Project Runway- polska edycja - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-10, 18:46   #1261
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, co napisałaś. Jednak mimo wrednego charakteru, ze swoimi umiejętnościami ma zapewnione miejsce w finale. Z tym że, o ile się nie zmieni, to pomimo że uważam go za najzdolniejszego ze wszystkich uczestników tej edycji, nie chciałabym żeby wygrał, bo wtedy sodówka już kompletnie uderzyłaby mu do głowy.
Czy tylko ja zauwazylam, ze Michal gdy po kolei kazdy z jury go krytykowal mial mine oburzona, ktora wrecz krzyczala :'jak smiesz mnie w ogole krytykowac?!'

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to widać, że Bartek swoim zachowaniem wkurza większość osób, śmieszą mnie jego przepychanki z Boberem
A propos Bobra-czy tylko mi wydaje sie ostatnio mniej wkurzajacy?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 18:50   #1262
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Project Runway- polska edycja

Ja tam do Michała nic nie mam. Liczą się umiejętności, projekty, talent. A nie charakter czy zachowanie pod publikę (show) Dla mnie o wiele gorszy był Jacob z poprzedniej edycji - pod względem zachowania
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 19:19   #1263
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Czy tylko ja zauwazylam, ze Michal gdy po kolei kazdy z jury go krytykowal mial mine oburzona, ktora wrecz krzyczala :'jak smiesz mnie w ogole krytykowac?!'
Nie tylko Ty.

Cytat:
A propos Bobra-czy tylko mi wydaje sie ostatnio mniej wkurzajacy?
Może dlatego, że mniej pokazują jak się uśmiecha? (tzn mnie najbardziej wkurzają jego "podśmiec.h.ujki" a śmieszą przepychanki z Bartkiem)
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 20:04   #1264
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
Nie tylko Ty.


Może dlatego, że mniej pokazują jak się uśmiecha? (tzn mnie najbardziej wkurzają jego "podśmiec.h.ujki" a śmieszą przepychanki z Bartkiem)
Bartek upatrzyl go sobie jako ofiarę o specjalnie próbuje go zdenerwować. Śmieszne jest to czasami.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:16   #1265
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Project Runway- polska edycja

Dla mnie Michał ma talent i sam jest Jego świadomy. Fakt, panoszy się trochę i przez to traci w oczach widzów. W sumie charakterem pasuje do modelki Marty.
Bartek to dla mnie prostak.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 15:28   #1266
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Project Runway- polska edycja

Ten Bartek jest jak chłopiec z podstawówki i to taki z tych mniej rozgarniętych. W sumie czasami mam wrażenie, że jest lekko opóźniony.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 15:38   #1267
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Project Runway- polska edycja

A ja mam wrażenie, że wykreowali go na takiego babiarza z fasolą jaś zamiast mózgu. Tak samo resztę osobników, jednak nie lubię ludzi takich jak Michał i najchętniej wywaliłabym go z tego programu na zbitą.. twarz. Nawet jak jest tak ucharakteryzowany, to, o losie, sprawia wrażenie przykrego dzieciaka z zawyżonym mniemaniem o sobie. Ani to sympatycznie, ani miłe. Widzi tylko siebie. I jeszcze zna się na wszystkim najlepiej, bo przecież wie, jaka jest Marta, wie, jak zrobić najlepszy projekt... tylko, że ostatnio chyba nie wyszło. Mało co podobają mi się jego projekty, chyba na początku tylko jakiś wpadł mi w oko. Ale pewnie zajdzie daleko, bo szołbiznes potrzebuje mend z nutą egoizmu.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 21:01   #1268
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
A ja mam wrażenie, że wykreowali go na takiego babiarza z fasolą jaś zamiast mózgu. Tak samo resztę osobników, jednak nie lubię ludzi takich jak Michał i najchętniej wywaliłabym go z tego programu na zbitą.. twarz. Nawet jak jest tak ucharakteryzowany, to, o losie, sprawia wrażenie przykrego dzieciaka z zawyżonym mniemaniem o sobie. Ani to sympatycznie, ani miłe. Widzi tylko siebie. I jeszcze zna się na wszystkim najlepiej, bo przecież wie, jaka jest Marta, wie, jak zrobić najlepszy projekt... tylko, że ostatnio chyba nie wyszło. Mało co podobają mi się jego projekty, chyba na początku tylko jakiś wpadł mi w oko. Ale pewnie zajdzie daleko, bo szołbiznes potrzebuje mend z nutą egoizmu.
To swoją drogą, ale niestety człowiek jest mało inteligentny i niedojrzały i nieobyty.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 22:46   #1269
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Project Runway- polska edycja

