Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 16:52   #1561
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Czytam czytam i zachodze w głowę, czemu ten wątek taki popularny...niezmiennie ot tak długiego czasu.
A już to ocieranie się majtek o majtki...
Bo coraz młodsze się do seksu garną i potem głupoty w te Google wpisują
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 11:20   #1562
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez meainax Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc, nie wiem co robić, chyba zrobiłam wielką głupotę.
Kochałam się z chłopakiem 6 dnia cyklu(okres wtedy wlasnie mi sie skonczył, ale po stosunku pojawila sie jeszcze neiwielka ilosc krwi), skończył we mnie, niestety bez żadnego zabezpieczenia. Moje cykle trwają 25-30 dni. Poza tym obserwuję swój śluz i jest jak na razie niepłodny, przeczytałam, że plemniki giną w takim po kilku godzinach.
Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?
Strasznie się martwię, było to 48h temu, nie wiem czy jest sens lecieć po tabletkę.
A co chłopak na to?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 12:25   #1563
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Zrob Bete z krwi i bedziesz miala pewnosc

Moje 2900 g szczęścia. <3
04.07.2015
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 08:34   #1564
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dziewczyny, mam pytanie, bo już sama zgupiałam.
Staram się z mężem o dziecko, cały poprzedni miesiąc kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia, średnio co drugi dzień. (zaczeliśmy dzień po okresie)

Ponieważ, pewne sprawy przyczyniły się do tego, że na chwile starania przerwaliśmy na jakieś dwa tygodnie, zrobiłam na wszelki wypadek test ciążowy i był negatywny. Przyszedł czas na okres a okresu nie ma...

Test drugi też negatywny. Czyżbym jednak zaskoczyła?
Dodam, że okres mam bardzo nie reguralny.

Czekać? Czy po prostu biec do gina? Czy może coś jeszcze innego?

Wiem, głupie pytania, ale straciłam orientację.
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 08:46   #1565
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jak masz bardzo nieregularny okres to niby skąd wiesz że miał być ?

Do ciąży owulacja potrzebna a przy nieregularnych cyklach może wogóle jej nie być.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !

Edytowane przez Devon_rose
Czas edycji: 2015-10-06 o 08:51
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 08:55   #1566
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jak ja mam to wytłumaczyć, od czasu do czasu zdarza się, że okres mi się spóźnia, dość długo, potem się normuje i jest dobrze, mniemam, że teraz okres powinien być "w terminie" stąd pytanie, czy mogłam zaciążyć, zdaję sobie sprawę, że owulacji w ogóle mogło nie być.

No nic, raczej nie znajdę odpowiedzi, czas się umówić do gina.

Dziękuję
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 09:02   #1567
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez marchewkowa karrotka Pokaż wiadomość
Jak ja mam to wytłumaczyć, od czasu do czasu zdarza się, że okres mi się spóźnia, dość długo, potem się normuje i jest dobrze, mniemam, że teraz okres powinien być "w terminie" stąd pytanie, czy mogłam zaciążyć, zdaję sobie sprawę, że owulacji w ogóle mogło nie być.

No nic, raczej nie znajdę odpowiedzi, czas się umówić do gina.

Dziękuję
Czasem test negatywny a ciąża jest (ja tak mialam), zrób badanie krwi BETA, bedziesz wiedziala na 100%. Jak pojdziesz do ginekologa to tak wczesnej ciąży nie zobaczy. U mnie bylo widac w 5tyg że raczej ciąża jest. Proponuje najpierw test z krwi i dopiero do ginekologa ewentualnie.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 11:19   #1568
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez marchewkowa karrotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, bo już sama zgupiałam.
Staram się z mężem o dziecko, cały poprzedni miesiąc kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia, średnio co drugi dzień. (zaczeliśmy dzień po okresie)

Ponieważ, pewne sprawy przyczyniły się do tego, że na chwile starania przerwaliśmy na jakieś dwa tygodnie, zrobiłam na wszelki wypadek test ciążowy i był negatywny. Przyszedł czas na okres a okresu nie ma...

Test drugi też negatywny. Czyżbym jednak zaskoczyła?
Dodam, że okres mam bardzo nie reguralny.

Czekać? Czy po prostu biec do gina? Czy może coś jeszcze innego?

Wiem, głupie pytania, ale straciłam orientację.
Zrób Bete i będziesz wiedzieć na 100%
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 18:50   #1569
Gosiaak1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5
Exclamation Czy to może być ciąża?

Witajcie
Już wcześniej czytałam wiele postów na tym forum, ale w końcu postanowiłam założyć nowy wątek .
Mam do was ogromną prośbę czy możecie mi odpowiedzieć na kilka nurtujących mnie pytań?

