Lwia zmarszczka:(... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-06, 08:12   #1
Milwa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5

Lwia zmarszczka:(...


Witam...dziewczyny mam pytanie jaki krem na pierwsze zmarszczki mimiczne dla 22 latki??Mam dosyć widoczną zmarche między oczami i nie wiem jak ja zminimalizowac. Narazie ja traktuje zorackiem i oczywiscie na dzien filtry ale mam wrazenie ze ona sie tylko poglebia. Czy taki krem jak Redermic moze mi odrobine pomoc??Nie zapcha mnie?? A Vichy??Moze Activ C?Pomozcie...dodam ze przegladalam inne watki i nie znalazlam dokladnej odpowiedzi na moje pytanie.

Skład: (cera normalna / mieszana) Aqua, cyclopantasiloxane, glycerin, ascorbic acid, propylene glycol, isohexadecane, silica, alcohol denat., nylon-12, peg/ppg-18/18 dimethicone, potassium hydroxide, sodium styrene/ ma copolymer, madecassoside, sodium hyaluronate, capryloyl salicylic acid, tocopherol, acrylates copolymer, disodium edta, isobutane, sodium bezoate, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, parfum/fragrance.

Vichy, Myokine Fusio Nuit [Night] (Wygładzający krem przeciwzmarszczkowy + Fusio-film)Szukaj w KWC

Skład: /krem/ Aqua/Water, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Propylene Glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Dimethiconol, Methylparaben, Cyclopentasiloxane, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Adenosine, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium EDTA, Propylparaben, Hydrolyzed Rice Protein, Biosaccharide Gum-1, Parfum/Fragrance.


Poprosilabym tez o analize tych kremow jesli chodzi o zapychanie ladnie prosze..
Active C XL
Skład: aqua (water), cyclopentasiloxane, octocrylene, glycerin, ascorbic acid, alcohol denat., butyl methoxydibenzoylmethane, sodium citrate, dimethicone copolyol, drometrizole trisiloxane, nylon-12, isobutane, acrylates copolymer, disodium edta, phenoxyethanol, sodium benzoate, methylparaben, propylparaben, parfum (fragrance).


Avene, Antirougeurs Emulsion Legere (Krem pielęgnacyjny dla skóry mieszanej i tłustej z rozszerzonymi naczynkami)

Skład: avene thermal spring water (avene aqua) ethylhexyl methoxycinnamate, glycerin, peg-12, carthamus tinctorius (safflower) seed oil (carthamus tinctorius), dimethicone, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, glyceryl stearate, stearic acid, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbuthylphenol, water (aqua), bht.blue 1 (ci 42090), carbomer, chlorphenesin, decyl glucoside, dextran sulfate, disodium edta, fragrance (perfum), hesperidin methyl chalcone, o-phenylphenol, phenoxyethanol, ruscus aculeatus root extract (ruscus aculeatus), triethanolamine, xanthan gum

La Roche Posay, Hydraphase XL (Krem intensywnie nawilżający)

Skład: Aqua/Water, C12-15 alkyl benzoate, Glycerin, octocrylene, cyclopentasiloxane, ethylhexyl cocoate, butyl methoxydibenzoylmethane, aluminium starch octenylsuccinate, terephthalylidene dicamphor sulphonic acid, potassium cetylphosphate, drometrizole trisiloxane, peg-100 stearate, stearyl alcohol, glyceryl stearate, triethanolamine, disodium edta, hydrolyzed lupine protein, citric acid, xanthan gum, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, isobutylparaben, methylparaben, phenoxyethanol, propylparaben, ethylparaben, butylparaben, bht, parfum/fragrance


La Roche Posay, Rosaliac XL

Skład: Aqua, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Alcohol Denat., Octocrylene, Diisopropyl Sebacate, Niacinamide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetyl Alcohol, Squalane, Drometrizole Trisiloxane, Butyrospermum Parkii, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Ascorbyl Glucoside, Triethanolamine, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Stearic Acid, Simethicone, Caffeine, Isohexadecane, Ammonium, Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium Edta, Xanthan Gum, Polysorbate 80, Acrylamide/Sodium, Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Acrylates Copolymer, Tocopherol, Isobutane, Sorbitan Oleate, Myristic Acid, Palmitic Acid, Citric Acid, T-Butyl Alcohol, CI 19140 / Yellow 5, CI 42090 / Blue 1, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Avene, Hydrance Optimale UV (Krem nawilżająco-ochronny dla skóry wrażliwej UVB 15 - UVA 15)

