Dieta dr Ewy Dąbrowskiej - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-24, 12:39   #481
201604280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 854
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Nie stosowałam diety E.D. ale wiem jakie są jej założenia,odżywiam się podobnie, stosuje diete RawTill4.

Schudłam, a raczej straciłam nagromadzoną w tkankach wodę, myśle,że nie bez znaczenia jest fakt,ze zrezygnowałam z mięsa,glutenu, laktoza w ilościach śladowych.

Nie wiem jaki można mieć tutaj problem z posiłkami "po"diecie.
Na śniadanie pijam smoothie z co najmniej 3bananow,do tego najczęściej awokado,kiwi, zielenina-zależy co mam w danym momencie.
Na drugie śniadanie także owoce/sałatka/jajka.

Na obiad to tam wiadomo:zupa, makaron kukuryziany z sosem, gołąbki, kasza z warzywami, kotlety warzywne itd

Na kolacje owoce lub kanapki na ryżowych waflach lub kukurydzianych.
Jestem niewysoka jem od1700kcal w górę.
201604280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 15:12   #482
bratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 33
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Do_ Pokaż wiadomość
a ja słyszałam, że wypadają włosy przy tej diecie ;/
niestety ale to prawda - moim znajomym, wielkim orędowniczkom Dąbrowskiej (co roku bywały w Gołubiu) po ubiegłorocznym pobycie strasznie zaczęły wypadać włosy.
W tym roku aż zrezygnowały z wyjazdu.

Edytowane przez bratka
Czas edycji: 2014-05-27 o 15:13
bratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 20:56   #483
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

ja z kolei powróciłam do dietki, dziś drugi dzień, poza małą wpadką z ilością moreli i niestety fasolką jestem można by rzec do przodu... plan mam taki aby trzymać się zasad dr. Dąbrowskiej ale jeśli na horyzoncie pojawi się jakieś inne dobre warzywo to opierać się bardzo nie będę stąd fasolka..

wiem, że być może komplikuje to odżywianie wewnętrzne ale trzymam się swojego wewn ja, które twierdzi uparcie, że ważna jest w ogóle mniejsza ilość jedzenia przyjmowanego, aby organizm miał okazję zająć się czymś innym niż tylko ciągłym trawieniem..

a co tam u was? dietujecie?
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 16:35   #484
blunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Witam Was,

Ja właśnie skończyłam 6 tydzień diety E.Dąbrowskiej!!!!! Od" zawsze " byłam na jakiejś diecie ale ostatnio nie dawało to żadnego rezultatu. Już myślałam że mój organizm tak zwolnił metabolizm że nic mi nie pomoże. A tu: spadek wagi 8 kg , super samopoczucie, poprawa cery,dużo energii i super figura. Tak dobrze się czuję po skończonej kuracji że chyba będzie to mój sposób na życie. Teraz bardzo powoli dodam tylko białko (roślinne, nabiał i ryby), oliwę i orzechy.
Jeśli mogę podzielę się z Wami moimi doświadczeniami z diety:
1. dwa tygodnie to za krótko aby trwale zmienić nawyki żywieniowe ( ja po dwóch tygodniach dopiero przestałam się męczyć)
2. waga drastycznie spadała po drugim tygodniu
3.jadłam dużo i bez ograniczeń ale tylko to co dozwolone : warzywa, owoce, sól, przyprawy i kostkę warzywną bio bezgluenową. Piłam czarną kawę i herbatki ziołowe.
4. codziennie robiłam duże zakupy a moja kuchnia zamieniła się w warzywniak.
5. Dużo gotowałam : prawie wszystkie posiłki jadłam na ciepło: bigos z przecierem pomidorowym i kminkiem, leczo, kapustę młodą z koperkiem, flaki z boczniaków, paprykę faszerowana pieczarkami, bakłażany, kalafiory, pomidory faszerowane...... I MYŚLĘ ŻE TO BYŁ KLUCZ DO SUKCES! Trzymam za Was kciuki !!!!! Gosia
blunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 14:16   #485
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

