W jakiej kolejności kłaść krem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-04, 23:55   #1
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka

W jakiej kolejności kłaść krem?


Basiu, przede wszystkim chciałabym złożyć Ci spóźnione, ale najserdeczniejsze życzenia imieninowe, [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img] podziękować za wszystkie wspaniałe porady i prosić o jeszcze jedną [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]. Otóż, w ekspresowym tempie skończył mi się kremik Advanced Syop Signs (zasługa mamy i koleżanki), zakupiłam więc wersję z dozownikiem, czyli serum. Stosuję także na dzień Total Tournaround w wersji dla cer mieszanych i tłustych. I tu pojawia się pytanie - który z tych kosmetyków powinnam stosować najpierw? Serum powinno być pierwsze (Stop Signs), ale krem z kwasami (TT) także. I jestem "w kropce", poradź proszę... [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
Serdecznie Cię pozdrawiam, i jeszcze raz wszystkiego najlepszego !!! [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img]
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-05, 08:21   #2
anikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 110
Re: Do Basi - znowu : )))

jA TEŻ !!!JA TEŻ!!!! ŻYCZĘ WYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ
anikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-05, 16:49   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do Basi - znowu : )))

Halszko, po pierwsze dziękuję za życzenia, Tobie Anniko również)

Ja widzę tylko jedno wyjście, Krem TT Clinique powinnać używać na noc, a serum na dzień pod krem z filtrami.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-05, 18:16   #4
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: Do Basi - znowu : )))

Basiu, zadałam to pytanie na stronie internetowej Clinique, i wiesz jaką dostałam odpowiedź? Według reprezentanta firmy powinnam stosować rano i wieczorem jako pierwsze serum Advanced Stop Sign, a na nie tylko wieczorem TT. Trochę dziwna wydaje mi się ta odpowiedź - krem z kwasami na inny krem, a nie bezpośrednio na skórę, hmmm... Zrobię raczej tak jak Ty mi radzisz! Dziękuję [img]icons/1roza.gif[/img]
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.