Rossman-praca - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 10:56   #331
10sierpnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: Rossman-praca

Dziś dostałam maila, że zapraszają mnie na rozmowę na Bobrzyńskiego w Krakowie. Dzień próbny płatny, pod koniec możliwość podpisania umowy, sama stawka jest dziwnie wysoka a teraz jeszcze chcą czytelny skan dowodu.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Poszperałam w necie, skontaktowałam się z autorem artykułu o rossmanie i odpisał, że to oszuści.
10sierpnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 16:44   #332
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez 10sierpnia Pokaż wiadomość
Dziś dostałam maila, że zapraszają mnie na rozmowę na Bobrzyńskiego w Krakowie. Dzień próbny płatny, pod koniec możliwość podpisania umowy, sama stawka jest dziwnie wysoka a teraz jeszcze chcą czytelny skan dowodu.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Poszperałam w necie, skontaktowałam się z autorem artykułu o rossmanie i odpisał, że to oszuści.
Tak, dokładnie tego samego maila dostałam z tą samą ulicą.
Potem jak odpisałam, że walą w **** (przepraszam, ale nie wiem co CI ludzie w głowach mają) to dzwonił do mnie jakiś kretyn i nagle wysyp obcych nr się do mnie dobijał... porażka
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 10:07   #333
mee93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez 10sierpnia Pokaż wiadomość
Dziś dostałam maila, że zapraszają mnie na rozmowę na Bobrzyńskiego w Krakowie. Dzień próbny płatny, pod koniec możliwość podpisania umowy, sama stawka jest dziwnie wysoka a teraz jeszcze chcą czytelny skan dowodu.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Poszperałam w necie, skontaktowałam się z autorem artykułu o rossmanie i odpisał, że to oszuści.
witam też dostałam coś takiego! na maila ale dowód wysłałam :/ ... nie pomyślałam nawet że to ktoś się podszywa. Czyli co jutro mam tam nie jechac? bo mam ten dzień próbny niby o 10 rano. ale widzę że wszystkie dziewczyny mały najpierw dwa etapy rozmowy.
mee93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:46   #334
muchahahaha
Zakorzenienie
 
Avatar muchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 319
GG do muchahahaha
Dot.: Rossman-praca

w Rossmannie nie ma czegoś takiego jak dzień próbny. Nie jedź tam absolutnie.
__________________
It's a beautiful day to save lives. Let's have some fun.

muchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:57   #335
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Rossman-praca

Nie wysyłajcie żadnych skanów, potem będą problemy...
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 20:49   #336
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez mee93 Pokaż wiadomość
witam też dostałam coś takiego! na maila ale dowód wysłałam :/ ... nie pomyślałam nawet że to ktoś się podszywa. Czyli co jutro mam tam nie jechac? bo mam ten dzień próbny niby o 10 rano. ale widzę że wszystkie dziewczyny mały najpierw dwa etapy rozmowy.
poważnie ??????
kto w dzisiejszych czasach wysyla mailem nie wiadomo komu skan swojego dowodu czy jakiekolwiek inne dane ...
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 16:47   #337
pingwinn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 65
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez mee93 Pokaż wiadomość
witam też dostałam coś takiego! na maila ale dowód wysłałam :/
nie chce cię straszyć ale teraz pewnie załatwiają lewą pożyczkę na twoje dane : /
pingwinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 13:39   #338
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Rossman-praca

To podbijam temat. W piątek byłam na pierwszym etapie-mają się odezwać do 11 oby. Ktoś jeszcze był?
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 13:24   #339
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
To podbijam temat. W piątek byłam na pierwszym etapie-mają się odezwać do 11 oby. Ktoś jeszcze był?
mozesz powiedziec jak wyglądał u ciebie 1 etap?
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 18:50   #340
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Rossman-praca

NIKT, nawet Wasz pracodawca, z którym macie już podpisaną umowę o pracę, nie ma prawa żądać kserokopii (lub skanu) dowodu osobistego.
Każde takie żądanie jest niedopuszczalne i niezgodne z prawem.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 17:12   #341
Basia_Entlik
Przyczajenie
 