dieta dąbrowskiej to rodzaj postu, raz do roku można stosować, ale nie być na niej stale. ludzie, chcecie sie pozabijać? nie dziwota, że lecą włosy, jak tam lekko 800kcal jest. a nasze minimum to ok. 2000. ja też polecam rawtill4 albo witarke 80/10/10.
smoothie z 3 bananów to mało, ja jem co najmniej z 5-8
zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 09:11   #486
201606201259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 217
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
dieta dąbrowskiej to rodzaj postu, raz do roku można stosować, ale nie być na niej stale. ludzie, chcecie sie pozabijać? nie dziwota, że lecą włosy, jak tam lekko 800kcal jest. a nasze minimum to ok. 2000. ja też polecam rawtill4 albo witarke 80/10/10.
smoothie z 3 bananów to mało, ja jem co najmniej z 5-8
Polecam również Po takim wypasionym koktajlu to można góry przenosić!!!
U mnie są 3banany zazwyczaj, ponieważ miksuje jeszcze całe awokado,które jak wiadomo jest bardzo kallorycznym owocem, do tego zielenina, pomarańcza.
Prowadzę mało aktywny tryb życia jestem małych rozmiarów więc u mnie kcal od1700-2000
201606201259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 13:45   #487
andu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

ześć Dziewczyny i Chłopaki

co do korzyści diety dr Dąbrowskiej nie mam żadnych wątpliwości. Zastosowałam ją 5 lat temu, najpierw samodzielnie na 3 tygodnie, a potem zdecydowałam pojechac na 2 tygodniowy urlop z tą dietą.
W tym roku chciałabym zzacząc od urlopu z dietą i tutaj... mam wątpliowści, dokąd pojechac...
Ośrodkow jest wiele, Sofra w Mielnie jest zarezerwowana do października, a tam faktycznie "nadzór" ma dr Dabrowska. Powstało wiele miejsc reklamujących, że proponują odzywianie z tą dietą, ale wiele słów to pusta reklama. Z doświadczenia poprzednich 2-tyg wczasów wiem, że nie do końca jest tak, jak wygląda to w ofercie...np. miska sałatki na stolik 6-osobowy... Byłam z siostrą, dotrwałam do końca, ale siostra zrezygnowała po tygodniu. Nie chcę wydawac ogromnej kasy na cebulę, czosnek i cytrynę.
Kochane, macie dobre doświadczenia?
Co możecie polecic????
andu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 16:44   #488
bratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 33
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez andu Pokaż wiadomość
ześć Dziewczyny i Chłopaki

co do korzyści diety dr Dąbrowskiej nie mam żadnych wątpliwości. Zastosowałam ją 5 lat temu, najpierw samodzielnie na 3 tygodnie, a potem zdecydowałam pojechac na 2 tygodniowy urlop z tą dietą.
W tym roku chciałabym zzacząc od urlopu z dietą i tutaj... mam wątpliowści, dokąd pojechac...
Ośrodkow jest wiele, Sofra w Mielnie jest zarezerwowana do października, a tam faktycznie "nadzór" ma dr Dabrowska. Powstało wiele miejsc reklamujących, że proponują odzywianie z tą dietą, ale wiele słów to pusta reklama. Z doświadczenia poprzednich 2-tyg wczasów wiem, że nie do końca jest tak, jak wygląda to w ofercie...np. miska sałatki na stolik 6-osobowy... Byłam z siostrą, dotrwałam do końca, ale siostra zrezygnowała po tygodniu. Nie chcę wydawac ogromnej kasy na cebulę, czosnek i cytrynę.
Kochane, macie dobre doświadczenia?
Co możecie polecic????
Polecam Gołubie - są trzy ośrodki:
http://uhaliny.eu/cennik.html
http://www.wczasyodchudzajacegolubie.pl/
http://www.waldtour-revita.pl/index.php
dr E. Dąbrowska sprawuje nadzór we wszystkich 3 .
ewentualnie:
http://www.domojcapio.pl/radawa.html
jeśli nie jesteście osobami religijnymi można spać w domkach po drugiej stronie ulicy.
bratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 10:42   #489
wiedzmaPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

