Wrześniówki 2017 - 💗 część 7 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-03, 05:44   #451
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Ostatni gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 15:05   #452
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Tymczasem mnie przedszkole przyslalo informacje, ze od piatku bedzie edukacja seksualna dla przedszkolakow.

Sent from my SM-J610FN using Tapatalk
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 15:40   #453
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Agnieszka o kurczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 17:48   #454
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Ciekawa jestem jak to będzie wyglądało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 18:44   #455
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Cytat:
Napisane przez agnieszka_kak Pokaż wiadomość
Tymczasem mnie przedszkole przyslalo informacje, ze od piatku bedzie edukacja seksualna dla przedszkolakow.

Sent from my SM-J610FN using Tapatalk
W zwiazku z incydentem z macaniem?

Ostatni - gratuluję
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 19:02   #456
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Tak sprowadzili psycholog dziecieca. Jak mi powiedziala dyrektor "zaznajomimy dzieci gdzie sa intymne zony, jakie dotyki sa przyjacielskie a jakie nieprzyjacielskie, co zrobic jak nas ktos dotyka tak jak sie nam nie lubi".

Sent from my SM-J610FN using Tapatalk
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 05:46   #457
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Agnieszka to jedno spotkanie, czy jakiś cykl będą mieli.

Jak u was z koroną? U mnie się cały czas rozkręca. Nauczycieli masa, że już nawet w starszych klasach nie ma zastępstw, tylko lekcje odwołane. Natomiast w 1-3 ja od tygodnia mam dwa etaty. Stan koleżanek i kolegów różny. Ale kilkoro w szpitalu w bardzo poważnym stanie. Przedwczoraj zmarł brat jednej pani że szkoły, bo się u nas w szpitalu nie doczekał na respirator. Zaczęli budowę szpitala tymczasowego, bo nawet łóżek wolnych nie ma.

Jasia obie panie chore. Nie wiem czy korona czy nie. Za to pani z religii w szpitalu pod tlenem.

My się wszyscy trzymamy i oby jak najdłużej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-04, 07:34   #458
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Osobiscie znam tylko 2 osoby chore, przeszly covid jak przeziebienie. Widze statystyki pokazujace, ze epidemia nie odpuszcza, ale na codzien mnie to nie dotyka. Stan nadzwyczajny przedluzono do 23 listopada.

Bylam w weekend na opustoszalym moscie Karola. Tym samym moscie, gdzie kilka miesiecy temu cieszono sie z pokonania covidu i celebrowano wspolny lunch na stole ustawionym przez caly most....

Sent from my SM-J610FN using Tapatalk
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 14:16   #459
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

No i pieknie, w tym roku radze wszystkim zakupić prezenty choinkowe internetowo jeszcze w listopadzie, w grudniu wszelkie zamowienia internetowe nie wyrobią.

Swoja droga Zosia chce mnóstwo lalek cry babies ze zlotymi smoczkami. Wiec jak zobaczyla na yoitube reklame czehos z psim patrolem powiedziała ze Artur to chce, jak zobaczyla jakos reklame ze swinka co je coś zaputala czy kupie Arurowi, jak na wystawie w sklepie zobaczyla ciufcie dziadka świnki z cała rodzinką swinek (peppa) uznala ze artur baaaardzo to chce. Ona chce tylko mnostwo cry babies

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Pamiętacie gre 'pomidor'?. U nas w rządzie chyba graja w to tylko zmienili slowo 'pomidor'na '500+'
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 14:44   #460
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

No i nas zamknęli....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 18:20   #461
ostatni_dzien_lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 230
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Dzięki dziewczyny modlę się żeby wszystko było dobrze. Mąż już wspomina żebym szła na zwolnienie żeby nie było powtórki z pierwszej ciąży gdzie w 29 tygodniu wylądowałam w szpitalu przez szurniętą szefową i jej chore akcje.

Pięknie się dzieje w naszym państwie, czekam niecierpliwie na zamknięcie żłobków i przedszkoli. A jutro w pracy zamiast liczyć wynagrodzenia będę odbierać telefony z pytaniami "co mam zrobić z 9-letnim dzieckiem skoro ma naukę zdalną a zasiłek przysługuje tylko na dziecko do 8-go roku życia?!" Rzygam już tymi tarczami antykryzysowymi, zasiłkami, kwarantannami itp.!
ostatni_dzien_lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-04, 18:41   #462
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Ja sie bardzo ciesze, ze dziecko mam jeszcze bardzo male. Przedszkoli i zlobkow nie zamknieto, wszystkie szkoly jak najbardziej. Co ja bym zrobila? Przeciez to trwa wiele tygodni. Musialabym isc na jakies opiekuncze, pol na pol z mezem, i zacisnac pasa bo to platne u mnie tylko 60%.

