Lakiery hybrydowe - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-11, 21:54   #3391
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Używałam już wcześniej bazy i topu a.t.a. i uważam że są znacznie lepsze od Tiftona.
U mnie nie sprawdziła się zupełnie. Jeśli Tobie odpowiada, to tylko się cieszyć

Dziewczyny, chyba totalnie zatracę się w Indigo. Ta gęsta konsystencja jest rewelacyjna Swoją drogą mam już 24 kolory hybryd, chyba czas powiedzieć basta!

Edit: 5 minut po napisaniu tego posta kupiłam fireworks

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2014-03-11 o 22:03
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 23:35   #3392
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

e to ja jestem lepsza mam 26 kolorków i 2 zapłacone do odebrania w tym tygodniu różnica jest w tym, że mój najdroższy lakier kolorowy kosztował 29 zł, więc jakby nie patrząc moja "kieszeń" mniej ucierpiała niż Twoja heheheh ... tak sobie teraz podsumowałam: licząc średnio 25 zł za lakier * 28 szt. wychodzi 700 zł za samą kolorówkę nie liczę baz i topów oj nie jeden/jedna popukała by się w głowę tyle kasy za same lakiery ... ale wiecie co? mimo wszystko - WARTO
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 00:00   #3393
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja tez nie licze bo i po co Warto bez wątpienia.
Za 1.5h musze wstac do pracy, a jeszcze nie zasnelam. To bedzie ciezki dzien :/
Przed chwila dostalam prezent urodzinowy od chlopa - voucher na masaz calego ciala
Cudowna niespodzianka.
Teraz kaze mi spac wiec zmykam do wyrka. Dobrej nocy dziewczyny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 00:25   #3394
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja to jestem nocny marek i to akurat zasługa męża, który też siedzi po nocach heheh dobranoc
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 06:50   #3395
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
U mnie nie sprawdziła się zupełnie. Jeśli Tobie odpowiada, to tylko się cieszyć

Dziewczyny, chyba totalnie zatracę się w Indigo. Ta gęsta konsystencja jest rewelacyjna Swoją drogą mam już 24 kolory hybryd, chyba czas powiedzieć basta!

Edit: 5 minut po napisaniu tego posta kupiłam fireworks
a nie mówiłam że konsystencja Indigo jest rewelacyjna? z tymi cyrkoniami to muszę popróbować bo miałam i na klej i na top i za długo się nie trzyma. Dzięki za porady dziewczyny!
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 06:54   #3396
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
a nie mówiłam że konsystencja Indigo jest rewelacyjna? z tymi cyrkoniami to muszę popróbować bo miałam i na klej i na top i za długo się nie trzyma. Dzięki za porady dziewczyny!
....
a nie nakładam Wam się to Indigo <pzy niektóych kolorach > jak farba olejna.....mam mocno mieszane uczucia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:08   #3397
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny mogłybyście mi doradzić z jakiej firmy najlepiej kupić biały kolor? Chodzi mi przede wszystkim o jak najlepsze krycie, myślałam nad mm ale się waham, a nie chce kupować w ciemno
__________________
Moja pazurkowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post46804535


10.2014 początek walki o piękne loki

marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 07:15   #3398
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marta448 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogłybyście mi doradzić z jakiej firmy najlepiej kupić biały kolor? Chodzi mi przede wszystkim o jak najlepsze krycie, myślałam nad mm ale się waham, a nie chce kupować w ciemno
....
gel polish z Indigo biały jest b.fajny za to...elastyczny,kryjący-niekredowy...świetnie się trzyma na frenchu np a to rzadkość
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:24   #3399
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
a nie nakładam Wam się to Indigo <pzy niektóych kolorach > jak farba olejna.....mam mocno mieszane uczucia.
niektóre są gęściejsze, to fakt ale pięknie się poziomują więc ja wolę taki efekt niż uciekanie rzadzizny po bokach
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:33   #3400
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Lakiery hybrydowe

