Dziwnie układające sie włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-31, 12:29   #1
Mousik
Raczkowanie
 
Avatar Mousik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55

Dziwnie układające sie włosy


Cześć dziewczyny mam taki problem z moimi włosiskami... chciałabym zapuścić, w sumie to jestem w trakcie zapuszczania... ale jakoś nie mam pomysłu jak mam je układać, co z nimi robić (teraz w 'formie przejściowej' ). Kiedy włosy miałam obcięte na równo (bez cieniowania), wyglądałam po prostu głupio. Teraz mam pocieniowane, w sumie dosyć mocno... jak wyjdę od fryzjera to wyglądam super hehe ale ostatnio znów zaczęły się układać jak... eh. Jeśli ich nie wyprostuję wyglądam beznadziejnie :/ są ogólnie proste, ani trochę falowane, ale wykręcają mi się we wszystkie strony. Nie chcę ich traktować zbyt często prostownicą, bo wiadomo jak to niszczy... A i tak są już podniszczone :/ to właśnie problem nr 2, bo przez to że tak mi sterczą jak miotła to wszystkie kosmyki te przy twarzy są strasznie porozdwajane... stosowanie odżywek nie pomaga nic czytałam o Waxie, że polecacie.. możecie mi coś dokładnie na temat tego napisać? No i może jakiś pomysł - jak ujarzmić te włosy . Wklejam link do zdjęcia - przed chwilą zrobione po umyciu i wyschnięciu - same oceńcie pozdrawiam

Edytowane przez Mousik
Czas edycji: 2007-02-07 o 13:17 Powód: :)
Mousik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 12:36   #2
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Dziwnie układające sie włosy

trochę podobnie układają się jak moje. ja mam co prawda zdrowe wlosy, nie rozdwajają mi się końcówki i są gładkie, ale też sterczą na wszystkie strony. Prostownicy nie mam i chyba się cieszę... a na włosy jest jedna rada - polubić, albo spróbować innego cięcia, z reguły im mocniejsze cieniowanie tym bardziej włosy są niesforne, dlatego ja najlepiej wyglądam w takich lekko pocieniowanych.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 12:46   #3
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Dziwnie układające sie włosy

O Waxie to już było tyle wątków, że szok, poszukaj... osobiście gorąco polecam
Moje włosy też są generalnie dziwne ale są niezniszczalne więc traktuję je prostownicą a kiedy nie mam czasu czy ochoty to zostawiam w spokoju i wiążę lub spinam. Kiedyś nie lubiłam wiązać włosów ale przeszłam się raz do galerii, zobaczyłam te wszystkie szałowe gumki i zmieniłam zdanie - na każdą okazję coś się znajdzie
Wydaje mi się, że trochę za mocno Ci wycieniowała - są takie oklapnięte... Trzeba spróbować innego cięcia lub innego fryzjera
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 13:25   #4
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Dziwnie układające sie włosy

Wg mnie nie wygladasz zle A może powgniataj pianke zeby sie zrobil takie lekkie fale?? Moja qmpela ma włąśnie niby proste ale wywijajaco-sterczącę () i wgniata w nie po umyciu pianke, potem wykancza zzelem, ew. woskiem. Pozdrawiam
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 13:27   #5
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Dziwnie układające sie włosy

taaak ja tez polecam Wax ojj a fryzjer za bardzo ci te wlosy wycieniowal
sama zapuszczam i kiedys tez tak mialam to poszlam do drozszego fryzjera i zrobil z nimi porzadek to znaczy podcial mi koncowki nie cieniowal ich bardzo - jedynie delikatne ... mysle ze dobrym pomyslem jest takze fajne upiecie , ja nosze rowniez opaski na wlosy co dodaja urok naprawde jest wiele mozliwosci - mozesz tez zwiazac wlosy i zaczesywac sobie tak wlosy do gory a'la irokez , zwazanie wlosow nie oznacza nuda jedna i taka sama fryzure ciagle jest naprawde wiele mozliwosci
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 13:29   #6
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Dziwnie układające sie włosy

a ja polecam koński ogon mam włosy lekko puszące się i wywijają sie w każdą stronę.. ;( waxa używam czasami, ale po pół dnia i tak natura górą
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 13:46   #7
Mousik
Raczkowanie
 
Avatar Mousik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55
Dot.: Dziwnie układające sie włosy

Z pianką próbowałam i w zasadzie nie daje NIC ;-) wyglądają identycznie albo i gorzej a z fryzjerem to jest tak, że nawet mnie 'mistrz' nie obejrzał jak przyszłam żeby zobaczyć, jak mi się włosy układają itp tylko zostałam mu przekazana pod nożyczki po uprzednim umyciu, wysuszeniu i prostowaniu przez panią pomocnicę ;-) i faktycznie, jakbym tak poświęcała po każdym myciu z godzinę na suszenie i prostowanie na szczotce to może by coś z tego było.. bo tak wyglądają fajnie. Ale one mają swój charakter i proste być nie chcą eh. A ja bym chciała nosić rozpuszczone jednak, nie lubię wiązać W każdym razie nie dam się więcej tak ścieniować.
Mousik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 14:45   #8
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Dziwnie układające sie włosy

Mamy podobne włosy pod względem tego wywijania się Ale Tobie układają się chyba lepiej, niż mi:P też mam teraz bardzo wycieniowane ;( dobija mnie to... jedynie prostownica lub okrągła szczotka dają rade. ja czekam aż odrosna i chcę sobie ściąć na prosto albo pocieniowac bardzo delikatnie, tylko końcówki. A teraz gdy ich nie układam to robie sobie kucyka i jest ok
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 17:07   #9
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Dziwnie układające sie włosy

Moje włosy są bardzo podobne. Bardzo trudno stworzyć z nich coś trzymającego się kupy. Żeby lepiej wyglądały w trakcie suszenia nawijam kosmyki na palce, dzięki temu tworzą się fale, które wyglądają troszkę lepiej. Każde wywinięcie wygląda jakby tak–właśnie–miało–być. Na rozdwojone końcówki polecam olejek Zero Frizz.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.