Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-08, 14:09   #961
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez epue123 Pokaż wiadomość
o matko to już sama nie wiem co zrobić przymierzałam wkładki przy 375 wydawało mi się już dużo ale własnie kazdy pisze ze to potem zupełnie inaczej wygląda. Dziewczyny a czy była by szansa zobaczyć jakieś zdjęcie ? oczywiscie w biustonoszu a nawet w bluzce to przynajmniej poglądowo będę widziała jak to na mojej klacie może wyglądać
Dodaj mnie to zaprzyjaźnionych, będziesz miała wgląd do albumów

Edit: Zapraszam, już Cię dodałam.

Edytowane przez kamilaohio
Czas edycji: 2018-11-08 o 14:10
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 14:19   #962
epue123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Dodaj mnie to zaprzyjaźnionych, będziesz miała wgląd do albumów

Edit: Zapraszam, już Cię dodałam.
chyba już dodałam, jeszcze nie za bardzo umiem się posługiwać tym forum
epue123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 15:29   #963
przedpo
Raczkowanie
 
Avatar przedpo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 476
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam Cycoliny, ufff nie było łatwo znaleźć ostatni wątek, ale się udało.
Jestem Przedpo, byłam aktywna w tym, jakże potrzebnym wątku ponad 5 lat temu, bo wtedy robiłam op. Widzę, że wątek nadal żyje i że jest Was tu dużo i to jest super, bo mi bycie tu na pewnym etapie mojego życia BARDZO pomogło.

Czy jest tu może ktoś z tamtych czasów?

Wróciłam dopiero teraz, bo wiadomo, że samymi cyckami człowiek żyje tylko przez jakiś czas, potem już do nich przywyka i są jego, jakby zawsze tam były .

Zaglądam tu, bo coś mi się dzieje niedobrego z prawą piersią, a ponieważ mam ostatnio trochę problemów ze zdrowiem, to objawy jeszcze ze strony piersi mnie lekko dobijają. Zeby jednak nie przynudzać - mam pytanie czy któraś z Was jest może "starą" cycoliną tj. taką, która operację ma już dawno za sobą i/lub miała jakieś późne komplikacje?

Pozdrawiam WAS wszystkie bardzo ciepło!

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Anytra Pokaż wiadomość
Fajnie, że podbiłaś pytanie. Ja pytam juz kolejny raz ale niestety nie dostaję odpowiedzi .
Jestem 7 tyg po operce. W klinice dowiedziałam się na konsultacji od lekarza że jest wszystko świetnie i nie musze nosić już pancernika (zostawić go sobie po odcięciu pasa do ćwiczeń) a w zamian za to mogę nosić co chcę. Na noc też mogę bez i mogę spać na boku. Potem dopytałam o ćwiczenia - mogę lekkie aeroby (narazie rowerek robię) ale nie wolno biegać i cięzarów jeszcze.
Co do rowerka gdzie nie ruszasz niczym poza nogami to mnie przekonuje i ok, potem ruszę step i eliptyk. A jak miną 3 mies cała reszta.
Mnie bardziej nurtuje kwestia biustionosza- gdzie do licha kupujecie po operacji jakieś fajne bez fiszbin? Bo ja widze albo rozmiar C (a teraz mam E) albo babciowe albo super sexi. I tu wszystko świetnie tylko nadal mam schizę że może jednak coś bardziej trzymającego powinnam... Jakie Ty masz zalecenia od swojego lekarza?
Dajcie sobie 3 miesiące bez szaleństw, tj rowerki i inne ćwiczenia nieangażujące rąk i bez ciężarów. Potem zobaczycie, że i tak, jak już niby będzie bezpiecznie długo będziecie myślały czy oby na pewno powinnam i same będziecie przez długi jeszcze czas odpuszczały, albo ćwiczyły na pół gwizdka pewne serie. Na początku nawet przy brzuszkach będziecie czuły cyski . Grunt to umiar we wszystkim, lepiej zacząć ćwiczyć miesiąc później, niż się zamęczać psychicznie.

