Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-22, 00:25   #4321
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Oj mnie zgaga nie opuściła mimo, że brzuch nisko. Refluks dostałam za to w prezencie 😂😂

Super, że już do domu! Napisz jak dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem w szoku
Wyrywaja sobie brata z rak do rąk.

Malwi już ma go odłożyć do wózka bo zasnął jej na rękach..ale jak się dowiedziała że Lila to chce wziąć siedziała z nim jeszcze godzinę 😂20170921_181545.jpgIMG-fc8121a173fec5e64fd3ab520c680886-V.jpg
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 00:33   #4322
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
ja też poprosiłam o dodanie do fb, myślę że tam bedzie bardziej kameralnie, mam nadzieję że matki założycielki mnie przyjmą
Ja Ciebie nawet kojarzę 😍😍😍😍
Pewnie że kojarzę 😎

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam już dosyć 😟 Płakać mi się chcę już, naprawdę... Od wczoraj te bóle krzyżowe mi nie przeszły, cały czas czuję się jakbym dostawała okres, nie mogę chodzić, siedzieć, leżeć nic, tak bolą pachwiny i uda całe...
Migi... jestem z Tobą....wiem co czujesz

Ale proszę...tylko żebyś nie miała tych krzyżowych....☠☠☠☠☠☠☠ca można dostać.

Te normalne z brzucha są do przeżycia...te też...ale jazda jest niezła...bierz znieczulenie jakby co szybko jak już będziesz w fazie że można brać...

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Hello Dziewczyny. My od dzisiaj w domku. Ale sie wzruszylam jak siedzielismy sobie w 5😍😍. Nie moglam powstrzymac lez. Chlopcy ladnie zareagowali na siore. Wszyscy bylismy bardzo podekscytowani😊😊😊chlopcy troche szaleli przy niej.no ale musza przywyknac do nowej sytuacji.ogolnie spoko
Lotso czyli równo wyszlysmy
Wizażowa siostro ma 😍
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 00:42   #4323
Akinom0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 188
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Szybko zleciało, ja pamiętam jak mi wyszedł pozytywny 12stycznia i czekałam potem z pierwszą wiadomością jak znalazłam wątek do 1usg, aby usłyszeć serduszko. A tu już porody
Współczuję dolegliwości

Tz do pracy się spóźnił a ja spać nie mogę.
Akinom0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 04:33   #4324
melliss
Raczkowanie
 
Avatar melliss
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 216
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Alla83 moja sis tez cierpiała. Jechala na czopkach z Diclofenackiem ale to trzeba miec recepte.
To patrz na tę Kruszynkę ile sie da aby odganiac zle mysli!! I wykorzystuj dziewczyny!!! Jak sa zainteresowane bratem to super😉 może niech sie uczą przwijania np. Wtedy wykazesz zainteresowanie i Mlodym i nimi.
Bedzie dobrze Kochana!! Pomysl, ze ten bol i dyskomfort to tylko stan przejsciowy-jak wszystkie mdłości, zgagi i inne skurcze. Ostatnia "prosta"! (jesli chodzi o etap ciąży ofkors)) )

Ja obudzilam sie na pobranie próbki moczu. Glowa znow mnie boli. Musze spr. Jakie dzis ciśnienie bo wczoraj lekarze zwalali to na to wlasnie.
Wczoraj przywiezli mi do domu podobno mebelki dla małej❤❤ jeszcze tylko gałki z Aliexpress musza dojsc! Tz ma zakaz wkręcenia tej jednej jaka na razie przyszła!! Taka sowa emaliowana z porcelany chyba.. ❤❤❤1506050977439.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
[SIZE="2"]moje DIY do pokoiku dziecka:
(plany, robi się, zrobione!)
-okno z łapaczy snów
-kocyk robiony na drutach
-girlanda- gwiazdki
-rożek
-karuzela z pomponów filcowych
-ochraniacze do łóżeczka
-literka na drzwi "Z"
melliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 04:41   #4325
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Alla z każdym dniem będzie lepiej. Masz spore Cory, to mogą trochę odciążyć mamę.

Rzeczozn, powodzenia w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu.

Ja test robilam pod koniec stycznia. Pamiętam, ze odwlekalam ten moment, a okres spoznial sie jakieś 5/6 dni. A teraz prawie finisz.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 05:25   #4326
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Hello Dziewczyny. My od dzisiaj w domku. Ale sie wzruszylam jak siedzielismy sobie w 5😍😍. Nie moglam powstrzymac lez. Chlopcy ladnie zareagowali na siore. Wszyscy bylismy bardzo podekscytowani😊😊😊chlopcy troche szaleli przy niej.no ale musza przywyknac do nowej sytuacji.ogolnie spoko
Cudownie

Alla super że dziewczyny się tak angażują!
a czuć na pewno zaraz będziesz się lepiej, nie dziwię się hm... na nogi po zabiegu cięcia gdzie indziej mogłby chyba byc aescin, ale nie wiem czy macie coś podobnego tam?

