Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-30, 06:44   #331
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Nie mogłam sie oprzeć xDZałącznik 7254596
😂w końcu memy nie tylko o Sosnowcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 06:45   #332
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Wszyscy maja dosc że nie rodzą i pisac im sie nie chce 😒

Mnie te noce wykoncza. Najgorsze mam skurcze w nocy , ktore mnie budza ciagle. W kroku kosci chrupia, az ciezko sie podniesc przez ten bol. Niewiem ile to moze jeszcze trwać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 06:48   #333
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dzisiaj wyjątkowo spałam do 7, ale to pewnie przez to, że do 1 meczyly mnie skurcze. Mąż właśnie wyszedł do pracy, a mnie nic się nie chce robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 06:58   #334
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Urodzisz niedlugo, to juz koncowka, wszystkie jestesmy zmeczone ale damy rade ! Ja tez nie wiem gdzie urodze ale przyjęłam strategie - nie martwie sie bo co to zmieni? Gdzies przecież wyladuje a to jaka bedzie opieka i wszystko inne i tak ode mnie nie zalezy wiec po co mam sie tym przejmowac. Ja sie dodatkowo boje bolu i tego jak wygladal bedzie porod ale tu tez programuje swoja głowę ze bedzie co ma byc ani mnie ani dziecku stres teraz niepotrzebny. A mieszkanie zawsze mozna zmienic to juz jest najmniejszy problem, wazne ze jest dach nad glowa Zreszta, mam nadzieje ze po nocy juz u ciebie lepiej

Heeej, a co to, ja tylko spac nie moge od 5 dzisiaj? Taki zastoj na watku z rana to ostatnio cos dziwnego
Mnie poród nie przeraża, opieka też nie, wiem że sobie jakoś poradzę. Mnie tylko przeraża to czy nie przyjmą w mieście do szpitala. Bo muszę tutaj urodzić.

Jak fajnie, że babcia jest w domu, bo synek rano zamiast do nas to leci do niej i słyszymy tylko "babcia, babcia!" a my możemy dalej spać

Też zauważyłam, że ostatnio umilkło. Pewnie większość się na fb przeniosła i tam pisze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 07:10   #335
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ja próbuję od 1h obudzić córkę i nic, cisza, nawet po śniadaniu, teraz mąż poleciał do sklepu po zimną Colę, ostatnia deska ratunku i jak nie to jedziemy na IP
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 07:18   #336
Akinom0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 188
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

migifigi mi ostatnio zamiast coli zaczął pomagać zimny sok pomarańczowy, to tak na wypadek gdyby jednak organizm przyzwyczaił się do coli.

Ja nie śpię od 8, ale zasnęłam około 3 mały był taki aktywny, aż dziwne. Brzuch mi się chyba obniżył, bo zgaga minęła i kłopoty z odychaniem też..

aphrael na fb też był nocny przestój.


Któraś urodziła/ rodzi?
Akinom0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 07:20   #337
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ja próbuję od 1h obudzić córkę i nic, cisza, nawet po śniadaniu, teraz mąż poleciał do sklepu po zimną Colę, ostatnia deska ratunku i jak nie to jedziemy na IP
Oby się obudziła!

