Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 21:48   #3691
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
No, no, Czocher, jak masz płoblem, to Bałtek może Ci wytłumaczyć, że wszystko do siebie bałdzo bałdzo fajnie pasuje.
PYTANIE obiektywne nie związane z osoba Bogumiły a właściwie "a propos", czy tylko ja uważam iż przedrzeźnianie i naśmiewanie się z defektu jakim jest wadliwa wymowa głoski "r" jest słabe , żenujące, i poniżej kultury? czy w ogóle naśmiewanie się z defektów podobnych do tego trzyma jakiś poziom?
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:53   #3692
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
PYTANIE obiektywne nie związane z osoba Bogumiły a właściwie "a propos", czy tylko ja uważam iż przedrzeźnianie i naśmiewanie się z defektu jakim jest wadliwa wymowa głoski "r" jest słabe , żenujące, i poniżej kultury? czy w ogóle naśmiewanie się z defektów podobnych do tego trzyma jakiś poziom?
najpierw pisz na szaro, potem sobie snuj rozważania
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:55   #3693
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
najpierw pisz na szaro, potem sobie snuj rozważania
rozumiem ze przesłanie dotarło? temat dotyczy filmików urodowych, komentatorów i ich zachowania wiec nie musi być chyba na szaro. Z reszta serio kolor jest dla ciebie aż tak bardzo istotny? OK dla mnie może być nawet na fioletowo, ale zagadnienie pozostanie zagadnieniem. I bardzo proszę o mniej uszczypliwości. dziękuje.
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:58   #3694
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
rozumiem ze przesłanie dotarło? temat dotyczy filmików urodowych, komentatorów i ich zachowania wiec nie musi być chyba na szaro. Z reszta serio kolor jest dla ciebie aż tak bardzo istotny? OK dla mnie może być nawet na fioletowo, ale zagadnienie pozostanie zagadnieniem. I bardzo proszę o mniej uszczypliwości. dziękuje.

Z mojej strony nie było żadnych uszczypliwości i nie będę z Tobą wchodziła w zadne dyskusje i tłumaczenia, ponieważ jest to bezcelowe. Żegnam
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:59   #3695
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
rozumiem ze przesłanie dotarło? temat dotyczy filmików urodowych, komentatorów i ich zachowania wiec nie musi być chyba na szaro. Z reszta serio kolor jest dla ciebie aż tak bardzo istotny? OK dla mnie może być nawet na fioletowo, ale zagadnienie pozostanie zagadnieniem. I bardzo proszę o mniej uszczypliwości. dziękuje.
i kto to mówi Lusiu?
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 22:02   #3696
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
Z mojej strony nie było żadnych uszczypliwości i nie będę z Tobą wchodziła w zadne dyskusje i tłumaczenia, ponieważ jest to bezcelowe. Żegnam
ale ja nie bede wchodzil w zadne dyskusje z Toba i nie oczekuje twojego tłumaczenia , to w jaki sposob piszesz swiadczy o tobie, tyle.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
i kto to mówi Lusiu?
przepraszam ale nie rozumiem, czy ja kiedykolwiek naśmiewałem sie z takich ułomności w taki sposób , poproszę zatem o dowody, inaczej Twój przytyk uważam za bezpodstawny

