Klub Recenzentki Braun Face - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Braun!

Notka

Klub Recenzentki Braun! Wizażanki biorą udział w wielkiej akcji Klub Urody Braun! Poznaj opinie testerek i dowiedz się więcej o innowacyjnych produktach!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-12-03, 08:36   #151
zosia60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Nie przypuszczałam, że tak małe nie pozorne urządzenie może dać mi tyle radości... Zawsze depilacja była dla mnie bolesna a teraz jest przyjemnością... A tradycyjnego już wieczornego masażu twarzy nie mogę się doczekać. Wypróbowałam też szczoteczkę w miejscu dekoldu i szyi-jest świetna. Tak bardzo się cieszę że ją mam.

A co z ankietą wynikową?
zosia60 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 09:13   #152
apaulina
Przyczajenie
 
Avatar apaulina
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 20
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;4918604 6]Nie wiem, czy to od obecnego ostatnio mrozu, czy od szczoteczki, ale mam na twarzy jakby lekko łuszczącą się, podrażnioną skórę. Zrobię sobie 1-2 dni przerwy od szczoteczki i zobaczymy [/QUOTE]
Mam dokładnie tak samo. Zauważyłam że skóra stała się sucha i łuszcząca. Wydaje mi się, że poza działaniem szczoteczki, przyczynia się do tego pogoda i ogrzewanie. A szczoteczki używam teraz tylko przed spaniem.
apaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 13:23   #153
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Cytat:
Napisane przez apaulina Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo. Zauważyłam że skóra stała się sucha i łuszcząca. Wydaje mi się, że poza działaniem szczoteczki, przyczynia się do tego pogoda i ogrzewanie. A szczoteczki używam teraz tylko przed spaniem.
No ja używałam tylko przed spaniem, po użyciu solidna warstwa kremu nawilżającego, a mimo to taka niespodzianka.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 14:48   #154
amanita_muscaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

kurcze, mimo, ze lagodne, to jednak jest to mechaniczne zluszczanie naskorka i moze prowadzic do nadmiernego scienienia? (nie wiem jak to nazwac, brakuje mi slowa... ) w kazdym razie chcialam powiedziec, ze brakuje mi w instrukcji obslugi informacji o proponowanej czestotliwosci uzywania braun face (chyba ze przeoczylam), natomiast stosowanie codzienne wydaje mi sie zbyt czeste. sama stosuje raz na 3-4 dni wieczorem i jak narazie nie mam problemow z tym "scienieniem", tylko syfy mi powyskakiwaly.
amanita_muscaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 14:54   #155
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Cytat:
Napisane przez amanita_muscaria Pokaż wiadomość
kurcze, mimo, ze lagodne, to jednak jest to mechaniczne zluszczanie naskorka i moze prowadzic do nadmiernego scienienia? (nie wiem jak to nazwac, brakuje mi slowa... ) w kazdym razie chcialam powiedziec, ze brakuje mi w instrukcji obslugi informacji o proponowanej czestotliwosci uzywania braun face (chyba ze przeoczylam), natomiast stosowanie codzienne wydaje mi sie zbyt czeste. sama stosuje raz na 3-4 dni wieczorem i jak narazie nie mam problemow z tym "scienieniem", tylko syfy mi powyskakiwaly.
Ja używam codziennie wieczorem i jestem mega zadowolona
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 16:44   #156
apaulina
Przyczajenie
 
Avatar apaulina
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 20
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Cytat:
Napisane przez amanita_muscaria Pokaż wiadomość
kurcze, mimo, ze lagodne, to jednak jest to mechaniczne zluszczanie naskorka i moze prowadzic do nadmiernego scienienia? (nie wiem jak to nazwac, brakuje mi slowa... ) w kazdym razie chcialam powiedziec, ze brakuje mi w instrukcji obslugi informacji o proponowanej czestotliwosci uzywania braun face (chyba ze przeoczylam), natomiast stosowanie codzienne wydaje mi sie zbyt czeste. sama stosuje raz na 3-4 dni wieczorem i jak narazie nie mam problemow z tym "scienieniem", tylko syfy mi powyskakiwaly.
Szczoteczki można używać codziennie ale przez krótki czas, tj. 1 minuta na oczyszczanie całej twarzy (tak było w instrukcji). Wychodzi więc na to, że trzeba nauczyć się używać szczoteczki w sposób umiejętny, nie dociskać zbyt mocno i na prawdę nie przedłużać oczyszczania bo inaczej dochodzi do podrażnienia i przesuszenia skóry. I dodatkowo ta mroźna pogoda...
apaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:14   #157
magdapawel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

