Mamusie sierpniowe 2020 cz. III - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-11, 08:50   #1891
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Heh my tez w weekend z grilla na grilla jezdzilismy ,ale mi niestety odezwaly sie moje problemy zoladkowe i musialam bardzo uwazac.
Jutro mamy usg nerek oraz musze rano zlapac mocz. Mam nadzieje ze sie uda bo jak nie to w inny dzien trzeba bedzie dylac z nim do badania ,a to daleko.
A tak poza tym to juz w przyszlym tygodniu lecimy ! Testy robimy w poniedzialek i po researchu okazalo sie ze roznica w cenach testow na covid w roznych laboratoriach siega nawet 200 zl ! Najtaniej wypadla invicta za 350 juz z zaswiadczeniem po angielsku w cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za dobre wyniki badań Emi no i za szczęśliwy wylot
Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
U nas jakiś regres snu- nie dość że noce do d. to i w dzień prawie nie śpi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas wieczny regres snu współczuję i życzę dużo energetycznej smacznej kawusi Ja właśnie robię z niej wlew
Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Hejo! U nas wylazł drugi ząbek mamy prawą dolną jedynkę i prawą górną
A starszak od wczoraj z katarem w domu, Oliwka też już dziś woda z nosa, ale oboje malutko i mam podejrzenia, że to może jakieś wziewne alergie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo to nietypowo ząbki wyszły U nas nadal tylko dwie dolne... Góra aż sina, ale nic nie może się przebić... Dużo dzieci teraz zakatarzonych - w końcu ciepło się zrobiło to pylenie wzmożone. Ja sama z rana wstaje z przytkanym nosem. Oby szybciutko Wam przeszlo

Witam się w ten piękny poranek po jakis 3godz snu na raty. Starsza juz dawno wywieziona do szkoły, młodsza drzemka a ja może w koncu zjem śniadanie. U nas mega ciepło, ale znow wieje, że malo głowy nie urwie. Wróciłam do domu z artystycznym nieładem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 10:27   #1892
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

I ja się witam w ten piękny poranek! Jestem zadowolona bo po nieprzespanej nocce dziecko mi zasnęło o 7 i posypało do 10, a ja razem z nim. Ząbkowanie w pełni, jakoś się te górne 1 nie mogą przebić i jest ciągłe marudzenie.

Wczoraj spacerowaliśmy ze 3 godziny, żal było siedzieć w domu.
Myślałam, że dziś się gdzieś przejedziemy ale znowu nie mamy auta.

Moja mama mnie wczoraj trochę zirytowała. Dopytywała w którą kurtkę i czapkę ubrałam syna na spacer. Powiedziałam, że sama nie mam kurtki, to i dziecka nie będę przegrzewać. A czapkę miał tylko z daszkiem. To już mnie ochrzaniła, że go przeziębię i dostanie zapalenia uszu.
Wysłałam jej też filmiki jak chodzi przy meblach, to też mi się oberwało za to, bo jak to tak bez bucików, tylko boso? Będzie miał płaskostopie!
Nie miałam już sił, żeby dyskutować. Musialam się komuś wygadać.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 11:33   #1893
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
I ja się witam w ten piękny poranek! Jestem zadowolona bo po nieprzespanej nocce dziecko mi zasnęło o 7 i posypało do 10, a ja razem z nim. Ząbkowanie w pełni, jakoś się te górne 1 nie mogą przebić i jest ciągłe marudzenie.

Wczoraj spacerowaliśmy ze 3 godziny, żal było siedzieć w domu.
Myślałam, że dziś się gdzieś przejedziemy ale znowu nie mamy auta.

Moja mama mnie wczoraj trochę zirytowała. Dopytywała w którą kurtkę i czapkę ubrałam syna na spacer. Powiedziałam, że sama nie mam kurtki, to i dziecka nie będę przegrzewać. A czapkę miał tylko z daszkiem. To już mnie ochrzaniła, że go przeziębię i dostanie zapalenia uszu.
Wysłałam jej też filmiki jak chodzi przy meblach, to też mi się oberwało za to, bo jak to tak bez bucików, tylko boso? Będzie miał płaskostopie!
Nie miałam już sił, żeby dyskutować. Musialam się komuś wygadać.
Masakra...
Młoda dziś jest na krótki rękaw, legginsy 3/4 i skarpetki, które pewnie zaraz ściągnie 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 11:46   #1894
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Masakra...
Młoda dziś jest na krótki rękaw, legginsy 3/4 i skarpetki, które pewnie zaraz ściągnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój wczoraj miał body z krótkim rękawem, skarpetki, spodnie i cienką kurtkę dżinsową. Ale było za ciepło i ściągnęłam mu szybko tę kurtkę. Myślałam, że jest chłodniej i sama też się ubrałam wczoraj w dżinsy.