Mnie się projekt Michała podobał i zdziwiona byłam, że tak go skrytykowali. Ale ten tekst, że to przez grupe... też uważam, że poprzednia edycja była lepsza.
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 23:44   #1270
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
A ja mam wrażenie, że wykreowali go na takiego babiarza z fasolą jaś zamiast mózgu. Tak samo resztę osobników, jednak nie lubię ludzi takich jak Michał i najchętniej wywaliłabym go z tego programu na zbitą.. twarz. Nawet jak jest tak ucharakteryzowany, to, o losie, sprawia wrażenie przykrego dzieciaka z zawyżonym mniemaniem o sobie. Ani to sympatycznie, ani miłe. Widzi tylko siebie. I jeszcze zna się na wszystkim najlepiej, bo przecież wie, jaka jest Marta, wie, jak zrobić najlepszy projekt... tylko, że ostatnio chyba nie wyszło. Mało co podobają mi się jego projekty, chyba na początku tylko jakiś wpadł mi w oko. Ale pewnie zajdzie daleko, bo szołbiznes potrzebuje mend z nutą egoizmu.
Pieknie napisane. 100% racji!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 08:18   #1271
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Ja tam do Michała nic nie mam. Liczą się umiejętności, projekty, talent. A nie charakter czy zachowanie pod publikę (show) Dla mnie o wiele gorszy był Jacob z poprzedniej edycji - pod względem zachowania
Tak jak wręcz nienawidziłam Kuby w poprzedniej edycji, tak teraz bym sie dala pokroić, żeby wrócił zamiast Michała.

Wg mnie oni sa z różnych światów/

Kuba był arogancki i egocentryczny, ale zarazem utalentowany. Jak mu coś nie wyszło to umiał to przyjąć na klatę, nie zrzucając winy na innych. Konsekwentnie dążył do celu w swój własny sposób.

Michał natomiast jest zupełnie inny. Wg mnie nie ma swojego stylu, czy 'wizji na bycie projektantem' (u Kuby wszytsko bylo mega spójne, jak się patrzylo na projekt to od razu mozna bylo rozpoznać, że to jego projekt), robi rzeczy ładne, ale zapobiegawcze i poprawne. Do tego jest zmanierowany (ah, to jego przewracanie oczami!) i nie umie przegrywac, a jak mu się juz zdarzy, to obwinia wszytskich o wszystko, a jak juz nie ma za co, to zegnałby na zle nożyczki, przy okazji obrażając kazdego innego.

No żenada.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 10:14   #1272
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Project Runway- polska edycja

Jeśli chodzi o komentarz jury dotyczący rękawów w sukience Piotra to moim zdaniem bez sensu bo nie jest powiedziane że nie można sobie założyć bolerka albo sweterka tylko nawet jak jest gorąco trzeba chodzić z długim rękawem i nie rozstawać się z nim w ogóle. A sukienka była ładna moim zdaniem. Wydaje mi się że sam fakt że Michał znalazł się w dwójce do odstrzału był tylko po to żeby podnieść oglądalność bo każdy chciał zobaczyć czy faktycznie jeden z lepszych projektantów odpadnie. Bo tak naprawdę jego projekt może nie był najpiękniejszy ale na pewno nie taki który spowodowałby odpadnięcie z programu. Były gorsze projekty, zdecydowanie był nim jak dla mnie projekt Bartka, naprawdę jak do jakiejś karczmy a nie hotelu i czemu nikt z jury nie powiedział NIC na temat tego tyłka odsłoniętego??? Że niby to miałoby być praktyczne w pracy ;P???