witam,
ja wlasnie sie przygotowuje do diety Dr Dabrowskiej. Pewnie bedzie mi latwiej przejsc niz innym gdyz jestem od lat weganka. Nie chce schudnac, bo zaczelam pracowac i waga sama spadla 10kg i praktycznie wrocilam do mojej sylwetki sprzed 3 lat no i oczywiscie ciuchow. Ide do mojego lekarza gdyz mam klopot ze stawami rak. Odczuwam bol, palce mi dretwieja a rano nie moge zgiac palcow. Chce zrobic badania i miec diagnoze. Po 6 tyg znowu pojde na badania i zobaczymy rezultat. Poniewaz ciezko pracuje nie ide na glodowke ktora stosuje od czasu do czasu. Wiem ze bylo by szybciej ale nie bede sie narazac. Z mojego menu wyrzuce tylko pare rzeczy i wlasciwie wszystko bedzie takie samo.Wlasnie gromadze przepisy i wypisze sobie rzeczy zabronione (z tych ktore jem). Mieso, ryby nabial i jaja i miod juz dawno odstawilam. Teraz przeglad lodowki i zrobienie miejsca na warzywa na soki - zielone (tylko kawy mi szkoda ale jak mus to mus moje ranne espresso musi poczekac 6 tyg) lody organiczne i weganskie tez.
wiedzmaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 22:19   #490
Jaizabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 59
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cześć, jak planujesz być 6 tygodni to warto po 2-3 tyg. być pod obserwacją lekarza, aby nie zrobić sobie krzywdy. Ja byłam blisko 3 tyg. Nie wyżarły mi się polipy (czego oczekiwałam). Efekty? Najpierw odzyskałam witalność, wzmocniły mi się włosy, paznokcie itd., straciłam 6 kg by osiągnąć optymalną dla siebie wagę (60 kg przy 174 cm). Teraz, prawie po pół roku nie objadam się, jem warzywa i owoce, choć nie tyle co na diecie, wagę utrzymuję, nie było efektu jo-jo, ale włosy owszem, te wzmocnione, teraz wypadają.
Jaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 11:48   #491
vestak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Witam. Czy orientuje się ktoś jak się ma stosowanie diety owocowo - warzywnej do biegania? Chciałabym zacząć tę dietę ze względu na detox organizmu i przy tym nie przetrwać treningów. Biegam ok 10 km 4 razy w tygodniu.

Edytowane przez vestak
Czas edycji: 2014-08-26 o 11:58
vestak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 14:35   #492
201606201259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 217
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez vestak Pokaż wiadomość
Witam. Czy orientuje się ktoś jak się ma stosowanie diety owocowo - warzywnej do biegania? Chciałabym zacząć tę dietę ze względu na detox organizmu i przy tym nie przetrwać treningów. Biegam ok 10 km 4 razy w tygodniu.


Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Polecam kanal na yt i bloga nissiax83 ona biega od roku i jest weganka
201606201259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 06:27   #493
agaton5
Raczkowanie
 
Avatar agaton5
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

vestak, wszystko zależy jak się będziesz czuła na diecie. Ja w niektóre dni nie dałabym rady, ale niektóre były ok. Natomiast po diecie to power na maxa, przebiegłam więcej niż przeważnie biegałam i czułam się zmęczona, ale jednocześnie pełna energii Do tej pory mam super kondycję, wytrzymałość i energię (do biegania, ale i do życia )
agaton5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 15:06   #494
Millenka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 18
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

hej Dziewczyny - powróciłam do diety dr Dąbrowskiej- dziś mój pierwszy dzień. Ciekawa jestem jak tym razem sobie poradzę. Ostatnio bardzo wypadały mi włosy i paznokcie były bardzo kruche ale może to wynikało z bardzo dużej monotonii jadłam jabłka, marchewkę, brokuła, kalafior, kiszoną kapustę. Co dobrego polecacie by trochę urozmaicić sobie jadłospis?
Millenka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 09:11   #495
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

