Mamy marzec 2016 epizod 2 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-21, 13:51   #2131
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Wrzucisz link jak odnajdziesz? Tż bym pokazala bo u nas butelka mleka dziennie idzie ... u mnie tyle co do owsianki i kawy, resztę wypija tż.


Po 3 godzinach mama się zwinela tacie pomóc bo jakis piach czy ziemie przywiezli cos tam cos tam. Myslalam, ze caly dzien znami spedzi, uspi raz małą, na spacer pojdziemy. Tyle dobrego, ze podlogi ogarnelam i obiad, one same się bawiły, mowilam tylko zeby inaczej ją nosila czy cos bo widac, ze zaraz bedzie ryk. Chyba kompletnie nie zrozumiala jak ją prosilam po co ma dzisiaj przyjechac. Ojciec tez madry, tylko gada "poradzimy poradzimy", a nawet 5min sam z Tosią nie spedzil czy kilku godzin z nami,a mysli ze ma najwieksze pojecie o jej zachowaniach i spoko luz, nakarmia, poloza i zasnie.

W takich chwilach mam zlosc na tż bo się glupio upiera, ze rodzice maja pilnowac, a nie przyjaciolka chociaz wie, ze ona lepiej sobie poradzi. Ale nie bo nie. Nienawidze takiej argumentacji. Mądry to niech swoją matkę przysle do pilnowania. Ale przeciez tesciowa nie bedzie jechac 50km jak moi są na miejscu. I taka to gadka.
Kurcze szukam tego linku i szukam i nie mogę znaleźć nawet w historii... nie wiem czemu. Jak się natkne to wrzucę. Generalnie mowa była o tym ze krowy są ciągle utrzymywane w stanie ciąży żeby produkowac mleko. Jagnię jest od razu zabierane po porodzie na uboj i widać ze krowa cierpi. Okaleczone sutki to już szczegół. Wyeksplowatowana krowa po kilku latach trafia do uboju i mamy wolowinke. To jest jedna strona medalu. Druga to ze mleko wcale nie jest zdrowe. O tym to Ci mogę akurat wkleić. Zaraz poszukam.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 13:53   #2132
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Ja bym nie chciała ważyć poniżej 60 kg. kiedyś ważyłam 56 i TŻ i znajomi do teraz się ze mnie śmieją, że wyglądałam jak lizak, drobne ciało i wielki łeb.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 13:55   #2133
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Kurcze szukam tego linku i szukam i nie mogę znaleźć nawet w historii... nie wiem czemu. Jak się natkne to wrzucę. Generalnie mowa była o tym ze krowy są ciągle utrzymywane w stanie ciąży żeby produkowac mleko. Jagnię jest od razu zabierane po porodzie na uboj i widać ze krowa cierpi. Okaleczone sutki to już szczegół. Wyeksplowatowana krowa po kilku latach trafia do uboju i mamy wolowinke. To jest jedna strona medalu. Druga to ze mleko wcale nie jest zdrowe. O tym to Ci mogę akurat wkleić. Zaraz poszukam.
Ok, zaraz odpale google i poszukam

o zdrowotnosci wiem, ale mu nie przetlumaczę. A mój mąż wrażliwiec na zwierzęta jak ja, więc może tą drogą
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 13:56   #2134
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

http://www.akademiawitalnosci.pl/tag/mleko-krowie/
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 14:01   #2135
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Dzisiaj mam czas tylko na podczytywanie.

Eeyesblue-dobrze, że się unformowało po szczepieniach.

Moooniaaa-wiem, co czujesz z mamą. Ja będę miała to samo we wrześniu. Tylko, że my do teściów pojedziemy wcześniej kilka dni, żeby malutka się i nich oswoiła. A co robisz z kp? Bierzesz laktator ze sobą?
Swoją drogą dziecko wychowywane przez rb może być niegrzeczne/nieznośne. Takie kilkuletnie

Dzisiaj czytałam, że najpierw wprowadza się produkty bezglutenowe,a później z glutenem. Gluten najlepiej podać między 4a6m.ż.Nie wcześniej nie później. Jak to się ma do kp do 6m.ż.? Chyba, że do rozpoczęcia 6m.ż.już sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 14:08   #2136
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez milenujdka Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam czas tylko na podczytywanie.

Eeyesblue-dobrze, że się unformowało po szczepieniach.