Jeśli chodzi o staniki dla mnie bezkonkurencyjne jest Oysho i mają też dobre ceny. Dobre staniki i sztywniejsze, ale bez fiszbin są w Victoria's Secret, ale tam już ok. 180 pln.
__________________
Allergan 295 anatomki, KP Warszawa

już są ojaaa
przedpo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 17:15   #964
epue123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wygladaja super ogladalam zdjecia na profilu i nie wiem czy to tylko moje wrazenie ale na pierwszych zdjeciach nie byly one tak duze jak w20 dniu ?
epue123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 18:17   #965
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez epue123 Pokaż wiadomość
Wygladaja super ogladalam zdjecia na profilu i nie wiem czy to tylko moje wrazenie ale na pierwszych zdjeciach nie byly one tak duze jak w20 dniu ?
Masz rację, później zaczęły się' wybijać' spod mięśnia Teraz i tak jeszcze daleko im do efektu końcowego, każdego dnia wyglądają inaczej A jak już pisalam, pod ubraniem ich wcale nie widać, wszyscy którzy wiedzą o operacji, też stwierdzili, że mysleli o bardziej spektakularnym efekcie
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 20:12   #966
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Masz rację, później zaczęły się' wybijać' spod mięśnia Teraz i tak jeszcze daleko im do efektu końcowego, każdego dnia wyglądają inaczej A jak już pisalam, pod ubraniem ich wcale nie widać, wszyscy którzy wiedzą o operacji, też stwierdzili, że mysleli o bardziej spektakularnym efekcie
Fajniutkie w staniczkach
Dokładnie one z czasem się układają się, wybijają i pięknieją z dnia na dzień
Ja jeszcze 2 tygodnie temu miałam ok 90/92cm w biuście, teraz mam 94cm Staniczki już 75 E, bo w D to strasznie pościskane i się wylewają choć muszę sprawdzić obwód 70, żeby mocniej trzymał a miska była jednak większa.

Ja już się do nich przyzwyczaiłam i mi się wydaje, że to takie średnie C do rączki Ale jak mnie teściowa ostatnio zobaczyła to mówi " o matko ogromne, oby Ci zmalały " A jeszcze pół roku temu na urodzinach mojego syna wypaliła: " a gdzie Ty masz biust, co Ci się stało, że masz takie maleńkie piersi?"
No. Także ten.

I też pisałam, że jak ubiorę luźną bluzę czy bluzkę to widać, że mam tam coś więcej,ale też bez szału,więc ogromne nie są. Daleko im do cyców Małgosi Rozenek Najbardziej widoczne są w obcisłych ciuszkach i dekoltach
I robią się fajne, miękkie. Plus anatomów, że są naturalne, ale efekt pushup też można świetny uzyskać, bo są ruchome i wystarczy wtedy odpowiedni stanik i pushup idealny,wtedy wyglądają jak okrąglasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 21:58   #967
epue123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Fajniutkie w staniczkach
Dokładnie one z czasem się układają się, wybijają i pięknieją z dnia na dzień
Ja jeszcze 2 tygodnie temu miałam ok 90/92cm w biuście, teraz mam 94cm Staniczki już 75 E, bo w D to strasznie pościskane i się wylewają choć muszę sprawdzić obwód 70, żeby mocniej trzymał a miska była jednak większa.

Ja już się do nich przyzwyczaiłam i mi się wydaje, że to takie średnie C do rączki Ale jak mnie teściowa ostatnio zobaczyła to mówi " o matko ogromne, oby Ci zmalały " A jeszcze pół roku temu na urodzinach mojego syna wypaliła: " a gdzie Ty masz biust, co Ci się stało, że masz takie maleńkie piersi?"
No. Także ten.

I też pisałam, że jak ubiorę luźną bluzę czy bluzkę to widać, że mam tam coś więcej,ale też bez szału,więc ogromne nie są. Daleko im do cyców Małgosi Rozenek Najbardziej widoczne są w obcisłych ciuszkach i dekoltach
I robią się fajne, miękkie. Plus anatomów, że są naturalne, ale efekt pushup też można świetny uzyskać, bo są ruchome i wystarczy wtedy odpowiedni stanik i pushup idealny,wtedy wyglądają jak okrąglasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Malgosia Rozenek ma juz za duze jak dla mnie. Lubie duze piersi ale wszystko w granicach dobrego smaku mysle ze zdecyduje sie na 400 😁 i bedzie idealnie
epue123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 08:29   #968
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez epue123 Pokaż wiadomość
Malgosia Rozenek ma juz za duze jak dla mnie. Lubie duze piersi ale wszystko w granicach dobrego smaku mysle ze zdecyduje sie na 400 i bedzie idealnie
O tak ona to ma balony
400cc to fajny implant, wyjdzie z tego ładne D Przy Twoich wymiarach efekt będzie podobny do Kamiliohio.

