warto wprowadzić post na stałe do życiorysu Organizm sie nam odwdzięczy za te wszystkie wyrzeczenia
Pozdrawiam Was i trzymam kciuki
A Wy trzymajcie za mnie, żeby mi okres wrócił, bo tęsknię za nim
agaton5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 13:46   #453
agnes_98
Przyczajenie
 
Avatar agnes_98
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

caly czas chce mi sie spac .... ale sie nie daje.!! Wlasnie wysprzatalam cale mieszkanie a teraz najchetniej poszlabym spac ... Tak to sie trzymam ... przy sprzataniu natrafilam na suszone owoce w szafce no i zajrzalam do ksiazki i sa wymienione ze mozna je jesc ale nie znalazlam ile ? jakie te suszone ? Zjadlam kilka sliwek i z 3 gruszki suszone ... potem sie zlapalam na tym ze pewnie te suszone ktore sa dozwolone .. ? Nie wiem .... Jeszcze znalazlam jeda rzecz ktora robie na odwrot, ze posilki zaczynamy od picia - napic sie herbaty, wody, soku itd... a ja wszystko pije jak zjem .. no ale to 3 dzien mam szanse to naprawic.
Waga pokazala dzisiaj delikatnie ponizej 58. czyli juz zeszlo ok 1,2kg. Myslicie czy do niedzieli uda mi sie pozbyc 3 kg lacznie ??
Pozdrawiam Was

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

o nieee
Zle zrozumialam .... tam byly wymienione owoce suszone ale w formie wywaru a nie wcinac je same .... ja glupia zawalilam diete, ale juz sie parza ziołka... no trudno ale jestem zła. Nie doczytalam. Ehhhhh no trudno, troche cukru dostarczylam do organizmu, mam nadzieje ze az tak zle to nie wplynie na diete ;/ jedynie spowolni spadek wagi. No trudno. bede wiedziec na przyszlosc ;/
__________________
''Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać ... '' AdS-E

Nie ma wczoraj, nie ma jutra, jest DZIŚ !
agnes_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 16:29   #454
agaton5
Raczkowanie
 
Avatar agaton5
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

agnes, ja kiedyś zjadłam kilka gruszek (z 7 myslę) i nie zauważylam jakiś zmian w diecie, także nie panikuj i dietuj dalej Ale z suszonymi owocami trzeba uważać
agaton5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 09:54   #455
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Czesc dziewczyny! Wiec jak pisałąm przedwczoraj mialam potforny bol glowy, wiec caly dzien przelezalam, bylo naprawde bardzo zle, stracilam apetyt, bo na sama mysl o jedzeniu robilo mi sie niedobrze. Wczoraj bylo ok, polowe dnia spedzilam na spacerach, ale dalej apetyt mi nie dopisywal i bardzo malo zjadlam wiec nadrabialam chociaz woda zeby sie nie odwodnic, bo bardzo duzo sikam. Dzisiaj po przebudzeniu odkryłam winowajce mojego bolu glowy... zatoki!! Wygladam strasznie, naprawde strasznie! Obudzilam sie z strasznie zaropialymi oczami i opuchnietymi, wygldam przerazajaco, a opuchlizna nie schodzi ;> nos zatkany i czuje, ze w gardle tez cos sie dzieje i niestety bol glowy powrocil, ale na szczescie nie az tak mocny. Apetytu dalej nie mam, chyba ze na ogorki to jedyne czego nie musze w siebie wmuszac, mam wrazenie ze lepeij by mi wyszla typowa glodowka, niz ta dieta, bo naprawde nie czuje kompletnie glodu.
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 16:11   #456
Do_
Raczkowanie
 
Avatar Do_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 317
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

a ja słyszałam, że wypadają włosy przy tej diecie ;/
__________________
1.04.2013

Today I close the door of my past, open the door of my future, take a deep breath and step to a new life
Do_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 18:16   #457
agnes_98
Przyczajenie
 
Avatar agnes_98
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Do_ slyszalas ...a co sama z wlasnego doswiadczenia jestes w stanie sie wypowiedziec na temat tej diety ? Jedynie co slysze to krytyke i ze wszystko co z ta dieta to zle, nie wiem, moze masz zle doswadczenia ale z tego co widze to tylko piszesz to co tam zlego zaslyszalas. Przeczytaj jej ksiazki i pozniej krytykuj..... zlej energii tu nie potrzebujemy, a jesli jestes przeciwna tej diety to zmien forum na inny temat....