Avatar Basia_Entlik
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
To podbijam temat. W piątek byłam na pierwszym etapie-mają się odezwać do 11 oby. Ktoś jeszcze był?
Przyłączam się do prośby, czy możesz napisać coś więcej na temat pierwszego etapu?
Basia_Entlik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 08:51   #342
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Rossman-praca

Właściwie niewiele jest opisania- to spotkanie najpierw około 1 h mówią jak wygląda praca w firmie. Moim zdaniem fajnie bo dużo osób było bez żadnego doświadczenia. Nie ma informacji o stawace - to powiedzą jeśli przejdziesz to 2 etapu. Potem są 5-10 minutowe rozmowy indywidualne -ale głównie pytają o poprzednie prace i dlaczego chcesz u nich pracować. Mają odezwać się do 2 tygodni od rozmowyu mnie mija tydzień i telefonu brak
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 20:44   #343
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Rossman-praca

ja bym chciała tam pracować, aplikowałam kilka razy (w ciągu jednego roku), zanosiłam też CV jak wisiało ogłoszenie, ale nigdy do mnie nie zadzwonili nawet xd
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 13:27   #344
rudy_kot
Wtajemniczenie
 
Avatar rudy_kot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 333
Dot.: Rossman-praca

Hej dziewczyny, a możecie mi powiedzieć czy przy tych nockach się naprawdę BARDZO ciężkie rzeczy dźwiga? Ile kg mniej więcej? Bo wiecie, dla jednego 10 kg ciężko, dla innego 20. Dlatego pytam.
__________________
Oto ja leżę tu, jestem piękna jak ze snu,
tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę...
rudy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 13:52   #345
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 829
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
ja bym chciała tam pracować, aplikowałam kilka razy (w ciągu jednego roku), zanosiłam też CV jak wisiało ogłoszenie, ale nigdy do mnie nie zadzwonili nawet xd
To tak samo jak ja. Czasem mi się wydaje ze te ogłoszenia sa lewe. Ktos wyżej pisal ze były na rozmowie osoby bez doświadczenia. Jakie doświadczenie trzeba mieć żeby się dostać do tego rossmana? Chyba praca tam nie jest az taka trudna ze wymagają nie wiadomo co.
__________________
Zakochana w yarisce
mala zmiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 17:57   #346
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
ja bym chciała tam pracować, aplikowałam kilka razy (w ciągu jednego roku), zanosiłam też CV jak wisiało ogłoszenie, ale nigdy do mnie nie zadzwonili nawet xd
Tak samo jak ja. Wysłanych aplikacji już nie zliczę. Nie rozumiem, co trzeba mieć w CV żeby zadzwonili? Niech ktoś się wypowie kto był zaproszony na rozmowie, co miał w CV??
__________________
You shoot me down but I won’t fall
I am titanium

Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 10:55   #347
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 829
Dot.: Rossman-praca

Szwagier zalatwil kilka lat temu szwagierce prace w Rosmanie. Cale dwa tygodnie pracowala. A bo na papierosa nie można wychodzić, a to na komputerze jej kazali pracować a ona nie umie i się nie będzie uczyc, a to towar rozkladac. Kopneli w... i tyle.
__________________
Zakochana w yarisce
mala zmiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 13:03   #348
daga98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: Rossman-praca

no wiesz - nie dziwię się, że szwagierkę kopnęli...
daga98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 21:35   #349
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Rossman-praca