Miłego dnia dziewczynki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 16:10   #969
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Potwierdzam, że rozmiar się zmienia. Po zejściu opuchlizny miałam 86cm w biuście, teraz jest 88cm.
Korzystam z tego, że mam u siebie w mieście sklep internetowy z bielizną. Dziś odebrałam 8 staników, żaden nie był dobry, ale już wiem jakiego rozmiaru szukać.
Z firmy pari pari 65g miał ciut małą misję, zamówiłam 65h. Szaleństwo jak dla mnie.
70e Ewa Bień też małą miska. Zamówiłam już kolejne ale odbiorę dopiero We wtorek.
Przymierzanue stanikow jak się ma na co jest fajne. Tylko mam wrażenie że z silikonami jest więcej zachodu. Naturalny chce się pi prostu jakiś upychalo w puschupie
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 19:18   #970
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Nienawidzę ćwiczyć! Siłownię omijam z daleka, nie cierpię tego!To chyba geny i dieta

Ja w piątek wpadam do gina i mówię tak: Panie, okres mi się spóźnia już czwarty dzień a w poniedziałek cycki robie, ratuj Panie I jak mnie wziął na badanie usg dopochwowo i wyciągnął już całą czerwona głowicę i mówi: no to już się nie spóźnia-właśnie się zaczął
Przepisał mi Orgametril i kazał wziąć od razu dwie tabsy, nie obiecywał, że zatrzyma to okres, ale że przynajmniej będzie mniejszy. Na szczęście zatrzymał mi się okres od razu, bo inaczej byłoby ciężko.
Choć mój doktor woli operować bez okresu, to czasem zdarza się, że laski dostają np. w dzień operki, wtedy jeśli nie ma dużego krwawienia to operuje.Ale jak ktoś ma bardzo obfite i bolesne to nie ma szans na operkę.Wtedy trzeba przekładać.
Nie wyobrażam sobie mieć okresu w trakcie operacji cycków. Nie wiem kto by mi tampony wymieniał po operce, bo ja nie byłam w stanie nawet palcem ruszyć...

Ten Orgametril jest dopuszczany przed narkozą, także śmiało można go przed operacją brać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Dziubas helołlll Maleńka
Jak tam cycunie??? Jak życie???
Poważnie masz podejrzenie rzs? Może to jednak nic ma nic wspólnego z sylikonami? A czysty zbieg okoliczności?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Troche mialas tych przejsc i nerwow przed, ale z tego co widze to bylo warto i teraz mozesz sie juz cieszyc nabytkami do konca zycia.


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 21:35   #971
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez natalutka Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że rozmiar się zmienia. Po zejściu opuchlizny miałam 86cm w biuście, teraz jest 88cm.
Korzystam z tego, że mam u siebie w mieście sklep internetowy z bielizną. Dziś odebrałam 8 staników, żaden nie był dobry, ale już wiem jakiego rozmiaru szukać.
Z firmy pari pari 65g miał ciut małą misję, zamówiłam 65h. Szaleństwo jak dla mnie.
70e Ewa Bień też małą miska. Zamówiłam już kolejne ale odbiorę dopiero We wtorek.
Przymierzanue stanikow jak się ma na co jest fajne. Tylko mam wrażenie że z silikonami jest więcej zachodu. Naturalny chce się pi prostu jakiś upychalo w puschupie
U mnie zaraz po operacji było 90cm w biuście. Dwa tygodnie później 92 a teraz dwa miesiące po mam 94cm i hmmm... nie wiedziałam,że kiedyś to napiszę, ale też mam problem z ...biustonoszem nakupiłam ich trochę a tu teraz miseczki za małe i trzeba kupować inne No i niby 70 cm obwód ok, ale miska F za mała. 75 obwód powiedzmy może być w ostateczności, ale miska E za mała. 70G czy 75 F? Kurdeeee nie wiedziałam, ze cały alfabet miseczek jest, byłam przekonana, że na D się kończy
Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Troche mialas tych przejsc i nerwow przed, ale z tego co widze to bylo warto i teraz mozesz sie juz cieszyc nabytkami do konca zycia.