ENIA_ ja tak wlasnie Hybrydy gelish sciagalam tzn baze i top gelish kolor byl z LNC, jak dla mnie super sie sciaga
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:37   #3401
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
e to ja jestem lepsza mam 26 kolorków i 2 zapłacone do odebrania w tym tygodniu różnica jest w tym, że mój najdroższy lakier kolorowy kosztował 29 zł, więc jakby nie patrząc moja "kieszeń" mniej ucierpiała niż Twoja heheheh ... tak sobie teraz podsumowałam: licząc średnio 25 zł za lakier * 28 szt. wychodzi 700 zł za samą kolorówkę nie liczę baz i topów oj nie jeden/jedna popukała by się w głowę tyle kasy za same lakiery ... ale wiecie co? mimo wszystko - WARTO
Oczywiście, że warto jeśli przeliczy się każdy mani na wizytę w salonie ja tylko takie argumenty podaje narzeczonemu kiedy widzi kolejne zamówienie czy to hybryd czy ogólnie zwykłe lakiery

Cytat:
Napisane przez marta448 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogłybyście mi doradzić z jakiej firmy najlepiej kupić biały kolor? Chodzi mi przede wszystkim o jak najlepsze krycie, myślałam nad mm ale się waham, a nie chce kupować w ciemno
Ja mam biały z estetiq i po dwóch warstwach lub trzech cieńszych zależy pewnie od grubości warstw już ładnie kryje. Kiedy robiłam ostatnie mani z serdecznym białym dwie mi wystarczyły
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 07:39   #3402
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe

cześć dziewczyny!
przeczytałam cały wątek ale sporo się dowiedziałam i bardzo Wam dziękuję chciałabym zacząć swoją przygodę z hybrydami. po lekturze zdecydowałam się na bazę gelish i top eco, nad kolorówką się zastanawiam, ale bazę kupię chyba od leoberta, więc może coś od niego?
no i mam dwa pytanka: 1. czy to ma znaczenie jaki jest cleaner i aceton? te od leoberta jest ok?
2. lampa UV czy taka jest ok? http://allegro.pl/uv1c-lampa-uv-do-p...029162552.html
a co do ceny mani hybrydowego to ja robiłam 3 razy do tej pory i płaciłam 30zł. u dziewczyny, która ma swój mały własny gabinecik. no tylko, że ja w małej mieścinie mieszkam... a i ona za lokal nie musi płacić bo ma u siebie w domu i mówiła, że na swoje wychodzi. pracuje na lakierach mm
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:48   #3403
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=Roszpunka34;4554545 3]
Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Dziewczynki baza i top gelish strzał w 10 nic się nie kurczy , kolory ładnie się nakładają bez smug np. mollon 04 smużył mi się okropnie na base&top LNC . Położenie 3warstw lakieru(tyle wymaga kolor) graniczyło z cudem! a dziś miłe zaskoczenie 35 min i hybrydy zrobione z piłowaniem, skórkami, 3warstwy koloru +IBD mgiełka dodam że mam zwykła lampe aż chce się malować i cieszyć hybrydkami


Co do ściagania gelish / poprzednich hybryd ja lekko podpiłowałam top i ok.6min moczyłam w płynie remover Mollon zeszło bez problemu[/QUOTE

rewelacja ,kurcze mi na wszystko trzeba 2 godz, matowisz płytę ? remower Mollon nie osłabia Ci płytki ? moje po acetonie (wypróbowałam już 3 firmy) stały cię cienkie , miękkie i wolno rosną
ja juz ponad rok robie hybrydy sobie i mamie wiec doszlam do w prawy szkoda ze zwlekalam z gelish baza i topem ehh meczylam sie z baza i top 2w 1 LNC...kolorowke glownie posiadam z mollona i na starej bazie 2w1 kolory mi sie smuzyly troszke, niektore kurczyly,zwijaly w lampie ehh szkoda gadac i nigdy sie tak pieknie nie blyszczaly...

Remover Mollon jest bardzo delikatny i pachnie migdalami co mi sie podoba. Nie zauważylam oslabionej plytki a co 1.5 tygodnia zmieniam hybrydy bo denerwują mnie odrosty
Delikatnie matowie bloczkiem polerskim i uzywam bonder bezkwasowy mollon.
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:12   #3404
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

A co sądzicie o białym i czarnym z Mollona?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:20   #3405
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
gel polish z Indigo biały jest b.fajny za to...elastyczny,kryjący-niekredowy...świetnie się trzyma na frenchu np a to rzadkość
No to się zastanowię nad tym bo tak czy siak mam w planach robić od nich zamówienie to bym wzięła przy okazji. A tak dokładnie to chodzi Ci o biel Mr. White czy French white?
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:01   #3406
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

ifrit dzięki za odpowiedź , ja jeszcze mam małą wprawę , robię od 5mcy i w sumie tylko sobie. Muszę zaopatrzyć się w remover Mollona i ten bonder, obecnie używam primera cz .