ja tez przecież rozkładanie towaru to normalna rzecz..
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 08:27   #350
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
Tak samo jak ja. Wysłanych aplikacji już nie zliczę. Nie rozumiem, co trzeba mieć w CV żeby zadzwonili? Niech ktoś się wypowie kto był zaproszony na rozmowie, co miał w CV??
Mi się wydaje , że zapraszają dwa rodzaje pracowników -totalnie bez doświadczenia i takich którzy mają juz kilkuletnie doświadczenie w pracy jako kasjerka. Istotna też jest książeczka (aktualna oczywiście) sanepidowska. Cała reszta zależy od tego co powiesz na rozmowie.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez mala zmiana Pokaż wiadomość
To tak samo jak ja. Czasem mi się wydaje ze te ogłoszenia sa lewe. Ktos wyżej pisal ze były na rozmowie osoby bez doświadczenia. Jakie doświadczenie trzeba mieć żeby się dostać do tego rossmana? Chyba praca tam nie jest az taka trudna ze wymagają nie wiadomo co.
Ja teraz pracuję jako kasjerka (w innej firmie) w międzyczasie przewinęło się nas sporo dziewczyn. Po maturze,na studiach,po studiach -niestety większa część z nich po prostu do takiej pracy się nie nadawała. Sama zastanawiam się czego to efekt, niby wydawanie "reszty" to liczenie w zakresie do 200 zł, a jednak niektóre dziewczyny potrafiły w 1 dzień zrobić braki na kasie na ponad 100 zł.... nie wiem jak nie pytajcie- i poziom wykształcenia nie miał tu nic do rzeczy. Podobnie z rozładunkiem towaru, niestety zdaje sobie sprawę ,że jak się ma magistra to praca na kasie nie jest tym co chce się robić w życiu. Ale jeśli już się na coś decydujemy to róbmy to chociaż dobrze -nie mówię doskonale i idealnie,ale choć dobrze. Połowa nie dawała rady przenieść nawet 1 zgrzewki napi- i nie ogromnych butli,tylko 0,5 l. Jęczenie przy każdym rozładunku takiej delikwentki doprowadzić potrafi do szału. I ogromne zdziwienie Bo pani magister musi pracować tak samo jak inni....o przecież przyszła na to samo stanowisko to niby dlaczego ma pracować lżej?
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 18:39   #351
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 829
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
Mi się wydaje , że zapraszają dwa rodzaje pracowników -totalnie bez doświadczenia i takich którzy mają juz kilkuletnie doświadczenie w pracy jako kasjerka. Istotna też jest książeczka (aktualna oczywiście) sanepidowska. Cała reszta zależy od tego co powiesz na rozmowie.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------



Ja teraz pracuję jako kasjerka (w innej firmie) w międzyczasie przewinęło się nas sporo dziewczyn. Po maturze,na studiach,po studiach -niestety większa część z nich po prostu do takiej pracy się nie nadawała. Sama zastanawiam się czego to efekt, niby wydawanie "reszty" to liczenie w zakresie do 200 zł, a jednak niektóre dziewczyny potrafiły w 1 dzień zrobić braki na kasie na ponad 100 zł.... nie wiem jak nie pytajcie- i poziom wykształcenia nie miał tu nic do rzeczy. Podobnie z rozładunkiem towaru, niestety zdaje sobie sprawę ,że jak się ma magistra to praca na kasie nie jest tym co chce się robić w życiu. Ale jeśli już się na coś decydujemy to róbmy to chociaż dobrze -nie mówię doskonale i idealnie,ale choć dobrze. Połowa nie dawała rady przenieść nawet 1 zgrzewki napi- i nie ogromnych butli,tylko 0,5 l. Jęczenie przy każdym rozładunku takiej delikwentki doprowadzić potrafi do szału. I ogromne zdziwienie Bo pani magister musi pracować tak samo jak inni....o przecież przyszła na to samo stanowisko to niby dlaczego ma pracować lżej?
A no wlasnie. A ja się dziwie ze nie mogę pracy znalesc. Nie rozumiem czasem ludzi i pracodawców.
__________________
Zakochana w yarisce
mala zmiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 08:55   #352
lilo89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Rossman-praca

Hej, jest tu ktoś kto wie jaka stawka godzinowa na kasjera i asystenta jest w Białymstoku? Zastanawiam się nad przenosinami z Wwa i ciekawi mnie czy jest dużo niższa. Pozdrawiam
lilo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 13:35   #353
Adaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Rossman-praca

ja również złożyłam wniosek o prace w rossmanie, dzięki za rady
Adaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 14:26   #354
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Rossman-praca

