czarna malwa a antykoncepcja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-17, 11:12   #1
kigwig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3

czarna malwa a antykoncepcja


Witam i o temat picie czarnej malwy a skuteczności antykoncepcji pytam. Zdania na ten temat są bardzo podzielone. Mój niepokój budzi to że czarna malwa ma fitestrogeny w swoim składzie, i one podobno mogą osłabić. Kiedyś ją piłam w przerwie 7 dniowej, teraz też potrzebowałam i piłam przez pierwsze 3 dni przerwy po 2-3 szklanki potem okres był. I teraz tak czy jestem zabezpieczona na nowy cykl. Pierwszą tabletkę wzięłam 2 dni po ostatnim wypiciu malwy. Piszą, że regularne stosowanie może zaburzyć skuteczność no ja regularnie nie piję. Ograniczyłam sex, jest bez kończenia i 2 razy włożenie. Dodam, że dzień przed zaczęciem picia malwy był pełny stosunek i wytryskiem, ale okres potem był. Niepokoję się o ten cykl i że jednak tamten stosunek mój mieć znaczenie, choć 3 potem okres i podobno krew nie sprzyja plemnikom. Dodam, że biorę od 20 lat Levomine, mam 40 lat i ważę 50 kg. Pozdrawiam i liczę na pomoc. Jest mi ciężko czekać na kolejny okres to dopiero za 12 dni...
kigwig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 12:12:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.