Starania o dziecko w 2020 roku :) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-21, 09:45   #1831
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hej dziewczyny
My starań też nie przerywamy.
Ale dzisiaj podawali w wiadomościach, ze wprowadzili stan epidomiologiczny juz wiec jestem ciekawa czy w poniedziałek bede musiała iść do pracy.

Do mnie idzie termometr owulacyjny, więc będę mogła zacząć mierzenie temperatury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 09:49   #1832
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

U mnie podobna sytuacja tzn . Firma międzynarodowa , transport kołowy troszkę kuleje pozamykane granice , lotniczo stawki poszły mega w górę i zajmujemy się również Morskim -kontenery , więc o prace i wypłatę nie muszę się martwić tak myśle 😉☺️
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 10:18   #1833
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
U mnie podobna sytuacja tzn . Firma międzynarodowa , transport kołowy troszkę kuleje pozamykane granice , lotniczo stawki poszły mega w górę i zajmujemy się również Morskim -kontenery , więc o prace i wypłatę nie muszę się martwić tak myśle
Ja w małej firmie pracuję ale jesteśmy częścią dużego korpo i będą nas wspierać w tym czasie, ale gdzieś tam strach jest, bo niewiadomo jak to wszystko się skonczy 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:27   #1834
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Noo wiadomo ze jak to dłużej potrwa do dotknie każdego ://



Ale ja wierze ze tak nie będzie

Zaraz Kevin sam w domu 😬😬😬JahAha uwielbiam 😍
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:27   #1835
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cześć dziewczyny

My starania ograniczamy. Zgodnie z ogólnymi wytycznymi ginekologicznymi z wczoraj jesli jest taka możliwość prokreację należy odłożyć. Podobnie w przypadku IVF.
Wszelkie wizyty ginekologiczne, zabiegi (nie onkologiczne) są odwołane a ust dopochwowe w ciąży należy ograniczyć. Oddziały ginekologiczne i położnicze zamknięte dla odwiedzających.

Ehh, może przed 34 urodzinami urodzę

Dobrego weekendu dla Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 14:53   #1836
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dzień dobry

U mnie w czwartek wyszedł pozytywny test owu (chyba pozytywny), zrobiłam też w piątek ale kreski drugiej praktycznie nie widać. Nie wiadomo czy była czy nie, seksy też były tylko raz bo mąż w pracy. Także się nie nastawiam na ten cykl kompletnie. Kolejnych już nie będzie bo klinika zamknięta. Także, nie z własnej woli, ale starania przerywamy.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 18:52   #1837
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Właśnie poszłam do łazienki i przyszedł do mnie @.

Także dzisiaj 1 dc. A humor mam tak skwaszony dzisiaj, że bez kija lepiej nie podchodzić...
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 20:06   #1838
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Noo wiadomo ze jak to dłużej potrwa do dotknie każdego ://



Ale ja wierze ze tak nie będzie

Zaraz Kevin sam w domu JahAha uwielbiam
Widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 20:07   #1839
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

My starania ograniczamy. Zgodnie z ogólnymi wytycznymi ginekologicznymi z wczoraj jesli jest taka możliwość prokreację należy odłożyć. Podobnie w przypadku IVF.
Wszelkie wizyty ginekologiczne, zabiegi (nie onkologiczne) są odwołane a ust dopochwowe w ciąży należy ograniczyć. Oddziały ginekologiczne i położnicze zamknięte dla odwiedzających.

Ehh, może przed 34 urodzinami urodzę

Dobrego weekendu dla Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kiedy masz 34 ?
Bedzie git ja myślę że miesiąc i bd powoli koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 21:34   #1840
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Szczerze to ja myślę że ta sytuacja potrwa że dwa trzy miesiące a jeszcze gdzie tak jak się odbijemy cała gospodarka itp.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 23:28   #1841
aannyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 40
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dziewczyny i jak że staraniami, kontynuujecie? Ja już sama nie wiem co robić, z jednej strony nie chce przerywać bo już staramy się 8 cykl.. A z drugiej strony się boję trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aannyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-22, 07:40   #1842
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja też jestem rozdarta, bo z jednej strony bardzo bym chciała ujrzeć dwie kreski, a z drugiej strony mam obawy.
W tym cyklu muszę czekać, czy przyjdzie @, bo przytulalismy się jednak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 07:54   #1843
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez aannyaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny i jak że staraniami, kontynuujecie? Ja już sama nie wiem co robić, z jednej strony nie chce przerywać bo już staramy się 8 cykl.. A z drugiej strony się boję trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam zacząć w czerwcu, do tego czasu powinno się uspokoić, się do faktycznie tak będzie to się zobaczy. Juz wczesniej o tym pisałam, skoro Chinom opanowanie wirusa zajęło kilka miesięcy to u nas będzie podobnie. Wydaje mi się, że w czasach kryzysu starania są to mało odpowiedzialne (widmo bankructw wielu ludzi i firm, zapaść służby zdrowia, brak dostępu do lekarza). I i nie jest tak, że się gdzieś przeniesiesz i tam biedzie lepiej, tą sytuacją jest globalna.
Wydaje mi się, że będąc w ciąży można być bardziej wrażliwą na działanie wirusa i nie wiadomo jak mógłby wpłynąć na płód, więc po co ryzykować?
W dzisiejszych czasach urodzenie po 30 r.ż. to żadna tragedia