Czy to prawda, że w Rossmanie są straszne nadgodziny? Koleżanka pracowała i tak mi najęczała, że teraz grubo się zastanawiam, czy wysłać tam CV, może znajdę coś bez mnóstwa nadgodzin...
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 11:59   #355
lilo89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Czy to prawda, że w Rossmanie są straszne nadgodziny? Koleżanka pracowała i tak mi najęczała, że teraz grubo się zastanawiam, czy wysłać tam CV, może znajdę coś bez mnóstwa nadgodzin...
W Rossmannie ma się umowę na 3/4 lub 1/2 etatu, mam na myśli tutaj kasjera i asystenta, mówiąc nadgodziny w tym wypadku jest to co masz w umowie, czyli dopracowanie do pelnego etatu więcej niż etat nie moze wyjsc, więc nie wiem czym Cię tak kolezanka nastraszyła i mysle, ze lepiej miec wiecej godzin niz te 3/4 etatu Ja pracuje juz ponad rok i jestem zadowolona z pracy

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez rudy_kot Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, a możecie mi powiedzieć czy przy tych nockach się naprawdę BARDZO ciężkie rzeczy dźwiga? Ile kg mniej więcej? Bo wiecie, dla jednego 10 kg ciężko, dla innego 20. Dlatego pytam.
Nocki są ciężkie, z tym, ze masz ich srednio 2-3 w miesiącu, co do ciężarów, to pudełka z produktami sama wyjmujesz z boksu lub podnosisz, ale one nie ważą tak duzo, tylko wiadomo, sporo pudelek to się męczysz, ale jest tak, ze te pudelka wkladasz sobie na kuwete na kólkach i tak dzialasz kuwety napakowane produktami podnosi się we dwie osoby i wrzuca na kółka
lilo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 17:33   #356
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Rossman-praca

Wybaczcie bezpośredniość, ale jak wyglądają zarobki na 3/4 etatu?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 14:40   #357
lilo89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Rossman-praca

To zależy od miasta.
lilo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 19:20   #358
Kejt80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Wybaczcie bezpośredniość, ale jak wyglądają zarobki na 3/4 etatu?
...to zależy ile faktycznie godzin przepracujesz.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez mala zmiana Pokaż wiadomość
To tak samo jak ja. Czasem mi się wydaje ze te ogłoszenia sa lewe. Ktos wyżej pisal ze były na rozmowie osoby bez doświadczenia. Jakie doświadczenie trzeba mieć żeby się dostać do tego rossmana? Chyba praca tam nie jest az taka trudna ze wymagają nie wiadomo co.
Musisz być dobrej myśli. U nas pracują fryzjerka, kosmetyczki, sprzedawcy... Chciałam także zwrócić uwagę ,że praca nie należy do najłatwiejszych choć wydawałoby się inaczej To nie tylko kasa i biały fartuszek Przy odrobinie chęci i pozytywnego nastawienia możesz naprawdę być z tej pracy zadowolona Trzymam kciuki za Ciebie
Kejt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 15:45   #359
jajun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 202
Dot.: Rossman-praca

bylam na rozmowie dzis i kierowniczka powiedziala ze zarabia sie 660 zl na 1/2 etatu, jak spytalam o mozliwosc dorobienia to powiedziala ze okolo 1000 zl mozna wyciagnac, to ZART jakies czy naprawde tyle sie tam zarabia
jajun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 19:58   #360
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez jajun Pokaż wiadomość
bylam na rozmowie dzis i kierowniczka powiedziala ze zarabia sie 660 zl na 1/2 etatu, jak spytalam o mozliwosc dorobienia to powiedziala ze okolo 1000 zl mozna wyciagnac, to ZART jakies czy naprawde tyle sie tam zarabia
niestety w duzo firmach takie sa zarobki..wiec pewnie, nie zart
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-10 19:27:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.