Moooniaaa-wiem, co czujesz z mamą. Ja będę miała to samo we wrześniu. Tylko, że my do teściów pojedziemy wcześniej kilka dni, żeby malutka się i nich oswoiła. A co robisz z kp? Bierzesz laktator ze sobą?
Swoją drogą dziecko wychowywane przez rb może być niegrzeczne/nieznośne. Takie kilkuletnie

Dzisiaj czytałam, że najpierw wprowadza się produkty bezglutenowe,a później z glutenem. Gluten najlepiej podać między 4a6m.ż.Nie wcześniej nie później. Jak to się ma do kp do 6m.ż.? Chyba, że do rozpoczęcia 6m.ż.już sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gluten nie pozniej niz 10 czy 12m. i nie wczesniej niz 5. Jesli dobrze pamietam, zerknij u hafiji.

Nie biore laktatora bo ja juz daaaawno nie mam pełnych piersi. Cała noc karmie jedna (bo karmie w lozku i klade Tosie pomiedzy nas. Boje sie, ze jak poloze z brzegu to zasne i nie daj boze spadnie), a rano druga jest normalna. Mysle, ze moja laktacja sie dawno temu unormowala.

Co do grzecznosci to się tyczy haseł w stylu "jestes niegrzeczna bo: krzyczysz, nie chcesz jesc, nie chcesz spac itd." No w sprawach, w których dziecko po prostu wyraza swoje zdanie, ma do tego prawo. Zresztą dla mnie 2-3letnie "niegrzeczne" dziecko to byłaby moja porazka pedagogiczna i do siebie mialabym żal i pretensje. Wszystko jest konsekwencja czegoś. A etykietki to dla mnie zło. Nie jestem w 100% za rb bo niektore sytuacje są dla mnie kosmiczne. Ale chce wiedziec dlaczego moje dziecko jest np.:złe i pomóc mu to nazwać, wyładować gniew, emocje, a nie "masz karę bo jesteś niegrzeczna/y", a tak się te x lat temu postępowało i często postępuje nadal.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 14:25   #2137
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Gluten nie pozniej niz 10 czy 12m. i nie wczesniej niz 5. Jesli dobrze pamietam, zerknij u hafiji.

Nie biore laktatora bo ja juz daaaawno nie mam pełnych piersi. Cała noc karmie jedna (bo karmie w lozku i klade Tosie pomiedzy nas. Boje sie, ze jak poloze z brzegu to zasne i nie daj boze spadnie), a rano druga jest normalna. Mysle, ze moja laktacja sie dawno temu unormowala.

Co do grzecznosci to się tyczy haseł w stylu "jestes niegrzeczna bo: krzyczysz, nie chcesz jesc, nie chcesz spac itd." No w sprawach, w których dziecko po prostu wyraza swoje zdanie, ma do tego prawo. Zresztą dla mnie 2-3letnie "niegrzeczne" dziecko to byłaby moja porazka pedagogiczna i do siebie mialabym żal i pretensje. Wszystko jest konsekwencja czegoś. A etykietki to dla mnie zło. Nie jestem w 100% za rb bo niektore sytuacje są dla mnie kosmiczne. Ale chce wiedziec dlaczego moje dziecko jest np.:złe i pomóc mu to nazwać, wyładować gniew, emocje, a nie "masz karę bo jesteś niegrzeczna/y", a tak się te x lat temu postępowało i często postępuje nadal.
Kurcze ale ta hafija jest wiarygodna? Ja czytałam te moje info z ulotki dotyczącej karmienia i wprowadzania pokarmów.

W kwestii wychowywania to też podoba mi się rb, jednak do wszystkiego trzeba mieć umiar. Każde dziecko jest inne i trzeba się umieć dostosować. Ważna jest konsekwencja i stanowczość. W sumie to z każdym dniem czegoś się uczymy,a zachowanie nasze względem dzieci wyjdzie, jak pokażą swój charakterek.
Wcześniej zrozumiałam, że nie można nazwać dziecka niegrzecznym. Takiego w wieku naszych dzieci nie można, ale dwulatka i wyżej już tak. Tylko tak jak piszesz to jest porażka rodzica. Ważne jest, żeby dziecku tłumaczyć i nazywać rzeczy po imieniu choć każdy wychowuje po swojemu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 14:46   #2138
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Polly a ile masz wzrostu?
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 15:07   #2139
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Polly a ile masz wzrostu?