Otóż 3 miesiące temu przechodziłam infekcję dróg rodnych, nabawiłam się jej po leczeniu antybiotykami. Przez 1 miesiące miałam normalnie okres a w ostatnim miesiącu miałam lekkie plamienie, robiłam testy ciążowe były negatywne. W tym miesiącu odczuwam dziwne dolegliwości kilka dni przed okresem miałam płynny śluz nie taki jak w dni płodne tylko taki nie klejący się było go mnóstwo. Czułam się ciągle mokra. Do tego strasznie mam brzuch duży ( wygląda jak piłeczka), nie wygodnie mi się śpi na boku bo czuję dziwny ucisk na brzuch. moja waga spadła teraz ważę niecałe 43 kg przy wzroście 156. Od dwóch dni jestem ciągle głodna, jem totalnie wszystko Mam dziwne humorki przez moment mam ochotę się śmiać a za chwilę krzyczę za jakieś głupstwo na mojego chłopaka i chce mi się płakać. W ostatnim miesiącu gdy się kochaliśmy raz nam pękła gumka. Obawiam się że mogę być w ciązy jutro powinnam mieć okres. Zawsze 2/3 dni przed okresem źle się czułam. A teraz 0 objawów. oprócz tych które mam od około 2 tygodni. Czy miałyście kiedyś takie objawy ? Co one u was oznaczały? Proszę o odpowiedzi
Gosiaak1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 19:00   #1570
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Czy to może być ciąża?

a nie prosciej isc na test z krwi lub do ginekologa tak po prostu ???
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 19:03   #1571
Gosiaak1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5
Dot.: Czy to może być ciąża?

Jest ten problem że do ginekologa najbliższy wolny termin jest za dwa tygodnie. Co do testu krwi jeszcze się nad tym nie zastanawiałam. Mam zamiar za dwa dni zrobić test ciążowy, ale po prostu chciałam wiedzieć czy któraś z Was miała takie dolegliwości jak ja i co one oznaczały..
Gosiaak1996 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 21:33   #1572
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy to może być ciąża?

Cytat:
Napisane przez Gosiaak1996 Pokaż wiadomość
Witajcie
Już wcześniej czytałam wiele postów na tym forum, ale w końcu postanowiłam założyć nowy wątek .
Mam do was ogromną prośbę czy możecie mi odpowiedzieć na kilka nurtujących mnie pytań?

Otóż 3 miesiące temu przechodziłam infekcję dróg rodnych, nabawiłam się jej po leczeniu antybiotykami. Przez 1 miesiące miałam normalnie okres a w ostatnim miesiącu miałam lekkie plamienie, robiłam testy ciążowe były negatywne. W tym miesiącu odczuwam dziwne dolegliwości kilka dni przed okresem miałam płynny śluz nie taki jak w dni płodne tylko taki nie klejący się było go mnóstwo. Czułam się ciągle mokra. Do tego strasznie mam brzuch duży ( wygląda jak piłeczka), nie wygodnie mi się śpi na boku bo czuję dziwny ucisk na brzuch. moja waga spadła teraz ważę niecałe 43 kg przy wzroście 156. Od dwóch dni jestem ciągle głodna, jem totalnie wszystko Mam dziwne humorki przez moment mam ochotę się śmiać a za chwilę krzyczę za jakieś głupstwo na mojego chłopaka i chce mi się płakać. W ostatnim miesiącu gdy się kochaliśmy raz nam pękła gumka. Obawiam się że mogę być w ciązy jutro powinnam mieć okres. Zawsze 2/3 dni przed okresem źle się czułam. A teraz 0 objawów. oprócz tych które mam od około 2 tygodni. Czy miałyście kiedyś takie objawy ? Co one u was oznaczały? Proszę o odpowiedzi
Czyli w ciazy ile bys byla? 2tyg?
Brzuch rosnie dużo później. Na zmienne nastroje za wcześnie. Na atak na lodówkę również. Raczej do 4-5tyg nie ma sie dolegliwosci.. A nawet później. Ja od 5go tyg zaczęłam wymiotowac i to byla jedyna oznaka ciąży. Reszta zaczęła sie później. Choć każda przeżywa ciążę inaczej. Dla pewności zrob bete. Bo tak na dobra sprawę moglas zajsc w ciążę wczesniej skoro mialas miesiac temu jedynie lekkie plamienie zamiast miesiaczki. A testy nie zawsze wychodzą zwlaszcza w zbyt wczesnej ciazy.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 15:38   #1573
aga23450
annan9208
 
Avatar aga23450
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Do usunięcia.