Edytowane przez paulamaj
Czas edycji: 2015-04-12 o 10:16
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 15:26   #1273
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ta edycja jest chyba nastawiona jedynie na oglądalność. Anja Rubik przechodzi sama siebie. Chyba jej w NY juz nie idzie, ze tak sie lansuje w Polsce. W dodatku reklamuje buty z CCC , jak dla mnie kompletnie niewiarygodne to jest, wątpliwe, zeby chodziła w tanim i kiepskiej jakości zwykle obuwiu.
Anja od lat reklamuje tanie marki jak H&M czy NEXT. Niekoniecznie oznacza to, ze chodzi w tych ubraniach na codzien. H&M zawsze zatrudnia znane top modelki do swoich kampanii.
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 15:32   #1274
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Tak jak wręcz nienawidziłam Kuby w poprzedniej edycji, tak teraz bym sie dala pokroić, żeby wrócił zamiast Michała.

Wg mnie oni sa z różnych światów/

Kuba był arogancki i egocentryczny, ale zarazem utalentowany. Jak mu coś nie wyszło to umiał to przyjąć na klatę, nie zrzucając winy na innych. Konsekwentnie dążył do celu w swój własny sposób.

Michał natomiast jest zupełnie inny. Wg mnie nie ma swojego stylu, czy 'wizji na bycie projektantem' (u Kuby wszytsko bylo mega spójne, jak się patrzylo na projekt to od razu mozna bylo rozpoznać, że to jego projekt), robi rzeczy ładne, ale zapobiegawcze i poprawne. Do tego jest zmanierowany (ah, to jego przewracanie oczami!) i nie umie przegrywac, a jak mu się juz zdarzy, to obwinia wszytskich o wszystko, a jak juz nie ma za co, to zegnałby na zle nożyczki, przy okazji obrażając kazdego innego.

No żenada.
Zgadzam się, Kuba też potrafił być złośliwy czy mówić że nie przepada za resztą, ale jednak w pewien sposób był kulturalny. Michał jest po prostu chamski i nawet się specjalnie nie kryje ze swoim przerostem ego, chyba po prostu lubi pokazywać jakim jest bucem .
Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o komentarz jury dotyczący rękawów w sukience Piotra to moim zdaniem bez sensu bo nie jest powiedziane że nie można sobie założyć bolerka albo sweterka tylko nawet jak jest gorąco trzeba chodzić z długim rękawem i nie rozstawać się z nim w ogóle. A sukienka była ładna moim zdaniem. Wydaje mi się że sam fakt że Michał znalazł się w dwójce do odstrzału był tylko po to żeby podnieść oglądalność bo każdy chciał zobaczyć czy faktycznie jeden z lepszych projektantów odpadnie. Bo tak naprawdę jego projekt może nie był najpiękniejszy ale na pewno nie taki który spowodowałby odpadnięcie z programu. Były gorsze projekty, zdecydowanie był nim jak dla mnie projekt Bartka, naprawdę jak do jakiejś karczmy a nie hotelu i czemu nikt z jury nie powiedział NIC na temat tego tyłka odsłoniętego??? Że niby to miałoby być praktyczne w pracy ;P???
Ja też się spodziewałam, że zagrożony będzie Bartek zamiast Michała, ale wydaje mi się że Ossoliński powiedział, żeby zszył to rozcięcie i po namowach Bartek to naprawił w ostatniej chwili. Jeszcze mu Michał doradzał, żeby zostało.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 18:33   #1275
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Project Runway- polska edycja

Zachowanie Michała swoją drogą, projekt miał całkiem spoko, zwłaszcza koszula mi się podobała. Sądzę, że dali go do najgorszej dwójki tylko po, aby utrzeć mu nosa i zrobić show. No bo sorry, ale projekt Bartka był zdecydowanie gorszy.

