Idealist i 100%Time Release E.L? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-01, 07:37   #1
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049

Idealist i 100%Time Release E.L?


Dziewczyny, mam do Was dwa pytania Po pierwsze , jaka jest cena za 30 i 50 ml Idealista i czy można na niego nakładać krem nawilżający? Pod rugie, czy któraś z Was używała kremiku lub emulsji nawilżającej 100?Time Release i jeśli tak to co o niej sądzi? I ostatnie(ehhmiały byc trzy) Czy dla młodej cery mieszanej, z rozszerzonymi porami odpowiedni Waszym zdaniem byłby taki zestaw: Idealist+Time Release na noc, a na dzień kremik matująco-nawilżający Clarins+ochronny Thermal S-uv (na dzień właściwie juz sparwdziłam, bo używam tak od trzech miesięcy, ale głównie chodzi mi o zestaw na noc)
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-01, 15:23   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealist i 100%Time Release E.L?

Smoczuś, moją ocenkę 100% Time Release masz w KW (chwilowo nie działa, ale zacznie przecież [img]icons/icon7.gif[/img] ) 30 ml kosztuje 155 zł (Sephora). 50-tka proporcjonalnie więcej. Ja Ci osobiście to cudo odradzam. Po pierwsze nie mogę przywyknąć do zapachu zielonego jabłuszka, po drugie budze sie po nim ze spuchniętą buźką (tzn. skóra słabo oddycha). Wg mnie bez porównania lepsza jest seria Sequissimo Lieraca (ostatnio się zakochuję w tych produktach [img]icons/icon7.gif[/img] ) - masz tam 4 produkty o różnej sile nawilżania - od leciutkiej emulsji po bogaty kremik (który mam, i jest b. w porządku na noc). Również boski jest Creme Desalterant Clarinsa, nawilża dobrze i super się wchłania. Weź próbki, nie będziesz żałować.
W ogóle zastanawiałabym się, po co jeszcze Idealist - chyba ze go lubisz [img]icons/icon7.gif[/img]
pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-01, 16:02   #3
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Idealist i 100%Time Release E.L?

właściwie to jest trochę odwrotnie tzn w pierwszej kolejności myślałam o Idealist, a że sporo osób mówi, ze przy złuszcającym kosmetyku nie obejdzie sie bez dobrego nawilżacza, więc dlatego pomyślałam o 100%time release. Z tego co widziałam w KW oceniasz krem, a ja myślę o fluidzie, który mam nadzieję, jest lżejszy a nawilża równie dobrze. Zresztą chodzi też o to, że bardzo pasowałoby mi teraz zrobić zakupy w EL A Lieraca nigdy jeszcze nie próbowałam-moze faktycznie jest dobry...Hmm, poszukam ich stronki jesli mają. Mam ochotę na odmianę w pielęgnacji buźki, bo ostatnio cały czas używałam Clarinsa, ale chyba skóra zaczyna mi się do niego przyzwyczajać. Potrzebuję czegoś dobrego dla mieszanej cery
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-01, 16:49   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealist i 100%Time Release E.L?

Lierac chyba nie ma stronki; ale w aptekach i ambitniejszych perfumeriach znajdziesz ich bdb reklamówki i próbki; skład chemiczny np. na beauty.com;
Emulsji 100% E.L. nie próbowałam, niestety.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-01, 19:56   #5
madzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 91
Re: Idealist i 100%Time Release E.L?

Polecam: http://www.lierac.com.pl/
madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-01, 21:05   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealist i 100%Time Release E.L?

Ooo, polska stronka ! Francuzi nie mają, a nasz dystrybutor zrobił .. widzę że świeżutka [img]icons/icon7.gif[/img] Co prawda informacje nie wykraczają poza treśc ulotek reklamowych, ale moze się rozwiną, a poza tym nie wszyscy mają dostęp do ulotek .. dzięki madzik [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-02, 09:35   #7
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Idealist i 100%Time Release E.L?

dzięki madzik
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-11-02, 20:50   #8
madzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 91
Re: Idealist i 100%Time Release E.L?

Cieszę się, że mogłam pomóc [img]icons/icon7.gif[/img] A swoją drogą, szkoda, że Lierac nie dorobił się swojej strony macierzystej....
madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.