Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 22:02   #1
candy007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29

Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?


Ile razy ide do ginekologa, tyle razy okazuje sie, ze mam zapalenie pochwy. Wylecze to swinstwo, a za tydzien znowu mam uplawy Przestrzegam wszystkich zasad, unikam tamponow, prasuje majtki w kroczu, a to nadal wraca Mam juz dosc ciaglych wizyt, wydawania kasy i uplawow. W dodatku, chyba od tego zapalenia mam tak rozregulowany okres, ze dostaje go co dwa miesiace. Jak Wy walczycie z zapaleniem pochwy? Znacie skuteczne metody, zeby pozbyc sie tego raz na zawsze?
candy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 22:34   #2
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

No to codziennie wieczorem bądź dwa razy dziennie stosuj clotrimazol, nawet po zakończeniu leczenia, albo lactovaginal...
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 22:45   #3
candy007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

clotrimazol to ta masc bez recepty za okolo dwa zl?
candy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 22:51   #4
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Tak. Ja ją stosuje np po wizycie na basenie, lepiej dmuchać na zimne.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 22:56   #5
candy007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

ok. dzieki bardzo. mam nadzieje, ze cos pomoze
candy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 23:31   #6
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Może pomyśl o stosowaniu lactovaginalu ? (dopochwowo) albo lacibios femina ? (doustnie)
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 03:24   #7
JMRC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

ja sie zabezpieczam aby ciagle do lekarza nie chodzic i biore pare recept na zapas na Clotrimazol tabletki dopochwowe.
No i uzywam kremu.
Tabletki dopochwowe sa na walczenie z bakteria i grzybami
Stosujesz je w nocy (strasznie irytujace...nic nie boli ale denerwuje mnie ze jak te tabletki dzialaja to musisz zakladac wkladke higieniczna...no ale z drugiej strony to przynajmniej wiadomo ze dzialaja).
Dzialaja niesamowicie...tez mialam te problemy przez ktore ty przechodzisz.
A co do kremu to tez stosuj.
Pozdrawiam
JMRC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 08:36   #8
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Cytat:
Napisane przez candy007 Pokaż wiadomość
Ile razy ide do ginekologa, tyle razy okazuje sie, ze mam zapalenie pochwy. Wylecze to swinstwo, a za tydzien znowu mam uplawy Przestrzegam wszystkich zasad, unikam tamponow, prasuje majtki w kroczu, a to nadal wraca Mam juz dosc ciaglych wizyt, wydawania kasy i uplawow. W dodatku, chyba od tego zapalenia mam tak rozregulowany okres, ze dostaje go co dwa miesiace. Jak Wy walczycie z zapaleniem pochwy? Znacie skuteczne metody, zeby pozbyc sie tego raz na zawsze?
Jakie zapalenie??

Jeśli wraca od razu po zakończeniu kuracji tzn. że nie wyleczyłaś.

Zrób posiew z antybiogramem i mykogramem i z tym wynikiem idź do gina.

Nie uprawiaj seksu w trakcie leczenie i tuż po.

Wylecz partnera.

Kup lactovaginal / lacibios femina / floragyn.

Ogranicz cukry w diecie.

Nie rób żadnych irygacji itp.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 08:57   #9
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

albo niewyleczone do konca albo wrocilo.. musisz isc do gina dokladniejsze badania zrobic. niech ci porzadne leki przepisze na to i absolunie nie uprawiaj sexu w trakcie i po leczeniu... ja mialam nadzerke ponad rok leczona roznymi tabletkami a pozniej mi wrocila ale za drugim razem juz ja wyleczylam porzadnie..zdrowie najwazniejsze
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:14   #10
candy007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

wydaje sie, ze robie wszystko jak mowicie. a to wraca i wraca
candy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:12   #11
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Polecam preparat o nazwie Candivac. Jest w aptekach bez recepty, działa jak szczepionka. Bierzesz go doustnie 3 miesiące z przerwami w trakcie ( 10 dni bierzesz potem robisz 20 dni przerwy, znów bierzesz 10 dni i znów 20 dni przerwy etc). Koszt ok 55 zł ale naprawdę pomaga. I jest przeznaczony właśnie na nawracające infekcje grzybicze.

Pozdr
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 14:48   #12
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Cytat:
ja sie zabezpieczam aby ciagle do lekarza nie chodzic i biore pare recept na zapas na Clotrimazol tabletki dopochwowe.
Clotrimazol jest bez recepty i to jedynie lek wspomagający, powinnaś dostać antybiotyk przyjmowany doustnie...
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 15:13   #13
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Clotrimazol jest bez recepty i to jedynie lek wspomagający, powinnaś dostać antybiotyk przyjmowany doustnie...
Maśc jest bez recepty, ale na tabletki dopochwowe musisz już miec recepte.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 16:08   #14
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Polecam preparat o nazwie Candivac. Jest w aptekach bez recepty, działa jak szczepionka. Bierzesz go doustnie 3 miesiące z przerwami w trakcie ( 10 dni bierzesz potem robisz 20 dni przerwy, znów bierzesz 10 dni i znów 20 dni przerwy etc). Koszt ok 55 zł ale naprawdę pomaga. I jest przeznaczony właśnie na nawracające infekcje grzybicze.