pewnie zabrakło jakiegoś minerału, dlatego kłopoty z włosami i paznokciami.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 09:29   #496
blunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej, Byłam na diecie Dr. Dąbr. od kwietnia do czerwca równo 6 tygodni. Ja jeśli mogę poradzić bardzo urozmaicałam dietę. Dużo gotowałam i jadłam na ciepło, mało na surowo. Cały czas miałam w lodówce leczo, zupy , kapustę, papryki faszerowane warzywami , pomidory faszerowane i soki. Niestety dużo roboty ale dietę przeszłam bez bólu i 14 kilo mniej. Nie głodziłam się i jadłam do oporu. G
blunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 13:04   #497
magdiczka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Witam wszystkich

dopiero dzisiaj Was znalazłam i przeczytałam od początku wszystkie strony wątku dot. diety dr Ewy Dąbrowskiej. U mnie dzisiaj 15 dzień. Post rozpoczęłam z powodu trądziku, z którym borykam się już od 7 lat, przeszłam już wszystkie kurację, począwszy od maści, antybiotyków, po hormony wraz z Izotekiem. Po ostatnim leczeniu trwającym 1,5 roku nastąpiło wyleczenie, jednak efektem cieszyłam się dokładnie kilka miesięcy. Niestety trądzik znowu powrócił. Z postem tym wiąże nadzieję, że pozbędę się tego problemu. Wielu osobom się udało, mam nadzieję, że ze mną będzie podobnie. Planuję wytrwać 6 tygodni. Mam pytanie do wszystkich osób, które wytrwały 6 tygodni lub krótszy okres, jak u was sytuacja z okresem?

agaton5 pisałaś, że był problem? A jak jest teraz? Cykl się uregulował? Jak wygląda Twoja buzia? Z góry dziękuję za odpowiedź, jeśli zaglądasz tutaj jeszcze
magdiczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 17:39   #498
Millenka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 18
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Aż wstyd się przyznać wytrzymałam na diecie zaledwie 2 dni - bo wszystko wydawało mi się, że ma ten sam smak- też się nie głodzę, ale chyba brak mi pomysłów co fajnego i dobrego mogłabym przygotować, mam sokowirówkę, parowar, lodówkę pełną sałat, brokuła, marchewkę, cebulę, kalafior, imbir, jarmuż, jabłka i grejfruty, cukinię Po 2 tygodniach ostatniej diety czułam się super było mnie o rozmiar mniej i pierwszy raz zmieściłam się w spodnie rozmiar 28 co naprawdę wydaje mi się obecnie marzeniem. Może się rozleniwiłam ... Chciałabym do niej wrócić pomóżcie - co polecacie oprócz jabłka startego z marchewką na śniadanie. Poległam przez czekoladę nadal mam do niej ogromną słabość

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Co do trądziku to obecnie stosuje skinoren i davercin mam nadzieję że pomogą
Millenka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 20:42   #499
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

jestem przeciwny diecie Dąbrowskiej i innym, które polegają na czasowym oczyszczaniu organizmu. Ostatnio miałem pacjentkę, która była bardzo otyła. Mówiła, że jeździ do ośrodka, gdzie może być na tej diecie, ale po powrocie do domu znowu wraca do poprzedniej wagi, a nawet tyje jeszcze bardziej. Na tej diecie nie wytrzyma żadna, aktywna osoba, bo nie dostarcza ona wystarczającej ilości energii.
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 12:32   #500
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

bo to nie jest dieta dla aktywnych osób, aktywność trzeba wstrzymać na ten czas. Jeśli po zaprzestaniu tej diety wrócimy do dawnych nawyków - dużo zbóż, nabiału, przetworzonej żywności, to ta dieta nie ma sensu i wszystko wróci...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 17:35   #501
Elizasz
Raczkowanie
 
Avatar Elizasz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 273
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Jutro zaczynam dietę. Mój cel to dwa tyogdnie. Poprzednim razem (przed Wielkanocą) wytrwałam 4 tygodnie. Czułam się świetnie i tęskno mi za tym. To moje drugie podejśćie, by wyeliminować z diety pszenicę, przede wszystkim chleb, bo jem go dużo Wtedy mi się nie udało, może teraz...