Dziś rano wyszliśmy póki co tylko na podwórko i założyłam mu tylko cienkie body z krótkim rękawem i krótkie spodenki. Babcia męża wzięła mi go na spacer, a ja mogłam sobie w spokoju wypić kawkę na ławce przed domem. Coś wspaniałego.

Gadaniem mamy nie zamierzam się przejmować, robię swoje, ale ciśnienie mi to nieźle podnosi.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 12:00   #1895
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Feli, a czapka to koniecznie na uszy wiązana, bo wiatr jest! Nie ważne że 25 stopni w cieniu. My też w czapce z daszkiem wczoraj i dziś body na krótki rękaw (kupione w tamtym roku, jedno z wielu, 74 pasuje na styk, reszta nietknięta, do oddania, człowiek się uczy na błędach🤷♀️), spodenki, bez skarpetek bo zdjął

W weekend mieliśmy wyprawę 300 km na komunię. W trasie Synek większość czasu spał na szczęście, bo jak nie spał to krzyczał i chcial wysiadać🤦 Ogólnie dobrze się zaprezentował w rodzinie Wszyscy podziwiali jaki ładny, grzeczny, i jak je wszystko w kawałkach a nie papki! A jak powiedziałam, że nie ma ani jednego zęba to tym bardziej byli w szoku

Dziewczyny, wiecie od kiedy można huśtać dziecko w huśtawce? Takiej do zawieszenia, jak na placu zabaw. Nie mogę znaleźć wiarygodnego źródła informacji w tej sprawie.. Gdzieś przeczytałam że od 18 miesięcy. Macie taką wiedzę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 13:37   #1896
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
U maluszków te parametry podobno dość często są zaburzone, tak że może to nic złego.


Cześć dziewczyny! Niestety choćbym chciała to nie umiem Was nadrobić. Co prawda przeczytałam sporo postów wstecz, ale już nie pamiętam co pisałyście .

U nas jak zawsze sporo się dzieje, sporo podróżujemy do.. lekarzy . Ignaś obecnie ma znów katar, walczymy żeby mu nie zeszło na oskrzela i na razie jakoś się udaje. Niedługo idę z nim do szpitala na badania w kierunku alergii a 30 maja organizujemy chrzest. Teraz też zaczynamy maraton różnych okazji do świętowania, bo maj to dla nas czas urodzin, rocznic itp .

Poza tym ja dziś się szczepiłam Moderną, na razie jest wszystko ok.

A co do rozwoju to Ignaś nadal nie raczkuje, siada tylko z podporem, ale może to i dobrze, bo mam jeszcze trochę spokojniej


Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Zdrówka dla dzieciaczków, siły dla Ciebie
Mimo wszystko udanych imprezek

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Hej.
Rozumiem, że nikt nic nie pisze, bo wszystkie mamusie na spacerach z maluchami? U nas cieplutko 😀 właśnie wracam z Kornelem od księdza, zaklepaliśmy chrzest 1 sierpnia. Będzie 2 w 1 razem z roczkiem impreza 😊 i myślę, że synek może wtedy pierwsze kroki samodzielne stawiać. Obecnie chodzenie przy łóżku, intensywnie ćwiczy. Do tego gryzie, bo 8. ząbek wyszedł kilka dni temu 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, w chacie bałagan, nie chce mi się gotować ;-) ale wczoraj wróciliśmy na dobranockę z dworu Sezon na lody otworzyliśmy , korzystamy bo od piątku znowu słabo. O rany już 8 <szok>

Moja maluda robi ogromne postępy, tak jak siedziała miesiąc podparta o jedną rękę tak teraz nie usiedzi, zrobiła pierwsze kroki przy meblach. Idzie jej górna dwójką, wygląda to strasznie, ale i tak dzielnie znosi, nie ma temperatury ani kataru jak starsza nawet bez ibuma dajemy radę
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 13:53   #1897
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Hejo! U nas wylazł drugi ząbek mamy prawą dolną jedynkę i prawą górną
A starszak od wczoraj z katarem w domu, Oliwka też już dziś woda z nosa, ale oboje malutko i mam podejrzenia, że to może jakieś wziewne alergie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak nietypowo, fajnie musi wyglądać. Mimo że u nas jedynki i dwójki w komplecie to wcale mnie to nie cieszy, bo Kornel strasznie gryzie. Tylko na ręce wzięty, od razu jestem gryziona, mam kilka śladów wampirka 😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za dobre wyniki badań Emi no i za szczęśliwy wylot U nas wieczny regres snu współczuję i życzę dużo energetycznej smacznej kawusi Ja właśnie robię z niej wlew Ooo to nietypowo ząbki wyszły U nas nadal tylko dwie dolne... Góra aż sina, ale nic nie może się przebić... Dużo dzieci teraz zakatarzonych - w końcu ciepło się zrobiło to pylenie wzmożone. Ja sama z rana wstaje z przytkanym nosem. Oby szybciutko Wam przeszlo

