Lutówki 2017 ❤ - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-18, 20:50   #1861
MalgosiakMk
Zadomowienie
 
Avatar MalgosiakMk
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 330
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Hejka. Pamietacie mnie jeszcze. Dałam sobie 2.miesiace odpoczynku. Ale strasznie jestem ciekawa co u Was i dzieciaczkow. Nie nadrobię zaległości, ale postaram się być na bieżąco. Buziaczki. Mój Skarbek nauczony, że po 20:00 już śpi. Mama ma czas dla siebie. 😊
__________________
04.11.2015 cp (8tc) AniołekJeśli przejdziesz najgorsze chwile, to znaczy, że zasługujesz na najlepsze.
Czekamy na Ciebie skarbie: TP14.02.2017
40/40
MalgosiakMk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 20:56   #1862
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
tylko ze ja lozeczko mam pietro wyzej i tak srednio mi sie chce... i nigdy przyzwyczajony do tego nie był..
a przebierasz? owijasz? czy to zupelnie inaczej niz nocne spanie wyglada wtedy? od zawsze tak robisz?
w poniedzialek wyjezdzamy i po powrocie to ogarne
Na piętro to też by mi się nie chciało
Niemal od początku tak robiliśmy. W pierwszym tygodniu jedynie do leżaczka więcej odkładaliśmy żeby mieć ciągle na oku
Jedyna różnica to że nocą karmię w ciszy w jego pokoju a w dzień w hałasie w salonie. Jak nie zaśnie przy takim głośnym karmieniu to idziemy się bawić, jak pada zmęczony to wraca do łóżeczka Z przewijaniem podobnie, nocą po cichutku a w dzień sobie pogadamy
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 21:05   #1863
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Mój Janek zasypia prawie wyłącznie przy piersi 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 21:56   #1864
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Uwaga Mamy autko
Super! Gratuluję!
Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Mój Janek zasypia prawie wyłącznie przy piersi 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja Ala też. A potem przenoszę ją do łóżeczka.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 22:46   #1865
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Masaż.przed jedzeniem. Nie pomyslalabym. A długo masz Masować? To musisz wylapywac że zaraz jedzenie bo takie placzace to jak masować?
Miesiąc, a jak sie nie będzie buntować to dłużej. Kontrola jest za 2 miesiące. Plus taki, ze ten masaż ma trwać max. 1,5 min.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 23:33   #1866
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Moj śpi w dzien w salonie w koszu, zazwyczaj na brzuchu. Na noc śpi ze mną w sypialni w swojej kołysce owinięty otulaczem.

Pochwaliłam sie ze śpi? No to już nie śpi od 18 jazda bez trzymanki
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 02:28   #1867
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Moj śpi w dzien w salonie w koszu, zazwyczaj na brzuchu. Na noc śpi ze mną w sypialni w swojej kołysce owinięty otulaczem.

Pochwaliłam sie ze śpi? No to już nie śpi od 18 jazda bez trzymanki
Widze że jednak udało się na brzuchu )

Oh mam nadzieję że krótko było!
Mój wczoraj zasnal sam!!! A ja i tak tkwiłam w sypialni bo nie mogłam połączyć się z niania
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 03:19   #1868
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Gratuluje,niech Wam służy pięknie!!!
Shiruvii! O! A jak Marysia śpi w nocy? I jak je?(tzn jak często)
Bo ja sobie myślę że może mój nie chce jeść co 1,5h a chciałby się wyspać? No ale chyba jak akceptuje pierś, ssie ładnie i później jest zadowolony to niemożliwe?
Trochę dziś czytałam mądrości, że dziecko powinno mieć rytm dnia, że tak jak jest rytuał przed spaniem nocnym tak i drzemki powinny być ustawione...dzień powinien wyglądać tak samo... Ze dziecko powinno spać w jednym miejscu (i dzień i noc)
Raz ze mój raz śpi do 7 a raz do8:30 (i wtedy ano myślę go budzic bo już 7!) a dwa że co? O 12 mam go nieść do łóżeczka? Nie chce mu pomieszac dnia z noca..Od noworodka dzień spędzamy w salonie i spał na kanapie całymi dniami...teraz nie śpi..widocznie mu nie potrzeba..
Więc trudno. Będę matka która usypia na drzemki jak dziecko jęczy stylem "chce spać, pomóż mi zasnąć". Jak nie to nie... Przeanalizowalam moja Appke, brak jakiejs regularnosci w godzinach drzemek, odległości od pobudki czy ich trwaniu. Jak chce to śpi,jak nie to nie.
Dzisiejsza noc nie jest zbyt dobrym przykladem, bo budzi sie co chwileAle zwykle zasypia kolo 21-22 i budzi sie za okolo 3h, potem je, potem znowu 3h snu i potem pobudki co 2h. Kolo 5-6 mamy dluzsza przerwe i spaniu (1h-1,5h) i potem dosypiamy tak do 9:30, 10 (z przerwami).

