Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-22, 19:15   #1
mellcia98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2

Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)


Dobry. Przychodzę do was z moim odwiecznym problemem - moja fryzura to jakaś porażkaD: Zastanawiam się co zrobić z włosami, bo już sobie z nimi rady nie daję i godzinami przed lustrem stoję. Mam bardzo małe oczy i duże usta co fatalnie wygląda, wyglądam jak jakaś brzydka chinka. Moje naturalne włosy to kręcone, ale zazwyczaj je prostuję, bo w takich czuje się zdecydowanie lepiej. Mam krótką grzywkę do oczu (to te krótkie wystające pasma) Dlatego wykombinowałam sobie, że zrobię sobie inną grzywkę z dłuższych włosów i jakoś ją wsuwkami po podpinam, ale nie wygląda to najlepiej, bo albo mi się nie chce układać, albo jest totalnie przyklepana i dlatego opaskę zakładam, żeby dodać jej objętości(?) trochę Chciałam zrobić sobie grzywkę na prosto, ale też mi brzydko, ręce mi po prostu opadają jużD: Chciałabym też zacząć malować oczy, żeby jakoś optycznie je powiększyć, ale z makijażem czuje się niekomfortowo. Już nawet korektora i pudru zaczęłam używać, co w moim przypadku jest dość niezwykłe - a tego nawet makijażem nazwać nie można:_: Jeszcze mnie moja mimika twarzy denerwuje, bo jak robię zwykłą minę to wygląda to tak jakbym chciała wszystkich pozabijać, dlatego próbuję się uśmiechać ciągle, ale to też jest mega męczące. Błagam o jakąkolwiek pomoc, ktoś, coś? Ewentualnie moją alternatywą będzie to, że sobie kupie perukę (taką dość realistycznie wyglądającą) i zacznę w niej chodzić aż mi grzywka nie urośnie trochę. I tak po za tym to okulary też nosić powinnam, ale jakbym zaczęła to już nie byłoby dla mnie ratunku, noszę tylko jak w domu jestem.
Bez_tytułu_4.jpg
mellcia98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 22:54   #2
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Okulary można dobrać do kształtu twarzy. Jeśli nie pasują żadne - wybierz soczewki, nie ma co wzroku marnować.
Wg mnie kolor jest za ciemny, a masa włosów Cię przytłacza, ale jeśli pytasz tylko o fryzurę - pokaż może zdjęcie bez wyprostowanych włosów.
Loki można ładnie stylizować, albo mieć fale. Wydaje mi się, że może delikatnie (ale delikatnie! bez schodów) cieniowanie w okolicach twarzy mogłoby dać ci takiej lekkości, a tutaj proste druty nie podobają mi się nic a nic
Grzywka z ostatniego zdjęcia całkiem mi się podoba, ale nie w połączeniu z prostymi włosami, co już powiedziałam.

Co do mimiki- nie przejmuj się!
Mi większość osób mówi, że na żywo zwykle mam wzrok cierpiętnicy, który mówi: "daj mi święty spokój" Co do makijażu, skoro nie lubisz się malować, a wydaje mi się, że masz ładną cerę - zrób hennę na rzęsach. Od razu się oko otworzy, a cena zabiegu u kosmetyczki to 10, 15zł (chyba, że umiesz sama, zwykłą hennę kupisz za 3zł).
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 15:06   #3
Yamelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Moja fryzura to też wieczna porażka, obojętnie do jakiego fryzjera bym nie poszła :/
Yamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 17:37   #4
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Masz ciekawą, powiedziałabym nieprzeciętną, trochę egzotyczną urodę Postaraj się wydobyć i uwypuklić w sobie, to co jest Twoim atutem. Włosy trochę Cię przytłaczają, może zrezygnuj z grzywki. Przydałoby się także ożywić trochę twarz - jakimś różem czy bronzerem, a do tego podkreślić usta zdecydowanym kolorem.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 09:33   #5
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Henna do oczu to dobry pomysł - dodajesz wody utlenionej i nakładasz na rzesy najlepiej szczoteczką po tuszu lub grzebykiem do rzes - trzeba tylko uważać żeby nie zabrudzić skóry pod oczami ani powiek i samych oczu bo nie schodzi http://www.trikimoniki.pl/2013/10/he...-po-kroku.html
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 08:57   #6
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Powinnaś układać je w fale i troszkę wycieniować. To nada fryzurze lekkości. Masz drobną twarz i dużo włosów. Twarz się w nich jakby gubi. Nikt tego nie proponował, ale może jakieś jasne delikatne pasemka?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:09   #7
RonOliffka
Przyczajenie
 
Avatar RonOliffka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Nie wiem czy dobrze myślę , ale moim zdaniem pasowały by ci trochę jaśniejsze włosy , może nawet jakiś ciemny średni , ale naturalny blond Urody wcale nie masz takiej złej Ja też mam małe oczy , dużo osób tak ma , nie każdy musi mieć duże Bez makijażu wyglądasz spoko ! Możesz malować sobie tylko rzęsy dla podkreślenia oka ..
RonOliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 09:51   #8
olusia_82
Raczkowanie
 