Witam się w ten piękny poranek po jakis 3godz snu na raty. Starsza juz dawno wywieziona do szkoły, młodsza drzemka a ja może w koncu zjem śniadanie. U nas mega ciepło, ale znow wieje, że malo głowy nie urwie. Wróciłam do domu z artystycznym nieładem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moi dwaj zajatarzeni od półtora tygodnia,. coś musi w tym być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
I ja się witam w ten piękny poranek! Jestem zadowolona bo po nieprzespanej nocce dziecko mi zasnęło o 7 i posypało do 10, a ja razem z nim. Ząbkowanie w pełni, jakoś się te górne 1 nie mogą przebić i jest ciągłe marudzenie.

Wczoraj spacerowaliśmy ze 3 godziny, żal było siedzieć w domu.
Myślałam, że dziś się gdzieś przejedziemy ale znowu nie mamy auta.

Moja mama mnie wczoraj trochę zirytowała. Dopytywała w którą kurtkę i czapkę ubrałam syna na spacer. Powiedziałam, że sama nie mam kurtki, to i dziecka nie będę przegrzewać. A czapkę miał tylko z daszkiem. To już mnie ochrzaniła, że go przeziębię i dostanie zapalenia uszu.
Wysłałam jej też filmiki jak chodzi przy meblach, to też mi się oberwało za to, bo jak to tak bez bucików, tylko boso? Będzie miał płaskostopie!
Nie miałam już sił, żeby dyskutować. Musialam się komuś wygadać.
Olej... bo szkoda tłumaczenia 😀 my na krótki rękaw dziś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-11, 13:53   #1898
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Celia ma pierwszy ząbek. Nareszcie jej coś wyszło. oprócz tego ma się dobrze w przedszkolu. Mała gwiazda z niej i lubi jak ktoś się nią interesuje. Z innych rzeczy to potwierdziła się u niej alergia na jajka i chyba też na mleko. Nie jadłam mleka przez miesiąc i była z niej super pogodna dziewczynka. Zjadłam testowo nabiał w tym tygodniu i masakra. Brzydkie kupki, drapie się bardziej i cały czas ma zły humor.

Na szczęście mam obok siebie lodziarnie wegańska to przynajmniej tam mogę zjeść dobre lody.

W weekend planujemy wypad do zoo i pewnie będziemy chodzić po Wiedniu, w zależności od pogody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 13:56   #1899
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Zdrówka dla dzieciaczków, siły dla Ciebie
Mimo wszystko udanych imprezek



Dokładnie, w chacie bałagan, nie chce mi się gotować ;-) ale wczoraj wróciliśmy na dobranockę z dworu Sezon na lody otworzyliśmy , korzystamy bo od piątku znowu słabo. O rany już 8 <szok>

Moja maluda robi ogromne postępy, tak jak siedziała miesiąc podparta o jedną rękę tak teraz nie usiedzi, zrobiła pierwsze kroki przy meblach. Idzie jej górna dwójką, wygląda to strasznie, ale i tak dzielnie znosi, nie ma temperatury ani kataru jak starsza nawet bez ibuma dajemy radę
O tak, wczoraj też skosztowałam pierwsze tegoroczne lody w waflu 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 15:14   #1900
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Mój wczoraj miał body z krótkim rękawem, skarpetki, spodnie i cienką kurtkę dżinsową. Ale było za ciepło i ściągnęłam mu szybko tę kurtkę. Myślałam, że jest chłodniej i sama też się ubrałam wczoraj w dżinsy.

Dziś rano wyszliśmy póki co tylko na podwórko i założyłam mu tylko cienkie body z krótkim rękawem i krótkie spodenki. Babcia męża wzięła mi go na spacer, a ja mogłam sobie w spokoju wypić kawkę na ławce przed domem. Coś wspaniałego.

