Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne paznokcie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-21, 15:01   #31
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
A pomiędzy rehabilitacją i klientkami pomyślę sobie na jak ogromny nadmiar wolnego czasu cierpię i pooglądam sobie TV
Lepiej poczytaj o tym prawniku, jak Ci radzilam; to moze kiedys zaprocentowac, w przeciwienstwie do ogladania bzdur w tv
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 16:28   #32
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

coccinelle byli moze wrocmy do tematu i tak wiemy, ze Byli ma racje. w temacie paznokciowym oczywiscie. Coccinelle nie mozedsz mowic, ze akryl podoba Ci sie bardziej niz zel, poniewaz nie jestes w stanie ich od siebie odroznic. Mysle, ze masz na mysli raczej jakies tandetne tipsy jakie Twoja stylistka robi akrylem. Wnioskuje to z faktu, iz nie podobaja Ci sie zelowa paznokcie wstawione przez Byliczke, ktore sa bardzo ladne i naturalne. Gdyby Byli jednak napisala, ze jest to akryl to nagle by Ci sie spodobaly? Mozna zrobic dokladnie takie same paznokcie metoda zelowa i akrylowa. Ja zajmuje sie tylko jedna z nich. Ale osoba zajmujaca sie obiema moglaby klientce zrobic jedna reke zelem druga akrylem i nie odroznilabys ich od siebie. Wiec przestac plesc glupty, chyba ze naprawde masz na celu tylko wzbudzic zainteresowanie swoimi bzdurnymi postami.
__________________

Edytowane przez Sieciunia
Czas edycji: 2011-11-21 o 16:30
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 18:03   #33
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

Jezeli ktos napisalby, ze te pazurki powyzej sa akrylowe, to najzwyczajniej w swiecie powiedzialabym, ze moja kosmetyczka, czy jak to inaczej nazywaacie- robie nieporownywalnie ladniejsze i te kompletnie mi sie nie podobaja
Sama mialam zel na pazurach (a nie tipsy, wiec moze jednak powstrzymajcie swoja wyobraznie), wygladal ok, ale widok akryli na pazurkach kolezanki spowodowal u mnie taka reakcje.
Wiec jakas tam roznica chyba jednak byla?

A to, ze ktos uwaza, ze pisze bzdury czy tez nie- malo mnie obchodzi. Raczej swiadczy to nie najlepiej o wypowidajacym sie

Autorka pytala o to na co sie zdecydowac, wiec odpowiedzialam: "moim zdaniem akryl ladniejszy".
Dziwna rzecza jest natomiast, ze manicurzystka z honorami doradza zakladanie zelu, akrylu czy tipsow, miast polecic porzadna odzywke.
I to chyba wyczerpuje temat, hmmm?
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 18:41   #34
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość

Autorka pytala o to na co sie zdecydowac, wiec odpowiedzialam: "moim zdaniem akryl ladniejszy".
Dziwna rzecza jest natomiast, ze manicurzystka z honorami doradza zakladanie zelu, akrylu czy tipsow, miast polecic porzadna odzywke.
I to chyba wyczerpuje temat, hmmm?
Nie, nie jest to dziwna rzecz. Skoro ktoś mnie pyta o to CO WYBRAĆ to komentuje opcje i doradzam. Gdyby w wątku było pytanie o odżywkę, odesłałabym do jednego z wieeelu wątków na wizażu. Nie chciałabym pytając czy mam zjeść makaron czy ryż ktoś mi doradzał ziemniaki. Dlatego nic w tym dziwnego nie ma.
I to właśnie wyczerpuje temat.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 18:55   #35
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Skoro ktoś mnie pyta o to CO WYBRAĆ to komentuje opcje i doradzam. Nie chciałabym pytając czy mam zjeść makaron czy ryż ktoś mi doradzał ziemniaki.
No akurat te slowa kierowalam nie do Ciebie, a Sieciuni

Skoro uwazasz, ze temat zostal wyczerpany, bez przyznania sie do swojej konfabulacji i zmyslania, to ok. Punkt dla mnie.

