Cera ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-03, 19:58   #1
vami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3

Cera ;/


Hej!
Wiem ,że takich postów jest dużo ale jakoś nie mogę znaleźć czegoś odpowiedniego dla siebie;/.
Otóż problem tkwi w mojej cerze. Jest blada ,widoczne są w niektórych miejscach (dokładnie to okolice nosa) naczynka, lekko piegowata. Gdy rano wstaje jest tłusta , a potem już normalna. Trądziku na szczęście nie mam ( co nie oznacza ,że nie wyskakują mi pryszcze od czasu do czasu). A przy nosie mam takie zaczerwienienia. Stosuję Nivea Visage Young -krem nawilżający dla cery normalnej i punktową maść na pryszcze i czuję ,że ten krem i w ogóle nie pomaga.
1.Mógł by mi ktoś poradzić jaki krem stosować na taka cerę (bo właściwie to nie wiem jaka ona jest czy naczynkowa czy tłusta czy jeszcze jakaś inna).
2.Co mogę zrobić z tymi zaczerwieniami koło nosa?
3. Czy jak będę opalała twarz to piegów i jakiś innych syfów wyskoczy mi więcej.?
Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam.!
vami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 09:26   #2
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Cera ;/

Ja mogę Ci jedynie odpowiedzieć na trzecie pytanie. Otóż ja sama mam kilka piegów na nosie. Zimą, jesienią są one całkowicie niewidoczne, a gdy zaczyna się pojawiać słońce to od razu je widać. Tak więc piegi od słońca stają się bardziej widoczne, a co do syfów. Słońce wysusza dlatego też latem mamy piękną buźkę, jednak gdy przychodzi zima wtedy wszystko nam wyskakuje.
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 11:04   #3
kaasiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 81
Dot.: Cera ;/

wydaje mi sie,ze przede wszystkim okreslic się z typem cery.. czy jest tlusta, mieszana czy jaka.. i dopiero wtedy brać się za kupowanie kremu odpowiedniego dla Ciebie Moze na początek wizyta u dermatologa?
kaasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.