Kontakty z dzieckiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-29, 14:10   #1
pawel444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 25

Kontakty z dzieckiem


Witam mam nie dlugo sprawę o kontakty z dzieckiem jeżdżę opiekuje się nim zajmuje była partnerka mieszka z mamą jakiś czas temu miałem sprawę o alimenty parę dni przed sprawą jej matka zrobiła mi awanturę o odpowiedź na pozew powiedzialem ze nie będę z nią rozmawiał bo to nie jej dziecko i wyszedłem z mieszkania Zagrozila mi ze jak wychodzę to więcej dziecka nie zobaczę wieczorem mialem tel.od bylej mamy z grozbami ze zrobi mi piekło pozbawi mnie praw do dziecka wyzwala mnie później było tak że na byłą z dzieckiem czekalem pod blokiem po ty wszystkim zlozylem wniosek do sadu o kontakty dodam ze nawet proponowałem u byłej partnerki siostry się spotykać z dzieckiem nie zgodziła się.Postanowiłem wynająć pokój nocleg zeby móc spędzić z synkiem w spokoju te parę godzin byla partnerka się zgodziła teraz się dużo zmieniło mogę już wchodzić do mieszkania jej matki i spotykać synkiem chciałem wycofać wniosek o kontakty że bysmy porozmawiali nie stety nie znalazła czasu na rozmowę więc będzie sprawa powiedziała że ona chcę sadownie zebylo ustalone zebym miał obowiązek opieki nad dzieckiem jak nie będę przestrzegał i się zajmował będzie mieć dowód zeby mi odebrać prawa rodzicielskie jest mi przykro że mnie tak postrzega przecież ja się staram zajmuje dzieckiem kocham go nie raz mi mówiła jak mówiłem że mam takie same prawa to mówiła to idz do sądu nie wiem jak z nią rozmawiać główną przyczyną konfliktu jest bylej matka
pawel444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 16:04   #2
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Kontakty z dzieckiem

W sądzie wszystko załatwisz.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 16:34   #3
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Kontakty z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez pawel444 Pokaż wiadomość
Witam mam nie dlugo sprawę o kontakty z dzieckiem jeżdżę opiekuje się nim zajmuje była partnerka mieszka z mamą jakiś czas temu miałem sprawę o alimenty parę dni przed sprawą jej matka zrobiła mi awanturę o odpowiedź na pozew powiedzialem ze nie będę z nią rozmawiał bo to nie jej dziecko i wyszedłem z mieszkania Zagrozila mi ze jak wychodzę to więcej dziecka nie zobaczę wieczorem mialem tel.od bylej mamy z grozbami ze zrobi mi piekło pozbawi mnie praw do dziecka wyzwala mnie później było tak że na byłą z dzieckiem czekalem pod blokiem po ty wszystkim zlozylem wniosek do sadu o kontakty dodam ze nawet proponowałem u byłej partnerki siostry się spotykać z dzieckiem nie zgodziła się.Postanowiłem wynająć pokój nocleg zeby móc spędzić z synkiem w spokoju te parę godzin byla partnerka się zgodziła teraz się dużo zmieniło mogę już wchodzić do mieszkania jej matki i spotykać synkiem chciałem wycofać wniosek o kontakty że bysmy porozmawiali nie stety nie znalazła czasu na rozmowę więc będzie sprawa powiedziała że ona chcę sadownie zebylo ustalone zebym miał obowiązek opieki nad dzieckiem jak nie będę przestrzegał i się zajmował będzie mieć dowód zeby mi odebrać prawa rodzicielskie jest mi przykro że mnie tak postrzega przecież ja się staram zajmuje dzieckiem kocham go nie raz mi mówiła jak mówiłem że mam takie same prawa to mówiła to idz do sądu nie wiem jak z nią rozmawiać główną przyczyną konfliktu jest bylej matka
Po pierwsze, zacznij używać znaków interpunkcyjnych bo czyta się tragicznie.
Po drugie, pójdziesz do sądu, ustalisz co i jak i po sprawie. Skoro sama Ci powiedziała, żebyś szedł do sądu, to nad czym się zastanawiać.
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 18:21   #4
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Kontakty z dzieckiem

A...w czym jest problem? Sąd ustali kontakty, będzie wszystko jasne i tyle.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 19:06   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kontakty z dzieckiem

Skup się na kontaktach z dzieckiem i pogódź w końcu z faktami (mam na myśli również poprzednie Twoje wątki). Właśnie bardzo dobrze, że w sądzie będzie wszystko ustalone jeżeli chodzi o te kontakty, bo to zabezpiecza również Twoje prawa. Twoja ex już od dawna nie chce z Tobą rozmawiać, nie ma szans na ustalenie czegoś z nią. Wiadomo, to jest trudne, bo Ty miałeś chyba zgoła inny obraz Waszego związku, niż ona, ale czas pogodzić się z faktami: ona nie chce z Tobą być, macie wspólne dziecko. Dlaczego o tym piszę? Bo myślę, że Ty nadal masz nadzieję, że jakoś się dogadacie i może skończy się happy endem. I może też dlatego (częściowo) ona chce wszystko ustalić drogą oficjalną.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-04-29 o 19:08
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 21:19   #6
pawel444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 25
Dot.: Kontakty z dzieckiem

Powiedziała mi ostatnio że coś do mnie czuje zobaczy jak się będę opiekować dzieckiem to może się zejdziemy ale musi mieć czas żeby to zaobserwować

Edytowane przez pawel444
Czas edycji: 2018-04-29 o 21:20
pawel444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 05:26   #7
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kontakty z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez pawel444 Pokaż wiadomość
Powiedziała mi ostatnio że coś do mnie czuje zobaczy jak się będę opiekować dzieckiem to może się zejdziemy ale musi mieć czas żeby to zaobserwować
Jedno drugiemu nie przeczy.
Sprawa w sądzie jest na Twoją korzyść bo zapewni Ci kontakty z dzieckiem, niezależnie od humoru Twojej ex i jej matki. Będziesz miał to czarno na białym uregulowane.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-30 06:26:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.