173 cm:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 15:13   #2140
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

moooniaaaa
kubek doidy wczoraj właśnie obczailam, super jest i na pewno zamówię, akurat będę w pl we wrześniu to wezmę ze sobą jak przyjdzie narazie kupiłam niekapek na próbę
a ja nawet nie wiem co to to Rb, musze wygooglowac
wiesz, przynajmniej jak mama nie podola to następnym razem weźmiesz koleżanke a TŻ już nic nie będzie miał do gadania..
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 15:15   #2141
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez eeyesblue Pokaż wiadomość
moooniaaaa
kubek doidy wczoraj właśnie obczailam, super jest i na pewno zamówię, akurat będę w pl we wrześniu to wezmę ze sobą jak przyjdzie narazie kupiłam niekapek na próbę
a ja nawet nie wiem co to to Rb, musze wygooglowac
.
Wiesz wiesz-rodzicielstwo bliskości.
Ja muszę sprawdzić ten kubek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 15:16   #2142
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
173 cm:P
ja 172
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 15:22   #2143
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Ja tez 173(4?) i przy 52kg wyglądałam jak "weź cos zjedz" haha
Dla mnie przy moim wzroście zdrowa waga to ok 65kg. Ja się przy takiej dobrze czuje.
Nie lubię być nadmiernie chuda, zawsze lubiłam swoje spore biodra ;-)
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 15:27   #2144
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez milenujdka Pokaż wiadomość
Wiesz wiesz-rodzicielstwo bliskości.
Ja muszę sprawdzić ten kubek
teraz już wiem, słyszałam o tym tylko nie rozszyfrowalam skrotu



ja mam ledwo 161cm, więc zdecydowanie muszę zejść poniżej 60kg :P
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 15:43   #2145
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Ja tez 173(4?) i przy 52kg wyglądałam jak "weź cos zjedz" haha
Dla mnie przy moim wzroście zdrowa waga to ok 65kg. Ja się przy takiej dobrze czuje.
Nie lubię być nadmiernie chuda, zawsze lubiłam swoje spore biodra ;-)

O to, to! Przed ciążą ważyłam 66 kg i do tego chcę wrócić.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 16:53   #2146
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
My juz po szczepieniu. Mała w ogóle nie płakała tylko zrobiła podkówkę smutna teraz cycujemy. Dostaliśmy zielone światło na rozszerzanie diety. Ma 4,5msc prawie i waży 6300 ;-)
Pediatra zawsze jak ja widzi jest tak nią zachwycona.. Jaka mądra i silna i oh ah :-P
Z minusów - mam trochę ograniczyć nabiał bo widać po Małej ze jem go za dużo.. Czyli mleko, jogurty, żółty ser, masło... Ehh mam jeść połowe z tego co jem teraz. Żeby mi się skazy nie nabawiła tylko :-/

Póki co grzeczna, oby obyło się bez gorączki i płaczu

Tatuś w ramach pocieszenia po szczepieniu kupił kilka słoiczków hippa i herbatkę owocowa hipp do zaparzania.
Dark-jak pediatra widzi u dziecka, że jest za dużo nabiału?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 17:07   #2147
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Dark napisz nam koniecznie jak się objawia nadmiar nabiału.
U nas dzisiaj intensywnie. Byłam na spotkaniu z chustomamami, przed chwilą drugi spacer w chuście, testujemy nasza nową zdobycz a na 19 idę z mamą i siostrą do kina pierwsze takie wychodne od porodu!
Jurek ma fazę na samotne leżenie w łóżeczku i zajadanie skarpetek
Pamiętacie jak walnelam się w plecy? Niby krwiak zszedł (minęło już prawie 2 tygodnie), ale mam jakąś dziwna gule na kregoslupie. Jak dotykam to boli :/
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 17:08   #2148
aguleck
Raczkowanie
 
Avatar aguleck
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 212
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Jak już mówimy o swojej wadze, to ja od matury ważyłam 57 kg przy 170 cm wzrostu i super się z tym czułam, ale po pierwszej ciąży, jak w końcu wróciłam do swojej wagi, to wszyscy mówili, że wyglądam za chudo i żebym zrobiła badania (szybko chudłam) i że na pewno ważę mniej niż przed ciążą. Więc teraz uznałam, że ok 60 byłoby ok, ale do tego brakuje jakoś tak 5-5,5 kg. Niestety miałam się dawno wziąć za siebie, ale za często ulegałam pokusom i ostatnio doszedł 1-2kg. Od poniedziałku zaczęłam ćwiczyć i ograniczyłam słodycze. Mam nadzieję, że to coś da. Tyle, że ja dałam sobie czas do powrotu do pracy, więc teoretycznie mam duuużo czasu.

Wasze wyniki to dla mnie wielka motywacja i oczywiście wszystkim szczerze gratuluję.

A jeśli chodzi o rozszerzanie, to podoba mi się wasze podejście, że na luzie, bez jakichś sztywnych ram czasowych, tylko ja przez tą niską masę tak świruję, bo początkowo uważałam, że takie rozszerzanie rozwiąże nasze problemy, a okazuje się, że nie tędy droga.