Ja dziś spałam jak nigdy dobrze, oby to była cisza przed burzą, bo już jestem mega zmęczona. 9/14 dni do terminu więc może wychodzić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 07:22   #338
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ja próbuję od 1h obudzić córkę i nic, cisza, nawet po śniadaniu, teraz mąż poleciał do sklepu po zimną Colę, ostatnia deska ratunku i jak nie to jedziemy na IP
Migifigi moja też jest już od paru dni mniej aktywna i trudniej ją obudzić. Podobno teraz dzieciaki zbierają siłę na poród 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 07:27   #339
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Wczoraj rodzila moja przyjaciolka( w sumie nir wiem czemu nie przyciągnelam jej na ten watek). O 2.30 wody odeszly,w szpitalu rozwarcie na palec no i polozna ja okrzyczala ze w takich sytuacjach sie nie przyjezdza bo to nie porod i zaraz ja odesle na patologie. No nic zostawila ja jednak na tej porodowce sama sobie i lazila sobie po sali w tych skurczach co 5 min a polozna dalej w zaparte ze takie skurcze to nie porod. W koncu o 11 ją zbadali i okazalo sie ze pelne rozwarcie wiec nie dostala gazu ani TENS bo juz za pozno. 15 min parcia i dzidzia byla.
Polozna wstretna,kiedy N. pomagala sobie krzykiem i jeczeniem ta przyszla ją okrzyczec ze caly oddzial ja slyszy i zeby sie uciszyla bo nie kazdy ma ochote sluchac jej krzykow. boze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 07:36   #340
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny, przypominam,ze w tamtą sobotę pojawilo się 3 dzieciaczkow😊Wiec sobota to dobry dzień na rodzenie😉Trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 07:42   #341
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny wczoraj wieczorem mój śluz był różowy, dzisiaj jest brązowy ale jest dosyć rzadki, nie wiem czy to może być czop? Wydawało mi się że czop będzie taki galaretowaty i bardziej spójny. Co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 07:44   #342
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Wczoraj rodzila moja przyjaciolka( w sumie nir wiem czemu nie przyciągnelam jej na ten watek). O 2.30 wody odeszly,w szpitalu rozwarcie na palec no i polozna ja okrzyczala ze w takich sytuacjach sie nie przyjezdza bo to nie porod i zaraz ja odesle na patologie. No nic zostawila ja jednak na tej porodowce sama sobie i lazila sobie po sali w tych skurczach co 5 min a polozna dalej w zaparte ze takie skurcze to nie porod. W koncu o 11 ją zbadali i okazalo sie ze pelne rozwarcie wiec nie dostala gazu ani TENS bo juz za pozno. 15 min parcia i dzidzia byla.
Polozna wstretna,kiedy N. pomagala sobie krzykiem i jeczeniem ta przyszla ją okrzyczec ze caly oddzial ja slyszy i zeby sie uciszyla bo nie kazdy ma ochote sluchac jej krzykow. boze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za baba wstretna

Migifigi mam nadzieje ze mala sie obudzi. A jak sie kladziesz na boku i tak przycisniesz lekko na brzuch to tez cisza? Moj tego bardzo nie lubi i od razu smyra.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 07:51   #343
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Uff coś tam się ruszyła ale powiem szczerze, że tyle o ile, jakbym specjalnie się nie wsłuchiwała to bym pewnie nie poczuła tego.

Szklaneczka a Ty nie byłaś u lekarza czasem? Bo ja takie coś miałam po badaniu. Czop u mnie był zbity w kulkę, a jak czytałam to często przypomina gęstego gluta. No ale wiadomo to kwestia ocenna więc może u Ciebie to jednak czop.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 07:54   #344
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Uff coś tam się ruszyła ale powiem szczerze, że tyle o ile, jakbym specjalnie się nie wsłuchiwała to bym pewnie nie poczuła tego.

Szklaneczka a Ty nie byłaś u lekarza czasem? Bo ja takie coś miałam po badaniu. Czop u mnie był zbity w kulkę, a jak czytałam to często przypomina gęstego gluta. No ale wiadomo to kwestia ocenna więc może u Ciebie to jednak czop.
U lekarza bylam w czwartek i mi powiedziała żebym się nie szykowała na nic w najbliższym czasie. Dziwne to ale nie będę panikować na razie
Migi weź ją tam szturchnij porządnie żeby się wkurzyła trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 07:58   #345
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

To jak byłaś u lekarza to możesz mieć w takim razie po badaniu ten śluz. Ja też byłam tym przerażona nawet tutaj pytałam dziewczyn czy to normalne bo 3 dni tak plamiłam 😉
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 08:14   #346
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez weenie Pokaż wiadomość
Ja nie śpię od 5.20... co o taak jest super bo ostatnio juz od 4 nie moglam spac. Nerwy czy co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja cała ciaza spalam dobrze, a teraz ostatni tydzień gorzej.. mogą być nerwy.
Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Wszyscy maja dosc że nie rodzą i pisac im sie nie chce 😒

Mnie te noce wykoncza. Najgorsze mam skurcze w nocy , ktore mnie budza ciagle. W kroku kosci chrupia, az ciezko sie podniesc przez ten bol. Niewiem ile to moze jeszcze trwać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam dość,ze nie rodze ale u mnie to akurat nic kompletnie się nie dzieje. Jest mi ciężko, mecze się, gorzej spie ale poza tym to czuje, ze nie urodze nigdy albo ewentualnie w jakiejś dalekiej przyszłości....


Migi, ja też ostatnio mialam troche jazdy z tymi ruchami.. nagle ze dwa dni byla jakas cisza, tzn no nie całkiem oczywiście ale często się zdarzało, ze staralam sie malego obudzić na milion sposób, jeść, lezec, siedziec i nic, a potem tylko jakieś przyciągnięcie. Ale już wczoraj znow sie ożywil troche.