Sent from my iPhone
To wszystko ze stresu Wszystkie objawy świata. Za to jak już dojechałam do kliniki, przywitałam się z doktorkiem to czułam ogromną ulgę, zero nerwów, luz niesamowity. Wręcz byłam szczęśliwa, że już za parę minut spełnie swoje największe marzenie. Na salę operacyjną szłam z uśmiechem na ustach, normalnie jak do spa nie miałam żadnych obaw!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-10, 08:38   #972
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam.
Czytam was juz od jakiegos czasu i postanowilam do was dolaczyc.
Termin operacji mam na 3go stycznia. Tak wiec w nowy rok wkraczam z nowym cycem
Mieszkam w Hiszpani i tutaj tez bede sie operowac.
Nigdy nie mialam duzego biustu. Byl on maly ale zgrabny i jedrny. Jednak 2 ciaze i karmienie piersia podzialaly na niekorzysc.
Chcialabym wypelnic to co utracilam no i przy okazji troche powiekszyc ale nie za duzo. Nie chodzi mi o jakas spektakularna zmiane typu z A do D i wiecej. Teraz mam 70/75 A i wystarczy mi duze B male C.
Ze wzgledu na miejsce w ktorym mieszkam i klimat, w miesiacach letnich praktycznie codziennie chodze tylko w stroju kapielowym. I chce aby moje cycki w koncu ladnie sie prezentowaly w bikini i aby moje cialo bylo proporcionalne.
Jestem mala i szczupla. 160 cm i ok 49-50 kg.
Pod biustem mam 72 cm a w biuscie 79cm. Szerokosc piersi o ile dobrze pamietam 12 cm. Biodra 89 cm. Fajnie jakby w biuscie bylo podobnie
Moj doktorek zaproponowal implanty okragle aby ladnie wypelnily gore, bo wlasnie gore mam pusta. Powiedzial ze mam ladny ksztalt piersi i efekt koncowy powinien byc bardzo ladny. Wczesniej myslalam nad antomicznymi bo podoba mi sie ich ksztalt ale boje sie ich rotacji i nie wyobrazam sobie nie uparawiac sportu przez 3-6 miesiecy. No i do tego sa twardsze. Ale ksztalt maja piekny, ech....
Co od wielkosci to jeszcze nie jest podjeta decyzja. Zaproponowal mi implanty od 300 do ok 390cc w zaleznosci od efektu który chce uzyskac. Na wizycie przymierzalam specjalne wkladki do stanika takie ktore dadza efekt ok 90 cm w biuscie i ok 95 w biuscie. I powiem tak. Te 95tki byly sporo widoczne pod koszulka ale ladnie to wygladalo jednak w bieliznie czy bikini moze to byc dla mnie za duzo. Te co dawaly efekt 90tki tez ladnie wygladaly pod bluzka ale nie byly jakos bardzo widoczne, tak normalniej bez efektu wow. Ale na efekcie wow pod zwykla bluzka mi nie zalezy. Pasowaly proporcjonalnie do mojego ciala.
Wstepnie pokazal mi tez wizualizacje w 3d i mysle ze gdzies tak max 320 cc bedzie ok. Ale czytajac fora wszyscy mowia zeby brac wiecej
Na konsulatacji ktora bede miala na ok 2 tyg przed operacja pokaże mi rozne implanty, pokaże dokladne wizualizacje w 3d czy tam w 4d. Bede musiala podjac decyzje. Ufff. Pomimo tego ze wiem co mniej wiecej mi sie podoba decyzja nie jest latwa. Wszytkie przez to przechodzilyscie wiec wiecie jaki metlik mam w glowie.

Co do marki to tez jeszcze musze podjac decyzje. Mentor niby najlepszy i ma najlepsza gwarancje. Ale slyszalam ze ma tez najtwardsze implanty. A ja bym chciala cos miekkiego. Mysle nad marka Nagor bo niby ma super miekkie implanty ale ich gwaracja jest na srednim poziomie.
Wczesniej myslalam tez nad motiva ergonomix ale sa to nowe implanty stosowane od ok 1,5 roku dopiero. I tak naprawde nie wiadomo jak sie beda zachowywac po kilkuletnim stosowaniu.