Ja mam teraz nadzieję, że moje spontaniczne zabawy nie będą miały 🤰 konsekwencji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 08:09   #1844
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez aannyaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny i jak że staraniami, kontynuujecie? Ja już sama nie wiem co robić, z jednej strony nie chce przerywać bo już staramy się 8 cykl.. A z drugiej strony się boję trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety przerywamy. Ale nie z własnej woli, po prostu kliniki są zamknięte, a ja bez leków nie mam szans zajść w ciążę. Dopiero jak otworzą kliniki będę mogła się zapisać po leki. Ale kiedy to będzie

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Natomiast w tym cyklu jestem już po potencjalnej owu wiec kto wie. Nie sądzę żeby się udało, wręcz jestem pewna że nie. No ale

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 08:44   #1845
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
A kiedy masz 34 ?
Bedzie git ja myślę że miesiąc i bd powoli koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
01.08.2021
Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Szczerze to ja myślę że ta sytuacja potrwa że dwa trzy miesiące a jeszcze gdzie tak jak się odbijemy cała gospodarka itp.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Biorąc pod uwagę Chiny, od 4 dni nie ma nowych "krajowych" przypadków zakażenia . Jedyne zagrożenie stanowią osoby które przyjeżdżają zza granicy i Chińczycy ostrzegają przed drugą fazą zakażenia.

Nemmireth_, znam kilka par, z potomstwem z cyklu w którym miało sie nie udać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 08:48   #1846
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Anka sama mam córkę z cyklu napewno nie udanego

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 08:49   #1847
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja już byłam pewna, że przerywamy starania, ale ciągle w tyle głowy mi dzwoni, że mam już 34 lata. W maju 35!! I chcę mieć dziecko. Ta sytuacja może potrwać i pół roku. Jeśli zrezygnuję mogę nigdy nie być mamą Mój mąż chce odłożyć starania. Zobaczymy za 3 dni czy @ przyjdzie. Choć nie czuję się ciążowo, więc pewnie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 09:40   #1848
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
A ja się znowu stresuje :-D
Jakoś tak wyszło, że się przytulalismy, a akurat mam dni płodne i pierwszy raz mam nadzieję, że w tym miesiącu nie zaskoczy.
Do czego to doszło, jeszcze nie tak dawno temu tak bardzo pragnęłam zobaczyć dwie kreski heh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Ja już też bym chciała, żeby ten podstępny wirus się uspokoił i wszystko wróciło do normy.
Moja mamę też boli kolano i noga i musi siedzieć w domu, bo wszystko pozamykane.
W poniedziałek miałam jechać do ortodonty, żeby wyrobić się i zdjąć aparat przed weselem, ale oczywiście zamknięte wszystko, a wesele też może się nie odbyć.
Wszystko stanęło w miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Straszny jest czas, w którym przyszło nam żyć. Życie jest bardzo przewrotne najpierw chciałyśmy zobaczyć dwie kreski a teraz stresujemy się żeby okres przyszedł.
Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
U mnie właśnie zawitała ciocia z Ameryki

Bardzo na razie delikatnie ale myśle ze zara się rozkręci , witam w 1 dc byle do ślubu a potem pełna para ️🥰

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Malinowa



Ty masz kochana ślub 06.06 tak ?