witam ja tez uzywam szczoteczki codziennie. u mnie również skóra stała się sucha, mimo, że mój typ to mieszana. poza tym nie używam szczoteczki dłużej niż minutę a także nie dociskam jej zbyt mocno. Myślę, że w połączeniu z kremem będzie lepiej tzn nie tak sucho, choć mnie to nie przeszkadza, gdyż rano, gdy się budzę skóra znowu jest pokryta warstwą, która powoduje świecenie.po dłuższym stosowaniu szczoteczki zauważyłam także, że pory się faktycznie zmniejszyły, skóra po oczyszczeniu jest gładka. depilator jest delikatniejszy niż zwykły, jednak nie czarując i nie oszukując nadal boli, jak zwykle zresztą, chociaż ja się do tego bólu już przyzwyczaiłam.fajna sprawa jeśli chodzi o brwi, szybko i skutecznie.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

dziewczyny ja się cały czas zastanawiam czy i gdzie wysyłać linki z naszymi opiniami o braun - face?i czy wystarczy, że te opinie zamieszczamy na wizazu. nie do końca rozumiem zasady opiniowania, wysyłania linków i tej ankiety widmo, której nikt jeszcze nie widział. trochę się denerwuję, gdyż nie koniecznie mam czas by szperać w necie i szukać odpowiedzi , ale chciałabym rzetelnie wypełnić wszelkie "dokumenty" ze swoją opinią, w końcu po to jestem i dostałam ten super gadżet! Jeśli coś wiecie, piszcie pozdrawiam
magdapawel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 22:55   #158
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Cytat:
Napisane przez apaulina Pokaż wiadomość
Szczoteczki można używać codziennie ale przez krótki czas, tj. 1 minuta na oczyszczanie całej twarzy (tak było w instrukcji). Wychodzi więc na to, że trzeba nauczyć się używać szczoteczki w sposób umiejętny, nie dociskać zbyt mocno i na prawdę nie przedłużać oczyszczania bo inaczej dochodzi do podrażnienia i przesuszenia skóry. I dodatkowo ta mroźna pogoda...
Dokładnie tak używałam szczoteczki: minuta na całą twarz i nie dociskałam mocno.
Po jednym dniu bez szczoteczki łuszczenie znika, poczekam jeszcze jeden dzień i najwyżej będę stosować urządzenie co 2-3 dni.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 08:35   #159
Maoe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja stosuję szczoteczkę codziennie wieczorem, chyba się od niej uzależniłam, bo nie wyobrażam sobie już codziennej pielęgnacji bez niej. Mimo że stosuję codziennie nie mam problemu z przesuszoną skórą, wręcz mam wrażenie, że pomaga w walce z zimowym powietrzem wysuszającym cerę. Nie można jednak przesadzać i dociskać jej zbyt mocno, a myślę, że to główny powód podrażnień. Ja czuję, że po użyciu szczoteczki olejki lepiej się wchłaniają, rano skóra naprawdę jest w lepszej kondycji.
Zauważyłam też, że kilka śladów po krostkach zniknęło w bardzo szybkim tempie, lepiej niż po naturalnych peelingach. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Systematycznie pory stają się mniej widoczne, na ten efekt liczyłam najbardziej i jestem zadowolona.
Maoe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 13:58   #160
aewelinaa
Raczkowanie
 
Avatar aewelinaa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bieliny
Wiadomości: 165
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Po dłuższym stosowaniu już mogę trochę więcej powiedzieć na temat produktu Moja skóra twarzy jest mega oczyszczona , zauważyłam też że dzięki temu podkład łatwiej się rozsmarowuje , makijaż wygląda ładniej ) Jedynym minusem jest szybko wyczerpująca się bateria moja już jest na wykończeniu , muszę zainwestować w jakis akumulatorek )