Pozdr
bralas te tabletki?a po tych trzech miesiacach gdy tabletki juz sie skoncza to co trzeba zrobic?chyba nie trzeba ich brac co miesiac do konca zycia
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 16:52   #15
candy007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

jesli trzeba brac je cale zycie, to ja dziekuje;p
candy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 23:04   #16
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Cytat:
Napisane przez candy007 Pokaż wiadomość
Ile razy ide do ginekologa, tyle razy okazuje sie, ze mam zapalenie pochwy. Wylecze to swinstwo, a za tydzien znowu mam uplawy Przestrzegam wszystkich zasad, unikam tamponow, prasuje majtki w kroczu, a to nadal wraca Mam juz dosc ciaglych wizyt, wydawania kasy i uplawow. W dodatku, chyba od tego zapalenia mam tak rozregulowany okres, ze dostaje go co dwa miesiace. Jak Wy walczycie z zapaleniem pochwy? Znacie skuteczne metody, zeby pozbyc sie tego raz na zawsze?
Uprawiasz seks? Z prezerwatywą czy bez? Bo jeśli bez, to możliwe jest, że zaraziłaś chłopaka, i on teraz cały czas Ci "oddaje" jak się wyleczysz
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 10:17   #17
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Dziewczyny, a jak chłopak ma się na to przebadac i jak wygląda jego leczenie? Sama właśnie borykam się z tym problemem. I jak te wszystkie środki mają się do działania tabletek antykoncepcyjnych?
Kolejne małe pytanko => Ta trzymiesięczna kuracja Candivac- nie wyobrażam sobie miec przerwę w sexie na tak długi czas...
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 11:42   #18
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak chłopak ma się na to przebadac i jak wygląda jego leczenie? Sama właśnie borykam się z tym problemem. I jak te wszystkie środki mają się do działania tabletek antykoncepcyjnych?
Kolejne małe pytanko => Ta trzymiesięczna kuracja Candivac- nie wyobrażam sobie miec przerwę w sexie na tak długi czas...
Z mojego punktu widzenia : to po prostu jak ginekolog powiedział na co choruję i określił leki (w tym doustne) to przepisywał podwójną dawkę i dla mojego chłopaka- jakieś leki doustne, teraz już nie pamiętam. I tak właśnie ta praktyka wygląda, u większości ginekologów musiałam sama prosić o wypisanie leku dla TŻ , bo niestety sami tego nie proponowali.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 15:37   #19
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak chłopak ma się na to przebadac i jak wygląda jego leczenie? Sama właśnie borykam się z tym problemem. I jak te wszystkie środki mają się do działania tabletek antykoncepcyjnych?
Kolejne małe pytanko => Ta trzymiesięczna kuracja Candivac- nie wyobrażam sobie miec przerwę w sexie na tak długi czas...
nie jest potrzebna przerwa....
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 17:07   #20
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak chłopak ma się na to przebadac i jak wygląda jego leczenie? Sama właśnie borykam się z tym problemem. I jak te wszystkie środki mają się do działania tabletek antykoncepcyjnych?
Kolejne małe pytanko => Ta trzymiesięczna kuracja Candivac- nie wyobrażam sobie miec przerwę w sexie na tak długi czas...
jak lekarz ci doustne przepisal to popros zeby dla twojego TZ tez przepisal. a przebadac sie musi u lekarza do JEGO SPRAW hihi. tzn sa rozne rodzaje lekow niewiem jak w polsce ale mysmy brali 10 tabletek i po tym przeszlo..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 10:01   #21
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

