samoopalacz :) ładny efekt :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-04, 19:38   #1
darita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 64

samoopalacz :) ładny efekt :)


Bardzo wasz prosze o podanie samoopalacza ktory naprawde bardzo ładnie barwi skore, chciałabym uzyskac ciemny kolor opalenizny,nawet brazowy ( wiem wiem..marzenia) mam jasna karnacje, cere suchą/mieszana
dziekuje z gory
papa
darita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-04, 19:46   #2
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: samoopalacz :) ładny efekt :)

Polecam Lancome Flash Bronzer auto bronzant intense - do ciemnej karnacji, Clinique nr 2 do ciemnej karnacji. To na razie jedyne, z których byłam zadowolona, aczkolwiek dopiero w tamtym roku zaczęłam eksperymenty z samoopalaczami a w zimie lubię być naturalnie blada Ale musisz to wypróbować na sobie, na każdej skórze ten sam samoopalacz daje inny odcień
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-04, 23:00   #3
KingaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Re: samoopalacz :) ładny efekt :)

Ja używam CLARINS'a i jestem bardzo zadowolona,a dokładnie Self Tanning Instant Spray lub Instant Gel.Również niedawno zaczęłam używać Clarins Sheer Bronze Self Tanning Hydrating Gel,który moim zdaniem jest wyśmienity.Kolor opalenizny wygląda naprawdę na bardzo naturalny i w efekcie daje piękny odcień brazu, a poza tym dobrze nawilża skóre.Ze spray'em musisz troszke uważać, by równomiernie rozprowadzic (posprejowac ,ale kolorek jest śliczny.Natomiast ,jeżeli chcesz miec bardzo ciemny odcień to musisz 2-3 dni pod rzad nałożyć kosmetyk. Naprawde polecam,głównie gel'e ,jeżeli nie masz doświadczenia ze spray'em.
KingaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.