Edytowane przez aga23450
Czas edycji: 2015-11-13 o 12:45 Powód: Do usuniecia
aga23450 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 16:07   #1574
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez aga23450 Pokaż wiadomość
Znowu zaczynam się zastanawiać, czy aby na pewno nie zaszłam od tamtego ocierania. Od wczoraj strasznie boli mnie podbrzusze, czasami dojdzie do tego ból pachwin. Brzuch mam normalny, taki jak zawsze.

Do tego aplikacja na moim telefonie wyliczyła, że skoro miałam okres 27.06., a następny dostałam 19.07. to dni płodne musiałabym mieć zaraz po okresie. Czy to w ogóle możliwe? Przecież raczej nie mogłam mieć dni płodnych zaraz po okresie skoro moje cykle trwają zawsze ponad 28 dni. Poza tym nie jestem jasnowidzem i nie myślałam wtedy, że mogę dostać okres wcześniej z jakiegoś powodu- bo prawdopodobnie przyspieszył mi się przez ten stres przez nagły wypadek samochodowy bliskiej osoby z rodziny.

Po tym okresie z 19 lipca, kolejny miałam 5 sierpnia.

I teraz ostatni okres miałam 4 września, teraz jest 7 października a na okres się nie zanosi. Czy to, że jeszcze nie dostałam okresu może być spowodowane bardzo silnym stresem? I tak samo czy stres może powodować ten ból podbrzusza i w pachwinach?
Jak nie jesteś trollem to się uspokój.
Byłaś u ginekologa?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 16:17   #1575
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez aga23450 Pokaż wiadomość
Znowu zaczynam się zastanawiać, czy aby na pewno nie zaszłam od tamtego ocierania. Od wczoraj strasznie boli mnie podbrzusze, czasami dojdzie do tego ból pachwin. Brzuch mam normalny, taki jak zawsze.

Do tego aplikacja na moim telefonie wyliczyła, że skoro miałam okres 27.06., a następny dostałam 19.07. to dni płodne musiałabym mieć zaraz po okresie. Czy to w ogóle możliwe? Przecież raczej nie mogłam mieć dni płodnych zaraz po okresie skoro moje cykle trwają zawsze ponad 28 dni. Poza tym nie jestem jasnowidzem i nie myślałam wtedy, że mogę dostać okres wcześniej z jakiegoś powodu- bo prawdopodobnie przyspieszył mi się przez ten stres przez nagły wypadek samochodowy bliskiej osoby z rodziny.

Po tym okresie z 19 lipca, kolejny miałam 5 sierpnia.

I teraz ostatni okres miałam 4 września, teraz jest 7 października a na okres się nie zanosi. Czy to, że jeszcze nie dostałam okresu może być spowodowane bardzo silnym stresem? I tak samo czy stres może powodować ten ból podbrzusza i w pachwinach?
U mnie ból podbrzusza i pachwin często zwiastuje właśnie okres :P. Moim zdaniem stresujesz się, nakręcasz i może od tego spóźnia Ci się okres.
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 16:50   #1576
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez aga23450 Pokaż wiadomość
Znowu zaczynam się zastanawiać, czy aby na pewno nie zaszłam od tamtego ocierania. Od wczoraj strasznie boli mnie podbrzusze, czasami dojdzie do tego ból pachwin. Brzuch mam normalny, taki jak zawsze.

Do tego aplikacja na moim telefonie wyliczyła, że skoro miałam okres 27.06., a następny dostałam 19.07. to dni płodne musiałabym mieć zaraz po okresie. Czy to w ogóle możliwe? Przecież raczej nie mogłam mieć dni płodnych zaraz po okresie skoro moje cykle trwają zawsze ponad 28 dni. Poza tym nie jestem jasnowidzem i nie myślałam wtedy, że mogę dostać okres wcześniej z jakiegoś powodu- bo prawdopodobnie przyspieszył mi się przez ten stres przez nagły wypadek samochodowy bliskiej osoby z rodziny.

Po tym okresie z 19 lipca, kolejny miałam 5 sierpnia.

I teraz ostatni okres miałam 4 września, teraz jest 7 października a na okres się nie zanosi. Czy to, że jeszcze nie dostałam okresu może być spowodowane bardzo silnym stresem? I tak samo czy stres może powodować ten ból podbrzusza i w pachwinach?
Alleluja!
Druga Najświętsza Panienka!

Chociaż nie, pobiłaś ją, ona zapewne nie miała okresu po nieskalanym poczęciu. Ba, liczbę mnogą trzeba tu zastosować - okresów.