Czasem tak mysle- co bedzie, jesli ta sytuacja potrwa jeszcze 3-4 lata a nie 3 tygodnie? Przyzwyczaimy sie wszyscy do covidu i wyzszej umieralnosci i wszystko bedzie otwarte? Wymra starsi i chorzy a jedynie mlodzi przetrwaja? (i bedzie jak w Kambodzy- tam praktycznie nie ma starszych, zostali zamordowali w wojnie domowej)? Czy tez bedziemy wciaz zamknieci, bedziemy zyli online i czekali na lepsze czasy?
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 19:01   #463
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Agnieszka z drugiej stronh nie ponosilybyscie kosztow przedszkola, wiec wyszloby na jedno - finansowo oczywiście

Jak dla mnie juz i tak te zamkniecia trwaja za długo

U nas juz zaczynaja sie zapisy na dania wigilijne, musze cos zamowic, tylko nie wiek co i gdzie zeby bylo smacznie
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 22:25   #464
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Przede wszystkim powinni zacząć od zamknięcia kościołów mszę online przecież mogą być.

Ja jestem wkurzona zamknięciem 1-3. Znowu będę ślęczała nad komputerem. Lekcje zdalne online + wysyłka materiałów+ sprawdzanie odesłanych prac ... Do tego Maja też zdalnie. Jaś niby w przedszkolu, ale sama nie wiem czy go puszczać. Połowy kadry nie ma bo chora.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 06:21   #465
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - część 7

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Agnieszka z drugiej stronh nie ponosilybyscie kosztow przedszkola, wiec wyszloby na jedno - finansowo oczywiście
To nie jest takie oczywiste, to prywatna placowka a takie raczej obnizyly czesne w czasie zamkniecia niz je anulowaly
W czasie wiosennego lockdownu pytalam kilku sasiadek, czy nie chcialaby sie zajac Eliza (za oplata oczywiscie) jako dodatek do wlasnych dzieci, skoro wszystkie siedzialy w domu, ale wszyscy sie wtedy bali wirusa. Wiec chodzila do zlobka, jako jedno z 4 dzieci w placowce.

A jakies 3 tygodnie temu jej ukochana kolezanka, ktora tez chodzila do zlobka w czasie covidu, byla na kwarantanne bo... jej tata mial covid. Byc moze jej mama tez, ale nikt ich nie testowal. Objawy minimalne, wiec szybko wrocili do zycia, chyba nawet nie informowali placowki o wirusie.

Sent from my SM-J610FN using Tapatalk

Edytowane przez agnieszka_kak
Czas edycji: 2020-11-05 o 06:25
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 16:29   #466
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Sluchajcie, kiedy jest Black Friday? Ale taki prawdziwy, miedzynarodowy? Pytam, bo w Czechach sklepy oglaszaja taki co kilka tygodni, i w sumie to normalna promocja.
Wyjatkowo w tym roku mam ochote wziac pol dnia wolnego, znalezc jakies grupy na fb gdzie ludzie podsylaja sobie linki do promocji, i zapolowac (aby potem juz nic nie kupowac na swieta).

Zaczelam myslec o prezentach dla malej, jak zwykle nie mam problemu bo zabawek ma wciaz duzo mniej niz przecietne dziecko w jej wieku. Wrecz nie wiem na co sie zdecydowac- mini silownia do domu (drabinka, rurka do podciagania), zestaw do "gotowania", gra "koktajl" (grala w nia w jakiejs kawiarni i bardzo lubila).
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 17:51   #467
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

W tyk roku 27 listopada
Ooo moze ja tez wstrzymam sie do bf z prezentami? Chociaz jesli sa takie restrykcje to stacjonarnie pewnie nic nie upoluje, o ile doatane sie do sklepu ze wzgledu na ograniczenia klientów, a nie mam pomyslu co kupic dzieciakom z rodziny

Madzialenka - mozesz pokazac ten zestaw z boscha co go dostal? Myslalam nad rakim prezentem dla Artura.
Zosia dostanie na pewno cry babies lekarza pod choinke, a na Mikołaja chyba tez cry babies ale takie male z domkiem
A Arturowi na mikolaja kupilabym jakies auto policja czy coś, takie zeby dawalo dzwieki

Ale drabinkani rurka super pomysl! Sama bym chciała dla dzieciakow zrobic cos takiego...

