Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-11, 23:09   #691
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Policja nie interweniowała od razu,bo musieli chwilę czekać na rozkaz do pacyfikowania zadymiarzy. Poza tym najpierw musieli marsz zatrzymać i oddzielić kiboli od spokojnych uczestników marszu. Wkroczyli do akcji najszybciej jak się dało - przynajmniej tak twierdzą władze Warszawy.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 00:46   #692
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Na Marszu Niepodległości było od 50.000 ludzi do 100.000 ludzi (wedle relacji TVN i Trwam). Gdyby taka ilość ludzi w całości miała robić awanturę, to walki byłyby do teraz i chyba tylko wojsko opanowałoby sytuację.

Nikt o tym nie mówi, że dręczono działaczy Ruchu Narodowego przed Marszem Niepodległości. Nikt o tym nie mówi, że wiele autokarów było zatrzymywanych w drodze na Marsz. Nikt o tym nie mówi, że rozpuszczono gaz pieprzowy i ucierpiało 50.000-100.000 ludzi - widziałem starszych ludzi oraz dzieciaki które dusiły się gazem (nawet mam stosowne zdjęcia). O powrocie mogę wiele napisać, jednak przemilczę - aczkolwiek im dalej od Warszawy, tym policjanci byli normalniejsi.

Byłem bardzo spokojny i nie brałem udziału w starciach, byłem z grupą znajomych (w tym kobiet), ale jeśli następnym razem przez ponad godzinę będą mnie częstować gazem pieprzowym i oblewać wodą mnie i wiele tysięcy ludzi innych ludzi, to chyba nie będę miał wyjścia.

PS. Media strasznie boli hasło "Wilno Lwów pamiętamy".
PS1. Gratuluję dwóm osobom co były w maskach przeciwgazowych na Marszu.
PS2. Rok temu policja trzymała dystans i o dziwo poza kilkoma incydentami były najmniejsze od czasów kiedy Marsz Niepodległości był masowy.
PS.3 Niech dalej katechetki będą na stanowisku MSW, bo są koleżankami Pani Ewy.

Fakty są okrutne i nie boje się pisać, że policja bardziej zaszkodziła uczestnikom Marszu Niepodległości niż sami organizatorzy czy wręcz zadymiarze, których się brzydzę.

Edytowane przez Imperialista
Czas edycji: 2014-11-12 o 00:55
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 09:15   #693
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

jak zwykle Imperialista i odwracanie kota ogonem, to że był gaz używany i woda to zasługa tych którzy walczyli, a jednocześnie byli na tyle mocni że chowali się między normalnymi ludźmi.
widząc relacje w tv i to co ci kozacy robią nie mogłem ze śmiechu, jak to najpierw cwaniakują a potem gdy policja robi krok w przód to ci uciekają w tłum i chowają się twardziele między kobietami i dziećmi.

nie byli to jacyś tam uciśnieni ludzie którzy stanęli na godzinę (jak Ty Imperialisto) i aż ich poniosło, tylko byli to ludzie który z góry wiedzieli po co jadą i jedynym ich celem była konfrontacja nie ważne z kim, czy lewacy, straż marszu czy policja dla nich to nie ważne, ważne było aby mogli się bić.
a że później policja robiła kontrole itd to dziwne? taki z Ciebie podobno kibic a nie wiesz że po awanturach zawsze policja się rozstawia na drogach wyjazdowych itd i sprawdza autobusy czy auta z obcymi blachami? przecież to standard, już nie zliczę ile razy mnie zatrzymywano gdy wracałem z jakiegoś meczu i kontrolowano auto.
to samo z drogą na mecz, to jest standard od lat że autobusy czy auta przed meczami wysokiego ryzyka się sprawdza.

znowu najbardziej winni inni ale nie zadymiarze, bo choć nimi się podobno brzydzisz to jednak całe zło widzisz po stronie władz, a nie po stronie tych którzy znowu pojechali tylko w jednym celu.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 09:27   #694
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Cytat:
widząc relacje w tv i to co ci kozacy robią nie mogłem ze śmiechu, jak to najpierw cwaniakują a potem gdy policja robi krok w przód to ci uciekają w tłum i chowają się twardziele między kobietami i dziećmi.
Potwierdzam. Karki wyszły na ulicę poskakać jak pajace.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 09:48   #695
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość

Byłem bardzo spokojny i nie brałem udziału w starciach, byłem z grupą znajomych (w tym kobiet), ale jeśli następnym razem przez ponad godzinę będą mnie częstować gazem pieprzowym i oblewać wodą mnie i wiele tysięcy ludzi innych ludzi, to chyba nie będę miał wyjścia.
Warszawa drży w niepokoju.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 09:50   #696
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
Warszawa drży w niepokoju.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 10:36   #697
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Nikt o tym nie mówi, że dręczono działaczy Ruchu Narodowego przed Marszem Niepodległości. Nikt o tym nie mówi, że wiele autokarów było zatrzymywanych w drodze na Marsz
Bo

a) nikogo to nie obchodzi
b) "dreczono" to chybanaduzycie tego slowa
c) nie ma w tym nic zlego, ze autokary sa zatrzymywane i sprawdzane

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Nikt o tym nie mówi, że rozpuszczono gaz pieprzowy i ucierpiało 50.000-100.000 ludzi - widziałem starszych ludzi oraz dzieciaki które dusiły się gazem (nawet mam stosowne zdjęcia). O powrocie mogę wiele napisać, jednak przemilczę - aczkolwiek im dalej od Warszawy, tym policjanci byli normalniejsi.
powaznie? 50.000-100.000 ludzi zostalo potraktowanych gazem?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Byłem bardzo spokojny i nie brałem udziału w starciach, byłem z grupą znajomych (w tym kobiet), ale jeśli następnym razem przez ponad godzinę będą mnie częstować gazem pieprzowym i oblewać wodą mnie i wiele tysięcy ludzi innych ludzi, to chyba nie będę miał wyjścia.
i co ty takiego zrobisz? piastkami im pogrozisz?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
PS. Media strasznie boli hasło "Wilno Lwów pamiętamy".
PS1. Gratuluję dwóm osobom co były w maskach przeciwgazowych na Marszu.
PS2. Rok temu policja trzymała dystans i o dziwo poza kilkoma incydentami były najmniejsze od czasów kiedy Marsz Niepodległości był masowy.
PS.3 Niech dalej katechetki będą na stanowisku MSW, bo są koleżankami Pani Ewy.

Fakty są okrutne i nie boje się pisać, że policja bardziej zaszkodziła uczestnikom Marszu Niepodległości niż sami organizatorzy czy wręcz zadymiarze, których się brzydzę.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 11:00   #698
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Puścili tyle gazu pieprzowego, nie można było normalnie oddychać. To nie jest normalne, że gazuje się kilkadziesiąt tysięcy ludzi za to, że 200 czy 500 chuliganów atakuje policję. Nie neguję tego, że dla niektórych Marsz Niepodległości jest okazją do zadymy, ale policji nie wolno było gazować zwykłych uczestników Marszu. Może jeszcze niech wprowadzą "Sippenhaft" na wniosek policji?

Zresztą niech policja się przyzna, ile autokarów zatrzymała tuż przed samą stolicą i opowie o nalotach przed samym Marszem.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 11:05   #699
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Puścili tyle gazu pieprzowego, nie można było normalnie oddychać. To nie jest normalne, że gazuje się kilkadziesiąt tysięcy ludzi za to, że 200 czy 500 chuliganów atakuje policję. Nie neguję tego, że dla niektórych Marsz Niepodległości jest okazją do zadymy, ale policji nie wolno było gazować zwykłych uczestników Marszu. Może jeszcze niech wprowadzą "Sippenhaft" na wniosek policji?

Zresztą niech policja się przyzna, ile autokarów zatrzymała tuż przed samą stolicą i opowie o nalotach przed samym Marszem.

Z pogrubionym zgadzam się w 100% - przez jakiś czas nie mogłam normalnie oddychać i kaszlałam. Policjantów były tysiące i byli świetnie uzbrojeni więc bez problemu powinni byli wyłapać zadymiarzy.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 11:23   #700
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

A mnie zastanawia czemu niektórzy dziennikarze zadają takie głupie pytanie organizatorom marszu.
-"Bierzecie odpowiedzialność za zadymy w Warszawie?"
Następnie w tych samych mediach w kolejnym newsie mówią o tym,że zadymiarze są 200 metrów do przodu w stosunku do maszerujących.
To za co brać tą odpowiedzialność? Za marsz czy za całą Warszawę.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 12:34   #701
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

To był najspokojniejszy 11 listopada od lat - powiedział we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski.

