:-d Mam Prośbę :-d - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-20, 13:42   #1
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Talking

:-d Mam Prośbę :-d


Hej dziewczyny, mam drobny problem rozjaśniłam wczoraj włosy - wyglądałam fatalnie, jak kurczak :-D poratowałam sie niebieską płukanką (włosy miałam już do połowy odrośnięte a połowe ze starą dosyć jasną farbą) no i płukanka złapała mi tylko tą dolną partie włosów ktora farbowalam ostatnio z 1,5 roku temu no i przyciemniła kurczaka na głowie. zostalam wiec z na wpoł srebrno-blond czupryną-na wpół niebieskim włoskami :-D kupiłam dzis szampon do koloryzacji w kolorze srebra...ale moj facet powiedzial ze wyglądam super z tymi niebieskimi kłakami :-D sama juz nie wiem co robić :-D farbowac drugi raz? czy zostac w tym ekscentrycznym fryzie? zdjecie z avatarka gdzie widac kawałek moich wlosów to jeszcze z czasów gdy całe włosy mialam pofarbowane na blond
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 14:45   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: :-d Mam Prośbę :-d

Cytat:
Napisane przez n_omi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam drobny problem rozjaśniłam wczoraj włosy - wyglądałam fatalnie, jak kurczak :-D poratowałam sie niebieską płukanką (włosy miałam już do połowy odrośnięte a połowe ze starą dosyć jasną farbą) no i płukanka złapała mi tylko tą dolną partie włosów ktora farbowalam ostatnio z 1,5 roku temu no i przyciemniła kurczaka na głowie. zostalam wiec z na wpoł srebrno-blond czupryną-na wpół niebieskim włoskami :-D kupiłam dzis szampon do koloryzacji w kolorze srebra...ale moj facet powiedzial ze wyglądam super z tymi niebieskimi kłakami :-D sama juz nie wiem co robić :-D farbowac drugi raz? czy zostac w tym ekscentrycznym fryzie? zdjecie z avatarka gdzie widac kawałek moich wlosów to jeszcze z czasów gdy całe włosy mialam pofarbowane na blond
Piszesz szampon do koloryzacji w kolorze srebra> chodzi Ci o szampon działający jak płukanka czy własnie o szampon koloryzujący ( mający zafarbowac włosy).Żaden z tych produktów Ci nie pomoze niestety. Szampon czy szamponetka mający zafarbowac, nie rozjasni włosów a przy takim efekcie jaki osiągnęłaś nie pokryje go. Także płukanki wszelkiego rodzaju nic nie pomogą, jesli we włosie został pigment i od daje efekt miedzi czy kurczaka to płukanka jeszcze go wydobędzie ( i szampony działające jak płukanka), gdyż one z reguły miedz taka podkreslają ( działają jeśli mamy włosy mocno wypłukane z pigmentu i nie chcemy aby zżółkły).W twoim wypadku pozozstaje Ci albo nieznacznie przyciemnic włosy ( przynajmniej jeden ton ciemniejszy niż owy kurczak) lub nałożyć jeszcze raz produkt rozjasniający na włosy ( pomijając te włosy o właściwym kolorze) a potem jesli efekt nadal nie będzie idealny nałożyć zwykłą farbę blond o jasnym odcieniu (z małymi tylko własciwościami rozjąsniającymi, tylko w celu wydobycia "blondu"). To jednak jesli masz wprawę w farbowaniu , najlepiej natomiast gdy udasz się do fryzjera , on wyrówna kolor
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.