Gadaniem mamy nie zamierzam się przejmować, robię swoje, ale ciśnienie mi to nieźle podnosi.
Boooze dokonale rozumiem. Mi tez sie czasem az gotuje. Mama wczoraj tez nalegala na czapeczke

Wykrakalam sobie wczoraj i nie udalo mi sie zlapac moczu malej na badanie.
Usg wyszlo dobrze ,ale tez z przygodami bo lekarka znalazla kamien w prawej (dotyczas zdrowej nerce). Bardzo sie zmartwilam bo to by znaczyla ze teoria ze kamienie sie tworza przez torbiel ktora miala usuwana , nie mialaby racji bytu. Wrecz powiedzialam to tej babce od usg i gdy bylismy juz na korytarzu ona nas zawolala jeszcze raz i powiedziala ze sprawdzimy na innym sprzecie i finalnie stwoerdzila "ze ten kamien odpuszczamy" bo teraz go nie widzi i moze to bylo cos innego ... 🤦☠♀️ nie wiem co o tym myslec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 15:42   #1901
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Boooze dokonale rozumiem. Mi tez sie czasem az gotuje. Mama wczoraj tez nalegala na czapeczke

Wykrakalam sobie wczoraj i nie udalo mi sie zlapac moczu malej na badanie.
Usg wyszlo dobrze ,ale tez z przygodami bo lekarka znalazla kamien w prawej (dotyczas zdrowej nerce). Bardzo sie zmartwilam bo to by znaczyla ze teoria ze kamienie sie tworza przez torbiel ktora miala usuwana , nie mialaby racji bytu. Wrecz powiedzialam to tej babce od usg i gdy bylismy juz na korytarzu ona nas zawolala jeszcze raz i powiedziala ze sprawdzimy na innym sprzecie i finalnie stwoerdzila "ze ten kamien odpuszczamy" bo teraz go nie widzi i moze to bylo cos innego ... 🤦♀️ nie wiem co o tym myslec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejuu, ci lekarze jacyś niedouczeni są.. Albo sprzęt mają do kitu, tragedia
Oby już wszystko było dobrze z Emi, żebyście się już nie stresowali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-11, 16:12   #1902
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Boooze dokonale rozumiem. Mi tez sie czasem az gotuje. Mama wczoraj tez nalegala na czapeczke

Wykrakalam sobie wczoraj i nie udalo mi sie zlapac moczu malej na badanie.
Usg wyszlo dobrze ,ale tez z przygodami bo lekarka znalazla kamien w prawej (dotyczas zdrowej nerce). Bardzo sie zmartwilam bo to by znaczyla ze teoria ze kamienie sie tworza przez torbiel ktora miala usuwana , nie mialaby racji bytu. Wrecz powiedzialam to tej babce od usg i gdy bylismy juz na korytarzu ona nas zawolala jeszcze raz i powiedziala ze sprawdzimy na innym sprzecie i finalnie stwoerdzila "ze ten kamien odpuszczamy" bo teraz go nie widzi i moze to bylo cos innego ... nie wiem co o tym myslec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Weź skonsultuj się lepiej z kimś innym.
Bo aż brak słów.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 16:19   #1903
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Boooze dokonale rozumiem. Mi tez sie czasem az gotuje. Mama wczoraj tez nalegala na czapeczke

Wykrakalam sobie wczoraj i nie udalo mi sie zlapac moczu malej na badanie.
Usg wyszlo dobrze ,ale tez z przygodami bo lekarka znalazla kamien w prawej (dotyczas zdrowej nerce). Bardzo sie zmartwilam bo to by znaczyla ze teoria ze kamienie sie tworza przez torbiel ktora miala usuwana , nie mialaby racji bytu. Wrecz powiedzialam to tej babce od usg i gdy bylismy juz na korytarzu ona nas zawolala jeszcze raz i powiedziala ze sprawdzimy na innym sprzecie i finalnie stwoerdzila "ze ten kamien odpuszczamy" bo teraz go nie widzi i moze to bylo cos innego ... 🤦☠♀️ nie wiem co o tym myslec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra z tymi lekarzami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 21:33   #1904
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Boooze dokonale rozumiem. Mi tez sie czasem az gotuje. Mama wczoraj tez nalegala na czapeczke

Wykrakalam sobie wczoraj i nie udalo mi sie zlapac moczu malej na badanie.
Usg wyszlo dobrze ,ale tez z przygodami bo lekarka znalazla kamien w prawej (dotyczas zdrowej nerce). Bardzo sie zmartwilam bo to by znaczyla ze teoria ze kamienie sie tworza przez torbiel ktora miala usuwana , nie mialaby racji bytu. Wrecz powiedzialam to tej babce od usg i gdy bylismy juz na korytarzu ona nas zawolala jeszcze raz i powiedziala ze sprawdzimy na innym sprzecie i finalnie stwoerdzila "ze ten kamien odpuszczamy" bo teraz go nie widzi i moze to bylo cos innego ... 🤦☠ nie wiem co o tym myslec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuje, nic nie wiecie jeszcze namieszała :-(