Zamierzam chyba ustalic plan dnia i zaczac go wprowadzac. A od maja proby wyprowadzenia Malej z lozka Bo tak to zasypia ze mna i spi taka przyklejona do mnie. Sama nie bedzie spac, wiec jestem troche uwiazana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 04:39   #1869
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Budzę się. Mala śpi z nami w łóżku. TZet twierdzi że ja wzięłam z łóżeczka a ja w ogóle tego nie pamiętam... ba ja ją uśpilam i odłożyłam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 07:02   #1870
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
tylko ze ja lozeczko mam pietro wyzej i tak srednio mi sie chce... i nigdy przyzwyczajony do tego nie był..
a przebierasz? owijasz? czy to zupelnie inaczej niz nocne spanie wyglada wtedy? od zawsze tak robisz?
w poniedzialek wyjezdzamy i po powrocie to ogarne


U mnie w nocy tez spi na gorze a w dzień znoszę kosz na dół łóżeczko na razie służy jako park rozrywki karuzela itp
W nocy zakładam woombie a w dzien nie. Jedynie nakladam mu pieluszkę od karmienia i smoczka blisko twarzy jak widzę ze chce spać. Czasami włączam szum z telefonu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 08:00   #1871
ferimori
Zadomowienie
 
Avatar ferimori
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 492
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Aż boję się pisać ale chyba mam grzeczne dziecko. Zasypia po kąpieli przy cycu koło 21, je ok 1,4,6, odrazu zasypia, odłożony do łóżeczka nadal śpi dzień zaczynamy zwykle koło 8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ferimori jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 08:17   #1872
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
tylko ze moj podczas jedzenia wydaje taki dzwiek..jakby język ominął sutek i cmoknął albo cmoknął o sutek.
czyli je aktywnie 5min i co 10-15pociagniec jest cmoknięcie albo dwa... a wyglada tak jakby ssał... i nie wiem czy to zle ssanie czy jak...
Moja górną wargą cmoka

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Laurka zdrówka dla synka 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję słońce

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
U nas w końcu kupa!! Od piątku były tylko kleksy. Ale taka była ze pod kran musiałam go wziąć bo bym zużyła pol opakowania chusteczek.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Jak długo wasze dzieci sa aktywne w ciagu dnia?
Moj odrabia chyba te 2 miesiace wrzasków i turbo drzemek po 10 min. Ma około 6 godzin aktywnego czasu i sie zastanawiam czy to nie za mało.
Nie dogodzisz matce nie? Nie śpi, zle- spi tez nie dobrze
u nas też koło 5-6 godzin

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Wrocilismy z rehabilitacji i od neurologopedy. Mała sie szarpie przy piersi nie przez moje mleko a odruch wymiotny. Mam jej masować podniebienie, policzki i jezyk przed kazdym karmieniem i po 2-3 tygodniach powinna jesc juz bezproblemowo. Chociaz ostatni tydzień je naprawdę nieźle!

Ja Lidla olalam, bylam za to w Smyku wymienić ubranka na mniejsze rozmiary z 68/74 na 56/62 - nie wiem dlaczego cała rodzina się uparła na 74

Jakby ktoś potrzebowal porownania to Smykowe 62 to 68 z Pepco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia w masażach.

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Ja nic nie zmywam 😊

Dziewczyny w lidlu są też od dziś książeczki "Kocia kocia ". Bardzo, bardzo, bardzo polecam! Antosia je uwielbiala i lubi do tej pory. Wiem, ze jeszcze wcześnie, ale koło roku spoojnie można je czytac, a czas szybko leci 😀. My mamy w domu całą serię 😊. Na forach Montessori również je polecają 😊.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michał nadal lubi

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Wygląda to jednak na ból gardła. Ale obym siè myliła noc pokaże, trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki, oby nie!

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Uwaga Mamy autko

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------


Kciuki!