Agullekk tak jeszcze tylko raz za tydzień jadę, a kolejny raz to już do szpitala. Ale ciężko serio, Tz musiał mi pomóc wstać a i tak mnie krocze zabolało że łzy poszły i ledwo chodzę... dobrze że kończy dziś pracę o 13.

Ja też jestem team mieszkanie, albo mieszkanie/dom szeregowy to jest w sumie fajne połączenie

Rzeczozn dzis jest ten dzien!
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 05:35   #4327
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Alla piękna rodzinka😍😍

Rzeczozn jestem myślami z Tobą, oby wszystko sprawnie poszło
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez buzn
Czas edycji: 2017-09-22 o 05:38
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-22, 05:59   #4328
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Rzeczozn kciukaski za Was
Jeju za tydzien i 3 dni ja bede na tym miejscu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 06:10   #4329
aniamelisa
Raczkowanie
 
Avatar aniamelisa
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 130
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Alla bidulko...za tydzień już będzie lepiej.

Ja testowalam w walentynki i od tego czasu zaczęłam was obserwować 😊

Meliss fajne te gałki!

Rzeczoz powodzenia 👍

Wczoraj wieczorem wreszcie rozlozylismy wózek i wiecie co... nie podoba mi się już. Jest jakiś taki wielki i ciemny. Spacerówka już lepiej wygląda ale gondola nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniamelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 06:12   #4330
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Rzeczozn dziś Wasz wielki dzień 😍

Lotso, super że już w domku!

Alla, niestety znam to uczucie. Miałam to samo po porodzie, musisz myślami skupić się na synku.


O dziwo dziś spałam. Ale jak cały dzień mało co jadłam, to nie miałam po czym cierpieć. Idę zrobić sobie coś zjeść, bo trochę głodna jestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 06:18   #4331
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Rzeczozn powodzenia !
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-22, 06:24   #4332
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Lynn podeslij link

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proszę https://pl.aliexpress.com/item/New-H...311.0.0.xjgPw6 Nie jest to Togo, ale może się sprawdzi
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Dziewczyny !!! Kupiłam ten fotelik i tak - jest promocja na te cabriofix - 449. Najlepsze jest to, że pojechałam do smyka, który był najbliżej ale to nie był ten megastore gdzie mają wózki i foteliki więc po prostu podeszłam do kasy i poprosiłam żeby pani sprawdziła gdzie są dostępne żebym nie jechała na darmo. Okazało się, że w większości krakowskich sklepów są dostępne, w niektórych po jednej sztuce, w innych po 9. Najbardziej mnie zdziwił fakt, że Pani nie miała jak potwierdzić mi faktu czy fotelik jest na promocji bo ona wszystko ma w systemie w regularnych cenach :P. Mogła tylko sprawdzić czy jest dostępny w danym sklepie ale UWAGA - nie miała możliwości wykonania telefonu do innego sklepu, po prostu nie mają takiej opcji - lekki szok
O super, udało sie Mój fotelik ma dzisiaj przyjechać, akurat jak muszę wyjść na ktg
Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Hello Dziewczyny. My od dzisiaj w domku. Ale sie wzruszylam jak siedzielismy sobie w 5����. Nie moglam powstrzymac lez. Chlopcy ladnie zareagowali na siore. Wszyscy bylismy bardzo podekscytowaniďż˝ďż˝ďż˝ďż ˝ďż˝ďż˝chlopcy troche szaleli przy niej.no ale musza przywyknac do nowej sytuacji.ogolnie spoko
Ale Ci super

alla dasz radę, musisz dać. A brzuch dojdzie do siebie wcześniej czy później. Też się tego boję...Wczoraj oglądalismy z męzem zdjęcia z wakacji i cały czas myslalam, czy kiedyś wrócę do swojej wagi

Dzisiaj w nocy mąż mnie wystraszył, mówiąć ze mam mokre nogi. Pomyslalam, że oo chyba się zaczyna. Okazało się, że wcale mokrych nie miałam, tylko bardzo zimne, bo spałam odkryta