Depilator do twarzy jest rewelacyjny radzi sobie z najmniejszymi włoskami , mineły prawie 2 tyg odkad depilowałam wąsik i nadal jest gładko mam nadzieję ze bedzie tak jak pisze producent że gładka skóra bedzie do 4 tyg !! Z tego jestem bardzo zadowolona ! Depilator jest zgrabny dzięki temu wyłapie wszystkie włoski
aewelinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 15:46   #161
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Dziś mija 2 tygodnie odkąd stosuję Braun Face. Używam szczoteczki codziennie wieczorem, zgodnie z instrukcją ok 1 minuty. Muszę przyznać, że to małe cudo działa Z mojej twarzy zniknęły niemal wszystkie zaskórniki, z którymi miałam odwieczny problem . Także moje wiecznie porozszerzane pory wyglądają znacznie lepiej. Bardzo obawiałam się podrażnień itp. ale wszystko jest w najlepszym porządku (fakt, że ze względu na pogodę stosuję ostatnio sporo odżywczych specyfików). Moja skóra wygląda znacznie lepiej niż przed otrzymaniem Braunika do testu
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 16:15   #162
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Dziś mija 2 tygodnie odkąd stosuję Braun Face. Używam szczoteczki codziennie wieczorem, zgodnie z instrukcją ok 1 minuty. Muszę przyznać, że to małe cudo działa Z mojej twarzy zniknęły niemal wszystkie zaskórniki, z którymi miałam odwieczny problem . Także moje wiecznie porozszerzane pory wyglądają znacznie lepiej. Bardzo obawiałam się podrażnień itp. ale wszystko jest w najlepszym porządku (fakt, że ze względu na pogodę stosuję ostatnio sporo odżywczych specyfików). Moja skóra wygląda znacznie lepiej niż przed otrzymaniem Braunika do testu
Ja też widzę ogromną poprawę ^^ nie wyobrażam sobie oczyszczania twarzy bez niego
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 16:38   #163
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja muszę się dzisiaj wydepilować nad górną wargą, bo jakiś meszek mi tu odrasta
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 17:53   #164
Lilas Mauve
Raczkowanie
 
Avatar Lilas Mauve
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: mobilna
Wiadomości: 246
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja musiałam spasować ze szczoteczką - mam zbyt dużo krostek i ciężko mi je omijać... Ale bardzo cieszę się z efektu depilacji - nadal zero niepożądanego owłosienia a od czasu depilacji już trochę czasu minęło efekt bardzo zadowalający.
__________________
Lilas Mauve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 18:32   #165
aaqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 107
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Dziewczyny czy któraś pisała już jakąś ocenę w jakimś KWC czy coś? Bo to niby nie kosmetyk i nie wiem gdzie szukać nawet. Nie bardzo wiem gdzie mogę napisać jakąś recenzję, bo jestem tu praktycznie nowa, a nie wysyłają żadnych wiadomości z ankietami czy prośbami o napisanie recenzji
aaqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 19:22   #166
amanita_muscaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

hej, spokojnie wiedzieli, jak cie znalezc, by dostarczyc ci produkt /mejla, to dostarcza i ankiete
sama akcja miala obsuwe, to moze i z ankietami sie spozniaja?
amanita_muscaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 19:46   #167
Magda06m
Przyczajenie
 
Avatar Magda06m
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Przyszedł czas na recenzję końcówki depilującej. Z meszkiem - "wąsikiem" poradziła sobie świetnie, choć nie bez bólu. Początkowo depilację zaczęłam przed lustrem w łazience, natomiast szybko przestawiłam się na lusterko Brauna z lampką - efekt: bardzo dokładnie usunięte wszystkie włoski. Nareszcie nie będę musiała chodzić na wosk do kosmetyczki. Po wieczornej depilacji - zaczerwienienie, ale rano skóra była bez żadnych podrażnień. Po dwóch dniach wyskoczyła mi maleńka krostka - choć nie mam pewności, czy to w związku z depilacją. Dodam, że po wosku zawsze wyskakiwało mi kilka drobnych krosteczek - nielubiany efekt uboczny depilacji.
Jeszcze o szczoteczce po niecałych 2 tygodniach używania. Faktycznie, gdy używam zbyt długo i zbyt mocno przyciskam, to trochę szkodzi skórze - przesusza się i pojawiają się suche skórki (podobnie jak w sytuacji, gdy przesadza się z peelingiem). Jednak gdy używam szczoteczki delikatnie - krótko i bez przyciskania, to wszystko jest w porządku. Stan cery po prawie dwóch tygodniach: pory zwężone, skóra gładka, pojawiły się tylko 2 maleńkie prawie niewidoczne krostki. Z przesuszeniem sobie już poradziłam - myję delikatniej.