Edytowane przez Arturo Sadi
Czas edycji: 2015-10-02 o 22:03
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 22:08   #3697
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
PYTANIE obiektywne nie związane z osoba Bogumiły a właściwie "a propos", czy tylko ja uważam iż przedrzeźnianie i naśmiewanie się z defektu jakim jest wadliwa wymowa głoski "r" jest słabe , żenujące, i poniżej kultury? czy w ogóle naśmiewanie się z defektów podobnych do tego trzyma jakiś poziom?
Też uważam, że to słabe. I... nie lubię jak ktoś pisze 'Boguśka'. Wydaje mi się to dziecinne.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 22:12   #3698
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Też uważam, że to słabe. I... nie lubię jak ktoś pisze 'Boguśka'. Wydaje mi się to dziecinne.
wiesz , Boguska czy Bogusia - obie formy w zasadzie sa poprawne , ale kurcze jakoś mi nie leży takie zachowanie jak kilku osób powyżej, sam nie wiem , rozumiem ploty, rozumiem wolność słowa, rozumiem nawet nadużywane tu stwierdzenie "konstruktywna krytyka" bardzo często mylone z krytykanctwem, ale szydzenie z czegoś co w zasadzie nie jest zależne od drugiej osoby? no nie wiem. Niech głos zabiorą "boginie plotkowego" ;-)))
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 22:21   #3699
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że jest odkrywcze, ale nie jest też tak skopane jak np. jej makijaże No i sama Szusz przy garach jest jakaś taka uśmiechnięta, żywa, widać, że lubi gotować. Zupełnie inaczej ją wtedy odbieram niż w rozmemłanych vlogach.

[COLOR=Silver]

coooo? chyba by mi załaskotało przełyk na śmierć

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

[COLOR=Silver]
[COLOR=Silver]

dziękuję fiolet z tej palety jest czadowy, jestem w nim zakochana.

też myślałam, że mnie załaskocze, ale nie spróbowałam kawałek i tak zostało


Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Szusz to jeszcze nic przy GlamPauli. paula też utrzymuje się z YT, a nawet nudnych vlogów nie wrzuca tylko zdrapywanie zdrapek i simsy.
hm, ale GlamPaula ma 23 lata i zupełnie inną widownię.

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
http://www.olfaktoria.pl/2015/10/pow...-fakty-i-mity/
Wpis Olfy o powiększaniu ust. Muszę przyznać, że jej usta są ładnie zrobione.
mi się nie podobają z daleka widać, że pontony, nie mój styl.

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
najpierw pisz na szaro, potem sobie snuj rozważania
dlaczego na szaro? Przecież to było odnośnie jutuberki
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 22:30   #3700
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

też myślałam, że mnie załaskocze, ale nie spróbowałam kawałek i tak zostało



hm, ale GlamPaula ma 23 lata i zupełnie inną widownię.


mi się nie podobają z daleka widać, że pontony, nie mój styl.


dlaczego na szaro? Przecież to było odnośnie jutuberki
Uznałam ze na szaro, ponieważ nawiązywał do mojej kultury osobistej, a to ma się nijak z filmikami urodowymi widocznie się nie znam, przepraszam
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 22:34   #3701
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
wiesz , Boguska czy Bogusia - obie formy w zasadzie sa poprawne , ale kurcze jakoś mi nie leży takie zachowanie jak kilku osób powyżej, sam nie wiem , rozumiem ploty, rozumiem wolność słowa, rozumiem nawet nadużywane tu stwierdzenie "konstruktywna krytyka" bardzo często mylone z krytykanctwem, ale szydzenie z czegoś co w zasadzie nie jest zależne od drugiej osoby? no nie wiem. Niech głos zabiorą "boginie plotkowego" ;-)))
Wiem, dlatego się nie czepiam
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 22:35   #3702
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
Uznałam ze na szaro, ponieważ nawiązywał do mojej kultury osobistej, a to ma się nijak z filmikami urodowymi widocznie się nie znam, przepraszam
nie bierz tego do siebie aż tak bardzo - pytanie było "apropos" nie wiem może ja jestem już za stary a czasy się zmieniły - dlatego spytałem
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 00:04   #3703
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

czytam komcie u Melevis a tam poziomkowe szalenstwo XD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 00:57   #3704
whatwhat
Raczkowanie
 