Bo wiem ze któraś z dziewczyn pisała

Dlatego my czekamy , jak się uspokoi spróbujemy się wcisnąć jak najwcześniej
Oooo a miałam dobre przeczucie co do Twojego cyklu. Jednak intuicja mnie zawiodła. Ale jeśli Tobie nie jest smutno to najważniejsze
Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Jakoś w tym mc nie jest mi przykro liczę na to ze virus szybko zniknie , wyjdę za mąż i na spokojnie , ale efektywnie zajęte w ciąże teraz przygotuje do tego ciało i dusze



Bardziej jestem sfrustrowana tym , ze nie mogę wybrać daty ślubu , bo nie wiadomo na razie jaki termin jest bezpieczny
I to jest plan!!
Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
:/ w sumie rację masz, ale grunt to dobre nastawienie. Ja tak liczę ze za miesiąc już będzie lepiej i będziesz mogła wybrać datę ślubu 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Dzień dobry moje drogie
Wczoraj chyba w sumie z powodu owu i hormonów miałam apogeum swojej złośliwości, rozgoryczenia i wszystkich złych emocji. Ale wylałam to wszstko z Siebie, i doszłam do wniosku że świat się nie zawali jak urodzę po 30stce, i może mój ma rację żeby te starania odłożyć, w sumie trąbią o tym wirusie ciągle, i ogólnie może faktycznie nie jest to najlepszy czas 🤷


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam czwartek i piątek taki masakryczny. Tak się uplakalam, że aż na wymioty mnie ciągnęło...[1=5e34ff6befca073180cbcc6 6321058714c7d55ca_5effb87 2cc7f0;87678908]Hej u mnie chyba samo się rozwiąże 17 dc cisza z owu ( mam bolesne owu ) test owu wczoraj negatywny więc albo będzie późna albo wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Jezu my to idziemy łeb w łeb. Ja też w tym miesiącu nie zaobserwowałam owulki. Niby miałam bardzo bolesne klocia w 8 DC ale nie było śluzu wręcz suchoty do tej pory. No k ten ból za wcześnie. Okaże się za dwa tygodnie...
Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta

Oczywiście ogółem jestem pełna optymizmu będzie dobrze musi być

Dla mnie ważne bym chociaż w tym roku zaszła w ciąże w wieku 30 lat już i tak nie urodzę xD ale ważne żebym zaszła w ciąże marze o ślubie w lipcu / sierpniu i potem Bóg da od razu dzidzia

Miłej , cieplej , bez zmartwień soboty
Bardzo podoba mi się Twój tok myślenia. Mnie ostatnio to Dołuje bardzo.
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U mnie w czwartek wyszedł pozytywny test owu (chyba pozytywny), zrobiłam też w piątek ale kreski drugiej praktycznie nie widać. Nie wiadomo czy była czy nie, seksy też były tylko raz bo mąż w pracy. Także się nie nastawiam na ten cykl kompletnie. Kolejnych już nie będzie bo klinika zamknięta. Także, nie z własnej woli, ale starania przerywamy.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Ja mam syna z takiego cyklu.
Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Właśnie poszłam do łazienki i przyszedł do mnie @.

Także dzisiaj 1 dc. A humor mam tak skwaszony dzisiaj, że bez kija lepiej nie podchodzić...
Przytulam mocno
Cytat:
Napisane przez aannyaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny i jak że staraniami, kontynuujecie? Ja już sama nie wiem co robić, z jednej strony nie chce przerywać bo już staramy się 8 cykl.. A z drugiej strony się boję trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My zaczęliśmy w tym miesiącu starania i jeśli się nie udało to przegrywamy. Przeraziła nas powagą sytuacji. A i zastanawiam się co bym zrobiła gdybym znów miała puste jajo płodowe...lekarze nie przyjmują... dlatego chyba raczej odkładamy na lepszy czas. Z resztą i tak w tym miesiącu jest nam do siebie nie po drodze. Jakoś działamy sobie na nerwy 🤷
Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Ja też jestem rozdarta, bo z jednej strony bardzo bym chciała ujrzeć dwie kreski, a z drugiej strony mam obawy.
W tym cyklu muszę czekać, czy przyjdzie @, bo przytulalismy się jednak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak mam. Kiedy będziesz testować??
Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ja już byłam pewna, że przerywamy starania, ale ciągle w tyle głowy mi dzwoni, że mam już 34 lata. W maju 35!! I chcę mieć dziecko. Ta sytuacja może potrwać i pół roku. Jeśli zrezygnuję mogę nigdy nie być mamą Mój mąż chce odłożyć starania. Zobaczymy za 3 dni czy @ przyjdzie. Choć nie czuję się ciążowo, więc pewnie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki i dawaj znać Ja w pierwszej ciąży zaczęłam się czuć ciążowo od dnia planowanej miesiączki

Miłej niedzieli Dziewczynki 🧁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 10:06   #1849
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Miłej i spokojnej Niedzieli

