Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-23, 10:01   #1321
201802260754
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Treść usunięta
201802260754 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 10:15   #1322
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez 201802260754 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mama?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 10:20   #1323
ania_jarco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć wszystkim jestem tu nowa, bardzo proszę o pomoc.
Staramy się z męzem o 2 dziecko, ostatnia miesiączka 22.01, dni płodne według testów były 8 lutego, miałam monitoring i lekarz potwierdził datę owulacji. 15.02 zaczeły mi się plamienia tylko brazowe, było to bardzo skąpe ale trwały 4 dni, w tym czasie lekarz kazał zaczac brac luteine, od tego dnia cały czas bolą mnie piersi, czasem pobolewa mnie podbrzusze jak na okres, okresu wciąż brak.. wczoraj byłam u lekarza zbadał mnie ginekologicznie i powiedział ze z badania jego wynika ciąża, zacząl mi się biały gęsty śluz ale nie ma go za dużo... Kochana co myślicie? bedzie ciąża? Zrobiłam test ciążowy niestety negatywny... w przyszlym tygodniu chce isc na bete. Lekarz nie zrobił usg bo stwierdził ze za wczesniej..
ania_jarco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 10:36   #1324
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez ania_jarco Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim jestem tu nowa, bardzo proszę o pomoc.
Staramy się z męzem o 2 dziecko, ostatnia miesiączka 22.01, dni płodne według testów były 8 lutego, miałam monitoring i lekarz potwierdził datę owulacji. 15.02 zaczeły mi się plamienia tylko brazowe, było to bardzo skąpe ale trwały 4 dni, w tym czasie lekarz kazał zaczac brac luteine, od tego dnia cały czas bolą mnie piersi, czasem pobolewa mnie podbrzusze jak na okres, okresu wciąż brak.. wczoraj byłam u lekarza zbadał mnie ginekologicznie i powiedział ze z badania jego wynika ciąża, zacząl mi się biały gęsty śluz ale nie ma go za dużo... Kochana co myślicie? bedzie ciąża? Zrobiłam test ciążowy niestety negatywny... w przyszlym tygodniu chce isc na bete. Lekarz nie zrobił usg bo stwierdził ze za wczesniej..
Zrób betę hcg.

Jesli owulacja faktycznie była 8 lutego, to test sikany mogłaś zrobić już wczoraj. Jeśli jednak owulacja się przesunęła, to można by było powtórzyć test za parę dni.

Na usg nic by nie było widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 10:41   #1325
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez 201802260754 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ponieważ jestem wielką fanka podwójnego zabezpieczenia. Jest ono bardzo logiczne i mądre. Zapytam: co zrobicie w sytuacji gdy pęknie prezerwatywa? Już na koniec z zawartością.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 12:05   #1326
Spalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar Spalinka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 658
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Spalinka Pokaż wiadomość
Hej!

Jestem ponad rok po porodzie, od 7 miesięcy biorę tabletki anty Aidee.

Przez roztargnienie nie wykupiłam ostatniej recepty, a byłam pewna ze to zrobiłam i mam tabletki w domu.

8 dnia ostatniej tabletki z opakowania kochałam sie z mężem, a wieczorem okazało sie ze nie mam jak zaczac następnego blistra i rozpoczęłam branie tabletek dopiero 9 dni od wzięcia ostatniej. Co prawda starania o 2 dziecko mieliśmy zaczac nieco pozniej, ale jednak teraz kiełkuje mi w głowie myśl, ze może sie udało niechcący?

Czy możliwa jest prawie ze natychmiastowa owulacja w takim przypadku? Może ktos miał taka sytuacje która zakończyła sie ciąża ?


Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Masz na myśli to, że wydłużyłaś przerwę o dwa dni?

Według mnie dzieci z tego nie będzie, ale musisz się zabezpieczać dodatkowo przez następny tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




Właściwie to chyba o 1 dzień
__________________
Wymieniam się - KLIK
Wishlista - KLIK

......................... ..................
Czekamy na styczeń!