Skład: Avene Aqua, Ethylehexyl Methoxycinnamate. C12-15 Alkyl Benzoate. Cyclomethicone. Sorbitan Stearate. Glycerin. Aqua. Isododecane. Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol. Behenyl Alcohol. Betasitosterol. C13-14 Isoparaffin. Decyl Glucoside. Diazolidinyl Urea. Dimethiconol. Parfum. Glycine Soja. Laureth-7. Methyl paraben. o-Cymen-5-OL. Poloxamer 188. Polyacrylamide. Sodium Chondroitin sulfate. Sucrose Cocoate. Tocopheryl Glucoside. Xanthan Gum

Nie umiem znalesc La roche posay Hydraphase Xl do cery mieszanej oraz kremimu Vichy z filtrem 20. Szukam kremu z filtrami15-20 do cery tlustej zanieczyszonej ktora latwo sie zapycha. Moze cos polecicie??Jeszcze jedno czy moge stosowac Activ C pod oczy mimo ze nie mam tam zmarszczek ( tak profilaktycznie)...aby nie bylo stosuje fotostabilne filtry o wysokim faktorze ale niestety mnie strasznie obsypalo po Avence to byl kolejny filtr ktory mnie zapchal narazie chce dac odpoczac skorze od tych tlusciochow a nie chce rezygnowac z filtrow . Prosze ladnie o pomoc
Milwa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 08:17   #2
lashqueen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 172
Dot.: Lwia zmarszczka:(...

Zaden krem nie usunie Ci zmarszczki
__________________

lashqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:23   #3
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Lwia zmarszczka:(...

Cytat:
Napisane przez Milwa22 Pokaż wiadomość
Witam...dziewczyny mam pytanie jaki krem na pierwsze zmarszczki mimiczne dla 22 latki??

Milwa, lashqueen ma niestety racje; krem Ci nie pomoze ale jest cos co stosuja dermatolodzy nawet w tak mlodym wieku - zamiast kupowac kremy ktore i tak nie przyniosa zadnego efektu - zainwestuj w zabieg botoxu.
Botox sprawi ze lwia zmarszczka zniknie a mimika twarzy zlagodnieje, dzieki zabiegowi nie bedziesz mogla marszczyc tego miejsca na czole a miesnie beda sobie odpoczywac, ja polecam, botox u mnie trzymal sie prawie 8 miesiecy.
pozdrawiam
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 00:21   #4
echo204
Przyczajenie
 
Avatar echo204
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Wiadomości: 20
Dot.: Lwia zmarszczka:(...

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Botox sprawi ze lwia zmarszczka zniknie a mimika twarzy zlagodnieje, dzieki zabiegowi nie bedziesz mogla marszczyc tego miejsca na czole a miesnie beda sobie odpoczywac, ja polecam, botox u mnie trzymal sie prawie 8 miesiecy.
pozdrawiam
Witam! MAm rowniez problem z 'lwia zmarszczka'. Mam 25 lat....zafundowalam sobie botox.....i NIC. "Usztywnienie' miesni nastopilo, zauwazalne zmiany byly od 2 tygodnia po zabiegu i trwalo ok miesiaca. Po tym czasie czolko znowu pracowalo jak dawniej,a zmarszka nie zniknela ani nie splycila sie ani przez chwile..... Po takim doswiadczeniu z botoksem, ja napewno juz go sobie nie zafunduje - nie mialam zadnych skutkow ubocznych, bol byl niwielki ale efekt zaden. Nie wystopilo chocby 'porazenie' tych miesni odpowiedzialnych za marszczenie czola w ten sposob. Nie polecam.
echo204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 19:19   #5
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: Lwia zmarszczka:(...

Może zabieg był nieprawidłowo przeprowadzony albo lekarz dobrał zły preparat? Zazwyczaj botox daje pozytywne efekty. Możesz jeszcze spróbować wypełnienia kwasem hialuronowym - można w ten sposób spłycić zagłębienie między brwiami, co powinno dać widoczny efekt, który powinien się utrzymać ok. 12 miesięcy.
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.