Ja dzis zaliczylam 7 km spacer i 1h jazdy na rolkach pozniej siedzialam sobie na lawce i w koncu troche buzke opalilam.
Rano czulam energie i czulam ze mialam dobry sen, spokojna noc, cala przespana.
Jak wrocilam z wycieczki, kapiel wzielam, i wlaczylam film Czuje sie senna, ale jestem dumna. 4 dzien diety jest dobrze..... waga troche ponizej 58. Przychodza mi smaki na rozne potrawy, ale juz nie jem tych warzyw co chwile, od rana zjadlam 3 posilki, pewnie zjem jeszcze jeden bo juz czuje teraz ze robie sie glodna.
Marza mi sie nalesniki :P
Ale nie ma! Trzymam sie twardo! Widze ze dieta dziala, organizm sie oczyszcza !!

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Magdalena Sz Trzymaj sie dzielnie!! Organizm sie oczyszcza! Nie daj sie ! WIdocznie cos siedzialo Ci w zatokach i sie teraz oczyszcza, wszystko potrzemuje czasu, mysle ze za 2-3 dni sie uspokoi. CHoc juz chce zobaczyc co bd po 14 dniach i zobaczymy czy wytrzymam dluzej choc na ta chwile nie planuje jej na dluzej niz 2 tyg.. czas pokaze zobacymy jak sie bd czula
__________________
''Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać ... '' AdS-E

Nie ma wczoraj, nie ma jutra, jest DZIŚ !
agnes_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 09:53   #458
agnes_98
Przyczajenie
 
Avatar agnes_98
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Dzisiaj waga pokazala rowne 57,2 !!!!

czuje sie dobrze, nawet nie jestem glodna noc ok , nie licze tego ze snilo mi sie ze jadlam nalesniki hehehe :P chodzi mi po glowie co innego rozne pyszne posilki no ale nie ma wracam do marchewek
__________________
''Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać ... '' AdS-E

Nie ma wczoraj, nie ma jutra, jest DZIŚ !
agnes_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 11:15   #459
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Co do wypadania włosów powiem szczerze, że ciezko mi w to uwierzyc z tego wzgledu, ze dieta to jedna ''bomba witaminowa'' je sie owoce i warzywa przez okreslony czas, a nie do konca zycia. Dla mnie ta dieta jest wstepem do zdrowego odzywiania, mam zamiar pozniej dwa dni w tygodniu przeznaczyc na jedzenie samych owocow i warzyw, a w reszte dni racjonalnie sie odzywiac. Ograniczyc cukry, nabiał szczegolnie mleko, bo juz dawniej zauwazylam, ze mi nie sluzy, oraz mieso ,po ktorym tez nie najlepiej sie czuje. Nie wiem czy ktoras z Was interesowała sie dieta zgodna z grupa krwi, powiem Wam ze bylam w szoku, bo u mnie wszytsko sie zgadza, produkty ktorych nie powinnam jesc zle na mnie wplywaja, warto poczytac
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 11:25   #460
agnes_98
Przyczajenie
 
Avatar agnes_98
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Kochana, ja od grudnia kiedy dowiedzialam sie a raczej ptwierdzilam ze mam nietolerancje na gluten i mleko (jako mala dziewczynka tez mialam ale przez nastoletni wiek mi to zankilko i zapomnialam o tym a ostatnio organizm zaczal sie upominac) to jestem oczytana w ksiazkach ktore goraco polecam nie tylko dla tych ktorzy sa alergikami ale tez i dla tych ktorzy chca ogranizczyc chemie w jedzeniu, zdrowo sie odzywiac i zgodnie ze swoim organizmem ! A grupa krwi idealnie sie zgadza z tym co mi sluzy a co nie to niewiarygodne jakie nasze organizmy sa inteligentne
Wszystkie ksiazki przeczytalam i goraco polecam )

