Tłusty krem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-13, 13:12   #1
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402

Tłusty krem?


Mam pytanie dotyczące tłustego kremu. Mam skórę naczyńkową, wrazliwą, alergiczną i maksymalnie suchą. Kremy nawilżające za chwile sprawiają że czuję ściągnięcie, jedynie krem tłusty lub półtłusty nie powoduje u mnie takiego uczucia. Zastanawiam sie tylko czy jeśli pielęgnuję skóre kremem tłustym, to czy będzie ona odpowiednio nawilżona czy zaraz nie będę mieć jakiś problemów. Jak podrażnił mnie Diroseal i zeszła mi cała skóra z buzi, to właśnie krem tłusty Iwostin odbudował mi naskórek. Co myślicie o tłustych kremach?
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 19:54   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Tłusty krem?

tłuste kremy też nawilżaja skórę. jeśli twoja skóra dobrze reaguje na takie kremy, to nad czym się tu jeszcze zastanawiać?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 11:44   #3
ralf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 19
Re: Tłusty krem?

Jeśli masz cerę wrażliwą, unaczynioną i alergiczną, a dodatkowo wysuszoną to jak najbardziej powinnaś używać tłustego kremu. Chroni Twoją skórę przed szkodliwymi czynnikami, tj. wiatr, mróz. Szczególnie dobry na jesień czy zimę. W okresie letnim możesz spróbować używać kremu nawilżającego. Przy cerze alergicznej zwróć uwagę czy kosmetyk jest bezzapachowy, zapachy bardzo często uczulają. Pij dużo wody gdyż musisz nawilżać skórę od "środka", Polecam też witaminę A+E. Łykaj codziennie 1. Pozdrawiam.
ralf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 14:50   #4
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Re: Tłusty krem?

Dziękuję za odpowiedz, własnie moja skóra bardzo dobrze czuje się w tłustym kremie, nawet pod makijaż go daję, bo nie czuję ściągnięcia skóry, nie łuszczy mi się. Miałam jednak wątpliwości czy będzie dostatecznie nawilżona, czy po dłuższym używaniu kremu tłustego nie będe miała żadnych niespodzianek na buzi. Tak używam bezzapachowych, a dokładnie Iwostin. Dziękuje jeszcze raz, teraz jestem spokojna. Pozdrawiam
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.