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Matrioshka jest przepiękna już wiem co dzisiaj wyląduje na moich paznokciach.
_Polly_ gdzie jesteś z tymi swoimi pazurkami ? jestem ciekawa efektu

Edytowane przez Roszpunka34
Czas edycji: 2014-03-12 o 08:58
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:24   #3407
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Pokaze jak wroce z pracy, bo nie chce mi sie zalaczyc
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:31   #3408
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe

a ten bonder to taki http://allegro.pl/harmony-gelish-pro...012611561.html ?
myślicie, że ten sprzedawca ma oryginały, bo baza trochę tańsza
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:59   #3409
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Lakiery hybrydowe

ale poszalałam
a wszystko przez WAs heheh
idzie do mnie fireworks, ten płyn do skórek Sally hansen, korektor w pisaku i przy okazji inne pierdoły które były akurat u sprzedającego mam nadzieję że paczka przyjdzie jak m. nie będzie w domu
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 11:18   #3410
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Przyszedł mój Tifton 22,trochę gęstszy niż Estetiq i mam wrażenie jakby było pół buteleczki tylko
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 11:53   #3411
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Dziewczęta mam problem z cyrkoniami. W piątek położyłam na warstwę nieutwardzonego koloru, do lampy, później 2xtop i dziś już dwie odpadły. Za bardzo macham łapami że odpadają czy zmienić top na lepszy (myślę nad gelish)?
Ja zawsze kładę cyrkonie i wszelkie inne ozdoby na nieutwardzony top, do lampy, potem druga warstwa topu, troszkę grubsza tak delikatnie otulając cyrkonie i znowu do lampy. Nigdy mi nie odpadła żadna ozdoba przez cały czas noszenia mani, a mam top CZ, który daje rade

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
przeczytałam cały wątek ale sporo się dowiedziałam i bardzo Wam dziękuję chciałabym zacząć swoją przygodę z hybrydami. po lekturze zdecydowałam się na bazę gelish i top eco, nad kolorówką się zastanawiam, ale bazę kupię chyba od leoberta, więc może coś od niego?
no i mam dwa pytanka: 1. czy to ma znaczenie jaki jest cleaner i aceton? te od leoberta jest ok?
2. lampa UV czy taka jest ok? http://allegro.pl/uv1c-lampa-uv-do-p...029162552.html
a co do ceny mani hybrydowego to ja robiłam 3 razy do tej pory i płaciłam 30zł. u dziewczyny, która ma swój mały własny gabinecik. no tylko, że ja w małej mieścinie mieszkam... a i ona za lokal nie musi płacić bo ma u siebie w domu i mówiła, że na swoje wychodzi. pracuje na lakierach mm

Mam ta lampę i jak najbardziej mogę ją poleć, ma czujnik ruchu wiec jak raz ustawisz czas to potem tylko wkładasz łapke a lampa sama się włacza i odmierza czas. Ja w niej wszystkie palce utwardzam za jednym razem i się ładnie wszystko trzyma.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
ale poszalałam
a wszystko przez WAs heheh
idzie do mnie fireworks, ten płyn do skórek Sally hansen, korektor w pisaku i przy okazji inne pierdoły które były akurat u sprzedającego mam nadzieję że paczka przyjdzie jak m. nie będzie w domu
Fireworks- rewelacja, Sally Hansen do skórek - jeszcze rewelacyjniejsza rewelacja
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 12:26   #3412
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
U mnie nie sprawdziła się zupełnie. Jeśli Tobie odpowiada, to tylko się cieszyć

Dziewczyny, chyba totalnie zatracę się w Indigo. Ta gęsta konsystencja jest rewelacyjna Swoją drogą mam już 24 kolory hybryd, chyba czas powiedzieć basta!