''Kuchnia bez pszenicy'' oraz ''Dieta bez pszenicy" tego samego autora Wiliama Davisa
''Zamień chemie na jedzenie'' Julita bator
''Braterska pomoc dla zdrowia-kasza jaglana'' Stefania korżawska -ta kobieta ma kilka swoich ksiazek o zdrowym zywieniu i zdrowym zyciu w zgodzie z natura polecam goraco
ksiazeke Alerie a grupa krwii pozycczylam mamie i nie pamietam dokladngo tytulu i autora ale jest wiele roznych ksiazek i mysle ze w wiekszosci co do gr krwi jest pokrewnych i powielajacych sie !
Ja jestem madrzejsza o te kilka ksiazek i wiele z tych rad wprowadzilam w zycie i czuje sie o niebo lepiej moze tez dlatego lagodnie przechodze ta diete ewy dabrowskiej bo nie mam az tak duzo chemi i toksyn w organizmie
)
__________________
''Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać ... '' AdS-E

Nie ma wczoraj, nie ma jutra, jest DZIŚ !
agnes_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 18:38   #461
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Bede musiała przysiaść i poczytac, zaglebic sie troche w te cale zdrowe odzywianie Dzieki za propozycje ksiazek, na pewno skorzystam Ale mam ochote na kaweee... i na lody mmm...
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 21:16   #462
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

agnes_98 - wielkie dziękuję za te książki ja właśnie powoli wchodzę w ten nowy, wspaniały świat

gdyby wpadły Ci do głowy nowe tytuły podziel się proszę z nami

ja ze swojej strony mogę polecić nowoczesne zasady odżywiania.

Edytowane przez 95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Czas edycji: 2014-05-02 o 21:19
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 23:27   #463
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej dziewczyny, poczytuje troche watek i postanowilam dorzucic tytuly od siebie, moze komus sie przyda
Moja chyba najlepsza ksiazka-cegla to "Odzywianie dla zdrowia" Paula Pitchforda. Kolejny fajny autor to David Servan-Schreiber i ksiazka "Antyrak. Nowy style zycia" oraz "Zdrowiej! Jak pokonac lek i depresje". Obie swietne, zwlaszcza druga pokazuje jaki wplyw na zdrowie psychiczne ma jedzenie, o czym malo sie mowi. Jak sobie cos przypomne (no wiekszosc ksiazek zostawilam w domu rodzinnym u rodzicow) to dopisze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2014-05-02 o 23:31
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 11:16   #464
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Jeżeli chodzi o wypadanie włosów, to w tym wątku nawet jedna z dziewczyn się na to skarżyła i mówiła, że pisała w tej sprawie do Dąbrowskiej. Pani dr odpisała jej, że owszem mogę wypadać, ale później odrastają. Nie wiem, czy to pociecha dla osób, którym zależy na długich włosach
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 15:14   #465
agnes_98
Przyczajenie
 
Avatar agnes_98
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

@favianna Dzieki !! Juz szukam tej ksiazki ''Zdrowiej pokonaj lek i depresje'' Mam problemy z pokonaniem stresu, moze ksiazka mi cos podpowie w empiku koszt 24 zl poszukam moze znajde pdf do sciagniecia a jak nie to zamowie dzieki

6 dzien diety. Humorek mimo beznadziejnej pogody jest Trzymam sie warzyw - dzisiaj mi lody chodza po glowie .... Zapomnialam sie zwazyc dzis ale to nic zrobie to jutro rano I juz hop. Zaraz minie tydzien. Jestem w połowie.... Wczoraj bylo lepiej, ale dzis znow jestem caly czas glodna i non stop sikam ... bez zmian :P
@MagdalenaSzs jak sie masz ? Jak Ci idzie ?? jeszcze troszke damy rade

Buziaki
__________________
''Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać ... '' AdS-E

Nie ma wczoraj, nie ma jutra, jest DZIŚ !

Edytowane przez agnes_98
Czas edycji: 2014-05-03 o 15:33
agnes_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 07:09   #466
shiba28
Raczkowanie
 
Avatar shiba28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 145
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o wypadanie włosów, to w tym wątku nawet jedna z dziewczyn się na to skarżyła i mówiła, że pisała w tej sprawie do Dąbrowskiej. Pani dr odpisała jej, że owszem mogę wypadać, ale później odrastają. Nie wiem, czy to pociecha dla osób, którym zależy na długich włosach
Nie wydaje mi się, żeby wypadanie włosów (nawet jeśli one odrastają potem) było normalne.
shiba28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 09:25   #467
agnes_98
Przyczajenie
 
Avatar agnes_98
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

od soboty mam kolejne -0,5 kg !! Waga 56,5 <3
Minał 1 TYDZIEN ! Hura wytrwalam...jeszcze jeden przede mna.
Nie jest łatwo. Jak widze kolejna salatke warzywna to wzdycham, ja z tych co szybko sie nudza mimo ze bardzo lubie warzywa ! Podziwiam tych ktorzy wytrwali 6 tyg na takiej diecie ale mysle ze przychodzi etap gdzie bardziej sie kombinuje z jedzeniem a ja ograniczam sie do salatek i lekkich wywarow jarzynowych.