A.. i melduję- dzis zaczynam 39 tc

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2017-09-22 o 06:30
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 06:27   #4333
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Rzeczozn kciukaski za Was
Jeju za tydzien i 3 dni ja bede na tym miejscu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeju, nie licząc tego dnia za 4 dni ja😯😱. Nikomu nie mówię jak się boję. To będzie mój pierwszy zabieg w szpitalu. Oprócz pobytu w ciąży na patologi unikałam ich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 06:34   #4334
kasiastka
Raczkowanie
 
Avatar kasiastka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Alla83 będzie coraz lepiej A jak jest Ci bardzo ciężko, to może zgłoś się do szpitala/lekarza, nie wiem, gdzie najlepiej się kierować w takich przypadkach w Anglii. Wspaniale, że masz takie pomocnice! Mnie też by się przydały po urodzeniu

Rzeczozn nie wiem czemu, ale mam wrażenie, jakbyś miała dzisiaj brać ślub, taka podniosła atmosfera od rana! powodzenia, na koniec dnia będziesz już miała dzieciątko przy sobie

aniamelisa a jaki wózek kupiłaś? Zobaczysz, zaraz przejdziesz z nim do codziennego porządku i nie będziesz już tak zwracać uwagi, czy Ci się podoba czy nie
kasiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 06:50   #4335
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Alla trzymaj się kochana, każdego dnia powinno być lepiej... 😘

Rzeczozn kurcze to już dzisiaj! Doczekałaś się! Trzymam mocno kciukasy! 😘 😘 😍
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 07:12   #4336
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Hej. Ja dopiero wstalam ale ze strasznym bolem glowy, juz nie pamietam kiedy raz wstałam na siku w nocy. Za to dostalam opuchniec. Cos za cos. Wystarczy wiecej po chodzic dzien wczesniej. To oczekiwanie tez juz mnie meczy, niby wszystko gotowe a tu w takim zawieszeniu nie wiedzac czy dzis czy jutro czy ta tydzien to nastapi. Takze rowniez zadroszcze naszym pierwszym mamom.

Rzeczon dzis Twoj dzien. Ciocie czekaja na relacje i na zdj

Migi Ty sie strasznie wymeczysz az mi Cie szkoda, ja wiem co to bole krzyzowe i nikomu nie zycze.

Zaczeli u Nas grzać i jest 23 stopnie. Mi za gorąco ciagle otwieram okna, przyzwyczaja nas a na zime bedzie tylko 16-18 i ciezko bedzie sie odzwyczaic.

Alla na szczescie masz panny co Ci pomoga a to naprawde duzo odpoczywaj ile sie da.

Meliss nie strasz. Dobrze , ze jest dobrze

Ktos pytał jakie mam rozwarcie? 2.5 cm podobno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 07:13   #4337
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Dzień dobry. Noc do kitu jak zwykle, ledwo się podnosiłam z łóżka na siku. Synek wstał o 6:30 więc nawet nie mogłam pospać. A nie odpocznę dzisiaj, bo przyjeżdża moja mama i muszę jej miejsce wygospodarować, co wcale nie jest takie łatwe... Ale po żłobku jedziemy z małym na dworzec, więc jest przeszczęśliwy, bo aktualnie faza na pociągi i samochody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 07:20   #4338
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Rzeczozn obudzilam sie i od razu pomyslalam o tobie! Troche ci jednak zazdroszcze ze dzis zobaczysz dzieciatko Odezwij sie jwszcze jak dasz rade

Alla przejdzie, wszystko przejdzie. A dziewczyny super!
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 07:45   #4339
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Dziewczyny !!! Kupiłam ten fotelik i tak - jest promocja na te cabriofix - 449. Najlepsze jest to, że pojechałam do smyka, który był najbliżej ale to nie był ten megastore gdzie mają wózki i foteliki więc po prostu podeszłam do kasy i poprosiłam żeby pani sprawdziła gdzie są dostępne żebym nie jechała na darmo. Okazało się, że w większości krakowskich sklepów są dostępne, w niektórych po jednej sztuce, w innych po 9. Najbardziej mnie zdziwił fakt, że Pani nie miała jak potwierdzić mi faktu czy fotelik jest na promocji bo ona wszystko ma w systemie w regularnych cenach :P. Mogła tylko sprawdzić czy jest dostępny w danym sklepie ale UWAGA - nie miała możliwości wykonania telefonu do innego sklepu, po prostu nie mają takiej opcji - lekki szok




Właśnie się zastanawiam czy nie napisać im o tym na ich smykowym fejsie. Okazuje się, że foteliki dostępne w sklepach krakowskich, w niektórych mniej ale w tym, w którym dzisiaj byliśmy było 9 sztuk... Od wczoraj nagle się pojawiły? No nie wierzę...