Wczoraj trochę pocwiczylam sobie na piłce. Nie wierzę, że to coś da, ale nie zaszkodzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 08:31   #347
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Aguleekk a co ćwiczysz na piłce? Mi mąż kupił właśnie przedwczoraj i trochę skakam na niej i robię ósemki albo do przodu do tyłu. Też nie wierzę że to coś da ale trochę mi lepiej na kręgosłup od tej piłki.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 08:36   #348
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Któraś urodziła/ rodzi? [/QUOTE]

U nas na forum już wszystkir chyba rodzą 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 08:39   #349
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Hej

U mnie Ani wczorajsze przytulanki, ani skakanie ba piłce, ani sprzątanie, ani spacer, nic, nie ma najmniejszego skurczu. Nic kompletnie, jakbym nie wiedziała że zbliża się termin to nie mam żadnych objawów porodu :/ 6 dni do terminu... ehhh, trochę mnie to frustruje już. Najbardziej boję się wywoływania, chciałabym żeby się normalnie naturalnie rozkręciło...

Miłego dnia dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 08:40   #350
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Rodza rodza i urodzic nie moga ��
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 08:45   #351
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Taaaa a mój termin już na pojutrze 😱 Ja sobie kiedyś zamarzyłam poród w weekend, mam na to dwa dni 😂 11 dzień bez czopa 😁
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 08:49   #352
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Obstawiam, że w przyszłym tygodniu będziemy mieć wysyp dzieciaczkow ☺, bo kilka z nas ma termin na początek października. U mnie pewnie jak samo się nieruszy to koło środy będą wywoływać 😱😱😱

Ewulka wczoraj miałam podobną aktywnosc do twojej 😁 i skończyło się na 3-godzinnych skurczach, a potem nastała cisza. Dzisiaj robię powtórkę może w końcu zaskoczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:01   #353
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ja też myślę, że teraz znów poleci seria dzieciaków 😀 oby. Mój lekarz jak mnie zobaczy w poniedziałek w gabinecie to się pewnie zacznie śmiać bo już się śmiał jak mnie zobaczył w zeszły poniedziałek 😁

Ale moja historia to taka pokrzepiająca dla martwiących się szyjką mamusiek, walczyć od 22 tc, żeby nie urodzić przedwcześnie a w końcu przenosić 😀
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:01   #354
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Aguleekk a co ćwiczysz na piłce? Mi mąż kupił właśnie przedwczoraj i trochę skakam na niej i robię ósemki albo do przodu do tyłu. Też nie wierzę że to coś da ale trochę mi lepiej na kręgosłup od tej piłki.
No takie o jak Ty. Cos tam po prostu kręce tylkiem na tej pilce
Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Hej

U mnie Ani wczorajsze przytulanki, ani skakanie ba piłce, ani sprzątanie, ani spacer, nic, nie ma najmniejszego skurczu. Nic kompletnie, jakbym nie wiedziała że zbliża się termin to nie mam żadnych objawów porodu :/ 6 dni do terminu... ehhh, trochę mnie to frustruje już. Najbardziej boję się wywoływania, chciałabym żeby się normalnie naturalnie rozkręciło...

Miłego dnia dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podpisuje się pod tym. Ale jeszcze z mężem nie próbowałam,dziś mam zamiar
Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Obstawiam, że w przyszłym tygodniu będziemy mieć wysyp dzieciaczkow ☺, bo kilka z nas ma termin na początek października. U mnie pewnie jak samo się nieruszy to koło środy będą wywoływać 😱😱😱

Ewulka wczoraj miałam podobną aktywnosc do twojej 😁 i skończyło się na 3-godzinnych skurczach, a potem nastała cisza. Dzisiaj robię powtórkę może w końcu zaskoczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chce w przyszłym tygodniu! Termin mam na kolejny poniedziałek więc przyszły tydzień byłby już naprawdę bardzo spoko czasem na porod. Najbardziej chcialabym urodzic do środy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:13   #355
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