Avatar olusia_82
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 128
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

zastanawiam się, jak wyglądasz zupełnie bez grzywki.
może mogłabyś ją na razie podpinać?
okluary masz plusy czy minusy?
mogłabyś kupić sobie duże, wyraziste oprawki. to trochę powiększy oczy i zmniejszy dysproporcje między ustami.
olusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 10:34   #9
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Najpierw dobierz okulary do kształtu twarzy a kolorem jaki najlepiej by z Tobą współgrał,a później zastanów się nad fryzurą.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez olusia_82 Pokaż wiadomość
zastanawiam się, jak wyglądasz zupełnie bez grzywki.
może mogłabyś ją na razie podpinać?
okluary masz plusy czy minusy?
mogłabyś kupić sobie duże, wyraziste oprawki. to trochę powiększy oczy i zmniejszy dysproporcje między ustami.
To nie jest różnica czy plus czy minus.To nie ma żadnego związku z metamorfozą i doradzaniem.
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 11:58   #10
wika80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Myślę że nie powinnaś mieć grzywki, będziesz lepiej wyglądała bez niej..
__________________
http://www.arkor.org.pl/
wika80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 12:53   #11
sranie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Również jestem za tym abyś ścięła grzywkę
sranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 11:26   #12
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez mellcia98 Pokaż wiadomość
Dobry. Przychodzę do was z moim odwiecznym problemem - moja fryzura to jakaś porażkaD: Zastanawiam się co zrobić z włosami, bo już sobie z nimi rady nie daję i godzinami przed lustrem stoję. Mam bardzo małe oczy i duże usta co fatalnie wygląda, wyglądam jak jakaś brzydka chinka. Moje naturalne włosy to kręcone, ale zazwyczaj je prostuję, bo w takich czuje się zdecydowanie lepiej. Mam krótką grzywkę do oczu (to te krótkie wystające pasma) Dlatego wykombinowałam sobie, że zrobię sobie inną grzywkę z dłuższych włosów i jakoś ją wsuwkami po podpinam, ale nie wygląda to najlepiej, bo albo mi się nie chce układać, albo jest totalnie przyklepana i dlatego opaskę zakładam, żeby dodać jej objętości(?) trochę Chciałam zrobić sobie grzywkę na prosto, ale też mi brzydko, ręce mi po prostu opadają jużD: Chciałabym też zacząć malować oczy, żeby jakoś optycznie je powiększyć, ale z makijażem czuje się niekomfortowo. Już nawet korektora i pudru zaczęłam używać, co w moim przypadku jest dość niezwykłe - a tego nawet makijażem nazwać nie można:_: Jeszcze mnie moja mimika twarzy denerwuje, bo jak robię zwykłą minę to wygląda to tak jakbym chciała wszystkich pozabijać, dlatego próbuję się uśmiechać ciągle, ale to też jest mega męczące. Błagam o jakąkolwiek pomoc, ktoś, coś? Ewentualnie moją alternatywą będzie to, że sobie kupie perukę (taką dość realistycznie wyglądającą) i zacznę w niej chodzić aż mi grzywka nie urośnie trochę. I tak po za tym to okulary też nosić powinnam, ale jakbym zaczęła to już nie byłoby dla mnie ratunku, noszę tylko jak w domu jestem.
Załącznik 5921892
Jesteś bardzo ładna. Zrób sobie krótką fryzurę w obecnym stylu Tatiany Okupnik.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 14:05   #13
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Violet95 Pokaż wiadomość
Najpierw dobierz okulary do kształtu twarzy a kolorem jaki najlepiej by z Tobą współgrał,a później zastanów się nad fryzurą.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------



To nie jest różnica czy plus czy minus.To nie ma żadnego związku z metamorfozą i doradzaniem.
Z tego co wiem, to szkla 'minusy' optycznie pomniejszaja oczy, zwlaszcza jak sa silne, wiec jesli ma minusy, to najlepsze bylyby chyba soczewki.
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 15:30   #14
megamind
Przyczajenie
 
Avatar megamind
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Powinnaś układać je w fale i troszkę wycieniować. To nada fryzurze lekkości. Masz drobną twarz i dużo włosów. Twarz się w nich jakby gubi. Nikt tego nie proponował, ale może jakieś jasne delikatne pasemka?




Zgadzam się- nie ma sensu katować włosów prostowaniem, kiedy można wyczarować piękne fale. Pocieniowanie doda lekkości. Na ostatnim zdjęciu grzywka całkiem dobrze wygląda, ale radziłabym ją zapuścić.
Podkreśl oczy i usta, cerę masz ładną.
megamind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 18:16   #15
monisia12143
Zadomowienie
 
Avatar monisia12143
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: raj :)
Wiadomości: 1 103
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Ja jested za scieciem grzywki ładną masz buzinkę
__________________
uśmiechnij się dziś, bo jutro może być gorzej!


monisia12143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 08:42   #16
Rozaa01
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

A co powiesz na taką zmianę: pozbądź się tej grzywki bo przy niej nie widać twoich oczu, masz szczupłą twarz więc może obcięcie na boba z zapuszczoną długą grzywką? Możesz przetestować na jakiejś stronce co wgrywa się zdjęcie i dopasowuje fryzury.
Rozaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 16:40   #17
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez meowww Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to szkla 'minusy' optycznie pomniejszaja oczy, zwlaszcza jak sa silne, wiec jesli ma minusy, to najlepsze bylyby chyba soczewki.
Sama noszę minus 0,5 i oczu nie mam pomniejszonych a moja siostra -4 i też nie ma pomniejszenia.Bez przesady ile musiałaby mieć dioptrii...
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 14:37   #18
DionizekRabel
Raczkowanie
 
Avatar DionizekRabel
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 229
Dot.: Jaka fryzura? Pomocy:_: (zdjęcia)

rowniez odradziłbym grzywke
DionizekRabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-20 15:37:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.