Wczoraj mialam lekki dzien, nie czulam glodu, nie szukalam jedzenia. Po ciezkiej sobocie ciesze sie ze tak wyszlo Smile

Blizej niz dalej, zaraz ide na targ uzupelnic warzywa w lodowce
__________________
''Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać ... '' AdS-E

Nie ma wczoraj, nie ma jutra, jest DZIŚ !
agnes_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 17:40   #468
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

A ja dalej jem mało, bo nie czuje w ogole głodu, a o dziwo nic mi nie jest, zadnych zawrotow glowy, nie czuje zimna, czuje sie swietnie. I co najwazniejsze powod, z ktorego przeszlam na ta diete, czyli ''tradzik'' brzydkie ropne wypryski, dosc nasilony zniknal... juz 4 dzien nic sie nie dzieje na mojej twarzy, jestem w ogromnym szoku, bo mam dni płodne wiec powinnam miec OGROMNY wysyp, a tu NIC, kompletnie nic sie nie dzieje i nie zapowiada sie na to, zeby cos sie mialo zrobic Juz nie pamietam ile lat temu widzialm swoja twarz w normalnym stanie, co prawda mam pelno blizn, ktore psuja mi ten obraz, ale latwiej je zakryc podkladem niz te wstretne pryszcze. Tak wiec ze mna wszystko okej, wrecz cudownie, jedyne co mam to ''ochote'' na normalne jedzenie, ale to nie glod tylko zwykla zachcianka, brakuje mi wielu warzyw i owocow, ktore mogłabym jeśc i urozmaicic troche ten ubogi jadlospis, ale coz dam rade chocby ze wzgledow na efekty jakie osiagam ta dieta A slyszec od ludzi, ze sie chudnie i siwetnie wyglada jeszcze bardziej mnie motywuje do kontynuacji tej diety
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:09   #469
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Wczoraj cieszyłam sie z braku pryszczy, dzis obudzilam sie z dwoma moja radośc była za szybka Ale mam dzisiaj jakies załamanie, mam taka ochote na swiezy chlebek mmmm z masełkiem, serkiem, pomidorkiem i szczypiorkiem mmm
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 19:12   #470
agnes_98
Przyczajenie
 
Avatar agnes_98
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

ja dzis rano kolejne -0,5 kg. !
W tydzien zgubilam 3 kg !!! Ciesze sie Juz nie szukam jedzenia, przestalam byc głodna. Jem 3 posilki wiecej pije niz jem jakos tak wyszlo. Czuje sie dobrze, glowa nie boli, spac sie nie chce, noce spie cale, nawet jak mam wczesniej wstac to wstaje wyspana. Na poczatku kuracji mnie troche wysypalo, mialam takie kropeczki male, pewnie organizm ta chemie wywalal na rozne sposoby a dzisiaj prawie ani sladu. Metabolizm mi sie wyregulowal i bardzo poprawil. Mam wyczulony zapach i smak. Mam wrazenie ze wszystko inaczej smakuje. To jest dla mnie ciekawa obserwacja.
Pozostal mi tylko jedyny minus ze ciagle mi zimno, ale to moze to ze pogoda nie sprzyja.
Jest Czad
__________________
''Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać ... '' AdS-E

Nie ma wczoraj, nie ma jutra, jest DZIŚ !
agnes_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 10:20   #471
agnes_98
Przyczajenie
 
Avatar agnes_98
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Wczoraj zrobilam leczo. Wyszło przepyszne
Waga stoi bez zmian. Nawet wczoraj mialam jednodniowe zaparcie, ale dzis rano juz sie wszystko wyregulowało. Pięknie sypiam. Bardzo mnie to cieszy.
Dzisiaj rozwazalam nad przedluzniem diety do 6 tyg...wyjezdzam w niedziele na atydzien i obawiam sie ze moze byc to problem ale bede sie starac..Zobaczymy jakie bede miala warunki, najwyzej zrobie tydzien przerwy i po tygodniu ponownie wroce na 2 tyg na diete. Wszystko wyjdzie w praniu
Czuje wyraznie ze skurczył mi się żołądek. Nakladam na talerz pol porcji i nawet tej połówki czasem nie dojadam.
Musze poczytac na temat jak wyjsc z diety, ten okres przejsciowy z diety do zdrowego zycwienia. Jak zrobic to tak by bylo dobrze.
WIecie jak bezpiecznie wrocic po diecie ??
Buzki
__________________
''Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać ... '' AdS-E