Ja mysle co kupic mężowi. Wymyslilam zeby kupic mu samochod dawce, odrestaurowuje tego swojego i w sumie jakby mogl sobie z jakiegos powykrecac części to bylby zajarany, ale okazuje sie ze nawet takie truposze na czesci sie cenią bardziej niz nasz poprzedni samochod jezdzacy. A tak sobie wymarzylam ze daje mu pudelko z kluczami
Wiec mysle dalej...
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 18:51   #468
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

U mnie zabawki wydajace dzwieki nie maja wstepu do domu Jak przyjdzie czas to kupie jej jakies prawdziwe instrumenty- cymbalki albo flet prosty. Sama dobrze gram na flecie, wiec moglabym ja nauczyc.

27 listopada to akurat przed mikolajkami i przed bn. Duzo sie mowi, ze w tym roku firmy kurierskie sie nie wyrobia, i warto zamawiac prezenty wczesniej. A jesli ktos chce z aliexpress to najwyzszy czas. Mnie odwiedzila rodzina niedawno, wiec przywiezli malej prezent oraz- o co specjalnie prosilam- sanki. Sanki 40 letnie, na ktorych sama agnieszka_kak oraz wszyscy jej kuzyni i bracia zjezdzali z gorki na Nizinie Lubelskiej (duzo gorek to u nas nie bylo, oj nie). Sanki maja sie bardzo dobrze, zawoskujemy tylko plozy.

Zadnym innym dzieciom nie kupuje prezentow, wiec tu problem z glowy.

Edytowane przez agnieszka_kak
Czas edycji: 2020-11-07 o 18:56
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 22:13   #469
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

A ja wysmyslilam, żeby moim kupic wspólna drewniana kuchnie i jakieś robniejsze rzeczy dla każdego z osobna. Czy ktoś ma kuchnie z ikei lub Lidla? Jak z jakością?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-08, 09:59   #470
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Od wczoraj mam 39 stopni.... Jeszcze w życiu mnie tak głowa nie bolała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 16:15   #471
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Madzialenka - myślisz że ?
My z prezentami w tym roku nie szalejmy, właśnie wprowadzamy mocny plan oszczędnościowy - po to, aby za rok móc położyć prezenty pod choinką w naszym własnym mieszkaniu
Zresztą dopiero co dostał masę prezentów na urodziny (z czego hitem jest deska do balansowania i żałuję, że tak późno ją kupiliśmy!). To zabawne, bo też mi się wydaje, że Jurek ma mniej zabawek niż większość dzieci, a jednocześnie mam wrażenie, że ma wszystko i na nic już nie mamy miejsca (no ale póki co Jurek nie ma swojego pokoju tylko 7-metrowy "aneks" w naszym dużym wspólnym pokoju, więc może dlatego ). Może też dlatego, że ma głównie LEGO, kolejkę drewnianą i resoraki - i te trzy kolekcje stale rosną...
Niemniej - myślę że my kupimy mu jakieś drobiazgi, mam wypatrzonych kilka książek, które chciałabym żeby miał, ostatnio w końcu zainteresował się też mocniej puzzlami, więc pewnie wjedzie jakiś "Psi Patrol" i tyle. A dziadkowie, babci i chrzestny pewnie i tak znowu zarzucą go prezentami, więc wystarczy
Kuchnię z Ikea mamy w jednej z grup przedszkolnych i daje radę - więc skoro wytrzymuje już któryś rok wśród "szarańczy" to chyba jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 17:24   #472
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Madziek - jakbys miala okazje to wrzuc kiedys filmik na fb jak Jurek bawi sie deską, ja mam szal na nia, robilam podchody ostatnio do meza, bo zarsz bede sluchac ze za kawalek drewna tyle pieniędzy

Madzialenka - zdrowka

My sie zastanawiamy nad wigilia u nas dla dwoch rodzin, mojej i męża wspólnie, tak naprawde mamy najlepsza warunki mieszkaniowe do tego. Meza rodzina jest za, ale z moją ciężej, wiecie rodzinne sensacje, wiec pewnie koniec koncow by nikt nie przyszedl. I sama nie wiem juz czy olac temat, kupic gotowce i isc w gości po prostu.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 18:43   #473
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Madzialenka, zdrówka Mojej koleżance z pracy też bardzo głowa bolała i okazało się, że
Moja mama też od środy ma objawy ️ U niej to ból mięśni, gorączka i mega osłabienie organizmu. Już dzisiaj podobno lepiej. W niedzielę była u niej kuzynka, która w piątek okazała się też pozyrywna. Masakra jak to cholerstwo się rozprzestrzenia... A jutro pierwszy cały dzień on-line - 6 lekcji Trzymajcie kciuki.