Dlaczego więc media tak płaczą?

Najśmieszniej było pod Tęczą, bo było tam 100-200 policjantów (bezpośrednio przy niej i przy bocznych uliczkach).
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 13:04   #702
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

czemu sie glupio pytasz czemu media placza? moze dlatego ze sa straty i ranni ludzie?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 13:10   #703
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
czemu sie glupio pytasz czemu media placza? moze dlatego ze sa straty i ranni ludzie?
Nie wiem czy podciągnąć policję w grono zadymiarzy, skoro poczęstowała uczestników gazem pieprzowym osoby zupełnie niewinne.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 13:42   #704
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

nie zmieniaj tematu.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 13:47   #705
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Nie wiem czy podciągnąć policję w grono zadymiarzy, skoro poczęstowała uczestników gazem pieprzowym osoby zupełnie niewinne.
Gaz jest produktem lotnym. W W-wie chyba nie było bezwietrznie. Nikt nie ma wpływu na to gdzie gaz poleci na wolnej przestrzeni. Czego tu nie rozumiesz?
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 14:20   #706
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Nie wiem czy podciągnąć policję w grono zadymiarzy, skoro poczęstowała uczestników gazem pieprzowym osoby zupełnie niewinne.
Gdyby banda idiotów nie zaatakowała policji to ta nie musiała by użyć gazu, rozumiesz czy tego nie rozumiesz?

Te niewinne osoby tylko dostały rykoszetem dlatego, że jakaś banda świrów chciała sobie porzucać kamieniami, nie było to celowe działanie policji, winę ponoszą tylko zamaskowane psychole.
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 14:35   #707
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
Gdyby banda idiotów nie zaatakowała policji to ta nie musiała by użyć gazu, rozumiesz czy tego nie rozumiesz?

Te niewinne osoby tylko dostały rykoszetem dlatego, że jakaś banda świrów chciała sobie porzucać kamieniami, nie było to celowe działanie policji, winę ponoszą tylko zamaskowane psychole.
którzy byli częścią mn.

a z imperialista nie ma co dyskutować (wiem, ze będzie pewnie punkt karny ale ja już nie mogę) to jest skrajny debil, który nie rozumie co się do niego pisze.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 14:40   #708
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Nie ma co dyskutowac bo to uzytkownik ktory zadaje prowokujace pytania a potem olewa odpowiedzi i przechodzi dalej.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 15:50   #709
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Puścili tyle gazu pieprzowego, nie można było normalnie oddychać. To nie jest normalne, że gazuje się kilkadziesiąt tysięcy ludzi za to, że 200 czy 500 chuliganów atakuje policję. Nie neguję tego, że dla niektórych Marsz Niepodległości jest okazją do zadymy, ale policji nie wolno było gazować zwykłych uczestników Marszu. Może jeszcze niech wprowadzą "Sippenhaft" na wniosek policji?

Zresztą niech policja się przyzna, ile autokarów zatrzymała tuż przed samą stolicą i opowie o nalotach przed samym Marszem.
jak widać wiedzieli co robią sprawdzając, bo pewnie niektórym pokrzyżowali szyki i nie dojechali.
taki z Ciebie kibic jak ze mnie zakonnica skoro ciągle przeżywasz że zatrzymywano i kontrolowano autobusy itd jakbyś był czynnym kibicem to wiedziałbyś że to jest norma, tak samo jak z kontrolowaniem aut o innych blachach czy nawet odwiedzanie niektórych ludzi przed meczami wysokiego ryzyka, a marsz to impreza wysokiego ryzyka właśnie przez tych ćwierć-mózgów, więc podziękuj im że dzięki ich wielkim staraniom policja tak się szykuje do tej imprezy (a kilka lat jakoś tego nie było, dlaczego? bo ćwierć-mózgi siedziały w domach).