Poza tym te komentarze Anji Gadała jakby była czyms ujarana
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 21:21   #1276
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Project Runway- polska edycja

co robi Dominika w zajawce nowego odcinka?
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 21:29   #1277
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
co robi Dominika w zajawce nowego odcinka?
Chyba jeden uczestnik z tych którzy już opuścili program wróci w najbliższym odcinku. Nie wiem kto decydował, ale wygląda na to że Dominika wróciła.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 21:41   #1278
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Project Runway- polska edycja

Jak wrażenia po dzisiejszym odcinku?
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 22:59   #1279
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Project Runway- polska edycja

Ogólnie odcinek mi się bardzo podobał i faktycznie projekty były niezłe z wyjątkiem dwóch przeznaczonych do eliminacji. Walka o materiał upokarzająca...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 23:02   #1280
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ogólnie odcinek mi się bardzo podobał i faktycznie projekty były niezłe z wyjątkiem dwóch przeznaczonych do eliminacji. Walka o materiał upokarzająca...
Mam podobne odczucia. W końcu trochę więcej czasu poświęcili na pokazanie projektów jeszcze przed pokazem, a jakby mniej było sytuacji pobocznych.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 00:00   #1281
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Project Runway- polska edycja

Ja w ogóle nie rozumiem sytuacji z powrotem tej Dominiki..

Mogli zrobić tak, że .. "w następnym odcinku zobaczymy się z... wami obiema".

I w ogóle coś źle policzyli w kwestii odcinków, że musieli zawrócić "z tunelu do światła" Dominikę?


W każdym razie reakcja uczestników przewidywalna: Patryk wybrał sprawiedliwie, Michał powiedział to, czego chyba każdy się spodziewał.

Co do wyników: nie wiem, czym się kierowali. Kiedyś było mówione, że nie biorą pod uwagę całokształtu, ale tego jednego projektu, z tygodnia na tydzień. I co? Projekt a`la krankschwester z obozu w Oświęcimiu w połączeniu z Idą (świetne porównanie ) wygrywa z czymś, co jest zdecydowanie ładniejsze.. Nie rozumiem decyzji - jeśli brali pod uwagę projekt.

Bo jeśli oceniali też osobowość i kwestię tego, że Ania robiła jakiś tam szum wokół swojej osoby, to ok, rozumiem. Agata niestety, w oczy się nie rzucała.



A, i ryłam ze śmiechu, jak Bartek powiedział, że jego żona też nosi spodnie Legginsy co ta kobieta musi teraz czuć, jak ogląda te odcinki w tv czuję to zażenowanie na odległość
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 00:24   #1282
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
A, i ryłam ze śmiechu, jak Bartek powiedział, że jego żona też nosi spodnie Legginsy co ta kobieta musi teraz czuć, jak ogląda te odcinki w tv czuję to zażenowanie na odległość
Ja się zaczęłam zastanawiać czy oni dostają jakąś kasę za odcinek, za odegranie swojej roli napisanej przez scenarzystów, bo ciężko mi uwierzyć, że to wszystko on tak serio, sam z siebie.

A Ossoliński jest ostatnio najbardziej wkurzającą postacią w całym programie. Dla mnie przynajmniej.
O ile postać Tima Guna w amerykańskim programie była dla mnie jasna - miał pomagać, dawać rady, naprowadzać na właściwe tory, to Ossoliński w polskiej edycji jest chyba tylko po to, by wkurzać projektantów/modelki i robić aferki z tyłka. Najpierw niby-plagiat z krzyżującym się materiałem na klatce piersiowej, potem rozmiar stanika modelki, teraz jakieś "farby nie wolno, bo to nie szycie". Nie do końca rozumiem, o co temu panu chodzi.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 07:35   #1283
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Project Runway- polska edycja