Avatar whatwhat
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 39
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
PYTANIE obiektywne nie związane z osoba Bogumiły a właściwie "a propos", czy tylko ja uważam iż przedrzeźnianie i naśmiewanie się z defektu jakim jest wadliwa wymowa głoski "r" jest słabe , żenujące, i poniżej kultury? czy w ogóle naśmiewanie się z defektów podobnych do tego trzyma jakiś poziom?
nareszcie ktoś to powiedział. rozumiem, podśmiechiwanie się z jej makijaży, czy recenzji, czy nawet błędów językowych. ale jej wada wymowy jest najprawdopodobniej związana z jej chorobą, nie ma na to wpływu, uważam to za MEGA żenadę. z resztą, nawet jakby nie była. każdy rodzi się z mniejszymi lub większymi defektami.
whatwhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 01:54   #3705
marzenulka16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez whatwhat Pokaż wiadomość
nareszcie ktoś to powiedział. rozumiem, podśmiechiwanie się z jej makijaży, czy recenzji, czy nawet błędów językowych. ale jej wada wymowy jest najprawdopodobniej związana z jej chorobą, nie ma na to wpływu, uważam to za MEGA żenadę. z resztą, nawet jakby nie była. każdy rodzi się z mniejszymi lub większymi defektami.
Wada wymowy to zaniedbanie rodziców, można to zwalczyć, ale rozumiem, że to nie było priorytetem na tle dużo poważniejszej choroby, nie chcę żeby zabrzmiało to źle, ale myślę, że taka mogła być sytuacja. Długo podczytuję i jakoś mogę odczytać z kontekstu, że to "wyśmiewanie" nie ma wymiaru chamstwa typu "zjedziemy ją za wszystko a jak skończą się tematy, to wyciągamy wadę wymowy".
marzenulka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 03:43   #3706
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

też myślałam, że mnie załaskocze, ale nie spróbowałam kawałek i tak zostało



hm, ale GlamPaula ma 23 lata i zupełnie inną widownię.


mi się nie podobają z daleka widać, że pontony, nie mój styl.


dlaczego na szaro? Przecież to było odnośnie jutuberki


Chyba raczej 21
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 06:28   #3707
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Enpleurs Pokaż wiadomość
My dzisiaj na wykładzie dowiedzieliśmy się, że należy mówić pracownikom katedry dzień dobry oraz że panowie powinni puszczać panie w drzwiach itd. Przez chwile się zastanawiałam jaki ja kierunek studiuje albo czy sali nie pomyliłam
Nawet nie wyobrażasz sobie co potrafią zrobić studenci i jak się zachować.

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/8VdcyjtkCZ/ a tu prosze, któż to z Olfą
Ojoj ktoś tu powinien zadbać o cerę bo mimo selektywnych kosmetyków za miliony monet, których oczywiście zazdroszczę wygląda ona kiepsko.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Zakupy Bogusi



Limonka limonkę limonką pogania
Vlog nie na moje siły, ale na miniaturce ma ładny makijaż.

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Szusz znowu się powtarzała... Nie wiem czemu mam wrażenie, że to co jej zajmuje tyyyle czasu komu innemu zajęłoby maks 3h. Padłam jak biadoliła ile ma spraw do załatwienia, ile rzeczy do zrobienia, po czym okazało się, że te sprawy i rzeczy to montaż filmu...
To jest zwykłą miągwa. Jęczy i jęczy robi mało i kiepsko ( patrz sprzątanie), marudzi i marudzi jest zmęczona a robota leży, bo całą swoją życiowa energię wkłada w jęczenie. W życiu osobistym unikam takich ludzi bo to jest zwykły wampir energetyczny.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 06:51   #3708
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
najpierw pisz na szaro, potem sobie snuj rozważania
skoro Arturo pisze o jutuberce, to dlaczego ma pisać na szaro?

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2015-10-03 o 07:07
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:12   #3709
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
skoro Arturo pisze o jutuberce, to dlaczego ma pisać na szaro?