Dziewczyny ktore macie Mentory od jakiegos juz czasu. Jake sa w dotyku?
Wiem ze anatomy sa twardsze a jak z okraglymi?

Ale elaborat mi wyszedl...
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 15:30   #973
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Witam.
Czytam was juz od jakiegos czasu i postanowilam do was dolaczyc.
Termin operacji mam na 3go stycznia. Tak wiec w nowy rok wkraczam z nowym cycem
Mieszkam w Hiszpani i tutaj tez bede sie operowac.
Nigdy nie mialam duzego biustu. Byl on maly ale zgrabny i jedrny. Jednak 2 ciaze i karmienie piersia podzialaly na niekorzysc.
Chcialabym wypelnic to co utracilam no i przy okazji troche powiekszyc ale nie za duzo. Nie chodzi mi o jakas spektakularna zmiane typu z A do D i wiecej. Teraz mam 70/75 A i wystarczy mi duze B male C.
Ze wzgledu na miejsce w ktorym mieszkam i klimat, w miesiacach letnich praktycznie codziennie chodze tylko w stroju kapielowym. I chce aby moje cycki w koncu ladnie sie prezentowaly w bikini i aby moje cialo bylo proporcionalne.
Jestem mala i szczupla. 160 cm i ok 49-50 kg.
Pod biustem mam 72 cm a w biuscie 79cm. Szerokosc piersi o ile dobrze pamietam 12 cm. Biodra 89 cm. Fajnie jakby w biuscie bylo podobnie
Moj doktorek zaproponowal implanty okragle aby ladnie wypelnily gore, bo wlasnie gore mam pusta. Powiedzial ze mam ladny ksztalt piersi i efekt koncowy powinien byc bardzo ladny. Wczesniej myslalam nad antomicznymi bo podoba mi sie ich ksztalt ale boje sie ich rotacji i nie wyobrazam sobie nie uparawiac sportu przez 3-6 miesiecy. No i do tego sa twardsze. Ale ksztalt maja piekny, ech....
Co od wielkosci to jeszcze nie jest podjeta decyzja. Zaproponowal mi implanty od 300 do ok 390cc w zaleznosci od efektu który chce uzyskac. Na wizycie przymierzalam specjalne wkladki do stanika takie ktore dadza efekt ok 90 cm w biuscie i ok 95 w biuscie. I powiem tak. Te 95tki byly sporo widoczne pod koszulka ale ladnie to wygladalo jednak w bieliznie czy bikini moze to byc dla mnie za duzo. Te co dawaly efekt 90tki tez ladnie wygladaly pod bluzka ale nie byly jakos bardzo widoczne, tak normalniej bez efektu wow. Ale na efekcie wow pod zwykla bluzka mi nie zalezy. Pasowaly proporcjonalnie do mojego ciala.
Wstepnie pokazal mi tez wizualizacje w 3d i mysle ze gdzies tak max 320 cc bedzie ok. Ale czytajac fora wszyscy mowia zeby brac wiecej
Na konsulatacji ktora bede miala na ok 2 tyg przed operacja pokaże mi rozne implanty, pokaże dokladne wizualizacje w 3d czy tam w 4d. Bede musiala podjac decyzje. Ufff. Pomimo tego ze wiem co mniej wiecej mi sie podoba decyzja nie jest latwa. Wszytkie przez to przechodzilyscie wiec wiecie jaki metlik mam w glowie.

Co do marki to tez jeszcze musze podjac decyzje. Mentor niby najlepszy i ma najlepsza gwarancje. Ale slyszalam ze ma tez najtwardsze implanty. A ja bym chciala cos miekkiego. Mysle nad marka Nagor bo niby ma super miekkie implanty ale ich gwaracja jest na srednim poziomie.
Wczesniej myslalam tez nad motiva ergonomix ale sa to nowe implanty stosowane od ok 1,5 roku dopiero. I tak naprawde nie wiadomo jak sie beda zachowywac po kilkuletnim stosowaniu.

Dziewczyny ktore macie Mentory od jakiegos juz czasu. Jake sa w dotyku?
Wiem ze anatomy sa twardsze a jak z okraglymi?