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka
Gratuluję! Niech się super sprawuje

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Mój Janek zasypia prawie wyłącznie przy piersi 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michaś tak miał Niemożliwym było go uśpić na rękach. A mała prawie wyłącznie ręce, jestem załamana.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Budzę się. Mala śpi z nami w łóżku. TZet twierdzi że ja wzięłam z łóżeczka a ja w ogóle tego nie pamiętam... ba ja ją uśpilam i odłożyłam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co zmęczenie robi z człowiekiem.
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 08:40   #1873
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Dzień dobry!

To chyba nie było gardło, dziś jest już całkowicie ok obwiniam butelkę ostatecznie

Na temat spania w dzień się nawet nie wypowiadam, strzelić se łeb to mało Przed chwilą odkładałam uśpione przy cycu dziecko ze ślinką po kolana na samą myśl o śniadaniu.. Kiedy nie, on pospał 10 min i wystarczy Dodam, że to drugie 10 min od rana. Co prawda teraz się bawi, ale nasze dnie właśnie tak wyglądają. Im więcej ja mam do zrobienia, tym mniej Maksiu śpi
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 08:57   #1874
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Maksio w nocy zasypia bez problemu, w dzień to masakra często. Łącznie dziennie jeżdżę ok 4 godziny wózkiem wokół stołu do tego spacer (wczoraj nie było bo śnieg i wichura). jak jeżdżę tym cholernym wózkiem już nieraz na kolanach mam ochotę i ciągnąć wózek za sobą. nogi odmawiają posłuszeństwa, ale panicza to nie interesuje...
jak jeżdżę to wtedy usypia. wystarczy że na 5 minut odejdę to jest najpierw rzut nogą, potem jęk i po kilku minutach ryk. rzadko w dzień udaje się go uspać tak, żeby spał twardo i nie robiło mu różnicy czy się jeździ czy nie.
teraz jest fajnie. polozylam go na lozku i nie placze tylko macha łapami

dziś do pediatry idziemy wieczorkiem. ciekawe ile waży. muszę też o podnoszenie głowy wypytać, bo nie czaję czemu jak go położę na klatce piersiowej to piękne mi unosi głowę, jak go noszę w pionie to unosi głowę, jak go noszę w pozycji na samolot unosi głowę, a położę go na macie edukacyjnej/materacu/kocu to jest ryk i szajba, głowa w bok smok w buźkę daj i brak prób podnoszenia. ech
__________________
❤ Maksymilian ❤

Edytowane przez mariea
Czas edycji: 2017-04-19 o 08:59
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 09:06   #1875
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Przyszła mata ze Skip Hop (ta bez pałąka). Jestem nią na maxa rozczarowana. Spodziewałam się lepszej jakości po tej firmie... Nie wiem czy ją teraz zostawić czy oddać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 09:06   #1876
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Dzisiejsza noc nie jest zbyt dobrym przykladem, bo budzi sie co chwileAle zwykle zasypia kolo 21-22 i budzi sie za okolo 3h, potem je, potem znowu 3h snu i potem pobudki co 2h. Kolo 5-6 mamy dluzsza przerwe i spaniu (1h-1,5h) i potem dosypiamy tak do 9:30, 10 (z przerwami).

Zamierzam chyba ustalic plan dnia i zaczac go wprowadzac. A od maja proby wyprowadzenia Malej z lozka Bo tak to zasypia ze mna i spi taka przyklejona do mnie. Sama nie bedzie spac, wiec jestem troche uwiazana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oh my w lozeczku ponad tydzień ale z tibylove a nie z naszego łóżka
Dziś sukces! Po 1:20 mały jeczal. Uznałam źe to nie pobudka tylko zmiana fazy snu. Poprawialm go w łóżku i faktycznie po 5-10min spał kolejna godzinę ) ma to sens będę próbować rano też go przetrzymalam od 7do 7;50)





Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Budzę się. Mala śpi z nami w łóżku. TZet twierdzi że ja wzięłam z łóżeczka a ja w ogóle tego nie pamiętam... ba ja ją uśpilam i odłożyłam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



o masz!! Zmęczenie level Master!


Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
U mnie w nocy tez spi na gorze a w dzień znoszę kosz na dół łóżeczko na razie służy jako park rozrywki karuzela itp
W nocy zakładam woombie a w dzien nie. Jedynie nakladam mu pieluszkę od karmienia i smoczka blisko twarzy jak widzę ze chce spać. Czasami włączam szum z telefonu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

My tydzień w lozeczku na dole kładę spać w tibylove, no chyba ze na brzuszku to kanapa




Cytat:
Napisane przez ferimori Pokaż wiadomość
Aż boję się pisać ale chyba mam grzeczne dziecko. Zasypia po kąpieli przy cycu koło 21, je ok 1,4,6, odrazu zasypia, odłożony do łóżeczka nadal śpi dzień zaczynamy zwykle koło 8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie noc też tak wyglądała dzisiaj chyba pobudka więcej, ale nawet jak były 4to łączny czas pobudek (4karmienia i1przewijanie) to 26min






Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
Maksio w nocy zasypia bez problemu, w dzień to masakra często. Łącznie dziennie jeżdżę ok 4 godziny wózkiem wokół stołu do tego spacer (wczoraj nie było bo śnieg i wichura). jak jeżdżę tym cholernym wózkiem już nieraz na kolanach mam ochotę i ciągnąć wózek za sobą. nogi odmawiają posłuszeństwa, ale panicza to nie interesuje...
jak jeżdżę to wtedy usypia. wystarczy że na 5 minut odejdę to jest najpierw rzut nogą, potem jęk i po kilku minutach ryk. rzadko w dzień udaje się go uspać tak, żeby spał twardo i nie robiło mu różnicy czy się jeździ czy nie.
teraz jest fajnie. polozylam go na lozku i nie placze tylko macha łapami

dziś do pediatry idziemy wieczorkiem. ciekawe ile waży. muszę też o podnoszenie głowy wypytać, bo nie czaję czemu jak go położę na klatce piersiowej to piękne mi unosi głowę, jak go noszę w pionie to unosi głowę, jak go noszę w pozycji na samolot unosi głowę, a położę go na macie edukacyjnej/materacu/kocu to jest ryk i szajba, głowa w bok smok w buźkę daj i brak prób podnoszenia. ech
Kochana bo grawitacja go denerwuje... Na Tobie czy w pionie mu duuuuzo łatwiej. Mój na mnie podnosil głowę jak miał 5tygodni a na macie dopiero ruszył w 9...
Ćwicz z nim zwby prawidłowe mięśnie mu się wykształciły..Po 2-3minutki, kilka razy dziennie.. Nie dawaj smoka. Niech się denerwuje i odpycha raczkami. Musi zaczaic o co kaman. I ja bym kladla na czymś jednokolorowym i ustawiła przed nim zabawkę.. Żeby konkretnie go ukierunkowac powodzenia!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 09:07   #1877
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

To chyba nie było gardło, dziś jest już całkowicie ok obwiniam butelkę ostatecznie

Na temat spania w dzień się nawet nie wypowiadam, strzelić se łeb to mało Przed chwilą odkładałam uśpione przy cycu dziecko ze ślinką po kolana na samą myśl o śniadaniu.. Kiedy nie, on pospał 10 min i wystarczy Dodam, że to drugie 10 min od rana. Co prawda teraz się bawi, ale nasze dnie właśnie tak wyglądają. Im więcej ja mam do zrobienia, tym mniej Maksiu śpi
Dlatego ja juz przestałam cokolwiek planować

U nas coś takiego jak plan dnia nie istnieje. Wczoraj Ala zjadła o 19, zasnela przed 20. Budze sie o 5, a ona nadal spi. Ja już cyce jak donice, twarde jak kamień i musiałam ją obudzić bo bym nie zasnęła… A z kolei od jakiegoś czasu zasypiała po 22, potem sie budziła o 3, 6 i spałysmy do 9;30, 10.

U kogo jeszcze jest śnieg? Ja chyba ulepię bałwana
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 09:08   #1878
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Przyszła mata ze Skip Hop (ta bez pałąka). Jestem nią na maxa rozczarowana. Spodziewałam się lepszej jakości po tej firmie... Nie wiem czy ją teraz zostawić czy oddać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jest szał bo mała dostała Bright Start Safari (tą z piłeczkami) jeśli zdecydujesz się oddać tą to obie polecamy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 09:09   #1879
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤

I u nas załapał jak go kladlam w pozycji oczekiwanej... Czyli jak go opuszczalam na samolot to trzymał głowę i tak go kladlam, podkladajac rączki pod klatkę(za radą MartaMagda ), utrzymywał się 5-7s i tak on nauczył się o co w ogóle chodzi i do czego dazymy
I jak smyram po plecach to fo rusza-to u lekarza podpatrzylam że tak robią
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2017-04-19 o 09:10
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 09:11   #1880
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Przyszła mata ze Skip Hop (ta bez pałąka). Jestem nią na maxa rozczarowana. Spodziewałam się lepszej jakości po tej firmie... Nie wiem czy ją teraz zostawić czy oddać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Która dokładnie?
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 09:11   #1881
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Przyszła mata ze Skip Hop (ta bez pałąka). Jestem nią na maxa rozczarowana. Spodziewałam się lepszej jakości po tej firmie... Nie wiem czy ją teraz zostawić czy oddać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te take puzzle?
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 09:17   #1882
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤

sQ dzięki za radę i wyjaśnienie najgorzej, że wiem, że muszę go klasc, ale od tych wrzasków mi słabo się robi.

MartaMagda jak masz tą mate abecadło, to słyszałam ze kiepska.

my te puzzle dostalismy (wersja czarno biała) i wglada bardzo fajnie!
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 09:18   #1883
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Te take puzzle?
Nie nie, z serii Treetop taka duza materiałowa mata z sowami. Chcialam ja do ćwiczeń. Cos ala dywanik do zabawy. Mialy byc szeleszczace listki, rozne materialy, ladne kolory, a mata jest sino-zielona, szeleszczacy listek jest jeden a wzór na materiale rozjechany o 1-2 mm... !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 09:24   #1884
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤

MartaMagda to oddaj ta mate. ja z calego serca polecam skip hop explore&more. troche kosztuje, ale jest zachwycajaca. nawet mnie zachwyca,a mam 28 lat. palaka nie trzeba montowac, a na samej macie tez sa szeleszczace elementy i pod spodem miejsce na kocyk/materac jak sie chce zeby dzidzius mial extra miekko. kolory bajka
__________________
❤ Maksymilian ❤

Edytowane przez mariea
Czas edycji: 2017-04-19 o 09:27
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 09:28   #1885
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Witam po krótkiej przerwie 😘 Czytam Was na bieżąco, ale ciężko mi się wstrzelić w dyskusje. Gratuluję maluchom nowych umiejętności 👌👌 a mamom marudek współczuję
U nas spokój. Trafił mi się kolejny ideał 😍 dzięki temu, ze jest bardzo spokojny mogę dużo czasu poświęcić starszemu synkowi, ogarnąć mieszkanie i ugotować obiad i jeśli pogoda pozwala wyjść z nimi na spacer. D ładnie śpi.Karmienia wieczorne i nocne o 19, 22, 3 i 7 najada się moim mlekiem. W dzień je średnio co 2-3 h większość czasu przesypia. Mieliśmy już pierwszy bilans ☺ D tydzień temu ważył 4300. było też badanie bioderek i nerek i na szczęście wszystko jest ok. W maju kolejny bilans i pierwsze szczepienia... trochę się nimi stresuje, bo będą rota i 6w1. Starszy synek i córka bezobjawo znosili szczepienia, ale czytając wasze wywody o nopach trochę się wystraszyłam 😖 mam jednak nadzieję, że nic mu nie będzie, bo jestem zwolennikiczką szczepien i napewno z nich nie zrezygnuje.
Pisałyscie o pytaniach ludzi o kp. mi one zupełnie nie przeszkadzają, wręcz jestem dumna, że mogę powiedzieć, że kp i nie mam z tym żadnych problemów. Z V ciężko było, bo karmilam w nakladkach a potem ściągniętym mlekiem, to był trudny czas dla mnie i bardzo czasochłonny, ale 8 miesięcy wytrzymałam. 💪💪
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 09:49   #1886
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Nasz dziś znów pierwsza pobudka o 3 potem 6:45 ....Aha o 5 jeszcze 5 min pociumkal...
Ale się dziś przerazilam!!!!! 6:45 i mały wydał głośny taki gardlowy ryk. Zerwałam się na równe nogi ...Ten przerażony zakrztusil się własną ślina. Odwróciłam go główka w dół na kolanach ....Matko jedyną miałam zawał prawie! Normalnie obudził się bez fazy wstępnej czyli jęków, steków, przeciagania, tylko jeden wielki ryk że ślina w gardle. Potem pojadl, położyliśmy się i po 9 dzwonek do drzwi.....Kominiarz zapomniałam o wizycie. Przywitałam w szlafroku, rozczochrana, dziecko plakalo
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 10:15   #1887
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nie nie, z serii Treetop taka duza materiałowa mata z sowami. Chcialam ja do ćwiczeń. Cos ala dywanik do zabawy. Mialy byc szeleszczace listki, rozne materialy, ladne kolory, a mata jest sino-zielona, szeleszczacy listek jest jeden a wzór na materiale rozjechany o 1-2 mm... !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja bym zwróciła i kupiła cos innego. Potem za każdym razem jak będziesz patrzeć na ta matę to będziesz sie denerwowała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Nasz dziś znów pierwsza pobudka o 3 potem 6:45 ....Aha o 5 jeszcze 5 min pociumkal...