Dużo siły dla Nas dziewcYny i dla każdej tego co pragnie jej serce by nam się spełniło 😘🙏🏻❤️🌸🌸🌈🌈🌈
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-22, 10:52   #1850
aannyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 40
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Czy jest tu jakąś dziewczyna która ma owulacje w tym tyg i planuje działać z Tz? Mi wypada za parę dni, boję się przełożyć starania bo być może i tak się nie uda, skoro już 8 cukli się nie udało.. z drug8ej strony boję się że jeśli się uda to żeby wszystko było ok . Eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aannyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 11:40   #1851
Greyley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 21
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja mam tydzień do @. Najgorsze, że cały czas myśle o tym czy się udało czy nie... tez tak macie?
To nasz pierwszy cykl starań wiec uda się to super, nie to ok, spróbujemy w następnym. Ogólnie to nie przerywamy starań.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Greyley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 11:41   #1852
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Witajcie po przerwie.
Chyba dostalam jakiejs nerwicy. Przedluzenie mojej umowy na stale stoi pod znakiem zapytania.
Budze sie nad ranem i nie moge zasnac, cala jestem w stresie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 11:45   #1853
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ja już byłam pewna, że przerywamy starania, ale ciągle w tyle głowy mi dzwoni, że mam już 34 lata. W maju 35!! I chcę mieć dziecko. Ta sytuacja może potrwać i pół roku. Jeśli zrezygnuję mogę nigdy nie być mamą Mój mąż chce odłożyć starania. Zobaczymy za 3 dni czy @ przyjdzie. Choć nie czuję się ciążowo, więc pewnie tak.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak mam. Z jednej strony przełożenie starań wydaje dobrym wyjściem w obecnej sytuacji ale z drugiej zajście w ciążę może nie być łatwe i wtedy dodatkowe metody odwlekają się w czasie

Cytat:
Napisane przez aannyaa Pokaż wiadomość
Czy jest tu jakąś dziewczyna która ma owulacje w tym tyg i planuje działać z Tz? Mi wypada za parę dni, boję się przełożyć starania bo być może i tak się nie uda, skoro już 8 cukli się nie udało.. z drug8ej strony boję się że jeśli się uda to żeby wszystko było ok . Eh
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wypada dopiero za tydzień, ale jutro mam zdalną konsultację z ginekologiem i zamierzam zapytać o starania w obecnej sytuacji.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 11:56   #1854
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja myślałam wczoraj że to @ a to jednak na razie same plamienia... wiec na @ jeszcze trochę muszę poczekac.
My nie przerywamy starań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 12:26   #1855
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja mam jeszcze 13 dni do miesiączki też nasz pierwszy cykl. I też ciągle myślę o tym czy się udało czy nie 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 13:12   #1856
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Też tak mam. Z jednej strony przełożenie starań wydaje dobrym wyjściem w obecnej sytuacji ale z drugiej zajście w ciążę może nie być łatwe i wtedy dodatkowe metody odwlekają się w czasie


Wypada dopiero za tydzień, ale jutro mam zdalną konsultację z ginekologiem i zamierzam zapytać o starania w obecnej sytuacji.
Napisz potem co ci ginekolog powiedział

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 13:31   #1857
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez aannyaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny i jak że staraniami, kontynuujecie? Ja już sama nie wiem co robić, z jednej strony nie chce przerywać bo już staramy się 8 cykl.. A z drugiej strony się boję trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My przerwaliśmy ale nie tylko z powodu wirusa, ogólnie z powodu sytuacji jaka mamy🤷🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 13:33   #1858
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
01.08.2021
Biorąc pod uwagę Chiny, od 4 dni nie ma nowych "krajowych" przypadków zakażenia . Jedyne zagrożenie stanowią osoby które przyjeżdżają zza granicy i Chińczycy ostrzegają przed drugą fazą zakażenia.

Nemmireth_, znam kilka par, z potomstwem z cyklu w którym miało sie nie udać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to zdążysz jeszcze czasu a czasu a myślę że niedługo opanują tego wirusa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 13:37   #1859
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Witajcie po przerwie.
Chyba dostalam jakiejs nerwicy. Przedluzenie mojej umowy na stale stoi pod znakiem zapytania.
Budze sie nad ranem i nie moge zasnac, cala jestem w stresie...

Rozumiem tak bardzo.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 14:11   #1860
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Anka1897 napisz co Ci powiedział ginekolog.
Ja 3.04 mam dostać okres, także jeszcze sporo czasu i może coś się wyjaśni z tym wirusem.

Koleżanka z pracy jest teraz w 4 miesiącu ciąży. Tydzień temu miała mieć USG i dzwonili do niej z przychodni, że wszystko przekładają na inny termin. W poniedziałek ma teleporade przez telefon, ale mówiła, że pewnie zapyta jej się jak się czuje i wypisze L4 :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 13:12:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.