Ale elaborat mi wyszedl...
Witaj zapraszamy do nas, każda przed operacją miała wątpliwości, choć z Twoich oczekiwań wynika, że implant w granicach 350 cc da Ci efekt o którym marzysz.



Dzisiaj udało mi się dobrać stanik w Esotiq. Rozmiar 70G jest idealny

Wrzucam również w galerię porównanie jak bardzo piersi i ich rozmiar oraz kształt się zmienił! Od wciśniętych placków pod mięsień, gdzie nie było ani trochę widać pojemności tych 535cc, tydzień po, miesiąc po i teraz 2 miesiące po.

Piersi bardzo się zmieniły! Wybiły się,urosły 4 cm w obwodzie , zaokrągliły się i choć to anatomy to ich okrągła podstawa sprawia, że czasem są jak okrąglaki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 20:08   #974
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Maleficenta ta w avatarze to ty???
Piekny biust, okazaly

Ja mysle ze wezme max 320. No i jeszcze musze myslec nad profilem.
Ale to juz na konsultacji w grudniu. Jak zobacze dokladnie wizualizacje.

Czy ktoras z was miala wizualizacje w 3d?
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 20:55   #975
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Witaj
Dzisiaj udało mi się dobrać stanik w Esotiq. Rozmiar 70G jest idealny

Wrzucam również w galerię porównanie jak bardzo piersi i ich rozmiar oraz kształt się zmienił! Od wciśniętych placków pod mięsień, gdzie nie było ani trochę widać pojemności tych 535cc, tydzień po, miesiąc po i teraz 2 miesiące po.

Piersi bardzo się zmieniły! Wybiły się,urosły 4 cm w obwodzie , zaokrągliły się i choć to anatomy to ich okrągła podstawa sprawia, że czasem są jak okrąglaki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to możliwe, że one jeszcze urosły po dwóch miesiącach Mi lekarz mówił, że się zmniejszą... Ale może chodzi właśnie o opadnięcie w dół i powiększenie obwodu? Chciałabym bardzo...

Buszowałam dzisiaj kolejny raz po sklepach i powiem Wam, że to nie jest takie łatwe z fasonem. Zaraz mam konsultację z lekarzem, ale po miesiącu nie chcę ich męczyć jeszcze fiszbinami. W sumie to nie wiem nawet czy można. Marzę o pięknym staniczku bez fiszbin, bez push upa, ale w swoim rozmiarze, a nie jakieś S-L jak te wszystkie braletki!
Skończyło się na sportowym Triaction hybrid lite z Triumpha 70E za 119zł oraz bez fiszbinowym, niestety lekko push-upowym 65F z Konrada za 139zł. To jedyny fason, który w ogóle był. W innych sklepach brak rozmiaru 65F, w którym jest mi najlepiej
W Etam oddałam 70D, dobranym na siłę i nie leżał zbyt dobrze, a nie mieli tam lepszego.

A Wy gdzie kupujecie staniczki bez fiszbin?
Biegam jeszcze w tym szmacianym i nie chce mi się wracać do drutów, które czuć i nie są wygodne.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 05:57   #976
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Jak to możliwe, że one jeszcze urosły po dwóch miesiącach Mi lekarz mówił, że się zmniejszą... Ale może chodzi właśnie o opadnięcie w dół i powiększenie obwodu? Chciałabym bardzo...

Buszowałam dzisiaj kolejny raz po sklepach i powiem Wam, że to nie jest takie łatwe z fasonem. Zaraz mam konsultację z lekarzem, ale po miesiącu nie chcę ich męczyć jeszcze fiszbinami. W sumie to nie wiem nawet czy można. Marzę o pięknym staniczku bez fiszbin, bez push upa, ale w swoim rozmiarze, a nie jakieś S-L jak te wszystkie braletki!
Skończyło się na sportowym Triaction hybrid lite z Triumpha 70E za 119zł oraz bez fiszbinowym, niestety lekko push-upowym 65F z Konrada za 139zł. To jedyny fason, który w ogóle był. W innych sklepach brak rozmiaru 65F, w którym jest mi najlepiej
W Etam oddałam 70D, dobranym na siłę i nie leżał zbyt dobrze, a nie mieli tam lepszego.