i ciągle udajesz że nie wiesz o co chodzi z tym gazem, jak debil atakuje policjanta a potem cwaniaczek ucieka w tłum wiedząc że policja pójdzie za nim z gazem to się nie dziw, tylko łap cwaniaka i sam mu strzel w mordę, wyręczysz policjanta i nie bój się podobno oni mają honor, więc na policję by nie zgłosił taki pobicia.
poza tym gaz ma duży zasięg, a wiem co mówię bo nie raz po nim płakałem i to będąc z 10-20 metrów od strzelającego. jakbyś był kibicem czynnym to wiedziałbyś że taki gaz leci z wiatrem a więc nic dziwnego że ludzie nim obrywali, ale za to podziękuj debilom którzy najpierw cwaniakują a potem chowają się za rodzinami z dziećmi, bo to jest dopiero męstwo.

no i dziwisz się że media znowu o tym piszą/mówią? jakby debile nie zdemolowali ulicy, tylko pozwoliliby na spokojne przejście to by nie mówiono o tym tyle, a że debile przyszli i niszczyli miasto udając patriotów (i na portalach kibicowskich teraz widzę nawet robią z tych bohaterów co niektórzy ćwierć-inteligenci) urządzając znowu zadymę.
kilka lat temu był na takich marszach spokój, media dawały relację ale następnego dnia już nikt o tym nie wspominał bo był spokój, a że teraz co roku dochodzi do awantur to się nie dziw mediom że informują, bo pewnie byś chciał aby tak jak Zawisza udawały że się nic wielkiego nie stało, a stało się bo znowu podatnicy zapłacą za głupotę debili z szalikami na mordach.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 18:23   #710
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Policja powinna używać środków adekwatnych do tego co się dzieje - nie można używać gazu wobec osób postronnych. Nie padła nawet informacja o rozwiązaniu zgromadzenia tylko od razu rozpylono tyle gazu ile się dało i lali wodę nie tylko w zadymiarzy. Zresztą sami zobaczycie ilu zatrzymanych wypuszczą z powodu braku dowodów, bo wybrudzenie komuś kurtki nie jest żadnym dowodem.

A media niech lepiej zaczną dyskutować o tym, dlaczego na Marsz Prezydencki przychodzi 500-1000 ludzi i to głównie urzędników (zapewne z wiadomych powodów), a większość ludzi - nie tylko młodych, ale również w średnim i starszym wieku - woli Marsz Niepodległości, organizowany przez Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny. I dlaczego nikt o tym nie mówi, że policja na tydzień przed Marszem przekraczała swoje uprawnienia - naloty do cudzych domów, miejsc pracy i szkół, rekwirowanie sprzętu elektronicznego, telefony do przewoźników. A w związku z Marszem blokowano nie tylko "kibiców", ale również młodych narodowców.

Skoro TVN i GW mają największy problem wobec Marszu niech przypomną sobie czasy, jak ostro pisali o Marszu Niepodległości i wzywali do kretyńskich blokad 5 lat temu jak na Marszu Niepodległości było jakieś tysiąc czy 2 tysiące ludzi. A potem sami rozpędzili lokomotywę w 2010 i 2011 roku. Dziwię się, że Winnicki czy Bosak jeszcze nie podziękowali im za darmową promocję swojej imprezy.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 18:23   #711
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Nigdy zgody nie będzie i chyba to wiedzą wszyscy. Ktoś kto żyje innymi nadziejami jest zwyczajnie głupi.
Marsz jak co roku był fantastyczny ale kogo to obchodzi nie?
A no nikogo, nawet TV standardowo skupiła się na bandzie 200 debili a nie na 100.000 porządnych obywateli.
Były dzieci ( w tym moje), były kobiety w ciąży, były osoby starsze ze łzami w oczach, byli normalnie zwyczajni ludzie ale ku.wa to ważne nie jest. Ważna jest banda debili, idiotów i walki z policją. Żenada.
A pismaki i żenująca TV tylko czeka na zadymy, bo inaczej oglądalności nie będzie nie?

Gdyby ktoś mądry kiedyś wsadził swoje " ja" do kieszeni i nie wprowadzałby na Marsz tysięcy policjantów to by Marsz wyglądał zupełnie inaczej. No ale kto by tam chciał spokojnie oglądać ludzi świętujących?