Edytowane przez aguleck
Czas edycji: 2016-07-21 o 17:14
aguleck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 17:28   #2149
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

32
fajny taki intensywny dzień! miłego wieczoru w kinie ja tak bez małej na kilka godzin byłam raz od porodu z mężem na randce
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 17:58   #2150
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Milenujdka
to mamy podobne spojrzenie na to
co do wiarygodnosci to ja czytam hafije, mataje, alaantkowe blw i na tym sie opieram.


Ja mam 177cm i przy 58 super sie czulam. Ale za stara chyba jestem juz, zeby tyle wazyc 63kg mnie zadowoli.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 18:23   #2151
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Monia co Ty gadasz? Ja mam 169cm i przed tą ciążą ważyłam 58kg. Nawet takiej nie planowalam po prostu schudłam tak po poprzedniej ciąży. Normalna moja waga to 60. Ale nie powiem podobała mi się 5 z przodu teraz ważę 63-64 waha mi się. I chce te 4 zrzucić ale coś nijak mi to nie wychodzi

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Także musiałaś być strasznie chuda przy tym wzroście...
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 18:53   #2152
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Zaczęłam pisać i mi się skasowało.. Wrrr

Sorki ze nie odniosłam się wcześniej do tego białka.

No to generalnie jest tak ze nasza pediatra nie pozwala rozbierać dziecka. Ona to robi sama i sobie po kolei wszystko sprawdza, nawiązuje kontakt. No to zdejmuje portki, odpina body i pampers?
, zagląda do Bożenki, no i dotknęła brzucha i od razu pytanie czy jem dużo nabiału. Powiedziałam ze tak. Dotyka ten brzuch i myślałam że np mała ma wzdęcia i tak to rozpoznaje, pytam czy chodzi o wzdęty brzuch a ona ze nie, ze może dla mnie to nie jest specyficzny objaw ale czuje pod ręką krostki na brzuszku. Taka kaszkę jakby. Nie sa to normalne czerwone czy coś wykwity a drobna kaszka jakby. do tego przesuszona skóra. Powiem wam że jak dla mnie to ona nie jest przesuszona... I żadnych krostek nie czuje haha :-P ona mówi ze to bardzo charakterystyczne objawy których matki właśnie nie powiązuja z nadmiarem nabiału a mogą się rozwinąć w całkowita nietolerancje mleka krowiego :-( wiec mam ograniczyć o połowę jogurty, szczególnie żółty ser, biały trochę mniej, masło. Mleko w co drugiej kawie.

Nic więcej nie wiem :-P
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 20:03   #2153
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez eeyesblue Pokaż wiadomość
32
fajny taki intensywny dzień! miłego wieczoru w kinie ja tak bez małej na kilka godzin byłam raz od porodu z mężem na randce
To ja bez małej jeszcze nigdzie nie byłam... nawet jak miałam zabieg u chirurga to mala była w samochodzie. Chyba ze na 10 minut idę do bratowej jak jestem u mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 20:12   #2154
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Ja bym chętnie jutro pojechała z TŻ do większego miasta, ale nie chcę małej męczyć jazdą autem.:P TŻ bedzie musiał podjąć męską decyzje i kupić nowy odkurzacz.:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 20:18   #2155
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

ach wróciłam, jak było miło!
Juro strasznie wył podobno, ale grunt że żyją i obaj są cali i zdrowi!
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 20:27   #2156
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Dark-dzięki za informację w sprawie tego nabiału. Jutro sprawdzę u małej brzuszek, ale nie będę się nakręcać.

32-fajnie, że wyjście udane,a dziecko mimo wszystko zaopiekowane. Ja byłam bez małej na dwóch wizytach u lekarzy. Na żadnym przyjemnym wypadzie nie nie licząc jeszcze wyjazdu, do którego teściowa mnie zmusiła. Ale wolałabym o tym nie pamiętać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 20:57   #2157
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Ja póki co raz zostawiłam Ninę na ok. Godzinę.:P szaleństwo.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 21:00   #2158
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

U mnie tez ciezko z wyjsciami ale daję radę
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 21:07   #2159
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Szczepienie było o 10;30.. Poki co super, nawet nie pisnęła. Humor dopisywał cały dzień, była bardzo grzeczna. Oby jutro było podobnie.

Dobranoc
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 21:23   #2160
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Szczepienie było o 10;30.. Poki co super, nawet nie pisnęła. Humor dopisywał cały dzień, była bardzo grzeczna. Oby jutro było podobnie.

Dobranoc
To super ze ok
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-03 21:49:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.