Juz odpisalam na to Ciemnej.
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 07:25   #3710
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Chyba raczej 21
A sory, myslałam, ze wiecej : D
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:36   #3711
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Moja koleżanka kupiła roombę. Po pierwszym użyciu jej i pozostawieniu odkurzającej na czas wyjścia z domu dostała niezły ochrzan od sąsiadów. To ustrojstwo jest naprawdę głośne... Nie wyobrażam sobie, żeby mi to jeździło nad głową ponad godzinę więc współczuję sąsiadom Szusz. Pewnie nie wpadła na to, że hałas nie przeszkadza wyłącznie komuś kto nagrywa film. Po co odkurzyć w 15minut. Niech burczy sąsiadom i odkurza się samo. Co do jej zmęczenia, ona wie, że tak naprawdę nic nie robi, wie jak ludzie to odbierają więc jojczy i wmawia sobie i innym jaka to jest zmęczona i ile niby zrobiła. Wyobraźcie sobie prostą sytuację, jest ze znajomymi, rozmawiają o pracy jak to ludzie, a ona co? Rozejrzy się żeby zawołać i pokazać Kicię i Suszi? Wypali ile to godzin jej zajęło nakręcenie filmu, o zmontowaniu już nie wspomnę. Kilka razy już podkreślała jak to Tomek powiedział, że "wow kręcenie filmu rzeczywiście tyle czasu zajmuje". Aż oczy jej się błyszczały.
Siedzenie w domu odmóżdża i rozleniwia. Mi było ciężko tak wytrwać między zmianą pracy. Chata błyszczała, zakupy porobione, obiad też, a byłam świadoma, że to samo robiłam po pracy więc tak naprawdę to żaden wyczyn. Ona zakłada, że ciężko pracuje, bo sobie życzy żeby tak to było odbierane. Znajomi wiedzą co robi a ktoś nowy? Zapyta czym się zajmuje i usłyszy, że nagrywa na ytb. Nie dziwię się, że słyszy wymowne "aha" jak to często opowiadają youtuberzy. Pewnie potem pada, a czymś jeszcze się zajmujesz? Pracujesz gdzieś? Szczerze mówiąc to jest mi jej trochę żal.
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:52   #3712
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

https://m.youtube.com/watch?v=zlWOIIPPW88

Nowy blog u Laury, dużo Ninki
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 08:42   #3713
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Ulubieńcy CMB

201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 08:42   #3714
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka kupiła roombę. Po pierwszym użyciu jej i pozostawieniu odkurzającej na czas wyjścia z domu dostała niezły ochrzan od sąsiadów. To ustrojstwo jest naprawdę głośne... Nie wyobrażam sobie, żeby mi to jeździło nad głową ponad godzinę więc współczuję sąsiadom Szusz. Pewnie nie wpadła na to, że hałas nie przeszkadza wyłącznie komuś kto nagrywa film. Po co odkurzyć w 15minut. Niech burczy sąsiadom i odkurza się samo. Co do jej zmęczenia, ona wie, że tak naprawdę nic nie robi, wie jak ludzie to odbierają więc jojczy i wmawia sobie i innym jaka to jest zmęczona i ile niby zrobiła. Wyobraźcie sobie prostą sytuację, jest ze znajomymi, rozmawiają o pracy jak to ludzie, a ona co? Rozejrzy się żeby zawołać i pokazać Kicię i Suszi? Wypali ile to godzin jej zajęło nakręcenie filmu, o zmontowaniu już nie wspomnę. Kilka razy już podkreślała jak to Tomek powiedział, że "wow kręcenie filmu rzeczywiście tyle czasu zajmuje". Aż oczy jej się błyszczały.
Siedzenie w domu odmóżdża i rozleniwia. Mi było ciężko tak wytrwać między zmianą pracy. Chata błyszczała, zakupy porobione, obiad też, a byłam świadoma, że to samo robiłam po pracy więc tak naprawdę to żaden wyczyn. Ona zakłada, że ciężko pracuje, bo sobie życzy żeby tak to było odbierane. Znajomi wiedzą co robi a ktoś nowy? Zapyta czym się zajmuje i usłyszy, że nagrywa na ytb. Nie dziwię się, że słyszy wymowne "aha" jak to często opowiadają youtuberzy. Pewnie potem pada, a czymś jeszcze się zajmujesz? Pracujesz gdzieś? Szczerze mówiąc to jest mi jej trochę żal.
Alessandra, ale co Cię to w sumie obchodzi?
Po Twoim elaboracie wywodzę, że człowiek, który nie chodzi codziennie do pracy na góra 7:00 albo jeszcze gorzej - bezrobotny, to jakiś gorszy gatunek...
Żal Ci Szusz? Mi tam nikogo nie żal, dopóki sam do mnie nie przyjdzie się pożalić...