Edytowane przez Spalinka
Czas edycji: 2018-02-23 o 12:12
Spalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 06:04   #1327
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej, sytuacja nie moja, lecz mojej znajomej. W dni płodne, możliwe że w owulację spadła jej prezetwatywa, została w środku z zawartością, sytuacja odbyła sie wczoraj wieczorem, a dziś do południa przyjmie tabletkę po. Czy to zadziała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 06:26   #1328
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
Hej, sytuacja nie moja, lecz mojej znajomej. W dni płodne, możliwe że w owulację spadła jej prezetwatywa, została w środku z zawartością, sytuacja odbyła sie wczoraj wieczorem, a dziś do południa przyjmie tabletkę po. Czy to zadziała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, zadziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 15:39   #1329
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A jeśli tabletka EllaOne była przyjęta ok 16 godzin po stosunku, a owulacja wystąpiłaby w ten sam dzień, to dalej nie będzie z tego ciąży? Z tego co piszą na forach to tylko przesuwa owulację, więc jeśli doszlo już do zapłodnienia to żadnego innego działania nie ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 07:27   #1330
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
A jeśli tabletka EllaOne była przyjęta ok 16 godzin po stosunku, a owulacja wystąpiłaby w ten sam dzień, to dalej nie będzie z tego ciąży? Z tego co piszą na forach to tylko przesuwa owulację, więc jeśli doszlo już do zapłodnienia to żadnego innego działania nie ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tabletka ma wyższą skuteczność im szybciej zostanie przyjęta.
16h to jeszcze nie jest tak późno.
Poza tym przesuwanie owulacji to nie jedyny cel tej tabletki, jak najbardziej może ona zadziałać w przypadku Twojej koleżanki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 16:50   #1331
GoodAngel1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
A jeśli tabletka EllaOne była przyjęta ok 16 godzin po stosunku, a owulacja wystąpiłaby w ten sam dzień, to dalej nie będzie z tego ciąży? Z tego co piszą na forach to tylko przesuwa owulację, więc jeśli doszlo już do zapłodnienia to żadnego innego działania nie ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałabym jeszcze coś dodać na temat tego typu tabletek. Co prawda ja wzięłam inną, bo Escapelle, która jest podobno łagodniejsza porównując ją do EllaOne. Wzięłam ją w grudniu- w ciąży nie jestem. W styczniu na początku miałam okres, albo to było krwawienie spowodowane tą tabletką, ponieważ było skąpe i inne. Do tej pory nie mam miesiączki. Te tabletki strasznie rozregulowują okres i organizm. Później dają takie objawy , które przypominają wczesną ciąże. Póki nie zrobiłam trzech testów z moczu i badania BETA HcG, myślałam, że własnie w niej jestem. Nie mam pojęcia kiedy teraz dostanę miesiączkę.
GoodAngel1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 17:13   #1332
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez GoodAngel1 Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze coś dodać na temat tego typu tabletek. Co prawda ja wzięłam inną, bo Escapelle, która jest podobno łagodniejsza porównując ją do EllaOne. Wzięłam ją w grudniu- w ciąży nie jestem. W styczniu na początku miałam okres, albo to było krwawienie spowodowane tą tabletką, ponieważ było skąpe i inne. Do tej pory nie mam miesiączki. Te tabletki strasznie rozregulowują okres i organizm. Później dają takie objawy , które przypominają wczesną ciąże. Póki nie zrobiłam trzech testów z moczu i badania BETA HcG, myślałam, że własnie w niej jestem. Nie mam pojęcia kiedy teraz dostanę miesiączkę.


To ze Twój organizm tak zareagował nie znaczy ze każdy tak zareaguje. Brałam zarówno ellaone jak i escapelle i miałam każdy kolejny okres co do godziny. Tabletki nie spowodowały u mnie żadnych skutków ubocznych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 18:00   #1333
GoodAngel1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

To miałaś dużo szczęścia w takim razie. Nie mówię, że każdy organizm tak reaguje. Chyba lepiej , aby dziewczyny, które tutaj zaglądają i czytają to forum wiedziały jakie mogą być konsekwencje wzięcia takiej tabletki? Wiadomo , że każda z nas jest inna i niektóre mogą nawet nie odczuć, że wzięły coś z tak ogromną ilością hormonów. Ja niestety odczułam.
GoodAngel1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 18:34   #1334
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez GoodAngel1 Pokaż wiadomość
To miałaś dużo szczęścia w takim razie. Nie mówię, że każdy organizm tak reaguje. Chyba lepiej , aby dziewczyny, które tutaj zaglądają i czytają to forum wiedziały jakie mogą być konsekwencje wzięcia takiej tabletki? Wiadomo , że każda z nas jest inna i niektóre mogą nawet nie odczuć, że wzięły coś z tak ogromną ilością hormonów. Ja niestety odczułam.
Masz rację. Warto pamiętać, że tabsy po to nie witaminy 😊.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 12:48   #1335
a7vena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 7
tabletki, ciąża, okres

