Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-30, 14:53   #31
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dla mnie 90% naturalnych paznokci to także "wiocha"
Już mówię dlaczego: ogryzki, brud pod paznokciami, zero kształtu, pięć różnych długości na jednej dłoni, pozalewane lakierem skórki, albo powygryzane skórki. I, szczerze mówiąc, to jeszcze bardziej żenujące, bowiem każdy o swoje paznokcie może zadbać sam, nie potrzeba do tego żadnego szkolenia czy kursu, a w większości przypadków tylko pilniczek...

Piszecie: "wiocha" i "ohyda", "obleśne" i "blacharskie", a ja radzę Wam przejrzeć "Pazurkowe galerie", bo Dziewczyny na paznokciach i z paznokci robią prawdziwe cuda - długie i krótkie, klasyczne i ekstrawaganckie.

To piszę ja - posiadaczka naturalnych paznokci (która nigdy nie miała tipsów), była obgryzaczka, aktualnie w trakcie kuracji z króciakami spiłowanymi na "zero"
Wyraziłam tu swoja opinie o tpisach gdyż taki był cel tego wątku i pytania autorki co do okropnych naturalnych paznokci- zgodzę się z tobą w pełni. Co do galerii- jasne, że znajdziemy w niej ciekawe pomysły zdobienia. Pomysły ekstrawaganckie mają przecież zachwycać bądź (i) szokować (co wynika samo ze znaczenia słowa 'ekstrawagancja' ). Mnie po prostu pewne rzeczy się nie podobają (jak w załączonym linku, choć wiem, że to stylizacja konkursowa), jak już wspomniałam w poprzednim poście

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2011-07-30 o 14:57
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 10:52   #32
scholastyka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: cze-wa
Wiadomości: 12
GG do scholastyka17
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

zależy z której strony na to patrzeć, sama mam lampę i robię tipsy koleżankom ciociom znajomym... Ale każdy gust ma co innego w sobie bo jak np. ja zrobie sobie delikatny french z cieniutkim paskiem i wyglądają jak naturalne. a jeśli przyjdzie taka blahara z solarium i ona chce 5 cm szpony w kolorze neonowym ocze✂✂✂nym różowym no to chyba jakaś różnica jest

Także ja jestem za tipsami aczkolwiek w delikatnych kolorach najlepiej przypominające naturalny paznokiec.. :P
scholastyka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.