P.S. podobnie jak poprzedniczki - ankiety jeszcze nie dostałam.
Magda06m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:02   #168
lenka889
Raczkowanie
 
Avatar lenka889
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 31
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Dziewczyny dodałam do KWC Braun Face więc możecie napisać swoje opinie

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...#review-964494
lenka889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:06   #169
attached
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznaaań !
Wiadomości: 6
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Cytat:
Napisane przez amanita_muscaria Pokaż wiadomość
kurcze, mimo, ze lagodne, to jednak jest to mechaniczne zluszczanie naskorka i moze prowadzic do nadmiernego scienienia? (nie wiem jak to nazwac, brakuje mi slowa... ) w kazdym razie chcialam powiedziec, ze brakuje mi w instrukcji obslugi informacji o proponowanej czestotliwosci uzywania braun face (chyba ze przeoczylam), natomiast stosowanie codzienne wydaje mi sie zbyt czeste. sama stosuje raz na 3-4 dni wieczorem i jak narazie nie mam problemow z tym "scienieniem", tylko syfy mi powyskakiwaly.
O matko, ja mam też wrażenie, że mi powyxhodzily.

Może te szoteczke trzeba jakoś dobrze desynfekowac po każdym użyciu? ??? Dlatego szkoda, że tylko jest jedna. ...
attached jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 09:37   #170
snoopy32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Od dwóch tygodni jestem szczęsliwą posiadaczką zestawu Braun Face i mogę śmiało polecić go każdej dziewczynie, której zależy na ładnym i zdrowym wyglądzie. Szczoteczka jest dokładna, doskonale czyści i usuwa martwy naskórek. Jeszcze nigdy moja buzia nie była tak gładka Normalnie jak po zabiegu w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Depilator jest równie rewelacyjny! Mimo tego że zwykle miałam problemy z nadmiernym zaczerwienieniem, teraz po jego użyciu zaczerwienienie jest minimalne, praktycznie niewidoczne - śmiało mogę od razu wyjść z domu. Co prawda nie był to wąsik a brwi, ale nie zmienia to faktu, że po zwykłej depilacji nawet brwi musiałam uciekać przed wzrokiem innych Niezdecydowanym polecam!
snoopy32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 12:21   #171
Cassilera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Kochane moje przetestowałam już Braun Face na każdy możliwy sposób. Po pierwsze szczoteczka do mycia twarzy - dzięki niej moja cera wreszcie jest ładna, gładka i miła w dotyku, a tzw. "syfów" widać na niej coraz mniej. I to uczucie relaksu twarzy po jego użyciu- rewelacja.
Po drugie depilator- mam nadal dyskomfort przy użyciu go, co jest normalne, bo wyrywanie włosków boli, ale nie mam podrażnień, pryszczy ani zaczerwień skóry, tak jak to się zdarzało przy wyrywaniu np. wąsika woskiem czy stosowaniu innych metod. Zajmuje on mało miejsca, jest cichutki i naprawdę skuteczny. Jak dla mnie idealny. Naprawdę polecam każdemu do spróbowania.
Po trzecie kosmetyczka i lusterko - kosmetyczka jest cudna na spakowanie "sprzętu" i zajmuje tak mało miejsca... i jeszcze ten śliczny fioletowy kolor. Co zaś się tyczy lusterka, to powiem Wam, że pierwsze spojrzenie w nie i człowiek (czytajcie Ja) zwątpił. Nigdy wcześniej przyglądając się sobie w lusterku nie widziałam w nim tyle niedoskonałości... także teraz mając już tak profesjonalny sprzęt na 100% uda mi się walczyć o zdrowy i ładny wygląd moje twarzy.

Dziękuję za możliwość udziału w testowaniu tego sprzętu.