Witam. Wczoraj zaczął mi się okres, zawsze był bardzo regularny i tak było i tym razem. Podczas pierwszego dnia miesiączki miałam zacząć brać pierwsze tabletki anty. Okres zaczął mi się około 11, a tabletkę wzięłam o 19. Od początku wczorajszego dnia okres był jakiś dziwny, ból był taki sam jak zawsze, ale krew była brązowa i bez skrzepów. W połowie dnia pojawiło się trochę normalnej, czerwonej krwi a potem wzięłam tabletkę. Dzisiaj wydzielina znów jest brązowa i bardzo skąpa, nazwałabym to zwykłym plamieniem. Tydzień wcześniej doszło do zbliżenia z moim partnerem, ale nic nie pękło. Normalnie pomyślałabym, że ta brązowa krew bez skrzepów jest winą tabletek które dopiero co zaczęłam brać, ale okres był taki już na kilka godzin przed wzięciem pierwszej w życiu tabletki. Czy ktoś ma jakieś teorie?
a7vena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 14:40   #1336
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: tabletki, ciąża, okres

Cytat:
Napisane przez a7vena Pokaż wiadomość
Witam. Wczoraj zaczął mi się okres, zawsze był bardzo regularny i tak było i tym razem. Podczas pierwszego dnia miesiączki miałam zacząć brać pierwsze tabletki anty. Okres zaczął mi się około 11, a tabletkę wzięłam o 19. Od początku wczorajszego dnia okres był jakiś dziwny, ból był taki sam jak zawsze, ale krew była brązowa i bez skrzepów. W połowie dnia pojawiło się trochę normalnej, czerwonej krwi a potem wzięłam tabletkę. Dzisiaj wydzielina znów jest brązowa i bardzo skąpa, nazwałabym to zwykłym plamieniem. Tydzień wcześniej doszło do zbliżenia z moim partnerem, ale nic nie pękło. Normalnie pomyślałabym, że ta brązowa krew bez skrzepów jest winą tabletek które dopiero co zaczęłam brać, ale okres był taki już na kilka godzin przed wzięciem pierwszej w życiu tabletki. Czy ktoś ma jakieś teorie?
Miesiączka nie musi zawsze wyglądać tak samo. Bierz dalej tabsy i sie nie martw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 18:31   #1337
Kvlk4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Czy mogę byc w ciąży?

Witam. Jakies 2 tygodnie temu mialam miesiączkę. Mialam wydety brzuch i myslalam, ze to przez nia, lecz brzuch dalrj jest wzdety. Głównie podbrzusze, czasami lekko boli. Do tego powiekszyly mi sie lekko piersi i brodawki sutkowe pociemnialy. Sluz jest śliski, taki jak przy jajeczkowaniu, a czasami zbity i biały. Nie wspolzylam z nikim ani zadnych pieszczot nie bylo. Czy noglam jakims cudem przenieść pleminiki np. Z mydla lub jak byly na wannie? Jestem bardzo wrazliwa na tym punkcie, wiec stąd moje pytanie. Dodam, ze bralam nospe i tabletki na wzdecia. Czy moge byc w ciazy? A jak nie to dlaczego takie mam objawy?
Kvlk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 20:58   #1338
blanaka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A ja bym nie brała, tylko najpierw upewniła się, czy nie jestem w ciąży...
blanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 21:00   #1339
blanaka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę byc w ciąży?

Z tego co piszesz, wynika, że nie jesteś w ciąży...
blanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-01, 21:36   #1340
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez blanaka Pokaż wiadomość
A ja bym nie brała, tylko najpierw upewniła się, czy nie jestem w ciąży...
A skąd ona ma być w ciąży? Z powietrza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Kvlk4 Pokaż wiadomość
Witam. Jakies 2 tygodnie temu mialam miesiączkę. Mialam wydety brzuch i myslalam, ze to przez nia, lecz brzuch dalrj jest wzdety. Głównie podbrzusze, czasami lekko boli. Do tego powiekszyly mi sie lekko piersi i brodawki sutkowe pociemnialy. Sluz jest śliski, taki jak przy jajeczkowaniu, a czasami zbity i biały. Nie wspolzylam z nikim ani zadnych pieszczot nie bylo. Czy noglam jakims cudem przenieść pleminiki np. Z mydla lub jak byly na wannie? Jestem bardzo wrazliwa na tym punkcie, wiec stąd moje pytanie. Dodam, ze bralam nospe i tabletki na wzdecia. Czy moge byc w ciazy? A jak nie to dlaczego takie mam objawy?
Ty tak serio? Ile masz lat? Ciąża jest niemożliwa bez współżycia.

Przyjrzyj się swojej diecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 07:21   #1341
Martyna280914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 27
Dziewica a ciaza czy to mozliwe?