A Wy gdzie kupujecie staniczki bez fiszbin?
Biegam jeszcze w tym szmacianym i nie chce mi się wracać do drutów, które czuć i nie są wygodne.
Wejdź poszukaj sobie w okolicy sklepu CHANGE maja bardzo duży wybór biustonoszy. Jeżeli przez internet będziesz chciała zamówić to dokładnie wpisujesz swoje obwody i zaznaczasz opcje że masz silikony i napewno trafisz z rozmiarem. Ja jestem zadowolona z ich biustonoszy tyle że mam z fiszbinami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 20:14   #977
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Maleficenta ta w avatarze to ty???
Piekny biust, okazaly

Ja mysle ze wezme max 320. No i jeszcze musze myslec nad profilem.
Ale to juz na konsultacji w grudniu. Jak zobacze dokladnie wizualizacje.

Czy ktoras z was miala wizualizacje w 3d?
Tak z dumą mogę napisać, że w avatarze to moje cycuchy
Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Jak to możliwe, że one jeszcze urosły po dwóch miesiącach Mi lekarz mówił, że się zmniejszą... Ale może chodzi właśnie o opadnięcie w dół i powiększenie obwodu? Chciałabym bardzo...

Buszowałam dzisiaj kolejny raz po sklepach i powiem Wam, że to nie jest takie łatwe z fasonem. Zaraz mam konsultację z lekarzem, ale po miesiącu nie chcę ich męczyć jeszcze fiszbinami. W sumie to nie wiem nawet czy można. Marzę o pięknym staniczku bez fiszbin, bez push upa, ale w swoim rozmiarze, a nie jakieś S-L jak te wszystkie braletki!
Skończyło się na sportowym Triaction hybrid lite z Triumpha 70E za 119zł oraz bez fiszbinowym, niestety lekko push-upowym 65F z Konrada za 139zł. To jedyny fason, który w ogóle był. W innych sklepach brak rozmiaru 65F, w którym jest mi najlepiej
W Etam oddałam 70D, dobranym na siłę i nie leżał zbyt dobrze, a nie mieli tam lepszego.

A Wy gdzie kupujecie staniczki bez fiszbin?
Biegam jeszcze w tym szmacianym i nie chce mi się wracać do drutów, które czuć i nie są wygodne.
No mówię Ci - mi urosły. Strasznie były ściśnięte przez mięsień, z początku w ogóle nie było widać tej pojemności. Choć to fakt, większości kobietom gdy opuchlizna po operce schodzi to cycki się zmniejszają.Ale u mnie było odwrotnie.Zerknij do mojej galerii tam jest idealne porównanie. Nawet zastanawiałam się czy doktorek nie pomylił implantów i przez przypadek nie zamontował mi 335cc dopiero teraz widzę ten rozmiar. Mięśnie wypchały implanty do przodu, dzięki czemu wybiły się. Są fajne, okrągłe, sterczące i duże. Dzisiaj miałam ubrany bardzo obcisły golf. No sztos. Chodziłam dumna jak paw! A tyle na nie czekałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 06:36   #978
epue123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Angry Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

A ja mam operacje w srode za tydzien a od wczoraj leze z goraczka i pewnie czeka mnie przelozenie terminu... od roku chora nie bylam jestem zalamana
epue123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 06:45   #979
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez epue123 Pokaż wiadomość
A ja mam operacje w srode za tydzien a od wczoraj leze z goraczka i pewnie czeka mnie przelozenie terminu... od roku chora nie bylam jestem zalamana
Hejjjj... kurcze pij herbatę z miodem, sokiem malinowym i cytryną ( bez czosnku) łykaj na grandę rutinoscorbin i wit C. Na kaszel syrop z cebuli i miodu.Gardło możesz psikac tantum verde.Popytaj jeszcze w aptece co możesz brać tydzień przed operacją..Może przejdzie...
To niestety ze stresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-13, 07:40   #980
epue123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Hejjjj... kurcze pij herbatę z miodem, sokiem malinowym i cytryną ( bez czosnku) łykaj na grandę rutinoscorbin i wit C. Na kaszel syrop z cebuli i miodu.Gardło możesz psikac tantum verde.Popytaj jeszcze w aptece co możesz brać tydzień przed operacją..Może przejdzie...
To niestety ze stresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczescie kataru ani kaszlu nie ma ale slyszalam ze od infekcji min 2-3 tyg trzeba odczekac bo to chodzi o cos z narkoza no nic zadzwonie do nich zapytam jesli maja byc jakies powiklania to wole przelozyc ale juz wszystko jest zaplanowane ulozone a tutaj du...a
epue123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 09:44   #981
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez epue123 Pokaż wiadomość
Na szczescie kataru ani kaszlu nie ma ale slyszalam ze od infekcji min 2-3 tyg trzeba odczekac bo to chodzi o cos z narkoza no nic zadzwonie do nich zapytam jesli maja byc jakies powiklania to wole przelozyc ale juz wszystko jest zaplanowane ulozone a tutaj du...a
Ehhh... nie martw się ja dwa razy odwoływałam termin i w końcu się doczekałam Może nie będziesz musiała zbyt długo czekać. Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 12:09   #982
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Epeue123, duzo i zdrowia i trzymam kciuki aby bylo dobrze.