To tak w wolnym czasie jak byś mogła to byłoby fajnie . Nawet jakbym miała zamawiać po porodzie to byłoby mi łatwiej bo do sklepu pewnie nie pogonie a tak to będę wiedziała które brać


Przekichane z tymi dojazdami...choć już bliżej niż dalej



Biedna jesteś ale pomyśl, że niedługo już spotkasz swoją niespodziankę, która to wszystko wynagrodzi
Cóż prosta zasada sprzedaży. Całkiem center chce zarobić to mówi że nigdzie nie ma promocji (lub nie ma możliwości sraedzeniania magazynu więc mówi powyższe). Punkty nie dzwonią do siebie żeby sprawdzać bo klient tam jedzie i da im zarobić.. jak była szansa na przesunięcie telefonu z innego magazynu to dzwoniliśmy, ale jak nie było takiej możliwości to klient dostawał nr albo sobie sam szukał w necie i dzwonił. Czasem z planami w sprzedaży jest ciężko a nikt nie chce robić targetu innym.
Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Hello Dziewczyny. My od dzisiaj w domku. Ale sie wzruszylam jak siedzielismy sobie w 5😍😍. Nie moglam powstrzymac lez. Chlopcy ladnie zareagowali na siore. Wszyscy bylismy bardzo podekscytowani😊😊😊chlopcy troche szaleli przy niej.no ale musza przywyknac do nowej sytuacji.ogolnie spoko
)))
Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Jest źle... bardzo źle

Chętnie bym wróciła do tego szpitala...tam więcej takich jak ja

Dom jakis nieprzygotowany do moich niedomagan...sofa niewygodna... toaleta u góry

Brzuch mam jeden wielki siniak...boli

Jest wielki i naprezony i Wygląda na ciążowy (Bo twardy) ... taki sam miałam jakieś 1.5 miesiąca temu ...jwat jednym słowem okropny

Nogi mam opuchnięte...wygladam jak słoń... W szpitalu powiedzieli że to przejdzie ...ale jakiś nie przechodzi 😐

Jak nie wezmę tabletek p/bólowych tobjest masakra

Miałam już doła dziś...juz sobie poryczalam

.... Ale on takie minki robi słodkie że mi przeszło... na chwilkę ale przeszło....

Generalnie czuje się fe fe fe

A w szpitalku fajnie było...sala dla siebie (prawie sala ...dyza przestrzeń oddzielona od innych kotarami)
Ja i Rafael...tylko my dla siebie...śniadanko przynieśli, talerzyki zabrali, herbatkę podali...

W w domu nie da się tak..teoretycznie można Ale w praktyce to wygląda niezabardzo....dzieci starsze chcą by się też nimi interesowac choć trochę

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------


Tak ...ja byłam pierwsza

Bo ja już od 2 tygodni jakoś czekałam żeby ktoś założył ten wątek 😎
Mi test wyszedł 17 stycznia Ale nie chciałam zapeszac.... wiadomo dlaczego w moim przypadku

I w ten sposób się doczekalam na Ciebie .... jaka byłam podekscytowana wtedy

Po prostu nie wierzę, że tak szybko nam zleciało to wszystko
W szpitalu jakaś opieka a w domu tylko Ty zniedolezniala ale wiesz że to przejdzie, i zobacz jakie dziewczyny przejęte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-22, 07:49   #4340
aniamelisa
Raczkowanie
 
Avatar aniamelisa
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 130
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Kasiastka mam taki Screenshot_2017-09-22-08-46-59-107_com.android.browser.png

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniamelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 07:50   #4341
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Katka, Kallina, LittleHope, pytam Was, bo Wy rodzice przewlekle 😉 jak z ruchami młodych w brzuchu? Aktywne czy nie?

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez aniamelisa Pokaż wiadomość
Kasiastka mam taki Załącznik 7244741

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to przecież bardzo ładny jest 😀
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 08:01   #4342
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Migi, u mnie to ma dluzsze etapy spania niz wczesniej. W nocy to praktycznie spi, jak wstaje siku to czuje jak tylko sie obkreci i spi dalej. W dzien to zalezy co robie bo jak dlugo chodze to wtedy mocno wypycha mi rozne czesci ciala, ktore mi wystają z brzucha. Ale nie jest jakas mocno krecona, czasem cos tam po stuka kilka minut i chyba dalej spi. Wieczorem to zawsze robi pokazowe tak o 20-21. A np na prawym boku jak sie poloze to cbyba nie lubi bo slabo wtedy sie rusza. A jak na lewym i lekko brzuch docisne do kanapy to wtedy proboje odepchnac sie od lozka. Tak to u mnie wyglada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 08:03   #4343
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cześć dziewczyny!