Autorko, wylecz pazurki, a nie kladz na nie chemii wszelakiej masci.
Powodzenia!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 19:10   #36
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Skoro uwazasz, ze temat zostal wyczerpany, bez przyznania sie do swojej konfabulacji i zmyslania, to ok. Punkt dla mnie.
W chwilach zwątpienia powtarzam sobie cenne hasło:
Nie dyskutuj z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Jeśli opierasz swoje życie na punktowaniu swoich "osiągnięć forumowych" to pomodlę się dzisiaj wieczorem w Twojej intencji, na pewno się to przyda.
Nie rozumiem w jakim celu nadal podjudzasz dyskusję? Przenieś się na intymne czy plotkowe, znajdziesz tam na pewno kompanów do rozmowy. Zapewniam.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 19:29   #37
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

Sieciunia - napisalas cos, co sama chciala napisac
byli robi swietne paznokcie i wygladaja mega naturalnie a jesli twoja kosmetyczko-manicurzystko-stylistka paznokci nie podpisalaby sie pod takimi wykonami to moze czas ja zmienic?? Zastanawia mnie fakt, dlaczego zabierasz glos w temacie, w ktorym jestes zielona jak trawka na wiosne i oprocz tego, ze jakas tam odzywka moze dzialac cuda twoja wiedza na temat stylizacji paznokci nie jest nawet na poziomie podstawowym.
A teraz dla ciebie i dla poglebienia twojej wiedzy na temat stylizacji paznokci:
http://panterosssa-nails.blogspot.co...-miesiecy.html -mam nadzieje, ze autorka nie bedzie miec do mnie zalu, ale nazwa strony jest i wiadomo kto jest autorem tych zdjec
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 19:33   #38
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
W chwilach zwątpienia powtarzam sobie cenne hasło:
Nie dyskutuj z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Jeśli opierasz swoje życie na punktowaniu swoich "osiągnięć forumowych" to pomodlę się dzisiaj wieczorem w Twojej intencji, na pewno się to przyda.
Nie rozumiem w jakim celu nadal podjudzasz dyskusję? Przenieś się na intymne czy plotkowe, znajdziesz tam na pewno kompanów do rozmowy. Zapewniam.
Ja rozumiem, ze brak argumentow generuje zlosc, ktora jest wynikiem bezradnosci- ale za obrazanie mozesz dostac bana.
Widze, ze slowo metafora tez jest Ci obce- pisze to w kontekscie "punktow", gdybys miala jeszcze jakies watpliwosci, co jest calkiem prawdopodobne

Idz sie pomodl, najlepiej do Judy Tadeusza, od spraw beznadziejnych. Moze zesle pomysl na jakas celna riposte, ktora jednoczesnie bedzie pozbawiona obrazania albo wymyslonych "faktow", oo widze, ze ciezko Ci idzie.

Dopoki bedziesz nieelegancko sie do mnie zwracac, dopoty bede odpowiadac w tym tonie.
Ja sie wypowiedzialam w temacie, a to Ty rozgrzebujesz to nie wiem po co.
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 19:36   #39
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

Amen.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2011-11-21 o 19:40
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 19:36   #40
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Moje skromne zdanie jest takie, ze najlepiej wykonany zel nijak ma sie do poprawnie zrobionego akrylu.
Wiec polecam to drugie


A potem nie czekac do uzupelnienia, tylko zdjac, obciac pazury na krotko, i malowac Nail Tekiem II albo Xtra. Nie wierze, ze te odzywki nie pomoga
Widzialam pazurki mojej kolezanki sprzed kuracji z plytka jak bibulka do tego zjedzona przez obgryzanie , i te same, juz SZPONY- po 3 miesiacach na Nail Teku. Bylam pod wrazeniem, i sama zaczelam stosowac!
Komplet tych odzywek, podkladowej i nawierzchniowej (zapas na ok 3 miesiace) wyniesie Cie tyle, co jedno uzupelnienie zelu (a powinnas uzupelniac co 2, max 3 tyg, chyba, ze mega wolno rosna Ci pazurki), a efekt masz dlugofalowy- nie to, co zel

Powodzenia
Moim skromnym zdaniem ,nie masz racji.
Jestem stylistka paznokci od ponad 10 lat, i jezeli trafi do mnie jakas nieszczesliwa z powodu zniszczonych paznokci kobieta,to nic nie sprawi mi wiecej przyjemnosci niz zazelowanie, lub pokrycie akrylem plytki.