Kto odpadł? Pytam bo telewizor mi się popsuł pod koniec odcinka
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 08:19   #1284
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Project Runway- polska edycja

cieszę się, że wreszcie odpadła Agata nic ciekawego nie pokazała w tym programie. Ogólnie chyba żaden projekt nie wywarł na mnie wrażenia. Wydaje mi się, że w sukience Patryka kobieta by się czuła strasznie ściśnięta- jak w tym chodzić? modelka tak wolno się poruszała bo nie była w stanie szybciej.
Strój Michała może i ciekawy ale dla mnie za teatralny :/
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 10:57   #1285
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Project Runway- polska edycja

Biedna ta Marta, modelka Michała Przecież ona przez tą maskę nic nie widziała. Do stylizacji brakowało szczudeł

Zauważyłyście, że pokazywali dużo ujęć z Boberkiem, jego rodziców i ogólnie projektowanie. Potem okazało się, że wygrał.

Identycznie było w poprzednim odcinku z Patrykiem, który wygrał. Ciągle pokazywali jego osobę, jego rodziców, przyjaciółkę i on wygrał odcinek.
Ale on taki nieśmiały jest, pocieszny.
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 11:34   #1286
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Project Runway- polska edycja

Ja uważam, że powinna odpaść Ania, jej strój był jeszcze gorszy od Agaty, chociaż faktycznie były to najgorsze projekty.
Michał i Bartek bardzo przeciętnie, projekt Michała to była dla mnie Lady Gaga. Bartek i spodnie i getry…Ciężko w uwierzyć, że on nic nie rozumie.
Reszta podobała mi się. Aż się zdziwiłam, że Dominika zrobiła w końcu coś fajnego.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 11:44   #1287
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Ale on taki nieśmiały jest, pocieszny.
on jest udany, taka sierotka marysia. A przekochany byl jak powiedzial Sylwi, ze dla niej tez rwal material Dopiero po nim inni sie wyrwali, ze tez jej dadza troche materialu. Michal troche siadl na d. juz az tak duzo cwaniakowania w ostatnim odcinku nie bylo. I zgodze sie, ze jego project to Lady Gaga. A co do Dominiki, to faktycznie ciekawy projekt, ale patrzac mialam wrazenie, ze juz to gdzies widzialam... i to nie raz i nie dwa.

Dobrze, ze Agata odpadla - ona taka pólprzytomna mi sie wydawala i bez wyrazu. Zero osobowosci... Projekty tez zawsze miala srednie, albo powiem inaczej: dziwne i brzydkie.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2015-04-16 o 11:45
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 11:48   #1288
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Project Runway- polska edycja

Też się cieszę, że odpadła Agata. W ogóle wczoraj wyglądała jak czarownica z tymi potarganymi włosami i czarnymi ustami. Padlam jak ją zobaczyłam.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 16:42   #1289
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
W każdym razie reakcja uczestników przewidywalna: Patryk wybrał sprawiedliwie, Michał powiedział to, czego chyba każdy się spodziewał.
Michał lepiej wypada jak go nie widać, ani nie słychać. Powiedział na początku programu "Rzucam się na wszystko co popadnie, nie ważne czy mi się to przyda czy nie - BYNAJMNIEJ konkurencja jest osłabiona". No jak usłyszałam to bynajmniej, to aż mną wzdrygnęło.
Teraz czekam na odpadnięcie Ani - nie podobają mi się jej projekty - są wg mnie albo brzydkie albo jeszcze brzydsze. Ona sama też mnie drażni.
Z Agatą, to się zgodzę jak któraś z was napisała o niej, że jest jak półprzytomna, a jej projekty brzydkie. Zapadł mi w pamięć taki projekt jak dla starej baby, nie kojarzę, w którym odcinku to było.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 17:16   #1290
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Project Runway- polska edycja

Wiecie co mnie rozwalilo w tym odcinku- Anja i jej tragiczna wada wymowy... ona nawet nie mogła wymowic 'Versace'...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 23:47:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.