Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-27, 12:06   #31
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ja właśnie na piłce skacze, bo chciałam się z synem położyć ale bóle krzyżowe mnie łapią od nocy i nie daje rady się położyć.

Obiad zrobiłam, trochę posprzątałam i padłam już, oj niech ten koniec się zbliża 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:07   #32
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Czy tylko ja jestem tak senna, że nawet siedzieć mi ciężko?
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:08   #33
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Agulekk ja tez mam ostatnio tak ze ciągle bym spala!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:09   #34
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ooooo witam się w nowym wątku! Trochę mnie tu mniej ostatnio ale w ciągu dnia ogarniam mieszkanie, później pędziemy na sr. W przyszłym tygodniu kończymy.

Witam nową Mamę!

Słuchajcie - wczoraj położna na sr mówiła o pielęgnacji noworodka karmieniu itd. Teraz tak - mówiła, że jeśli przy kp przebudzanie się dziecka następuje średnio co 2.5/3h to jeśli prześpi dłużej to powinno się go przebudzić tzn po prostu zacząć zmieniać mu pieluchę...serio? Mam budzić dziecko jak śpi? Po co, bo nie bardzo rozumiem, tzn nie uargumentowała tego w żaden sposób..

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2017-09-27 o 12:10
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:09   #35
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Agulekk ja tez mam ostatnio tak ze ciągle bym spala!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Straszne to jest bo czuję się jak naćpana dosłownie...
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:10   #36
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Migi szybko ci beda wywolywac. Ja jak nie urodze to dopiero 18.10 do szpitala na indukcje, tydzien po tp z om jednak. Ale ja urodze na pewno zaraz po tym jak oddzial zamkna
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:14   #37
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

aphrael i Aneu8899
Mój syn na szczęście śpi w dzień! Buntuje się zawsze, że nie chce spać, więc mówię mu, że idziemy odpocząć , bo mamusia jest bardzo zmęczona. Śpi mn 2h jak po 3h nie wstaje to go budzę :P

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Ooooo witam się w nowym wątku! Trochę mnie tu mniej ostatnio ale w ciągu dnia ogarniam mieszkanie, później pędziemy na sr. W przyszłym tygodniu kończymy.

Witam nową Mamę!

Słuchajcie - wczoraj położna na sr mówiła o pielęgnacji noworodka karmieniu itd. Teraz tak - mówiła, że jeśli przy kp przebudzanie się dziecka następuje średnio co 2.5/3h to jeśli prześpi dłużej to powinno się go przebudzić tzn po prostu zacząć zmieniać mu pieluchę...serio? Mam budzić dziecko jak śpi? Po co, bo nie bardzo rozumiem, tzn nie uargumentowała tego w żaden sposób..
Są różne szkoły, jedne położne mówią, że przy kp nie budzić jak śpi inne, że budzić. Ja nie budziłam, młody ładnie przybierał na wadze, po miesiącu przesypiał w nocy 6-7h ciągiem.
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 12:14   #38
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Migi szybko ci beda wywolywac. Ja jak nie urodze to dopiero 18.10 do szpitala na indukcje, tydzien po tp z om jednak. Ale ja urodze na pewno zaraz po tym jak oddzial zamkna
U mnie to wyłącznie ze względu na wysokie tętno malutkiej, mój gin się tego boi i powiedział, że jak jest cokolowiek co może wpłynąć na zdrowie i życie dziecka to termin porodu jest granicą.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:14   #39
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Migi ja się przyznam, że też codziennie rano sprawdzam czy nie pojechałaś na porodówkę :P Tak Ci tego już życzę !!
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:19   #40
Aneu8899
Rozeznanie
 
Avatar Aneu8899
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 591
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ja bym nie budziła, chyba że ma żółtaczke.

Witam nową mamę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aneu8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:20   #41
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Słuchajcie - wczoraj położna na sr mówiła o pielęgnacji noworodka karmieniu itd. Teraz tak - mówiła, że jeśli przy kp przebudzanie się dziecka następuje średnio co 2.5/3h to jeśli prześpi dłużej to powinno się go przebudzić tzn po prostu zacząć zmieniać mu pieluchę...serio? Mam budzić dziecko jak śpi? Po co, bo nie bardzo rozumiem, tzn nie uargumentowała tego w żaden sposób..
U nas też tak mówiła, że trzeba wybudzać, żeby jadło gdzieś co te 3h właśnie.

