co na ujędrnienie twarzy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-19, 21:42   #1
AnnaW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 62

co na ujędrnienie twarzy?


ostatnio sporo schudłam, odchudzanie skończyłam, skóra na ciele dobrze to zniosła, ale na twarzy, wzdłuz nosa, w kierunku kącików ust zrobiły mi się takie pionowe bruzdy.
Co powinnam robić, żeby to jakoś wygładzić. Nie chcę kupować w ciemno jakiegoś kremu, mam 30 lat, nawet nie wiem czy mogłabym siegnąć po te silniejsze. Jeśli mogłabym, to jakie? A może jakis masaż?
Poradźcie coś
AnnaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 22:22   #2
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: co na ujędrnienie twarzy?

Masaż u kosmetyczki to wsapaniała sparwa - na pewno dobierze Ci jakąś ampułke ujędrniająco- liftująca. Oglądnie cere i na pewno poleci Ci jakiś dobry krem albo nawet serum... Ja serum stosuję czasem pod krem na noc - ale nie codziennie, raczej w formie kuracji. I maska gumowa z alg też dzila fantastycznie na cerę - nie dam głowy za to, ale wydaje mi sie że pod taką maskę też kosmetyczka nakładała mi jakąś ampułkę...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 22:37   #3
AnnaW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 62
Re: co na ujędrnienie twarzy?

Dzieki Dominiko. Jakie serum stosujesz? chcialabym rowniez zastosowac cos w domu
AnnaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 22:58   #4
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: co na ujędrnienie twarzy?

A moze sprobujesz Neutrogeny serie z aktywna miedzia? Mialam tylko krem na noc, moja mama miala cala serie i byla bardzo zadowolona, ja zreszta tez. Kremy sie ladnie wchlaniaja, od razu nie ma jakis spektakularnych efektow, ale wydawalo mi sie, ze po dluzszym okresie buzia byla jednak jedrniejsza. Od jakiegos czasu nie stosuje i wlasnie wczoraj powzielam zamiar zakupu calej serii
Maga zreszta tez je chwalila, sprawdz KW
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 07:16   #5
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: co na ujędrnienie twarzy?

Ja nie chcę Cię martwić, ale jednorazowy zabieg w gabinecie kosmetycznym może przynieść jedynie chwilową poprawę. Jeśli chcesz uzyskac efekty tą metodą, potrzebna jest seria wizyt i to częstych (w Twoim wypadku myślę że co najmniej raz na tydzień, a najlepiej 2 razy w tygodniu). Więc nie zapowiada się to tanio. Ale ja polecałabym ci zacząć od domowych sposobów. Polecam Ci serię Coherence Lieraca - powinnaś zaopatrzyć się w serum (bądź przygotowana na zakup 2 opakowań) oraz krem na dzień i na noc. Bardzo dobre efekty daje połączenie kremu na noc Lieraca z kremem Visibly Young (tj. stosowanie jednego na drugi, nie mieszanie . Seria Coherence zawiera aktywatory kolagenu, miedź w kremach Neutrogeny również stymuluje produkcję kolagenu.
Oprócz tego codziennie rób maseczkę - na zmianę regenerującą i nawilżającą; świetnie powinny się sprawdzić maseczki z glinki.
powodzenia
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 10:52   #6
Osa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 30
Re: co na ujędrnienie twarzy?

Mam koleżanke która miała podobny problem po znacznej utracie wagi.Jej pomogła maska silnie liftingujaca regularnie nakładana w gabinecie kosmetycznym.Kosztowało to troche,ale efekty są widoczne.Stosowanie takich masek w domu jest chyba trochę ryzykowne ponieważ trzeba wiedzieć jak umiejetnie( zgodnie z układem mięśni)je nakładać.Może znajdziesz gdzies w okolicy gabinet gdzie nie zedrą z Ciebie ostatniego grosza.W tej branzy też jest recesja.Z własnego doświadczenia wiem,ze mozna negocjować ceny.
Osa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.