Naprawdę wszystkim POLECAM jego wypróbowanie.
Cassilera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 09:57   #172
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja wolę nie ryzykować z codziennym stosowaniem, szczególnie, że mam wrażliwą cerę...Peelingu też przecież nie stosuje się codziennie
Używam 2-3 razy w tygodniu, ale masuję troszeczkę dłużej niż 1 minutę. Buzia złuszczona, rozmasowana, zaróżowiona. Regularne stosowanie co ok. 2-gi dzień też przynosi swoje efekty, więc nie chcę przecholować Taka częstotliwość jest jak najbardziej u mnie pożądana
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 10:56   #173
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Ja wolę nie ryzykować z codziennym stosowaniem, szczególnie, że mam wrażliwą cerę...Peelingu też przecież nie stosuje się codziennie
Używam 2-3 razy w tygodniu, ale masuję troszeczkę dłużej niż 1 minutę. Buzia złuszczona, rozmasowana, zaróżowiona. Regularne stosowanie co ok. 2-gi dzień też przynosi swoje efekty, więc nie chcę przecholować Taka częstotliwość jest jak najbardziej u mnie pożądana
Ja tak samo będę stosować
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 13:11   #174
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

No i dotarła ankieta wynikowa, którą wypełniłam w zasadzie najwyżej, jak się dało Jestem bardzo zadowolona z urządzenia.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 13:39   #175
lenka889
Raczkowanie
 
Avatar lenka889
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 31
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Nareszcie jest ankieta do wypełnienia
lenka889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 18:25   #176
juuuhu
Przyczajenie
 
Avatar juuuhu
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 8
GG do juuuhu
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Braun face otrzymałam dzięki kampanii na TRND.

Używam codziennie od dwóch tygodni. Małe urządzonko niezwykle przydatne w codziennej pielęgnacji. Zestaw wygląda bardzo estetycznie, w środku są dwie końcówki czyszczące i jedna depilująca. Trochę problematyczne jest otwieranie, żeby włożyć baterię. Rewelacyjnie zmywa makijaż i oczyszcza skórę. Szczoteczka jest bardzo delikatna, nie podrażnia skóry, ale dokładnie usuwa naskórek.Urządzenie jest wodoodporne, więc bez obaw można je używać pod prysznicem. Ja go trzymam właśnie tam, ponieważ to mi ułatwia pielęgnacje. Z wyglądu bardzo ładne, niewielkie i pewnie leży w dłoni. Plus za dodatkową szczoteczkę zawartą w zestawie
A co do depilatora nie mam żadnych uwag – trzeba uważać przy depilacji brwi. Nie mam problemu z owłosieniem twarzy, ale na narzeczonym wypróbowałam, że sobie radzi nawet z krótkimi włoskami Co do porad, to warto pamiętać, żeby depilować pod włos i naciągać skórę palcami, szczególnie przy brwiach, bo można niechcący usunąć kilka drogocennych rzęs lub gorzej kawałek brwi. No i warto zainwestować w duże lusterko i dobre oświetlenie ( to zawiera wyższy model - 830) , szczególnie teraz, gdy za oknem szaro i buro.
__________________
Bo trzeba być stokrotką w ogrodzie pysznych róż.!
juuuhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 21:06   #177
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Braun Face przetestowany, ankieta wypełniona ale wcale nie oznacza to końca w moim przypadku. Na pewno nadal będę używała tego zestawu regularnie:eh em:

Pozdrawiam Wizażanki, z którymi wspólnie testowałam i wymieniałam opinie. Tym, które nie miały szczęścia dostać się do testu polecam zainwestować w to urządzenie - warto.

No i wielkie dzięki firmie Braun oraz Wizażowi za prezent w postaci tego cuda

Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 22:10   #178
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Braun Face przetestowany, ankieta wypełniona ale wcale nie oznacza to końca w moim przypadku. Na pewno nadal będę używała tego zestawu regularnie:eh em:

Pozdrawiam Wizażanki, z którymi wspólnie testowałam i wymieniałam opinie. Tym, które nie miały szczęścia dostać się do testu polecam zainwestować w to urządzenie - warto.

No i wielkie dzięki firmie Braun oraz Wizażowi za prezent w postaci tego cuda

Ja także pozdrawiam testowanie super, też nie mam zamiaru żegnać się z tym cackiem urządzenie goodne uwagi
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 23:10   #179
olakir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja rownież jestem bardzo szczęśliwa a urządzenie Braun Face zagości u mnie na dłuuuuugooooooo!
olakir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 15:34   #180
Chocolatina
Wtajemniczenie
 
Avatar Chocolatina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 264
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

mam pytanie,
czy recenzję w KWC też trzeba napisać?
Chocolatina jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Braun!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-11 12:51:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.