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Migi ja się przyznam, że też codziennie rano sprawdzam czy nie pojechałaś na porodówkę :P Tak Ci tego już życzę !!
Haha Ja też
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 12:21   #42
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
aphrael i Aneu8899
Mój syn na szczęście śpi w dzień! Buntuje się zawsze, że nie chce spać, więc mówię mu, że idziemy odpocząć , bo mamusia jest bardzo zmęczona. Śpi mn 2h jak po 3h nie wstaje to go budzę :P

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------



Są różne szkoły, jedne położne mówią, że przy kp nie budzić jak śpi inne, że budzić. Ja nie budziłam, młody ładnie przybierał na wadze, po miesiącu przesypiał w nocy 6-7h ciągiem.
No właśnie ja się tego boję, że jak będę budzić to faktycznie ten rytm się dziecku utrwali na bóg wie ile i takim sposobem nigdy nie prześpimy więcej niż 3h ciurkiem :P
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:21   #43
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aneu8899 Pokaż wiadomość
Ja lubię jak śpi. Nawet jak o 22 zasypia. Trudno, ale jak śpi to już konkretnie. Nawet 3 h.

Sent from my SM-J320FN using Wizaz Forum mobile app
A kto by nie lubił jak dziecko śpi? Tylko że u mnie drzemki to było około godziny...
Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
aphrael i Aneu8899
Mój syn na szczęście śpi w dzień! Buntuje się zawsze, że nie chce spać, więc mówię mu, że idziemy odpocząć , bo mamusia jest bardzo zmęczona. Śpi mn 2h jak po 3h nie wstaje to go budzę :P

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------



Są różne szkoły, jedne położne mówią, że przy kp nie budzić jak śpi inne, że budzić. Ja nie budziłam, młody ładnie przybierał na wadze, po miesiącu przesypiał w nocy 6-7h ciągiem.
Jak my mówimy, że rodzice są zmęczeni i chcą spać, to mały kładzie się z nami i za sekundę mówi, że już wstaje. Potem chodzi po nas, wciska nam książeczki i tyle jest ze spania.


W sumie u mnie termin na 11.10, więc 13.10 byłby w sam raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:22   #44
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
U nas też tak mówiła, że trzeba wybudzać, żeby jadło gdzieś co te 3h właśnie.



Haha Ja też
No i kurcze sama teraz nie wiem...pytanie czy wybudzać przez ten pierwszy miesiąc noworodkowy kiedy 0-1msca i później dać spokój? Co jeśli się tak przyzwyczai i kaplica ;p?
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:23   #45
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Jeśli dziecko nie ma żółtaczki i nie jest wcześniakiem to odchodzi się od wybudzania.

Nie pochwaliłam Wam się, moja mama upolowała wczoraj wózek X-landera 3w1 za 100zl bo znajomi chcieli się pozbyć szybko. Gondole normalnej wielkości będę miała 😁


Co do senności, też mnie łapie ale jak przychodzi do spania to już mi się nie chce 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:24   #46
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