I piszę to zupełnie serio. Bo skoro uważasz, że możesz być w ciąży od kilku miesięcy z powodu takiego ocierania się to jesteś przypadkiem bardziej niewiarygodnym niż Maryja Panna.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 19:00   #1577
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez aga23450 Pokaż wiadomość
Znowu zaczynam się zastanawiać, czy aby na pewno nie zaszłam od tamtego ocierania.
Tak. zaszłaś. Teraz jestem pewna.
Idz szukać wózka.

__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 07:28   #1578
nieznanaala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej!
5.09.15 kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem+nie skończył we mnie. Był to dzień po miesiączce, która trwała ok. 5 dni. Moje cykle są nieregularne, od ok. 21-26 dni. Mój okres nastąpił 22.09 i trwał do ok. 26.09. Normalnie bolał mnie brzuch, piersi, wszystko tak jak na okres, normalnie obfity, kolor zawsze ten sam wiec nie ma możliwości żeby było to jakieś plamienie występujące w ciąży. Nawet robilam test ciazowy 11 dni postosunku i wyszedl negatywny, nawet zadnego cienia. Wczoraj zaobserwowalam żółtawy średnio rozciagliwy sluz, nie taki jak w czasie owulacji, 3/4 mniej rozciągliwy. Dzisiaj mam tzw. Suchość. Ale od kilku dni jest mi jakoś niedobrze, nie wymiotuje, nic. Mozliwe ze jest to spowodowane stresem przed egzaminami i ogólnie, czuje presję (rodzice, oceny, chłopak dziwnie się zachowuje i czeka mnie z nim poważna rozmowa). Okres powinnam dostać za ok. Tydzień. Czy jeśli możliwość ze jestem w ciąży mimo tych wszystkich rzeczy? Czy te lekkie nudności są spowodowane nadchodzącyn okresem? Pomożecie?

Edytowane przez nieznanaala
Czas edycji: 2015-10-08 o 07:29
nieznanaala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 07:46   #1579
Kotuszynska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Post Ciąża?

Czesc dziewczyny. Chciałabym zapytać co sądzicie? Około 2-3 tyg temu współzyłam z moim chłopakiem. Był to akurat dzień, w którym prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest największe . I po 2 tygodniach zaczęłam się dziwnie czuć, wiec zrobiłam test ale nie w dniu spodziewanej miesiączki tylko 6 dni wcześniej, po prostu nie umiałam wytrzymać- wynik negatywny. Test chce powtórzyć własnie za 3 dni kiedy okres powinnam mieć. Ale wczoraj czyli (ok.4-5dni) przed okresem współżylismy znów ale tym razem bez zabezpieczenia i finisz był we mnie :P . Jak myślicie jest prawdopodobne to żebym była w ciąży??
P.S. Proszę o odpowiedzi na pytanie a uwagi do mnie (jeśli takie będą) proszę zostawić dla siebie )
Kotuszynska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 09:26   #1580
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez nieznanaala Pokaż wiadomość
Hej!
5.09.15 kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem+nie skończył we mnie. Był to dzień po miesiączce, która trwała ok. 5 dni. Moje cykle są nieregularne, od ok. 21-26 dni. Mój okres nastąpił 22.09 i trwał do ok. 26.09. Normalnie bolał mnie brzuch, piersi, wszystko tak jak na okres, normalnie obfity, kolor zawsze ten sam wiec nie ma możliwości żeby było to jakieś plamienie występujące w ciąży. Nawet robilam test ciazowy 11 dni postosunku i wyszedl negatywny, nawet zadnego cienia. Wczoraj zaobserwowalam żółtawy średnio rozciagliwy sluz, nie taki jak w czasie owulacji, 3/4 mniej rozciągliwy. Dzisiaj mam tzw. Suchość. Ale od kilku dni jest mi jakoś niedobrze, nie wymiotuje, nic. Mozliwe ze jest to spowodowane stresem przed egzaminami i ogólnie, czuje presję (rodzice, oceny, chłopak dziwnie się zachowuje i czeka mnie z nim poważna rozmowa). Okres powinnam dostać za ok. Tydzień. Czy jeśli możliwość ze jestem w ciąży mimo tych wszystkich rzeczy? Czy te lekkie nudności są spowodowane nadchodzącyn okresem? Pomożecie?
Jesteś w ciąży. Kupuj wózek.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 09:34   #1581
Kotuszynska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Czy uprawiając seks około 4 dni od spodziewanej miesiączki mogłam zajść w ciążę? (stosunek bez zabezpieczenia). Są to dni niepłodne czyli nie ma takiej możliwości?
Kotuszynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 09:37   #1582
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