ja tak miałam ale od czasu jak używam lactacyd (prędzej używałam zwykłych płynów do higieny intymnej) jest ok i nie mam tych dolegliwości
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 22:20   #22
kasia samosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Hej dziewczyny. Ze stanami zapaleń pochwy i grzybków zmagałam się od czasów hoho można rzec niepamiętnych. Dłuższa podróż, zmiana płynu do higieny, "skręcenie majtek" skutkowało świądem, dyskomfortem czasami grzybkiem. Jak sobie przypomnę to wszystko ciarki przechodza przeze mnie. Moja wizyta u gina była co 2-3 m-ce z tym samym oczywiście. Podejrzewałam, że jestem jakims bublem genetycznym. Próbowałam wszytskim dostępnych środków, łącznie z regularnym łykaniem vit B i C, Lactovaginal, Vitagyn C, podmywania z maslanki- nic. Azucalen, Sudocrem na otarcia, czopki propolisowe eh, czego ja nie próbowałam... Niespodziewanie zupełnie zobaczyłam ulotkę Candicav. Myślę sobie- co mi szkodzi. Dziewczyny! To niesamowite że można żyć bez swędzeń, upławów i grzybka dłużej niż przez miesiąc ! Już od 6 m-cy (odpukać) nic mnie nie tyka a nie robię nic innego niż robiłam. Słuchajcie. Niby napisane suplement diety a pobiera się je jak doustną szczepionkę 10 dni na czczo. Co prawda ok 7 kapsułki (co miesiąc) czułam objawy zbliżającej się infekcji ale znikło samo jak się pojawiło. Uważam to za największe odkrycie dla kobiet z tendencjami. Naprawdę warto. Kosztuje ok. 64 zł na 3 m-ce. Wychodzi jak Lactovaginal ale za to niesamowicie ułatwia życie. Dziewczyny. Mówię szczerze- nie ma co żałować sobie. Ja powiedziałam koniec bawienia się w okłady, nasiadówki. Zaczęłam 2 serię. Jest XXI wiek. Jestem bardzo zadowolona- z reszta mój mąż też. Pozdrawiam i życzę czerpania radości z życia
kasia samosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 09:42   #23
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Cytat:
Napisane przez kasia samosia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ze stanami zapaleń pochwy i grzybków zmagałam się od czasów hoho można rzec niepamiętnych. Dłuższa podróż, zmiana płynu do higieny, "skręcenie majtek" skutkowało świądem, dyskomfortem czasami grzybkiem. Jak sobie przypomnę to wszystko ciarki przechodza przeze mnie. Moja wizyta u gina była co 2-3 m-ce z tym samym oczywiście. Podejrzewałam, że jestem jakims bublem genetycznym. Próbowałam wszytskim dostępnych środków, łącznie z regularnym łykaniem vit B i C, Lactovaginal, Vitagyn C, podmywania z maslanki- nic. Azucalen, Sudocrem na otarcia, czopki propolisowe eh, czego ja nie próbowałam... Niespodziewanie zupełnie zobaczyłam ulotkę Candicav. Myślę sobie- co mi szkodzi. Dziewczyny! To niesamowite że można żyć bez swędzeń, upławów i grzybka dłużej niż przez miesiąc ! Już od 6 m-cy (odpukać) nic mnie nie tyka a nie robię nic innego niż robiłam. Słuchajcie. Niby napisane suplement diety a pobiera się je jak doustną szczepionkę 10 dni na czczo. Co prawda ok 7 kapsułki (co miesiąc) czułam objawy zbliżającej się infekcji ale znikło samo jak się pojawiło. Uważam to za największe odkrycie dla kobiet z tendencjami. Naprawdę warto. Kosztuje ok. 64 zł na 3 m-ce. Wychodzi jak Lactovaginal ale za to niesamowicie ułatwia życie. Dziewczyny. Mówię szczerze- nie ma co żałować sobie. Ja powiedziałam koniec bawienia się w okłady, nasiadówki. Zaczęłam 2 serię. Jest XXI wiek. Jestem bardzo zadowolona- z reszta mój mąż też. Pozdrawiam i życzę czerpania radości z życia
chyba Ci chodzi o candivac. mozliwe ze tez sobie kupie, bo ja mam candide krusei i zadne leki nie dzialaja, a juz po lekarzach nie bede chodzic. a to sie chyba zazywa profilaktycznie czy mozna tez w trakcie choroby?bo mi sie wydaje ze to moze zapobiec grzybicy a nie wyleczyc...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 13:02   #24
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Cytat:
Napisane przez kasia samosia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ze stanami zapaleń pochwy i grzybków zmagałam się od czasów hoho można rzec niepamiętnych. Dłuższa podróż, zmiana płynu do higieny, "skręcenie majtek" skutkowało świądem, dyskomfortem czasami grzybkiem. Jak sobie przypomnę to wszystko ciarki przechodza przeze mnie. Moja wizyta u gina była co 2-3 m-ce z tym samym oczywiście. Podejrzewałam, że jestem jakims bublem genetycznym. Próbowałam wszytskim dostępnych środków, łącznie z regularnym łykaniem vit B i C, Lactovaginal, Vitagyn C, podmywania z maslanki- nic. Azucalen, Sudocrem na otarcia, czopki propolisowe eh, czego ja nie próbowałam... Niespodziewanie zupełnie zobaczyłam ulotkę Candicav. Myślę sobie- co mi szkodzi. Dziewczyny! To niesamowite że można żyć bez swędzeń, upławów i grzybka dłużej niż przez miesiąc ! Już od 6 m-cy (odpukać) nic mnie nie tyka a nie robię nic innego niż robiłam. Słuchajcie. Niby napisane suplement diety a pobiera się je jak doustną szczepionkę 10 dni na czczo. Co prawda ok 7 kapsułki (co miesiąc) czułam objawy zbliżającej się infekcji ale znikło samo jak się pojawiło. Uważam to za największe odkrycie dla kobiet z tendencjami. Naprawdę warto. Kosztuje ok. 64 zł na 3 m-ce. Wychodzi jak Lactovaginal ale za to niesamowicie ułatwia życie. Dziewczyny. Mówię szczerze- nie ma co żałować sobie. Ja powiedziałam koniec bawienia się w okłady, nasiadówki. Zaczęłam 2 serię. Jest XXI wiek. Jestem bardzo zadowolona- z reszta mój mąż też. Pozdrawiam i życzę czerpania radości z życia
Brzmi trochę jak reklama
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:46   #25
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Brzmi trochę jak reklama
też tak odebrałam
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 20:15   #26
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