U nas są najdłuższe porody na świecie po prostu 😀 i dzieci chcą być z października a nie września po prostu 😀
Tak jak wczoraj spalam fatalnie i od 4 nie spalam, tak dzisiaj spalam do 9 z dwoma pobudkami na siku 😮 i jestem tak wyspana i tak dobrze się czuję... Tylko obudzilam sie z biegunka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:14   #356
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Wczoraj rodzila moja przyjaciolka( w sumie nir wiem czemu nie przyciągnelam jej na ten watek). O 2.30 wody odeszly,w szpitalu rozwarcie na palec no i polozna ja okrzyczala ze w takich sytuacjach sie nie przyjezdza bo to nie porod i zaraz ja odesle na patologie. No nic zostawila ja jednak na tej porodowce sama sobie i lazila sobie po sali w tych skurczach co 5 min a polozna dalej w zaparte ze takie skurcze to nie porod. W koncu o 11 ją zbadali i okazalo sie ze pelne rozwarcie wiec nie dostala gazu ani TENS bo juz za pozno. 15 min parcia i dzidzia byla.
Polozna wstretna,kiedy N. pomagala sobie krzykiem i jeczeniem ta przyszla ją okrzyczec ze caly oddzial ja slyszy i zeby sie uciszyla bo nie kazdy ma ochote sluchac jej krzykow. boze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najbardziej się obawiam na jaką położną trafię. Przy pierwszym porodzie miałam super położną, że mąż przy porodzie okazał się zbędny ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:19   #357
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Najbardziej się obawiam na jaką położną trafię. Przy pierwszym porodzie miałam super położną, że mąż przy porodzie okazał się zbędny ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A no.. Ja po pobycie w szpitalu widze, że bardzo różnie można trafić. Takie flądry czasem się trafiają jakby za karę tam pracowały.. mam nadzieję, ze przy porodzie jakos będzie inaczej i nawet te 'mniej mile' bardziej się starają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:21   #358
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Wczoraj rodzila moja przyjaciolka( w sumie nir wiem czemu nie przyciągnelam jej na ten watek). O 2.30 wody odeszly,w szpitalu rozwarcie na palec no i polozna ja okrzyczala ze w takich sytuacjach sie nie przyjezdza bo to nie porod i zaraz ja odesle na patologie. No nic zostawila ja jednak na tej porodowce sama sobie i lazila sobie po sali w tych skurczach co 5 min a polozna dalej w zaparte ze takie skurcze to nie porod. W koncu o 11 ją zbadali i okazalo sie ze pelne rozwarcie wiec nie dostala gazu ani TENS bo juz za pozno. 15 min parcia i dzidzia byla.
Polozna wstretna,kiedy N. pomagala sobie krzykiem i jeczeniem ta przyszla ją okrzyczec ze caly oddzial ja slyszy i zeby sie uciszyla bo nie kazdy ma ochote sluchac jej krzykow. boze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko co za wstrętne babsko!

Ja nie rozumiem jednego ...ktos pracuje wiele lat...milion różnych przypadków i oni się jeszcze nie nauczyli że nic nie ma książkowo, że każdy poród jest inny?

Ja tak miałam przy Malwi... mówiłam blagalam że ja już naprawdę będę rodzić za chwilę a wszyscy że to niemożliwe

Bo przecież godzinę temu nie mialam skurczy to niemożliwe...a jak w końcu lekarz sprawdził to rozwarcie na 6 cm a dziecko ułożone pośladkowo... I wtedy dopiero ruch bo trzeba cesarke zrobić itd...a jak im to mówiłam powtarzałam cały czas ..to olewka na całego

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj wieczorem mój śluz był różowy, dzisiaj jest brązowy ale jest dosyć rzadki, nie wiem czy to może być czop? Wydawało mi się że czop będzie taki galaretowaty i bardziej spójny. Co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam takie coś brązowego na majtkach....duzo tego byli...zadnej galaretki...raczej to wyglądało na kupę że tak powiem...tylko że kupa nie wychodzi z tej strony 🤣
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:22   #359
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ja już na poloznictwie trafiłam na taką jędzę... Tutaj ponoć wszystkie ok, zobaczymy jak przyjdzie co do czego. Po ostatniej wizycie jestem pozytywnie zaskoczona i mam nadzieję, że to się nie zmieni.

No dziewczyny weekend się już rozpoczął także na porodowki ruszać 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:32   #360
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Wszystkie rodza i urodzic nie moga 😉ja to juz z miesiac 😂 a tak calkiem serio doslownie leje sie ze mnie sluz. Ciagle mam mokro, nie jest to woda tylko sluz jakby troche plodny troche gesty bialo- przezfoczysty i tak od wczoraj. Niewiem skad takie ilosci. Skurczybyki caly czas mam, moglaby sie mala namyslic i wyjsc jutro na rocznice slubu😊 najgorsze te nie spanie w nocy przez te skurcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-31 08:35:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.