Jejku jak ja się ciesze, ze moja mama ma fajne młodsze koleżanki i większości rzeczy jest z wiedzą na bieżącą tylko trochę z odpieluchowaniem uważała, ze powinnam szybciej. Za to z teściową nie dyskutuje bo nie jest dla mnie autorytet w żadnej dziedzinie, w tyle za murzynami i z tych co uważają zawsze tak było i było dobrze ...
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 06:48   #1905
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Współczuje, nic nie wiecie jeszcze namieszała :-(

Jejku jak ja się ciesze, ze moja mama ma fajne młodsze koleżanki i większości rzeczy jest z wiedzą na bieżącą tylko trochę z odpieluchowaniem uważała, ze powinnam szybciej. Za to z teściową nie dyskutuje bo nie jest dla mnie autorytet w żadnej dziedzinie, w tyle za murzynami i z tych co uważają zawsze tak było i było dobrze ...
Moja mama na początku ze starszakiem trochę się mądrzyła, żeby dać mu smoczek (nie chciał) i żeby wcześniej mu dietę rozszerzać (i dawać biszkopciki, teraz Oliwce też chciała, jak miała z 5 ms ). No i ja wiem, że mnie karmiła piersią bardzo krótko a potem dostawałam krowie mleko ma też taką bardzo starą książkę o noworodkach i niemowlętach i tam są właśnie takie kwiatki o karmieniu glukozą i szorowaniu piersi po każdym karmieniu ale mnie to nawet nie denerwuje, wpuszczam to wszystko jednym uchem i drugim wypuszczam a teściowa karmiła moją szwagierkę do 3 r.ż., jak na tamte czasy to dziwne bardzo chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:48 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Boooze dokonale rozumiem. Mi tez sie czasem az gotuje. Mama wczoraj tez nalegala na czapeczke

Wykrakalam sobie wczoraj i nie udalo mi sie zlapac moczu malej na badanie.
Usg wyszlo dobrze ,ale tez z przygodami bo lekarka znalazla kamien w prawej (dotyczas zdrowej nerce). Bardzo sie zmartwilam bo to by znaczyla ze teoria ze kamienie sie tworza przez torbiel ktora miala usuwana , nie mialaby racji bytu. Wrecz powiedzialam to tej babce od usg i gdy bylismy juz na korytarzu ona nas zawolala jeszcze raz i powiedziala ze sprawdzimy na innym sprzecie i finalnie stwoerdzila "ze ten kamien odpuszczamy" bo teraz go nie widzi i moze to bylo cos innego ... 🤦♀️ nie wiem co o tym myslec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yhm, no rewelacja. Też bym poszła do innego lekarza współczuję Wam bardzo tej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 11:35   #1906
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Hej.

U nas kiepsko, u teścia zdiagnozowali nowotwór złośliwy głośni, mąż się załamał i martwi się że z racji wieku nie będą chcieli go leczyć a ja nie wiem jak w tym wszystkim go podnieść na duchu, bo choć staram się wytłumaczyć mu że są operacje, chemio i radioterapia, że w Bydgoszczy dobrzy lekarze (tam dostał skierowanie) to z drugiej strony rozumiem że się martwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 14:22   #1907
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Moja mama na początku ze starszakiem trochę się mądrzyła, żeby dać mu smoczek (nie chciał) i żeby wcześniej mu dietę rozszerzać (i dawać biszkopciki, teraz Oliwce też chciała, jak miała z 5 ms ). No i ja wiem, że mnie karmiła piersią bardzo krótko a potem dostawałam krowie mleko ma też taką bardzo starą książkę o noworodkach i niemowlętach i tam są właśnie takie kwiatki o karmieniu glukozą i szorowaniu piersi po każdym karmieniu ale mnie to nawet nie denerwuje, wpuszczam to wszystko jednym uchem i drugim wypuszczam a teściowa karmiła moją szwagierkę do 3 r.ż., jak na tamte czasy to dziwne bardzo chyba


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mam też mnie i brata karmiła krótko, ale to były inne czasy, zachwyt mlekiem modyfikowanym nikt jej nie wspierał wręcz utwierdzał, że jej mleko to woda :-(

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Hej.