alla83
Trzymaj się! I wiesz co? z Każdym dniem będzie coraz lepiej

rzeczon
Trzymam kciuki! I ciocie czekają na info
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 08:07   #4344
melliss
Raczkowanie
 
Avatar melliss
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 216
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Witam witam! Zaraz zrobia mi ktg. I ok 11 powinnam wiedziec czy weekend w domu czy tu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
[SIZE="2"]moje DIY do pokoiku dziecka:
(plany, robi się, zrobione!)
-okno z łapaczy snów
-kocyk robiony na drutach
-girlanda- gwiazdki
-rożek
-karuzela z pomponów filcowych
-ochraniacze do łóżeczka
-literka na drzwi "Z"
melliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 08:08   #4345
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Noc fatalna... zgaga okrutna i jak się położyłam to zaczęło mnie mocno kłuć w klatce i do teraz nie przeszło jak leżę..

Rzeczozn - trzymamy kciuki i odzywaj się w miarę możliwości !!!

Katka - oj ja te niektóre zabiegi rozumiem ale nie jak jestem w ciąży i musze jeździć od sklepu do sklepu bo nie są w stanie się porozumieć między sobą czy produkt jest dostępny tam na promocji :/ No ale już kupiłam..

Alla - z dnia na dzień będzie lepiej .. przełóż uwagę na małego i brzydko mówiąc wykorzystuj resztę domowników żeby Ci troszkę dogadzali z herbatkami itd

aniamelisa - przecież śliczny wózek ! wyobraź sobie w nim maleństwo i na pewno nabierze uroku!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 08:08   #4346
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Jestem w szoku
Wyrywaja sobie brata z rak do rąk.

Malwi już ma go odłożyć do wózka bo zasnął jej na rękach..ale jak się dowiedziała że Lila to chce wziąć siedziała z nim jeszcze godzinę 😂Załącznik 7244706Załącznik 7244711
Alla dobrze, że masz chociaż takie pomocnice.
A i ty pewnie z każdym dniem będziesz się czuła lepiej.
Pomyśl, że jak ty już będziesz śmigać, większość z nas będzie dopiero zniedolezniala 😉

Rzeczozn powodzenia na cc ☺ i czekamy na info od ciebie.

A ja mam nadzieje, że dziś nie urodze. Wczoraj nawet odpusilismy sobie przytulanki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 08:12   #4347
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Littlehope pytam, bo właśnie moja młoda ostatnio średnio ruchliwa a dziś w nocy tak dokazywała jakby się ubzdryngoliła i zrobiła sobie imprezę w brzuchu 😁

Ale sobie przed chwilą zdrowo zwymiotowałam...doslownie Niagara. 😬😬 chyba pół bloku to słyszało.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 08:13   #4348
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Holly, 3 dni to zleci migiem.

Buzn nie boj sie. Jakbym miała planowana cesarke to jakoś mniej bym sie stresowala. To normalny zabieg medyczny, jak każdy inny. Sprobuj tak do tego podejść. Z naturalnym porodem jest gorzej, bo ciągle ten stres, kiedy sie zacznie itd. A tutaj przygotujesz sie na spokojnie do wszystkiego.

Lynn, no właśnie dziś 39 sie nam zaczyna, a dzieci cos nie myślą wyjść. Mój maz wczoraj probowal mnie pocieszyć i stwierdził, żebym lepiej do terminu donosila, bo po porodzie będę sie czuła jeszcze gorzej. Cóż, może i tak, ale chociaż mialabym juz to wszystko za sobą.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 08:14   #4349
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Littlehope pytam, bo właśnie moja młoda ostatnio średnio ruchliwa a dziś w nocy tak dokazywała jakby się ubzdryngoliła i zrobiła sobie imprezę w brzuchu

Ale sobie przed chwilą zdrowo zwymiotowałam...doslownie Niagara. chyba pół bloku to słyszało.


Migi ja to czekam już na info od Ciebie z porodówki !!
Swoją droga czekam na wrażenia z pierwszego porodu SN. Jestem bardzo ciekawa! Ciekawe kto to będzie..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 08:15   #4350
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

cześc z rana.

rzeczon, trzymam kciuki za szybką i bezproblemową akcję.

Lotso Alla, super że jesteście już z kruszykami w domu, Alla fajne masz pomocnice, a bólu współczuję,

musze wysprzątac samochód, oddaje go dzis do serwisu, nie wiem jak dam radę. Mąż oczywiście się zmył do pracy i on nie wie o której wróci. Ogolnie mnie ostatni wkurza, nie widzi ze jestem na końcówce ciązy i niechce/boje się robić pewne rzeczy.
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-27 11:45:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.