U mnie położna mówiła żeby budzić po 3h od początku poprzedniego karmienia, ale ja nie zamierzam jeżeli nie będzie ku temu wskazań medycznych.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:27   #47
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Też ogólnie mi się zdaję, że raczej dziecko samo z siebie nie będzie przeginać zbyt często i jednak będzie się samo budzić na to karmienie co te 3 godziny mniej więcej, przynajmniej na początku.
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:30   #48
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Boje się właśnie że takim wybudzaniem zaszkodzę również sobie ale nie wiem jak to wyglada od strony wskazań właśnie ze względu na regularne karmienie i przybieranie na wadze... mogę też dopytać
Lekarza przy pierwszej wizycie. Sama nie wiem już ogólnie jaką szkołę uznać bo wszystkie położne są starej daty i nie wiem do końca czy to co mówią jest dobre czy złe często mi się to kłoci z tym o czym rozmawiamy na forum czy czytam w książkach. Trzeba znaleźć chyba swój sposób na wszystko
jakiś taki wypośrodkowany.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:30   #49
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ja to nawet jak nie urodzę to mi wywołają w poniedziałek więc wiecie 😉
To szybko chcą ci wywołać. Ja w poniedziałek mam się stawić w szpitalu, ale z tego co się dopytywalam to najpierw będę mieć badania i jak z dzieckiem, lozyskiem, wodami będzie wszystko ok to będę czekać na poród w szpitalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 12:32   #50
Packa4097
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Hej, czy mogę się dołączyć? moj termin wypada na 27.10
Packa4097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:36   #51
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Jeśli dziecko nie ma żółtaczki i nie jest wcześniakiem to odchodzi się od wybudzania.

Nie pochwaliłam Wam się, moja mama upolowała wczoraj wózek X-landera 3w1 za 100zl bo znajomi chcieli się pozbyć szybko. Gondole normalnej wielkości będę miała 😁


Co do senności, też mnie łapie ale jak przychodzi do spania to już mi się nie chce 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No identycznie....

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Packa4097 Pokaż wiadomość
Hej, czy mogę się dołączyć? moj termin wypada na 27.10
Pewnie, ale czemu dopiero teraz?
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:40   #52
Packa4097
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Podczytywałam, ale dopiero teraz jakoś znalazłam odwagę żeby się dołączyć
Packa4097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:45   #53
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
No i kurcze sama teraz nie wiem...pytanie czy wybudzać przez ten pierwszy miesiąc noworodkowy kiedy 0-1msca i później dać spokój? Co jeśli się tak przyzwyczai i kaplica ;p?
Córkę wybudzalam co 3 godziny tylko, że urodziła się z niską masą urodzeniowa i musiałam pilnować, żeby przybierala na wadze. Bez pobudki na jedzenie potrafila przespać ok. 6 godzin.
Ale ja to jestem "wyrodna matka" i w ciągu dnia też regulowalam jej spanie wybudzaniem i dość szybko zalapala rytm dobowy, ze w ciagu dnia byla bardziej aktywna, a wieczorem zasypiala okolo 20, a potem były jeszcze ze dwie pobudki na mleczko.
Zobaczymy czy teraz też młoda będzie skłonna do współpracy 😉 A najważniejsze to chyba zaufać swojej intuicji, bo każde dziecko jest inne. I to co u jednej się sprawdzi, u innej będzie klapa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:47   #54
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

No czyli generalnie trzeba sobie z dzieciem wypracować swój system no i zobaczyć właśnie jak waga i co w szpitalu mówią
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:54   #55
weenie
Raczkowanie
 
Avatar weenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Witamy ale szkoda, że tak późno na 6 dni przed CC :P a czemu masz mieć planowe CC? Jesli można spytać :p[/QUOTE]


Ułożenie posladkowe. Ale i tak bez tego bym miała cc bo jeszcze jakieś odklejenie siatkówki mi okulista znalazła. Dała mi w ogóle skierowanie na zabieg laserowy na to oko i kazała iść przed porodem... No ale jakoś tego nomen omen nie widziałam żeby z tym wielkim brzuchem jeszcze do szpitala na oko iść. Zreszta złe wypisała skierowanie do szpitala i pojechała na urlop wiec będę to ogarniać po porodzie. Ale jak się zapytałam czy może napisać ze to odklejenie jest wskazaniem do cc to powiedziała ze ginekolog ma to ocenić. Na to mój ginekolog powiedział ze on się nie w tej części ciała szkolił
Tak wiec dobrze ze młoda jest pupą w dół bo nie muszę się martwić ze nikt za to oko nie chce wziąć odpowiedzialności.
Zreszta w tej ciąży już miałam problem tego typu bo mi ostrogi w stopie wyszły i dostałam skierowanie na rozbijanie laserem. Ale fizjoterapeuta powiedział ze się ni podejmie bez zgody gine. Na co ginekolog ze on się na innej części ciała zna...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 13:05   #56
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez weenie Pokaż wiadomość
Witamy ale szkoda, że tak późno na 6 dni przed CC :P a czemu masz mieć planowe CC? Jesli można spytać :p