Jezeli chodzi o roznice miedzy zelem a akrylem,to prawidlowe wykonanie nie jest do odroznienia.Jezeli twoja stylistka robi ladniejsze akryle,to prawdopodobnie robi po prostu ladniejsze akryle i tyle.

A jezeli chodzi o zdjecia zelowych frenczy Bylicy,to trudno sobie wyobrazic ladniej zrobione paznokcie.


i na koniec dodam tylko,ze jezeli nie zapanuje tu spokoj,to poleca punkty karne.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2011-11-21 o 19:38
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 19:45   #41
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

Ja swoje zdanie wyrazilam. Dzieki bogu (prosze nie wytykac mi ort, jestem agnostykiem) mod podkresil to, co napisalam- i jak widac o krytyce zelu, czy jego nienaturalnego wygladu nie ma tam ani slowa.
Wiec dyskusja nad problemem, ktory nie istnieje nie jest moim dzielem. AMEN.

Co do blyskotliwej riposty- widac za malo sie modlilas, byliczko
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 19:55   #42
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

Jeszcze jeden post nie na temat i zaczne je usuwac,a watek zostanie zamkniety.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez anna1412 Pokaż wiadomość
Witajcie,
mam bardzo, bardzo zniszczone naturalne paznokcie (są krótkie, łamliwe, rozdwajajace się, kruche. Choć ich nie obgryzam wygladają jakby właśnie takie były :/

Nigdy jeszcze nie stosowałam żadnych zabiegów upiększających typu tipsy, manicure hybrydowy etc.

Obecnie chcę, z okazji wyjścia na Sylwestra,wykonać któryś z nich - po raz pierwszy w życiu.
Zależy mi by zabieg wytrzymał przynajmniej przez kilka dni, sztuczny paznokieć czy lakier na nim nie odpadł, nie uszkodził się.

Co w moim przypadku doradzacie? Co sprawdzi się najlepiej? Myślałam o manicure hybrydowym, ale przeczytałam gdzieś, że nie stosuje się go na zbyt zniszczoną płytkę, wiec w moim przypadku ta forma zabiegu chyba odpada (?).

Chętnie wysłucham rad specjalistek Jestem kompletnie zielona w tej sprawie.
Dzięki serdeczne z góry za podpowiedzi!

Ps. Przepraszam jeśli podobny temat już był. Jestem tu nowa i nie mogę się doszukać.
nie ma znaczenia,czym stylistka wzmocni ci pazurki. Wazne jedynie jest to, zeby byla to kobieta znajaca sie na rzeczy.

Do Sylwestra dobrze prowadzone paznokcie urosna pod warstwa wzacniajaca,i bedziesz mogla cieszyc sie z pieknych dloni.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:44   #43
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

ja polecam spojrzec na link wyslanego przez sunnive, sama juz niejednej osobie go pokazalam, piekne wyprowadzenie pazurkow. Cos podobnego wyszlo mojej siostrze, ale znacznie szybciej i efekt mniej spektakularny, ale widoczny mozesz sobie wyprowadzic w ten sposob pazurki ale musisz znalesc dobra stylistke, metoda jest bez znaczenia a pozniej mozesz sobie zadbac juz o wyprowadzone pazurki roznego typu odzywkami
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 08:23   #44
anna1412
Raczkowanie
 
Avatar anna1412
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Co najlepsze (wsród sztucznych paznokci) na naprawdę zniszczone naturalne pazno

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
[...] Swoj Nail Tek IT II kupilam u kosmetyczki i placilam 30 zl. Ale z tego co wiem na Allegro mozna dostac caly zestaw (IT + F) duuuzo taniej.
Tutaj znajdziesz pomoc przy doborze odzywki http://www.nailclub.pl/[...]
Fajnie, dzięki! Skorzystam z tych odżywek.

Jak wiecie w kwestii ewentualnej wyższości żelu nad akrylem lub odwrotnie, nie mogę się niestety wypowiedzieć. Szczerze żałuję, bo dyskusja zrobiła się bardzo burzliwa
Wychodzi na to, że muszę kolejno "zrobić" paznokcie obiema metodami i po prostu sprawdzić na sobie. A którą pierwszą? Chyba rzucę monetą
anna1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.