Essie Matte about you PYTANIA! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-26, 20:09   #1
evx
Raczkowanie
 
Avatar evx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Question

Essie Matte about you PYTANIA!


... Skierowane do posiadaczek! Mam możliwość nabyć ten produkt, ale mam kilka pytań co do niego:
1. czytałam, że nieużywany glutowieje- nie zawsze będe chciała matowić pazurki, stąd pytanie, czy ten proces następuje szybko? Kwestia miesięcy, czy bardziej roku i więcej?
2. Czy smuży? Mam matujący top z Golden Rosa, ale bardzo się na nim zawiodłam- po zaschnięciu, mimo, że ma gruby pędzelek zostawia smugi, na zasadzie, że widać w którym miejscu robiłam pociągnięcie, w którym miejscu jedno pociągnięcie pokrywa się z drugim... Okropieństwo! Nie używam lakierów GR, więc może dlatego....
3. Czy współpracuje z lakierami innych firm? Sally Hansen, Formula X, Sephora, Essie i inne?
4. Jak szybko schnie? Ten z GR niby był w stanie wyschnąć, chociaż właściwie doczekałam się tylko PODESCHNIĘCIA... Po pół godzinie chciałam się podrapać przez ciuch i cały lakier niestety poszedł w pi*du
Z góry dziękuję za odpowiedzi kochane
evx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 13:35   #2
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Essie Matte about you PYTANIA!

1. mojego rzadko używam i nic się z nim nie stało. stoi w ciemnej szufladzie
2. nie smuży
3. nie ma problemu
4. szybciej niż zwykły top

dodam, że najlepiej go używać na wcześniej nałożony top błyszczący. i najlepiej po kilku godzinach od pomalowania paznokci. żeby lakier był bardzo twardy, inaczej zrobią się białe smugi
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-15 14:35:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.