U nas kiepsko, u teścia zdiagnozowali nowotwór złośliwy głośni, mąż się załamał i martwi się że z racji wieku nie będą chcieli go leczyć a ja nie wiem jak w tym wszystkim go podnieść na duchu, bo choć staram się wytłumaczyć mu że są operacje, chemio i radioterapia, że w Bydgoszczy dobrzy lekarze (tam dostał skierowanie) to z drugiej strony rozumiem że się martwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi :-( mimo wszystko trzymam kciuki za leczenie A jak teść się czuje ?
Swoją drogą ciekawe jak zabieg Literki mamy ....
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 14:23   #1908
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Hej.

U nas kiepsko, u teścia zdiagnozowali nowotwór złośliwy głośni, mąż się załamał i martwi się że z racji wieku nie będą chcieli go leczyć a ja nie wiem jak w tym wszystkim go podnieść na duchu, bo choć staram się wytłumaczyć mu że są operacje, chemio i radioterapia, że w Bydgoszczy dobrzy lekarze (tam dostał skierowanie) to z drugiej strony rozumiem że się martwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro
W Bydgoszczy onkologia jest faktycznie na bardzo dobrym poziomie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 15:18   #1909
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Justysia to smutna wiadomość, wspolczuje Wam bardzo
Akada właśnie też zastanawiałam się co u Literki, bo dawno nie odzywala sie.

Roselyn na tych lekarzy to kurde juz brak sił... Mam nadzieję, że jednak na prawdę nic w nerkach juz nie ma i Emi będzie zdrowa.

My za godzinę konsultacja online na zoomie z endokrynologiem (koszt takiej przyjemności 120zl), będzie to glownie wywiad i omówienie wyników, które już mamy. Ciekawe co stwierdzi na odległość...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-12, 15:37   #1910
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Hej.

U nas kiepsko, u teścia zdiagnozowali nowotwór złośliwy głośni, mąż się załamał i martwi się że z racji wieku nie będą chcieli go leczyć a ja nie wiem jak w tym wszystkim go podnieść na duchu, bo choć staram się wytłumaczyć mu że są operacje, chemio i radioterapia, że w Bydgoszczy dobrzy lekarze (tam dostał skierowanie) to z drugiej strony rozumiem że się martwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojejkuu strasznie mi przykro. Trzymam kciuki za tescia i za wygrana walka !
Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Justysia to smutna wiadomość, wspolczuje Wam bardzo
Akada właśnie też zastanawiałam się co u Literki, bo dawno nie odzywala sie.

Roselyn na tych lekarzy to kurde juz brak sił... Mam nadzieję, że jednak na prawdę nic w nerkach juz nie ma i Emi będzie zdrowa.

My za godzinę konsultacja online na zoomie z endokrynologiem (koszt takiej przyjemności 120zl), będzie to glownie wywiad i omówienie wyników, które już mamy. Ciekawe co stwierdzi na odległość...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mysle ze dobry endokrynolog na odleglosc moze duzo zrobic , wiec moze nie bedzie tak zle. Nie wiem jakie dokladnie badania robas ,ale moj dla doroslych zawsze wylicza na kalkulatorku jakies proporcje i wtedy stawia diagnoza.

Dziewczyny ku przestrodze. Bylam wczoraj w parku (takim zadbanym) na trawce z mala i pieskiem i dzis chcialam ladniej zlozyc koc i po chwili juz mi trzy kleszcze po podlodze lazily :O a siedzialam na nim moze 20 min. Dzis juz 4 razy puscilam roombe po podlodze ....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 18:54   #1911
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Hej.

U nas kiepsko, u teścia zdiagnozowali nowotwór złośliwy głośni, mąż się załamał i martwi się że z racji wieku nie będą chcieli go leczyć a ja nie wiem jak w tym wszystkim go podnieść na duchu, bo choć staram się wytłumaczyć mu że są operacje, chemio i radioterapia, że w Bydgoszczy dobrzy lekarze (tam dostał skierowanie) to z drugiej strony rozumiem że się martwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo wspolczuję i trzymsm mocno kciuki za skuteczne leczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 20:51   #1912
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ojejkuu strasznie mi przykro. Trzymam kciuki za tescia i za wygrana walka ! Mysle ze dobry endokrynolog na odleglosc moze duzo zrobic , wiec moze nie bedzie tak zle. Nie wiem jakie dokladnie badania robas ,ale moj dla doroslych zawsze wylicza na kalkulatorku jakies proporcje i wtedy stawia diagnoza.