raczej nie.
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 09:44   #1583
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez nieznanaala Pokaż wiadomość
Hej!
5.09.15 kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem+nie skończył we mnie. Był to dzień po miesiączce, która trwała ok. 5 dni. Moje cykle są nieregularne, od ok. 21-26 dni. Mój okres nastąpił 22.09 i trwał do ok. 26.09. Normalnie bolał mnie brzuch, piersi, wszystko tak jak na okres, normalnie obfity, kolor zawsze ten sam wiec nie ma możliwości żeby było to jakieś plamienie występujące w ciąży. Nawet robilam test ciazowy 11 dni postosunku i wyszedl negatywny, nawet zadnego cienia. Wczoraj zaobserwowalam żółtawy średnio rozciagliwy sluz, nie taki jak w czasie owulacji, 3/4 mniej rozciągliwy. Dzisiaj mam tzw. Suchość. Ale od kilku dni jest mi jakoś niedobrze, nie wymiotuje, nic. Mozliwe ze jest to spowodowane stresem przed egzaminami i ogólnie, czuje presję (rodzice, oceny, chłopak dziwnie się zachowuje i czeka mnie z nim poważna rozmowa). Okres powinnam dostać za ok. Tydzień. Czy jeśli możliwość ze jestem w ciąży mimo tych wszystkich rzeczy? Czy te lekkie nudności są spowodowane nadchodzącyn okresem? Pomożecie?
Poważnie na końcu zadalas to pytanie?
Pomożemy: nie jesteś w ciąży, i myślę że jeszcze jest zbyt wcześnie abyś mogła rozpocząć współżycie.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotuszynska Pokaż wiadomość
Czy uprawiając seks około 4 dni od spodziewanej miesiączki mogłam zajść w ciążę? (stosunek bez zabezpieczenia). Są to dni niepłodne czyli nie ma takiej możliwości?
Kochajac sie bez zabezpieczenia mozna zajść w ciążę.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:21   #1584
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Ciąża?

A pierwszy stosunek był również bez zabezpieczenia?
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 13:20   #1585
Kotuszynska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Ciąża?

Był przerywany

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Bez zabezpieczenia

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Bez zabezpieczenia
Kotuszynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 13:38   #1586
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Ciąża?

To szykuj wyprawkę
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 14:31   #1587
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ciąża?

Jest bardzo duże prawdopodobieństwo.
Starasz się o dziecko?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 14:32   #1588
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez nieznanaala Pokaż wiadomość
Hej!
5.09.15 kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem+nie skończył we mnie. Był to dzień po miesiączce, która trwała ok. 5 dni. Moje cykle są nieregularne, od ok. 21-26 dni. Mój okres nastąpił 22.09 i trwał do ok. 26.09. Normalnie bolał mnie brzuch, piersi, wszystko tak jak na okres, normalnie obfity, kolor zawsze ten sam wiec nie ma możliwości żeby było to jakieś plamienie występujące w ciąży. Nawet robilam test ciazowy 11 dni postosunku i wyszedl negatywny, nawet zadnego cienia. Wczoraj zaobserwowalam żółtawy średnio rozciagliwy sluz, nie taki jak w czasie owulacji, 3/4 mniej rozciągliwy. Dzisiaj mam tzw. Suchość. Ale od kilku dni jest mi jakoś niedobrze, nie wymiotuje, nic. Mozliwe ze jest to spowodowane stresem przed egzaminami i ogólnie, czuje presję (rodzice, oceny, chłopak dziwnie się zachowuje i czeka mnie z nim poważna rozmowa). Okres powinnam dostać za ok. Tydzień. Czy jeśli możliwość ze jestem w ciąży mimo tych wszystkich rzeczy? Czy te lekkie nudności są spowodowane nadchodzącyn okresem? Pomożecie?
Nie, nie jesteś w ciąży. A jeśli ciągle masz jakieś wątpliwości to zrób test ponownie.





Cytat:
Napisane przez Kotuszynska Pokaż wiadomość
Czy uprawiając seks około 4 dni od spodziewanej miesiączki mogłam zajść w ciążę? (stosunek bez zabezpieczenia). Są to dni niepłodne czyli nie ma takiej możliwości?
Jest możliwość zajścia w ciąże.
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 18:26   #1589
Kotuszynska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Ale w końcu są to dni nieplodne ... ?
Kotuszynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 21:46   #1590
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kotuszynska Pokaż wiadomość
Ale w końcu są to dni nieplodne ... ?
Bywa, że owulacja występuje w czasie okresu.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.