Mam jeszcze pytanie odnośnie najbardziej pożądanych odpowiedzi na zapytanie nowo poznanej osoby "czym się zajmujesz?". W dobrym tonie będzie "Właśnie rozmawiam z Tobą i przeprowadzam operację na otwartym sercu" czy może "własnie zdobywam Księżyc"?

Od dłuższego czasu zwracam uwagę na Twoje wypowiedzi i 99% tyczy się Szusz - a to dlaczego była w Berlinie i nie zwiedzała a to że nie odkurza, a to że nie pracuje.
A wiesz, jak wygląda sprawa w rzeczywistości? Może całymi dniami rozsyła CV, może jest chora, nie może znaleźć pracy...

Nie jestem wielbicielką Szusz, bo jej filmiki nie mają żadnego przekazu.
Ale nie chciałabym też, na pytanie tej nowej osoby odpowiedzieć "żyję życiem Szusz".

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2015-10-03 o 09:01
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 08:58   #3715
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Też uważam, że to słabe. I... nie lubię jak ktoś pisze 'Boguśka'. Wydaje mi się to dziecinne.
Boguśka? Serio? Jak ktoś pisze Bogu też nie? Może tylko ANIOŁEK? Sory - musiałam Jak jestem w stanie zrozumieć, że dla kogoś słabym jest naśmiewanie się z wady wymowy (za dużo chyba tego typu szydery widziałam na kafeterii i teraz mi się źle kojarzy), tak już w pisaniu Boguśka poważnie nie widzę niczego złego.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka kupiła roombę. Po pierwszym użyciu jej i pozostawieniu odkurzającej na czas wyjścia z domu dostała niezły ochrzan od sąsiadów. To ustrojstwo jest naprawdę głośne... Nie wyobrażam sobie, żeby mi to jeździło nad głową ponad godzinę więc współczuję sąsiadom Szusz. Pewnie nie wpadła na to, że hałas nie przeszkadza wyłącznie komuś kto nagrywa film. Po co odkurzyć w 15minut. Niech burczy sąsiadom i odkurza się samo. Co do jej zmęczenia, ona wie, że tak naprawdę nic nie robi, wie jak ludzie to odbierają więc jojczy i wmawia sobie i innym jaka to jest zmęczona i ile niby zrobiła. Wyobraźcie sobie prostą sytuację, jest ze znajomymi, rozmawiają o pracy jak to ludzie, a ona co? Rozejrzy się żeby zawołać i pokazać Kicię i Suszi? Wypali ile to godzin jej zajęło nakręcenie filmu, o zmontowaniu już nie wspomnę. Kilka razy już podkreślała jak to Tomek powiedział, że "wow kręcenie filmu rzeczywiście tyle czasu zajmuje". Aż oczy jej się błyszczały.
Siedzenie w domu odmóżdża i rozleniwia. Mi było ciężko tak wytrwać między zmianą pracy. Chata błyszczała, zakupy porobione, obiad też, a byłam świadoma, że to samo robiłam po pracy więc tak naprawdę to żaden wyczyn. Ona zakłada, że ciężko pracuje, bo sobie życzy żeby tak to było odbierane. Znajomi wiedzą co robi a ktoś nowy? Zapyta czym się zajmuje i usłyszy, że nagrywa na ytb. Nie dziwię się, że słyszy wymowne "aha" jak to często opowiadają youtuberzy. Pewnie potem pada, a czymś jeszcze się zajmujesz? Pracujesz gdzieś? Szczerze mówiąc to jest mi jej trochę żal.
Znowu z tą pracą? Matulu...
To znaczy tak - mnie też irytuje, jak ona wiecznie marudzi, jaka to jest zajęta, jak nie ma czasu - bo umówmy się - to jest po prostu jej rozwlekanie, międlenie się w tym mieszkaniu (taaak wiem, że widzę 20 minut z jej dnia, ale no umówmy się harówy to tam nie ma). Ale z drugiej strony - no tak kobita zarabia, skrzynek z piwem na zapleczu sklepu nie przenosi, fakt, ale wykonuje pracę zarobkową, więc naprawdę możnaby już dać spokój.
Po jej stronie leży, żeby nie robić z siebie męczennicy, bo też mnie to autentycznie denerwuje, kiedy mam dni, że nie wiem w co ręce włożyć, śpię po 5godzin,a i tak nie uważam mojej pracy za bardzo ciężką - potem sobie posłucham, jak to mimoza Szusz nie ogarnia, jaka przemęczona, Wystarczyłoby, żeby nie truła tyłka tym tematem i już trochę inaczej by się o tej jej pracy słuchało.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Ale ładny róż, pasują jej te włosy. O wiele lepiej to wygląda niż u Anieli.
Ładnie