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 18:03   #983
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez epue123 Pokaż wiadomość
A ja mam operacje w srode za tydzien a od wczoraj leze z goraczka i pewnie czeka mnie przelozenie terminu... od roku chora nie bylam jestem zalamana
Zdrowia!!! Oby zaraz przeszlo i moze uda sie z operacja w terminie.

Ja zaczynam dbac o odpornosc.

Zaczynam od wit c. Zamowilam tez czystka, jak przyjdzie to zaczynam pic.
Co jeszcze na odpornosc polecacie.
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 19:52   #984
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Zdrowia!!! Oby zaraz przeszlo i moze uda sie z operacja w terminie.

Ja zaczynam dbac o odpornosc.

Zaczynam od wit c. Zamowilam tez czystka, jak przyjdzie to zaczynam pic.
Co jeszcze na odpornosc polecacie.
Rutinoscorbin nie tylko na odporność, ale też zalecany dwa tygodnie przed operacją, bo min. uszczelnia naczynia krwionośne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 08:50   #985
epue123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Rozmawiam z lekarzem i jest szansa na operacje w terminie jak tylko wszystko mi do jutra przejdzie mi juz wczoraj bylo znacznie lepiej faszeruje sie witaminami cebula apap w razie potrzeby ale id wcziraj bez goraczki
epue123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 11:08   #986
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez epue123 Pokaż wiadomość
Rozmawiam z lekarzem i jest szansa na operacje w terminie jak tylko wszystko mi do jutra przejdzie mi juz wczoraj bylo znacznie lepiej faszeruje sie witaminami cebula apap w razie potrzeby ale id wcziraj bez goraczki
Kuruj się kochana szybciutko! Rutolinoscorbin na garście plus wit C duuuuzo odpoczywaj a będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 22:34   #987
Drobna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam Panie!

Mam niecodzienne pytanie. Co myślicie o Paniach w rozmiarze L/XL powiększających biust. Zazwyczaj to szczupłe kobietki w formie podejmują się tego zabiegu. A może się mylę?
Drobna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 08:26   #988
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Drobna86 Pokaż wiadomość
Witam Panie!

Mam niecodzienne pytanie. Co myślicie o Paniach w rozmiarze L/XL powiększających biust. Zazwyczaj to szczupłe kobietki w formie podejmują się tego zabiegu. A może się mylę?
Witaj! Nie tylko szczupłe dziewczyny, było tu kilka w większym rozmiarze niż S i też powiększały piersi. Każdy jeśli tylko ma taką potrzebę i nie zważając na wagę czy wiek powinien spełnić swoje marzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 21:59   #989
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Rutinoscorbin nie tylko na odporność, ale też zalecany dwa tygodnie przed operacją, bo min. uszczelnia naczynia krwionośne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O prosze, nie wiedzialam.
Tutaj nie ma ale kupie jak bede w Pl na swieta. Akurat bedzie gdzies 2 tyg przed op.

Do mojej op jeszcze ok 1,5 miesiaca a ja juz spac po nocach nie moge i ciagle tylko cycki w necie ogladam...
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 08:28   #990
epue123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

ja mam w środe i też juz spać nie mogę .... milion myśli w głowie oczywiście większość tych złych i cały czas niepewnosc co do wielkosci wikładki
epue123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.