Millenka szykowałam sobie na śniadania pokrojone w kostkę zielone warzywa, głównie kalarepę, ogórka i paprykę, do tego sałata. Najbardziej mi takie zestaw pasował. Poza tym spróbuj poszperać w necie-jest sporo przepisów
Elizasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 18:55   #502
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej! Ktoś jeszcze stosuje dietkę?
__________________
Żyję w zawieszeniu.
Lepiej być samemu i mieć poczucie zwycięstwa, niż być z kimś, z kim się nie uda. - Meredith Grey
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 09:16   #503
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Rozważam rozpoczęcie po raz kolejny.. od prawie roku męczę się z jakąś nowo nabytą alergią skórną i bardzo bym chciała się już z nią pożegnać

A Ty? Jesteś na diecie, czy planujesz zacząć?
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 15:22   #504
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej! Ja też się zastanawiam nad rozpoczęciem, po raz kolejny :-P Ostatnim razem zmniejszyła mi się łuszczyca na skórze głowy, ale oczywiście po diecie znów zasyfiłam organizm i łuszczyca daje o sobie znać oh! A przy okazji pozbycie się zbędnych kilogramów poprawi mi humor
__________________
Żyję w zawieszeniu.
Lepiej być samemu i mieć poczucie zwycięstwa, niż być z kimś, z kim się nie uda. - Meredith Grey
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 21:33   #505
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Świetnie! Masz jakiś plan? Tzn przygotowanie do diety? Kiedy chcesz zacząć?
Ja potrzebuję jeszcze troszkę czasu, ze dwa dni na wyjedzenie tego, co mam no i chyba nie ma na co czekać.

Baaardzo liczę na to, że wreszcie mi ta wysypka zejdzie i dodatkowo zrobi mi się porządek z zatokami, bo od dobrych 2-3 miesięcy mam zatkane.. plus waga oczywiście, bo w ciągu tego roku przybyła mi dyszka :/
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 10:02   #506
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

No, to zaczęłam. Dziś mój pierwszy dzień
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 13:58   #507
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

No to super!! JA sie właśnie zastanawiam, czy ma to u mnie sens zaczynać dietę przed świetami :P bo znając siebie zapewne w święta zgrzesze! A znowu jak zacznę teraz, a w święta będę jeść niedozwolone rzeczy, to czy to w ogóle ma sens? JA chyba teraz zrobie przygotowanie do diety, a od stycznia rozpcznę juz właściwa diete.
__________________
Żyję w zawieszeniu.
Lepiej być samemu i mieć poczucie zwycięstwa, niż być z kimś, z kim się nie uda. - Meredith Grey
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 00:20   #508
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Też się nad tym zastanawiałam i doszłam do wniosku, że zrobię tyle ile się uda, znając mnie, to jak tydzień wytrzymam, to i tak będzie dobrze
Skończę ze 3 dni przed świętami i postaram się nie włączać mięsa i innych świństw zbyt gwałtownie..
A musiałam już zacząć, choć parę dni, bo czułam się jak wieloryb

W przyszłym roku pewnie powtórzę z Tobą, już konkretniej
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 11:49   #509
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Jak wieloryb znam to uczucie :P Kurcze może ja też bym pociągneła chociaż z tydzień dietke.
__________________
Żyję w zawieszeniu.
Lepiej być samemu i mieć poczucie zwycięstwa, niż być z kimś, z kim się nie uda. - Meredith Grey
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:29   #510
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ciągnij, ciągnij lepszy tydzień, niż nic.
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-07 21:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.