Witam tak jak sam tytul wskazuje jestem dziewica i obawiam sie ze jestem w ciazy. Od 2 miesiecy nie mialam okresu, wczssniej jakos o tym nie myslalam bo przeciez to niemozliwe abym byla w ciazy ale od 2 dni glebiej nad tym mysle. Bola mnie piersi, zaczelam duzo jesc, moj brzuch zrobil sie zaokraglony, jestem strasznie zmeczona, mam zmiany nastroju i nawet sluz z pochwy jest taki sam jak opisuja go kobiety w ciazy. Najpierw byl basto gesty potem nie bylo go wcale teraz jest rzadki i zolty albo nie ma go wcale. W poniedzialek wybieram sie do ginekologa ale do tego czasu zwiaruje. Nie wiem co sie ze mna dzieje, czy to mozliwe abym byla w ciazy?
Martyna280914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 07:29   #1342
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dziewica a ciaza czy to mozliwe?

Nie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 07:35   #1343
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Dziewica a ciaza czy to mozliwe?

Nie, po prostu przytyłaś i nałożyły Ci się do tego problem z miesiączką. Idź po luteinę czy coś na wywołanie okresu i przestań sobie wmawiać ciążę, żeby jeść za dwóch.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 09:30   #1344
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Dziewica a ciaza czy to mozliwe?

Tak na przyszłość - nie da się zajść w ciążę z powietrza.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 09:55   #1345
hazey
Raczkowanie
 
Avatar hazey
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 116
Dot.: Dziewica a ciaza czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez Martyna280914 Pokaż wiadomość
Witam tak jak sam tytul wskazuje jestem dziewica i obawiam sie ze jestem w ciazy. Od 2 miesiecy nie mialam okresu, wczssniej jakos o tym nie myslalam bo przeciez to niemozliwe abym byla w ciazy ale od 2 dni glebiej nad tym mysle. Bola mnie piersi, zaczelam duzo jesc, moj brzuch zrobil sie zaokraglony, jestem strasznie zmeczona, mam zmiany nastroju i nawet sluz z pochwy jest taki sam jak opisuja go kobiety w ciazy. Najpierw byl basto gesty potem nie bylo go wcale teraz jest rzadki i zolty albo nie ma go wcale. W poniedzialek wybieram sie do ginekologa ale do tego czasu zwiaruje. Nie wiem co sie ze mna dzieje, czy to mozliwe abym byla w ciazy?
Nie jesteś. A im dłuzej będziesz się nakręcać i stresować, tym dłużej okresu nie dostaniesz. Polecam dla spokojności kupić test ciążowy, jak zobaczysz wynik to się uspokoisz. I nagle objawy ciaży miną.
hazey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 10:28   #1346
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dziewica a ciaza czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez Martyna280914 Pokaż wiadomość
Witam tak jak sam tytul wskazuje jestem dziewica i obawiam sie ze jestem w ciazy. Od 2 miesiecy nie mialam okresu, wczssniej jakos o tym nie myslalam bo przeciez to niemozliwe abym byla w ciazy ale od 2 dni glebiej nad tym mysle. Bola mnie piersi, zaczelam duzo jesc, moj brzuch zrobil sie zaokraglony, jestem strasznie zmeczona, mam zmiany nastroju i nawet sluz z pochwy jest taki sam jak opisuja go kobiety w ciazy. Najpierw byl basto gesty potem nie bylo go wcale teraz jest rzadki i zolty albo nie ma go wcale. W poniedzialek wybieram sie do ginekologa ale do tego czasu zwiaruje. Nie wiem co sie ze mna dzieje, czy to mozliwe abym byla w ciazy?
Niepokalane poczęcie? Tylko jedna kobieta na ziemi zaznała (podobno) takiego błogosławieństwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 10:32   #1347
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

hej sorry ze o to pytam i poruszam ten temat znowu ale czy bedac planowo 3 dni przed okresem sa dni bezplodne? czy wizyta u lekarza tu cos pomoze na tym etapie?

Edytowane przez Babel1991
Czas edycji: 2018-03-02 o 11:00
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 11:13   #1348
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
hej sorry ze o to pytam i poruszam ten temat znowu ale czy bedac planowo 3 dni przed okresem sa dni bezplodne? czy wizyta u lekarza tu cos pomoze na tym etapie?
Tak, są to dni niepłodne. Nie wiem, jakiej pomocy oczekujesz od lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 11:32   #1349
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

a co sadzicie o tym jezeli wprawdzie mam nieregularne cykle ale od 2 cykli mam w rowno 30 dniowe to jak wspolzylam tzn to za duzo powiedziane ale nie jestesmy pewni czy moglo do czegos dojsc wczoraj to to jest bezplodny?
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 12:16   #1350
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
a co sadzicie o tym jezeli wprawdzie mam nieregularne cykle ale od 2 cykli mam w rowno 30 dniowe to jak wspolzylam tzn to za duzo powiedziane ale nie jestesmy pewni czy moglo do czegos dojsc wczoraj to to jest bezplodny?
Kto/co bezpłodny? Twój facet?
Pisz składnie, nic nie można zrozumieć z tego potoku słów bez przecinków i kropek.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.