Anna Blada Twarz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-19, 11:37   #31
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: Anna Blada Twarz

Mam tak sam problem, z natury jestem bledziuchem, mam trudności z opalaniem. Nie cierpię kiedy ktoś mi mówi że mam ładną karnację, taką alabastrową. Opalona czułabym się o wiele bardziej atrakcyjna, faceci też nie przepadają za tak jasnymi dziewczynami.
Zdrowy rozsądek zakazuje mi jednak chodzenia na solarium i tego isę będę na razie trzymała.
O tym soku z marchwi słyszałam i wypróbowałam nawet.
Brzoskwioniowy kolor skóry wywołuje beta caroten zawarty w marchwi, kupiłam tabletki zwykłe beta karotenu w aptece i łykałam parę miesięcy. Efekty były takie że skórę brzoskwioniowo- zółtą uzyskałam ale nie wyglądało to bynajmniej tak jak zakładałam...
Co do balsamów brązujących to tak, ale niestety nie można smarować nimi twarzy. Nie daj Boże się zacieki porobią. A z kolei brązowe ciało i biała twarz :| Wyglądałabym jak kaleka :P
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:21   #32
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Anna Blada Twarz

Ja wyznaję zasadę, że blade jest piękne. Niewiele osób może się poszczycić naprawde jasną,alabastrową cerą. Miło jest być bladą indywidualnością, szczególnie dziś gdy co druga dziewczyna to tleniona skwarka prosto z solarium.
Jasny odcień mojej skóry traktuje jako swój atut, który należy tylko dodatkowo wyeksponować i podkreślić....a więc róż oraz rozświetlacze i do dzieła
Jedynie w lecie smaruje czasem nogi balsamem brązującym,a na twarz i dekolt jakies perełki brązująco-rozświetlające, żeby nie było zbyt dużego kontrastu między twarzą ,a resztą ciała. Robię to jednak bardzo sporadycznie,a i tak zawsze z radością wracam do mojego bladego wcielenia
I nie zgadzam się zupełnie z twierdzeniem, ze faceci nie lubią jasnych dziewczyn, chyba jest wprost przeciwnie bo ja na brak powodzenia u płci przeciwnej nie narzekam
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 20:18   #33
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Anna Blada Twarz

polecam moim klinetkom kilka sposobów na powyzszy problem:
- chusteczki samoopalające
- soki z marchwii
- specjalne przeznaczone do tego kremy
- maseczka z marchwii - nie daje tlyko kolorytu ale rowniez odzywia

ODRADZAM SOLARIUM!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.