Dziewczyny ku przestrodze. Bylam wczoraj w parku (takim zadbanym) na trawce z mala i pieskiem i dzis chcialam ladniej zlozyc koc i po chwili juz mi trzy kleszcze po podlodze lazily :O a siedzialam na nim moze 20 min. Dzis juz 4 razy puscilam roombe po podlodze ....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie dziś starszemu wyciągnęłam kleszcza :/ a pies ma obrożę foresto założoną od jakichś dwóch tygodni (zwykle kropelki załatwiały temat), bo u nas ma sa kra, za jednym razem potrafiła 5 sztuk przynieść wczepionych :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 08:01   #1913
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja właśnie dziś starszemu wyciągnęłam kleszcza :/ a pies ma obrożę foresto założoną od jakichś dwóch tygodni (zwykle kropelki załatwiały temat), bo u nas ma sa kra, za jednym razem potrafiła 5 sztuk przynieść wczepionych :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam tabletki. U nas po Foresto wyciągnęłam z psiny 10 kleszczy na raz... Na szczęście w porę zauważyłam objawy bo okazało się że złapał babeszjozę
W zeszłym roku byliśmy na symparice i nie było nawet jednego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Przebił się w końcu szósty ząb może chociaż trochę będzie lepiej spała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 09:11   #1914
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Polecam tabletki. U nas po Foresto wyciągnęłam z psiny 10 kleszczy na raz... Na szczęście w porę zauważyłam objawy bo okazało się że złapał babeszjozę
W zeszłym roku byliśmy na symparice i nie było nawet jednego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Przebił się w końcu szósty ząb może chociaż trochę będzie lepiej spała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co, póki co ta foresto działa, co prawda zanim zaczęła działać to minęło kilka dni i już ją chciałam wyrzucić tabletek nie chcę, trochę się boję, bo moja Zuzia ma mega wrażliwy układ pokarmowy

Gratki ząbka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 10:51   #1915
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Ja daję takie ciasteczko na kleszcze i pchły. Działa rewelacyjnie, żadnych kleszczy sunia nie ma chociaż las, łąki i trawnik i chaszcze przydomowe to nasza codzienność. Minusem jest cena, no ale nic tak nie działa jak to.

U nas nadal, ani jednego ząbka

Justysia, współczuję bardzo choroby teścia.. i tej bezradności jeśli chodzi o wsparcie męża Obyście trafili na dobrych specjalistów, a choroba okazała się łagodniejsza niż przypuszczają, różnie to bywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2021-05-13 o 12:14
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 12:09   #1916
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Wiecie, że ja na wsi mieszkam praktycznie od urodzenia (z małą przerwa na studia w stolicy) i nigdy nie miałam kleszcza. Moja starsza córka miała w wieku 5 lat, na karku, ale na szczęście bez rumienia i zero śladu po nim. Nie chce mieć z dziadami doczynienia.

Po konsultacji z endokrynologiem mamy zlecenie pogłębionych badań tarczycowych czyli oprócz powtórzenia TSH, fT3 i 4 jeszcze antygeny TTP i TTO oraz przeciwciała na celiakie zlecila zrobić. Pani doktor stwierdziła że przy podwyższonym tsh i niskim fT4 mogą być takie objawy jak u Idy, ale zobaczymy jak te antygeny, jeśli wyjdą nieprawidłowe to będzie trzeba położyć się do szpitala i wtedy diagnostyka usg tarczycy i jakieś jeszcze badania. No i mamy umówić się na normalna wizytę, termin za miesiąc ale konkretnej daty jeszcze nie mam, bo Pani z rezerwacji nie odbiera. Z tydzień przed wizytą te badania porobię wszystkie. Przy okazji jeszcze przed tą konsultacja musialam zważyć i zmierzyć młoda to waży 10kg i ma 75cm, jutro kończy 10miesiecy jak dla mnie wydaje się dużą, bo starsza na rok ważyła 9.6kg i była drobniejsza dużo.

gr8ania gratulacje ząbka, idą u Was tez szybko jak i u Kornela Damgaly oby troche lepiej sie teraz spalo małej, trzymam kciuki!

Czy Wam tez tak czas zasuwa szybko? dla mnie doba ma za malo godzin ostatnio...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 12:23   #1917
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Ale się macie z tymi lekarzami.. Najważniejsze, że konsultacja udana i możecie działać dalej. Oby wszystko było dobrze po powtórnych badaniach, bo lekarze, to zawsze coś znajdą .