Co do BF, to też na niego czekam. Napaliłam się na Pandorę i sprawdzę czy jakieś ciekawe promki będą

Marta, nie ma co planować BN czy Sylwestra. Przyjdzie Mateuszek Kłamczuszek i wszystkich pozamyka

Co do prezentów, to kompletnie nie mam pomysłu. Masakra!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 19:36   #474
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Moja mama ostatnie dni też przeziębiona, z mega bólem głowy i cisnieniem 190/80, na pogotowiu dali tylko lek na ciśnienie i do domu. Już lepiej na szczęście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 20:25   #475
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Aniolek - spożywczych nie zamkną a czy powiedza ze święta odwoluja i radza ograniczyć wyjazdy czy nie to ja i tak mam zamiar je spedzic po swojemu, jedynie co by nas powstrzymać mogło to kwarantanna, a pfu, pfu

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Zdrowka dla najbliższych

Ja to mam jakis nadmiar pomysłów, gorzej jak dziecko
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 21:08   #476
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Marta - Jurek bawi się deską na różne sposoby, nagram przy najbliższej okazji. Aleee...gdybym miała dom i dużo miejsca to bankowo kupiłabym bujak że zjeżdżalnią z Good Wood

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 21:42   #477
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Cytat:
Napisane przez madzieeek Pokaż wiadomość
Marta - Jurek bawi się deską na różne sposoby, nagram przy najbliższej okazji. Aleee...gdybym miała dom i dużo miejsca to bankowo kupiłabym bujak że zjeżdżalnią z Good Wood

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety te ceny to już kosmos jak dla mnie. Nawet bujak raczej szukalabym zamiennik jakiś

Swoją drogą, gore mamy już w zasadzie oprocz lazienki i kilku szczegółów skończona, ale nadal gnieciemy sie na dole w gościnnym. Czesc zabawek powynosilismy na gore i dzieciaki uwielbiaja tam chodzić i wtedy jak nigdy bawia sie tymi zabawkami. Lada moment wypadałoby sie tam przenieść, ale w sumie wcale mi nie spieszno na mysl ze drzemka Artura, spanie, zabawy, cokolwiek musze latac miedzy parterem a pietrem. Chyba len ze mnie straszny 😅
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 07:55   #478
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Marta, jak z mężem myślimy o domu to bierzemy pod uwagę jedynie parterowy leniuchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 09:01   #479
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Cytat:
Napisane przez poli230 Pokaż wiadomość
Marta, jak z mężem myślimy o domu to bierzemy pod uwagę jedynie parterowy leniuchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My gdybysmy budowali sie drugi raz to raczej też bysmy poszli w tym kierunku. Jedynie czesc sypialnianą (ta bardziej prywatną) oddzielilibyśmy wielkimi szklanymi drzwiami na korytarzu
Czasem tak sobie myślimy ze jak odlozymy troche gotowki to kupimy działkę, postawimy sie troche za gotowke a potem sprzedamy ten tutaj ze sprzedazy mimo kredytu zostaloby kupe kasy, bo jednak kredyt bralismy stosunkowo maly jak na dom i resztą bysmy wykonczyli nowy, ale prawda jest taka ze chyba bym się tego juz drugi raz nie podjęła

Najbardziej lubię w naszym domu to ze czuje sie tu jak w domu, teraz domy stoja jeden na drugim, nie ma takoej prywatności, a my ja tu mamy, ale zeby nie bylo za pięknie to co najbardzoej tu lubie tez najbardziej doskwiera fajnie byloby miec gdzies za plotem jakas mamuske
Tak wiec to chyba tak juz jest ze zawsze cos musi byc nie do końca halo, ale zeby nie bylo nie narzekam
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 15:59   #480
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Jestem po USG. Będzie drugi chłopak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-04 09:24:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.