Edit: 5 minut po napisaniu tego posta kupiłam fireworks
ja mam 28 nie licząc miernot INS które musze chyba wywalić
I tak jak pisałam na lato jeszcze chce kupic neonki i basta z kolorówką

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
e to ja jestem lepsza mam 26 kolorków i 2 zapłacone do odebrania w tym tygodniu różnica jest w tym, że mój najdroższy lakier kolorowy kosztował 29 zł, więc jakby nie patrząc moja "kieszeń" mniej ucierpiała niż Twoja heheheh ... tak sobie teraz podsumowałam: licząc średnio 25 zł za lakier * 28 szt. wychodzi 700 zł za samą kolorówkę nie liczę baz i topów oj nie jeden/jedna popukała by się w głowę tyle kasy za same lakiery ... ale wiecie co? mimo wszystko - WARTO
to pogrubione zdanie jest najlepsze
tylko po co to obliczałaś

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja tez nie licze bo i po co Warto bez wątpienia.
Za 1.5h musze wstac do pracy, a jeszcze nie zasnelam. To bedzie ciezki dzien :/
Przed chwila dostalam prezent urodzinowy od chlopa - voucher na masaz calego ciala
Cudowna niespodzianka.
Teraz kaze mi spac wiec zmykam do wyrka. Dobrej nocy dziewczyny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fajny prezencik

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
ifrit dzięki za odpowiedź , ja jeszcze mam małą wprawę , robię od 5mcy i w sumie tylko sobie. Muszę zaopatrzyć się w remover Mollona i ten bonder, obecnie używam primera cz .

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------



_Polly_ gdzie jesteś z tymi swoimi pazurkami ? jestem ciekawa efektu
no właśnie czekamy

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Przyszedł mój Tifton 22,trochę gęstszy niż Estetiq i mam wrażenie jakby było pół buteleczki tylko
niestety chyba wszyscy maja takie wrazenie jesli chodzi o ich małe pojemności
trzeba wybierać lakier tak jakby juz się konczył


Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Ja zawsze kładę cyrkonie i wszelkie inne ozdoby na nieutwardzony top, do lampy, potem druga warstwa topu, troszkę grubsza tak delikatnie otulając cyrkonie i znowu do lampy. Nigdy mi nie odpadła żadna ozdoba przez cały czas noszenia mani, a mam top CZ, który daje rade

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------




Mam ta lampę i jak najbardziej mogę ją poleć, ma czujnik ruchu wiec jak raz ustawisz czas to potem tylko wkładasz łapke a lampa sama się włacza i odmierza czas. Ja w niej wszystkie palce utwardzam za jednym razem i się ładnie wszystko trzyma.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------



Fireworks- rewelacja, Sally Hansen do skórek - jeszcze rewelacyjniejsza rewelacja
i znow trzeba robic zamówienie na allegroszu
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 12:27   #3413
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe

iwonkabiedronka dziękuję
zastanawiam się jeszcze nad tym bondem, jeśli używacie to jakich firm?
czy nie ma sensu w ogóle go używać?
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 12:36   #3414
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
iwonkabiedronka dziękuję
zastanawiam się jeszcze nad tym bondem, jeśli używacie to jakich firm?
czy nie ma sensu w ogóle go używać?
Ja nie używam i z tego co wiem lepiej kupić porządną bazę i też się będzie elegancko trzymało.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 12:40   #3415
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Ja nie używam i z tego co wiem lepiej kupić porządną bazę i też się będzie elegancko trzymało.
popieram
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 12:41   #3416
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość

Fireworks- rewelacja, Sally Hansen do skórek - jeszcze rewelacyjniejsza rewelacja
Fireworksa jeszcze nie mam. Jeszcze. Preparat do skórek mnie zadziwił. Nie mogę ogarnąć gdzie się podziewają po jego użyciu. Jestem zachwycona!!!
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 12:45   #3417
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

iwonkabiedronka-dzięki za poradę
Enia jakoś Ci nie wierzę w zakupowy koniec...
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 12:56   #3418
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
iwonkabiedronka-dzięki za poradę
Enia jakoś Ci nie wierzę w zakupowy koniec...

Ty mi lepiej powiedz z jakiej firmy kupić neonki
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 12:58   #3419
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Indigo of course
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 14:05   #3420
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe

ok. dzięki
zamawiam w końcu, bo mój M. już krzywo patrzy, że zamiast kupić, to ja siedzę 4 dni i czytam :P
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.