Ułożenie posladkowe. Ale i tak bez tego bym miała cc bo jeszcze jakieś odklejenie siatkówki mi okulista znalazła. Dała mi w ogóle skierowanie na zabieg laserowy na to oko i kazała iść przed porodem... No ale jakoś tego nomen omen nie widziałam żeby z tym wielkim brzuchem jeszcze do szpitala na oko iść. Zreszta złe wypisała skierowanie do szpitala i pojechała na urlop wiec będę to ogarniać po porodzie. Ale jak się zapytałam czy może napisać ze to odklejenie jest wskazaniem do cc to powiedziała ze ginekolog ma to ocenić. Na to mój ginekolog powiedział ze on się nie w tej części ciała szkolił
Tak wiec dobrze ze młoda jest pupą w dół bo nie muszę się martwić ze nikt za to oko nie chce wziąć odpowiedzialności.
Zreszta w tej ciąży już miałam problem tego typu bo mi ostrogi w stopie wyszły i dostałam skierowanie na rozbijanie laserem. Ale fizjoterapeuta powiedział ze się ni podejmie bez zgody gine. Na co ginekolog ze on się na innej części ciała zna...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No spoko, ale chyba powinien wiedziec jakie sa przeciwwskazania do porodu sn, bez przesady. Jakby mala nie siedziala w takiej pozycji to mialabys stracha pewnie... Imie wybrane?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 13:11   #57
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Boje się właśnie że takim wybudzaniem zaszkodzę również sobie ale nie wiem jak to wyglada od strony wskazań właśnie ze względu na regularne karmienie i przybieranie na wadze... mogę też dopytać
Lekarza przy pierwszej wizycie. Sama nie wiem już ogólnie jaką szkołę uznać bo wszystkie położne są starej daty i nie wiem do końca czy to co mówią jest dobre czy złe często mi się to kłoci z tym o czym rozmawiamy na forum czy czytam w książkach. Trzeba znaleźć chyba swój sposób na wszystko
jakiś taki wypośrodkowany.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ten kto kiedykolwiek obudził śpiące dziecko wie dlaczego nie należy tego robić xD

Cytat:
Napisane przez Packa4097 Pokaż wiadomość
Hej, czy mogę się dołączyć? moj termin wypada na 27.10
Szkoda, że tak późno napisz coś o sobie ;]

weenie
Odklejanie siatkówki z tego co się orientuję to jest wskazanie do CC, tak przynajmniej mówił mi mój gin :P i okulistka też. Dziwnie Cię potraktowali.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Przy żółtaczce to tez slyszalam ze trzeba wybudzać.
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 13:11   #58
weenie
Raczkowanie
 
Avatar weenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

No całe szczęście. W ostateczności pewnie bym wymagala papieru podpisanego od lekarza na porodowce ze nie chce przeprowadzic cc mimo ewentualnych problemow ze wzrokiem. Pewnie by przeszlo tym bardzoej ze chcę rodzic w szpitalu ktory slynie z tego ze cc są normą. Ale stres dodatkowy pewnie by byl.
A imię Felicja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 13:12   #59
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Ten kto kiedykolwiek obudził śpiące dziecko wie dlaczego nie należy tego robić xD



Szkoda, że tak późno napisz coś o sobie ;]

weenie
Odklejanie siatkówki z tego co się orientuję to jest wskazanie do CC, tak przynajmniej mówił mi mój gin :P i okulistka też. Dziwnie Cię potraktowali.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Przy żółtaczce to tez slyszalam ze trzeba wybudzać.
Zapamiętam!
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 13:17   #60
weenie
Raczkowanie
 
Avatar weenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny a orientujecie się moze jak wyglada sprawa z l4 dla ojca dziecka na opiekę? Tylko nie nad matką bo to z tego conwiem przysluguje tylko na żonę ale na opieke nad dzieckiem po cc matki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-31 08:35:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.