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość

obczajam Pudelka i stwierdzam, że córka Bono to druga Munia.
A na ostatniej focie z ojcem to już w ogóle

co nieeee?
Nie Róziu, baaardzo nie, ale miło przeczytać, bo całkiem ładna dziołszka

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez bzebze Pokaż wiadomość
Kiedyś się na maksa zraziłam do Julii Kobus przez płaczliwe vlogi ale ostatnio nawet polubiłam, ma dużo pozytywnej energii.
Podoba Wam się jej uroda? Ja mam problem bo czasami jest dla mnie prześliczna a czasem totalnie mi się nie podoba. Ciekawa jestem czy ktoś z Was ma podobnie, ciekawe to
Dla mnie ona jest jakaś taka anemiczna, za chuda, zaniedbana. Nie podoba mi się taki typ, kojarzy mi się z Kristen Steward - czyli czitos stajl.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Na fali moich skojarzeń - nie mogłam się powstrzymać. Nie miałam zamiaru urazić niczyich uczuć religijnych, z góry uprzedzam



To chyba najbardziej kreatywna sklejka, jaką moje oczy wizażowe tu widziały - rozwaliłaś
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 09:02   #3716
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Alessandra, ale co Cię to w sumie obchodzi?
Po Twoim elaboracie wywodzę, że człowiek, który nie chodzi codziennie do pracy na góra 7:00 albo jeszcze gorzej - bezrobotny, to jakiś gorszy gatunek...
Żal Ci Szusz? Mi tam nikogo nie żal, dopóki sam do mnie nie przyjdzie się pożalić...
nadinterpretacja
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 09:13   #3717
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 09:13   #3718
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Jedzą.

Moje jedzą wszystko co im wpadnie w łapy. Nawet jak im nie wpadnie, to same wygrzebią (np. marchewki)
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 09:23   #3719
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI



nasza ulubienica
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 09:36   #3720
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

streszczenie:
- śniadanie kasza jaglana z borówkami i herbata(?)
- wyjaśnienie że jak będzie inny filmik niż vlog(o 9:30) to doda wcześniej niż vlog(o 9)
- piękna pogoda, boli Szuszke głowa
- "czy suszi pójdzie na spacer?"
- OOTD bejzikowa bluzka, dresy z Feni Pleasure i trampki -> pokaże się w lustrze
- idzie na pocztę, ale jednak nie idzie i siada na trawie. Bawi się z suszi.
idzie dalej.
- dalej opowiada o pogodzie
- je obiad stek i sałata
- czyta komentarze i odpowiada na komentarze, kicia jest mieszańcem, a szusz ogranicza mięso i produkty odzwierzęce
- montuje fim
-żegna się z nami
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-14 20:24:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.