Nie ma wczoraj, nie ma jutra, jest DZIŚ !
agnes_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 06:23   #472
agaton5
Raczkowanie
 
Avatar agaton5
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej, to, co po diecie, dla mnie jest dużo trudniejsze, niż sama dieta Bo trzeba samemu się ograniczać i nie ma tak jasnych reguł
Na szczęście wyjście z diety nie jest takie restrykcyjne, jak wyjście z głodówki. Stopniowo dodawaj strączkowe, tłuszcze, orzechy, siemię lniane, zboża, np. płatki owsiane, kaszę jaglaną i powoli całą resztę Zobaczysz na ile będziesz miała ochotę Na wyjeździe to może być trudne, ale, jak się przygotujesz i będziesz miała silną wolę, to wszędzie się da
Zimno na tej diecie jest niestety cały czas, ja ją robiłam w lutym i marcu, to często musiałam się termoforem wspierać i ubierałam się w milion warstw
Magdalena - wysyp pryszczy znaczy, że się oczyszczasz. Ja miałam na początku wysyp, potem wywaliło mi na policzku taki WIELKI krater, który się chyba z 6 pryszczy składał, no tragedia to była, płakałam, wstydziłam się z domu wyjść. Robiłam maseczki z cebuli codziennie i szybko się to podgoiło, a potem za dwa tygodnie znowu to samo, w tym samym miejscu. Coś musiało być nie tak w tym miejscu, jakaś bakteria siedziała i trzeba ją było wykorzyć porządnie, ale ja byłam tym załamana, na szczęście zagoiła się szybko, ale ten ślad, który mi po niej pozostał, to nie wiem, czy mi się kiedykolwiek zagoi... W ogóle, jeśli mi się moje blizny po trądziku kiedyś zagoją, to będzie cud... 13 lat zmagań jednak pozostawia swoje piętno... :/ (nie wiem, czy śmiać się, czy płakać :P)

Wypadanie włosów - niestety mi wypada trochę więcej niż w trakcie diety i przed, ale tak to są ładne i świetnie się ukłądają i szybko rosną, więc się nie przejmuję Odrosną

A z książek to Wam Dziewczyny mogę polecić Na Zdrowie - Porady dr Górnickiej. Od niej się zaczeła moja przygoda ze zdrowym żywieniem i zdrowym trybem życia
I zaczytuję się też w blogu metadieta

Pozdrawiam Was, czytam cały czas i trzymam kciuki za "kolejne pokolenia" dietujących
agaton5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 10:53   #473
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ja sie juz chyba nigdy nie pozbede tych pryszczy, mi juz chyba nawet ta dieta nie pomoze, powaznie bylo tak slicznie!! Nie moglam sie na nia napatrzec jak byla taka czysciutka, a tu powtorka z rozrywki ;( moze jak przestane cokolwiek jesc to mi jakos pomoze.
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 17:19   #474
agnes_98
Przyczajenie
 
Avatar agnes_98
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Magdalena! Nie poddawaj sie ! Moze przedłuz kuracje o kolejny tydzien ! Moze potrzebujesz dluzszej kuracji ! pamietaj ze kazdy organizm roznie reaguje i potrzebuje czasu na przyzwyczajenie i zareagowanie na zmiany. Daj czas ! To moje zdanie
Trzymam kciuki
__________________
''Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać ... '' AdS-E

Nie ma wczoraj, nie ma jutra, jest DZIŚ !
agnes_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 08:48   #475
agnes_98
Przyczajenie
 
Avatar agnes_98
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

YYYYYY jak to mozliwe ze przytyłam 0,5 kg ?!?!?!

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

OMG ....odwiedziłam toalete i po pobycie tam straciłam te 0,5kg ....o rety !!
__________________
''Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać ... '' AdS-E

Nie ma wczoraj, nie ma jutra, jest DZIŚ !
agnes_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 12:24   #476
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

A ja wlasnie zjadlam litrowe lody...