Tak, leci czas nie wiadomo kiedy! I codziennie idziemy spać po północy, wstajemy o 7, zaraz jest 16 i mąż wraca z pracy, obiad, to tamto i znów wieczór🤷☠♀️

Antek dopiero do 9 kg dobija, też ma ok. 75 cm. Wydaje mi się taki długi i chudy, chociaż policzki pyzate Ale to chyba wszystkie dzieci w tym wieku mają takie poliki słodkie

Dreaming, ja też całe życie na wsi a kleszcza miałam raz, jak na mazury pojechaliśmy Ale samego kleszcza nie widziałam, tylko rumień..



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 13:55   #1918
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Wiecie, że ja na wsi mieszkam praktycznie od urodzenia (z małą przerwa na studia w stolicy) i nigdy nie miałam kleszcza. Moja starsza córka miała w wieku 5 lat, na karku, ale na szczęście bez rumienia i zero śladu po nim. Nie chce mieć z dziadami doczynienia.

Po konsultacji z endokrynologiem mamy zlecenie pogłębionych badań tarczycowych czyli oprócz powtórzenia TSH, fT3 i 4 jeszcze antygeny TTP i TTO oraz przeciwciała na celiakie zlecila zrobić. Pani doktor stwierdziła że przy podwyższonym tsh i niskim fT4 mogą być takie objawy jak u Idy, ale zobaczymy jak te antygeny, jeśli wyjdą nieprawidłowe to będzie trzeba położyć się do szpitala i wtedy diagnostyka usg tarczycy i jakieś jeszcze badania. No i mamy umówić się na normalna wizytę, termin za miesiąc ale konkretnej daty jeszcze nie mam, bo Pani z rezerwacji nie odbiera. Z tydzień przed wizytą te badania porobię wszystkie. Przy okazji jeszcze przed tą konsultacja musialam zważyć i zmierzyć młoda to waży 10kg i ma 75cm, jutro kończy 10miesiecy jak dla mnie wydaje się dużą, bo starsza na rok ważyła 9.6kg i była drobniejsza dużo.

gr8ania gratulacje ząbka, idą u Was tez szybko jak i u Kornela Damgaly oby troche lepiej sie teraz spalo małej, trzymam kciuki!

Czy Wam tez tak czas zasuwa szybko? dla mnie doba ma za malo godzin ostatnio...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy wysokim TSH I niskim FT4 na ogół mówi się o niedoczynności. ATPO i ATG żeby sprawdzić czy być może jest Hashimoto lub Gravis-Basedow. Tyle podpowiem o wynikach. Mam nadzieję, że to chwilowe i że TSH się unormuje.
Kleszcze, na szczęście, nie miałam, ale po lasach czy łąkach nie biegam. Podobno jest ich teraz wysyp. Skąd się to badziewie bierze? Mój kolega z pracy po ukąszenia kleszcze najprawdopodobniej kleszczam miał boleriozę, którą długo leczył...
Tak, dla mnie też doba za krótka. Zawsze była za krótka, nawet jak do pracy chodziłam i jak jedno dziecko miałam. A teraz przy dwójce, gdy zrobiło się ciepło, po prostu stawiam priorytety, czyli ciepły obiad codziennie i długie spacery i/lub zabawa na placu zabaw, a reszta leży i czeka.
BTW, Kornel wczoraj usnął mi na siedząco, gdy bujaliśmy się w bocianim gnieździe 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 16:42   #1919
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Dreaming oby w końcu udało się postawić trafną diagnozę!


Justysia jejku bardzo bardzo współczuję. Chyba nie ma słów pocieszenia w takiej sytuacji, ale teść powinien mieć teraz w was wszystkich wsparcie, bo taki trudny czas przed nim. Trzymam kciuki żeby szybko udało się pokonać tego podstępnego dziada i żeby teść wrócił do pełni zdrowia. Dużo siły dla Was.


Gr8ania gratulę tylu ząbków!


U nas dziś przebiły się w końcu te 2 górne jedynki. Tak więc synuś ma 4 ząbki.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 19:17   #1920
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Część, my na mazurach u rodziców siedzimy. Mąż ma urlop

Hania miała trzydniowke i już jest wszystko ok. Wyniki były złe właśnie przez przebyta chorobę i świadczyły o niemalże zerowej odporności więc muszę na nią uważać żeby czegoś nie złapała. A tu jak na złość starszą chyba przewialo bo zaczęła kaszleć i temperatura podwyższona a mieliśmy sobie wycieczki porobić po okolicy.
Jeszcze w międzyczasie wyszło źle badanie moczu ale powtarzaliśmy i okazało się, że wyniki są ok. Za pierwszym razem pobierałam do woreczka więc pewnie stąd taki wynik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Justysia, bardzo mi przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-15 18:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.