Powrót do naturalnego kolorku...pomózcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-21, 23:00   #1
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200

Powrót do naturalnego kolorku...pomózcie...


Witam serdecznie!
Mój naturalny kolorek włosów to jasny brązik, raczej chłodna tonacja. Jakiś czas temu dostałam od jednego z salonów fryzjerskich propozycję "oddania swojej głowy" do pokazu. Robili refleksy więc spróbowałam. Na początku było ok ale z czasem refleksy zaczęły stawać się rudawe a włosy oczywiście jaśniejsze niż naturalne. Teraz chciała bym mieć taki właśnie jak naturalny, jasny brąz na włosach ponieważ ani w zbyt jasnych ani zbyt ciemnych włosach nie wyglądam korzystnie. Boję się tylko, że nawet jeśli tak na włosy farbkę np. ciemny blond to włosy bedą dużo ciemniejsze (bo mam taką tendencję, że włosy wychodzą mi ciemniejsze niż chcę). Chciała wybrać się do fryzjera ale może polecicie mi jakąś farbkę która tworzy takie kolorki jakie powinna???
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 04:18   #2
Olivia555
Raczkowanie
 
Avatar Olivia555
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Boston, MA
Wiadomości: 32
Dot.: Powrót do naturalnego kolorku...pomózcie...

Tez mialam podobny problem. I jak probowalam wrocic do naturalnego i znalazlam farbe niby idealna co moje wloasy to kolor wychodzil mega ciemny, a po kilku myciach stawal sie rudawy. Wiec nie polecam farbowania calych wlosow, jezeli chcesz wrocic do naturalnego koloru. Ja tez mam raczej jasny braz i po kilku nie udanych probach poszlam do fryzjera. Zrobil mi bardzo cieniutkie pasemka raczej ciemny braz ( bo pozostale kolory od sredniego, ciemnego blondu i jasnego brazu zawsze zmienialy sie po myciach na rudawy).
Wiec wniosek taki, ze ja nie polecam farbowania wlosow na wlasna reke, jezeli wrcasz do swojego koloru. Lepiej oddac je w rece specjalisty.
Pozdrawiam
Olivia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 11:21   #3
majjcia syd
Przyczajenie
 
Avatar majjcia syd
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 6
Dot.: Powrót do naturalnego kolorku...pomózcie...

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Mój naturalny kolorek włosów to jasny brązik, raczej chłodna tonacja. Jakiś czas temu dostałam od jednego z salonów fryzjerskich propozycję "oddania swojej głowy" do pokazu. Robili refleksy więc spróbowałam. Na początku było ok ale z czasem refleksy zaczęły stawać się rudawe a włosy oczywiście jaśniejsze niż naturalne. Teraz chciała bym mieć taki właśnie jak naturalny, jasny brąz na włosach ponieważ ani w zbyt jasnych ani zbyt ciemnych włosach nie wyglądam korzystnie. Boję się tylko, że nawet jeśli tak na włosy farbkę np. ciemny blond to włosy bedą dużo ciemniejsze (bo mam taką tendencję, że włosy wychodzą mi ciemniejsze niż chcę). Chciała wybrać się do fryzjera ale może polecicie mi jakąś farbkę która tworzy takie kolorki jakie powinna???
hej slonko....
ja wychodzilam z wloskow czarnych do ciemnego blondu przy pomocy fryzjre.
pierwszy spalilmi cale wlosy i kolor wyszedl pomarnczowy czy jakis taki...
potem (po4tyg)kolrjny scial mi to co najgorsze podobno....eh......
polecil mase odyzwek i wloski zaczely byc hmm calkiem calkiem w dotyku...(kolor wciaz pomaranczowy)
i juz tym razem inny fryzjer...polozyl braz na wloskach(po 2 miesiacach byla ta wizyta)i przyciemnil je niwelujac pomaranczowy kolorek....natsepnie byly pasemka blond i plupanki co 3tyg aby nie wchodzily w zolte...
wiec idz do dobrego frzyjera, zrob ciemniejsze niz masz albo tylko pasemka i plukanki co 2-3tyg aby nie mialay kolory marchewki..
pozdrawiam
majjcia syd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 18:30   #4
wandzik-a
Raczkowanie
 
Avatar wandzik-a
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
GG do wandzik-a
Dot.: Powrót do naturalnego kolorku...pomózcie...

Hej ja miałam podobny problem z tym, że od roku miałam dość ciemne włosy gdy postanowiłam wrócić do blond był to kasztan :P Włosy mam krótkie i dość cienkie. Już byłam przyzwyczajona do siebie w tych ciemnych włoskach w dodatku wszyscy mówili, że lepiej mi w ciemnych (choć większość z tych osób nie pamiętała bądź nie znała mnie jako blondynki) w końcu po długim czasie bo 3 miesiącach odważyłam się bo była dla mnie to trudna decyzja :P taka zmiana (choć naprawdę lubię zmiany i jestem w tym dość odważna :P miałam włoski do ramion i ścięłam je też po długim namyśle na krótkie z irokezem i wyszło mi to na dobre  )Po czytaniu odpowiednich stron kosmetyków rozjaśniających itp. Doszłam do wniosku że najlepszy będzie fryzjer bo nie sknoci mi tego. Jak wspomniałam mam dość cienkie włosy a do tego krótkie więc poszłam do salonu zapytałam czy najlepiej rozjaśnić całe? czy może coś innego? i zaproponowano mi rozjaśnianie balejażem. Za 200 zł. poświęciłam więc te 200 zł by wyglądać tak jak chciałam. Siedziałam u fryzjera koło 3h miałam pełno pasemek robionych i bałam się efektu gdy suszyła mi włosy miałam zamknięte oczy :P Bałam się że będę miała żółte włosy! to mnie naprawdę przerażało, ale zdziwiłam się pozytywnie nawet bardzo  włoski miały śliczny blond kolor.

Jeszcze pamiętam jak siedziałam na fotelu i bałam się i pytałam fryzjerki czy nie wyjdą żółte i czy na pewno blond da się? A ona do mnie jak ktoś zobaczy Cię na ulicy od razu powie blondynka! Zaufałam jej i dobrze mi to wyszło :P

Powodzenia
__________________
Oczywiście, że nie ma miłości. Nie ma i nigdy nie było..
wandzik-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.