A tam reklama po prostu doradzila po swoich "doznaniach":rolleyes :
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 21:02   #27
kasia samosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Nawracajace zapalenie pochwy:( jak z tym walczyc?

Każdy odbiera jak chce. Ja bynajmniej od momentu poznania tego specyfiku zarażam wręcz radością i mam żal trochę to lekarza, że nie on sam (do którego miałam zaufanie) nie polecił mi tego, lecz sama dotarłam do niego. Kto miał do czynienia z wiecznie nawracającymi zapaleniami ten wie czym to trąci. Jestem zadowolona i chciałam podzielić się swoja wiedzą. Chciałam dać nadzieję i namacalna ulgę dla dziewczyn, które miewaja problemy. Szkoda, że tak "marketingowo" potraktowałyście moją spontaniczna radość.
Przykro mi.
Ale tak czy owak nie wycofuje się z moich radosnych wieści.
Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Zaczęłam pobierać Candivac zaraz po kolejnym przeleczeniu grzybka i po wymazie (wynik - zdrowa) pt:" zobaczymy co się stanie". Nie wiem jak działa w trakcie infekcji ale wiem jak utrzymuje stan zdrowotności. Sama zdecyduj lub skonsultuj się z ginem.
Pozdrawiam.
kasia samosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 10:56   #28
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
nawracające infekcje - pomocy

Witajcie!
Mam straszny problem z infekcjami... więcej czasu mam coś, niż nie mam...
Ginekolog za każdym razem robi posiew i leczy antybiotykami celowanymi. Za każdym razem mam coś innego. Gardanella Vaginalis, E. coli, ostatniego nie pamiętam, ale chyba jakiś grzyb (leczenie Fluconazolem). Teraz leczę się Betadine i czekam na wyniki posiewu, żeby podjąć antybiotykoterapię... i myślę, co dalej.
Mój gin jest bezradny, nie ma pojęcia jak mi pomóc. Mam iść na podstawowe badania, jak znajdę chwilę to się przejdę.

Mam chore migdały, które czekają na wycięcie (ale za bardzo boję się zabiegu na razie, jeśli ktoś zna klinikę w Polsce, gdzie w miarę tanio robią pod narkozą - proszę o PW). Czy to one mogą siać?...

Szperam w necie i znalazłam coś takiego: Femivaxin Stop Infekcjom

czy to działa? czy w moim przypadku ma to sens?...

gdy zacznę brać antybiotyki zacznę też chyba provag.

ma ktoś pomysł?

jestem sfrustrowana, powoli popadam w depresję, czuję się gorszą kobietą, nie mogę się w pełni cieszyć z seksu, ehh...

PS. mam 19 lat
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 13:13   #29
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: nawracające infekcje - pomocy

A próbowałaś stosować probiotyki? Wiesz, antybiotyki wyjaławiają organizm przez co staje się podatny na kolejne infekcje. Mnie kiedyś bardzo pomogły globulki Feminella Vagi C (z witaminą C), które tworzą środowisko niekorzystne dla bakterii.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 14:08   #30
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: nawracające infekcje - pomocy

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
A próbowałaś stosować probiotyki? Wiesz, antybiotyki wyjaławiają organizm przez co staje się podatny na kolejne infekcje. Mnie kiedyś bardzo pomogły globulki Feminella Vagi C (z witaminą C), które tworzą środowisko niekorzystne dla bakterii.
przecież dziewczyna pisze, że zacznie stosować probiotyki
a migdały masz okupowane przez gronka czy przez inne bakterie? bo może tutaj tkwić problem też, może po wycięciu będzie lepiej.
feminella to witamina c - wg mnie lepiej zakwaszać pochwę właśnie probiotykami a nie witaminą c - naturalniej a to drugie femivaxin chyba sobie dziewczyny chwaliły - osobiście nie stosowałam - na mnie działa lacibios, więc mam spokój :P
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-25 06:58:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.