Dziewczyny, a co myslicie o "głodówce'', takiej typowej na samej wodzie?

Edytowane przez MagdalenaSzs
Czas edycji: 2014-05-10 o 15:42
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 16:44   #477
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cześć dziołchy!
Jestem trochę na bakier z kompem ostatnio, miło znów do Was wrócić

Nic konkretnego nie napiszę, można powiedzieć, że zbieram argumenty do oczyszczania... poza tym walczę z gronkiem

Dziewczyny, jeśli chodzi o problemy skórne, to polecam olejek z drzewa herbacianego, dobry przeciwko bakteriom, grzybom i innym syfom, a do tego naturalny i niedrogi tylko musi być 100%.
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 13:54   #478
agaton5
Raczkowanie
 
Avatar agaton5
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej Dziewczyny!
Magdaleno, pryszcze Ci cudownie w tydzień nie znikną, a już w szczególności po zjedzeniu litrowych lodów. Sama uwielbiam lody, ale przeczytaj ich skład - to sama chemia.
Polecam Ci lody z bananów, przetestowałam, są pyszne.
Ja robiłam dietę przez 6 tygodni i w trakcie tych 6 tygodni przeżyłam dwa wysypy krost, które mnie załamały. Dopiero po zakończeniu diety i przejściu na zdrowe odżywianie, czyli bez przetworzonej żywności, moja cera wygląda bardzo dobrze, nic mi praktycznie nie wyskakuje, zostało trochę śladów. Musisz być cierpliwa, a nie oczekiwać z dnia na dzień cudów. Takich, żadną metodą nie uda Ci się doświadczyć.
Agnes, może ta róznica to był jakiś błąd wagi. Może stała na nierównym podłożu. Ja jestem przeciwnikiem ważenia się co chwile. Najczęściej to raz na tydzień. Wtedy można mówić o jakichś efektach konkretnych. Pamietaj, ze przed okresem organizm zatrzymuje wodę i wiele dziewczyn mówiło, że przybierały na wadze, więc nie ma co panikować
FurrySue, kopę lat! Ja tam ten gronek, czym go tłamsisz?
Olejku używam miejscowo na krosty i jako dodatek do maseczki cebulowej i czasem do inhalacji - jest superowy
agaton5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 12:25   #479
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Agaton, cieszę się, że Twoja cera się tak poprawiła mogę sobie wyobrazić jak się czują osoby z problemami skórnymi, bo od kiedy mam tego pieprzonego gronka, to strasznie się wstydzę pokazywać ludziom.. na twarzy go nie mam na szczęście (wyskoczyło mi parę kolonijek na ustach, ale nie były bardzo widoczne na szczęście, poza tym już ich nie mam). Gronka mam przede wszystkim na grzbietach dłoni i to spore plamy, właściwie na pół dłoni, więc nie da się tego ukryć.. jak płacę w sklepie czy coś komuś podaję to muszę się nagimnastykować lub założyć rękawiczki bez palców albo naciągnąć rękawy na całą dłoń... ALE - walczę łykając tabletki z liścia oliwnego i smarując wszystkie zmiany olejkiem z drzewa h., częśc zmian już zeszła albo schodzi, najlatwiej z tymi małymi. Wielka na dłoni już się "przejaśnia", ale jeszcze daleka droga
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 18:11   #480
agaton5
Raczkowanie
 
Avatar agaton5
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Furry Sue, własnie na twarzy, to nie masz jak zakryć... Ja czasem miałam takie momenty w życiu, że chciałam sobie papierową torbę na twarz nałożyć - śmieszne to, ale i tragiczne, bo na prawdę to nie żart... Makijaż nie kryje niestety doskonale, poza tym, jak coś z twarzy wystaje, to nic tego nie zakryje.
A Twoje ręcę jak ktoś widzi, to se pewnie myśli, jakaś chora, lepiej nie dotykac, bo sie zarażę hehe :P Mam nadzieje, ze Ci się uda to wybić. Pamiętaj, żeby się zdrowo odżywiać, dużo kiszonego jeść, bo odporność siedzi w jelicie w większości, a kiszonki dla jelit najlepsze A musisz miec odporność, żeby organizm miał siłe sobie z tym gronkiem poradzić Trzymam kciuki.
agaton5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-07 21:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.