A policja zamiast robić porządek z idiotami, robią syf wśród normalnych ludzi bo przecież łatwiej zepchnąć na ogrodzenie ciężarną kobietę, niż rosłego mężczyznę za pałą w ręku.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca

Edytowane przez Atomoowka
Czas edycji: 2014-11-12 o 18:24
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 18:32   #712
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

czyli co policji miało nie być? wtedy to by się dopiero działo, ta dzicz nie miała szacunku nawet do "swoich" więc co byliby spokojni? zawsze ktoś by się znalazł z kim mogliby walczyć.
a co do skupienia się mediów na tym co się stało, to do wejścia na most, media chwaliły za spokój marsz, dopiero jak doszło do zamieszek zaczęli mówić o tym co się dzieje i nie da się udawać że nic się nie stało, bo się stało, znowu debile łby podniosły.

a co do robienia porządku to jak policja ma wyciągać ludzi nie wchodząc między ludzi? dzicz nie będzie czekała potulnie aż po nich przyjdą tylko będą walczyć do końca, co zresztą widziałem w relacji jak cwaniaczek się kobietą zasłaniał aby go nie zgarnęli, dlatego tu się nie da wyłapać ich także bez strat w cywilach, tu straż również dała ciała bo nie powinna pozwolić aby ci wrócili miedzy zwykłych ludzi.
a jak Imperialisto widziałes że taki cwaniak coś robi, trzeba było walić w mordę, aby zneutralizować zagrożenie dla marszu.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 18:53   #713
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Podejrzewam, że gdyby policja zachowała duży odstęp, to zapewne nie byłoby aż takiej awantury. Policja nigdy nie powinna była stać na trasie Marszu. Rok temu policja w jakiś sposób trzymała się z dala od uczestników Marszu Niepodległości i chyba zwykły uczestnik Marszu nie odczuł ich obecności jak w tym roku.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 18:54   #714
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

hahahah Dominik daj spokój, z Tobą nie prowadzę żadnej dyskusji bo jak Ci już kiedyś napisałam nie masz pojęcia o czym piszesz. Twoje relację są takie jak zobaczysz w TV.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:00   #715
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?


no i widać jak ci strażnicy bronili bandytów, a kto wie czy później na moście nie było podobnie, a później zdziwienie że policja wpadała i cierpieli zwykli ludzie.

zresztą już Winnicki zapowiedział że zbierają kasę na pomoc dla zatrzymanych, niby odcina się od chuliganów ale jak widać jednak dalej stoi po tej samej stronie.

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2014-11-12 o 19:03
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:07   #716
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

No to mam inne ciekawe zdjęcie, z dedykacją dla tych, którzy atakują Straż Marszu Niepodległości:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...f85edc3c42ca51
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:09   #717
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

jedni wpuszczali a inni dostawali po głowie, pytanie czy ta ochrona została całkowicie dobrze dobrana? bo jak widać czarne owce też się tam trafiły dzięki czemu pod marsz podłączyła się banda idiotów i ci sfilmowali powinni zostać ukarani przez organizatorów, za współudział w prowokacji.
bo gdyby ich nie wpuścili, to możliwe że do prowokacji późniejszych by nie doszło.

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2014-11-12 o 19:11
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:24   #718
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Imperialista, a co robicie jak na Waszym marszu (młodzież wszechpolska czy jak tam się nazywacie) pojawili by się geje na przykład? Nie robili by zadymy ani nic tylko jak reszta ludzi by świętowali.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:29   #719
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

http://gfycat.com/EmbarrassedTepidAcornwoodpecker#

__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:49   #720
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Marsz Niepodległości vs. Kolorowa Niepodległa, kto i dlaczego ma rację?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Imperialista, a co robicie jak na Waszym marszu (młodzież wszechpolska czy jak tam się nazywacie) pojawili by się geje na przykład? Nie robili by zadymy ani nic tylko jak reszta ludzi by świętowali.
Bardzo nie ma miejscu teksty, serio a tacy niby inteligenci jesteście.
Co by się stało? Na 98% nic, ot szedł by sobie gej i tyle, pewnie wzbudził by ogólne zdziwienie ale byłby bezpieczny ( zakładając, że faktycznie by spokojnie szedł i świętował a nie pajacował)
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-19 11:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.