Ale się dziś przerazilam!!!!! 6:45 i mały wydał głośny taki gardlowy ryk. Zerwałam się na równe nogi ...Ten przerażony zakrztusil się własną ślina. Odwróciłam go główka w dół na kolanach ....Matko jedyną miałam zawał prawie! Normalnie obudził się bez fazy wstępnej czyli jęków, steków, przeciagania, tylko jeden wielki ryk że ślina w gardle. Potem pojadl, położyliśmy się i po 9 dzwonek do drzwi.....Kominiarz zapomniałam o wizycie. Przywitałam w szlafroku, rozczochrana, dziecko plakalo


Dobrze ze nic sie nie stało ! Matka zawsze czujna
A co do rozczochranej stylowki to mnie tak zawsze kurier zastaje ;D za wcześnie przychodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
MartaMagda to oddaj ta mate. ja z calego serca polecam skip hop explore&more. troche kosztuje, ale jest zachwycajaca. nawet mnie zachwyca,a mam 28 lat. palaka nie trzeba montowac, a na samej macie tez sa szeleszczace elementy i pod spodem miejsce na kocyk/materac jak sie chce zeby dzidzius mial extra miekko. kolory bajka


Tez polecam tą matę. Jest rewelacyjna. I aż pobiegłam sprawdzić co ma pod spodem bo nie wiedziałam o tej opcji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 10:19   #1888
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Dlatego ja juz przestałam cokolwiek planować

U nas coś takiego jak plan dnia nie istnieje. Wczoraj Ala zjadła o 19, zasnela przed 20. Budze sie o 5, a ona nadal spi. Ja już cyce jak donice, twarde jak kamień i musiałam ją obudzić bo bym nie zasnęła… A z kolei od jakiegoś czasu zasypiała po 22, potem sie budziła o 3, 6 i spałysmy do 9;30, 10.

U kogo jeszcze jest śnieg? Ja chyba ulepię bałwana
U nas jak zwykle nie ma 😁😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 10:19   #1889
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Moja przespala dzis w nocy 6 h!

Ja znalazlam sposob jak uspic mala gdy juz naprawde marudzi- rozrzucam klapki po pokoju i jezdze po tym wozkiem. Mala szybko zasypia. 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 10:19   #1890
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
muszę też o podnoszenie głowy wypytać, bo nie czaję czemu jak go położę na klatce piersiowej to piękne mi unosi głowę, jak go noszę w pionie to unosi głowę, jak go noszę w pozycji na samolot unosi głowę, a położę go na macie edukacyjnej/materacu/kocu to jest ryk i szajba, głowa w bok smok w buźkę daj i brak prób podnoszenia. ech
Nasz też nie lubi na leżąco. Potrafi, pokaże jak jest wypoczęty i najedzony... ale się nawrzeszczy

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Dlatego ja juz przestałam cokolwiek planować

U nas coś takiego jak plan dnia nie istnieje.
Ja dalej twardo planuje i realizuje plany Z planem dnia jest tak sobie... też zauważam, że im więcej do zrobienia tym mniej śpi ale zwykle daję radę. Na dziś: upiec indyka, wege pasztet, może keto bułki (z twarogu), zrobić sobie zaraz wypasione drugie śniadanie jakieś
Mam o tyle 'dobrze' że jak budzimy się o tej ~6 to ja już potem nie śpię. Leżymy do 7.30 i wstaję więc stosunkowo wcześni zaczynamy dzień.

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Ten przerażony zakrztusil się własną ślina. Odwróciłam go główka w dół na kolanach ....Matko jedyną miałam zawał prawie!
[...]
Przywitałam w szlafroku, rozczochrana, dziecko plakalo
Zawał

Kominiarz miał pewnie fajną minę
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-23 13:32:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.