Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-10, 09:27   #1621
aga23450
annan9208
 
Avatar aga23450
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Do usunięcia

Edytowane przez aga23450
Czas edycji: 2015-11-13 o 13:33 Powód: Do usunięcia
aga23450 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 09:33   #1622
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez niewinny roz Pokaż wiadomość
Ale pamiętajcie, że witamina C w większej ilości zakwasza mocz i powoduje poliurię.
Wzięta raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Ludzie robią codziennie rzeczy o wiele bardziej szkodliwe, np palenie.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 09:38   #1623
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez aga23450 Pokaż wiadomość
Czyli serio nie mam się czego obawiać? Po prostu tamte okresy w lipcu i sierpniu miałam krótsze i mniej obfite niż zazwyczaj (4 dni zamiast 6), a ten z września był już normalny, ale trwał dzień krócej niż zawsze (5dni) i to mnie zaniepokoiło.

Poczekam jeszcze na ten okres, może tak bardzo opóźnia mi się z tego stresu.
Noe panikuj, w ciąży nie jesteś.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 12:42   #1624
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez aga23450 Pokaż wiadomość
Czyli serio nie mam się czego obawiać? Po prostu tamte okresy w lipcu i sierpniu miałam krótsze i mniej obfite niż zazwyczaj (4 dni zamiast 6), a ten z września był już normalny, ale trwał dzień krócej niż zawsze (5dni) i to mnie zaniepokoiło.

Poczekam jeszcze na ten okres, może tak bardzo opóźnia mi się z tego stresu.
Na pewno spóźnia Ci się ze stresu skoro tak się nakręcasz i schizujesz. Dziewczyno uspokój się na pewno nie jesteś w ciąży.
Chyba, że liczysz na niepokalane poczęcie

Z Twoich wcześniejszych postów wyczytałam, że miewasz nieregularne okresy, więc jeżeli będziesz chciała zacząć uprawiać sex ze swoim chłopakiem to nie polecałabym kalendarzyka (czy aplikacji na telefonie) jako metody antykoncepcyjnej. Przy nieregularnych miesiączkach, dni płodne również mogą różnie wypadać.
Ja także mam nieregularne cykle... rozpiętość od 25 do 35 dni. Ginekolog mi powiedział, że odchylenia 5 dni w tą, czy w tamtą są w granicach normy.
Ale u mnie właśnie te nieregularne miesiączki i tym samym problem z wyliczeniem dni płodnych był dużym utrudnieniem przy staraniu o dziecko. Aktualnie jestem w 21 tygodniu ciąży, ale nie było łatwo wstrzelić się w owulację

Kiedyś tak się zestresowałam, że okres spóźnił mi się tydzień.
Innym razem dostałam okres... trwał 1 dzień, później 2 dni nic i od 3 dnia znowu krwawienie przez kilka dni. I takie zaburzenia także miałam ze stresu. Ginekolog powiedział, że czasem tak się może zdarzyć i już.

Więc wyluzuj dziewczyno, a wszystko wróci do normy
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 13:15   #1625
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Wzięta raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Ludzie robią codziennie rzeczy o wiele bardziej szkodliwe, np palenie.
No, a sportowcy biorą wit. C na ból mięśni i jakoś żyją.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 07:04   #1626
ula10219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 7
Czy to ciąża?

w tamtym tygodniu zrobiłam dwa testy ciążowe i oba wyszły pozytywnie...ale druga kreska była blada. Tydzień spóźnia mi się okres. Czy to ciąża? Chciałabym iść do lekarza aby to potwierdził, ale mam 17 lat i boje się że nie przyjmie mnie bez rodzica, nie chciałabym na razie informować o tym rodziców i zależy mi żeby iść sama lub z chłopakiem który ma 22 lata. Myslicie że mnie przyjmie?
ula10219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 07:38   #1627
marekk9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Witam. Czy podczas niepelnego wytrysku moglo dojsc do zaplodnienia bez prezerwatywy? dosłownie 2 kropelki. Dziewczyna bierze codziennie o 17 tabletke anty, Nara** plus do konca blistra zostało jej 8 tabletek, Dodatkowo pod tym stosunku od razu wzięła tabletkę ella One.
marekk9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 07:40   #1628
Karolina233233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 19
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez marekk9 Pokaż wiadomość
Witam. Czy podczas niepelnego wytrysku moglo dojsc do zaplodnienia bez prezerwatywy? dosłownie 2 kropelki. Dziewczyna bierze codziennie o 17 tabletke anty, Nara** plus do konca blistra zostało jej 8 tabletek, Dodatkowo pod tym stosunku od razu wzięła tabletkę ella One.
Skoro bierze tabletki antykoncepcyjne to raczej nie, ale ryzyko jest zawsze
Karolina233233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 07:46   #1629
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez marekk9 Pokaż wiadomość
Witam. Czy podczas niepelnego wytrysku moglo dojsc do zaplodnienia bez prezerwatywy? dosłownie 2 kropelki. Dziewczyna bierze codziennie o 17 tabletke anty, Nara** plus do konca blistra zostało jej 8 tabletek, Dodatkowo pod tym stosunku od razu wzięła tabletkę ella One.

A po co w takim razie bierze ta antykoncepcję? Ładna bombę hormonalna sobie zafundowala.
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 08:10   #1630
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez marekk9 Pokaż wiadomość
Witam. Czy podczas niepelnego wytrysku moglo dojsc do zaplodnienia bez prezerwatywy? dosłownie 2 kropelki. Dziewczyna bierze codziennie o 17 tabletke anty, Nara** plus do konca blistra zostało jej 8 tabletek, Dodatkowo pod tym stosunku od razu wzięła tabletkę ella One.
Znajdź hurtownie i kup ze 100 tabletek ella one.
I niech dziewczyna łyka po każdym stosunku przerywanym stosując tabletki anty:banghead:

A tak na poważnie to zamiast seks uprawiać to idźcie zabawki z piaskownicy posprzątać.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 08:33   #1631
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy to ciąża?

Gratulacje będziesz mamą.
Lepiej idź szybko do lekarza jeśli zależy Ci na becikowym.
I rodzice nie muszą wiedzieć po co idziesz. Możesz powiedzieć, że chcesz zrobić cytologię.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 11:25   #1632
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez marekk9 Pokaż wiadomość
Witam. Czy podczas niepelnego wytrysku moglo dojsc do zaplodnienia bez prezerwatywy? dosłownie 2 kropelki. Dziewczyna bierze codziennie o 17 tabletke anty, Nara** plus do konca blistra zostało jej 8 tabletek, Dodatkowo pod tym stosunku od razu wzięła tabletkę ella One.
Jeżeli bierze tabletki antykoncepcyjne i nie pominęła żadnej... oraz nie piła alkoholu, to nie macie się czym martwić.

Ta tabletka ella one - to już przesada.
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 13:27   #1633
taka_jakas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 74
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej Ratujcie!

Otóż 19 dnia cyklu kochałam się z partnerem. Użyliśmy prezerwatywy jednak przy którymś z kolei stosunku facet nałożył ją najpierw odwrotnie po czym obrócił i dopiero rozciągnął na członku. Czy istnieje szansa zapłodnienia preejakulatem, który mógł znajdować się na członku i później trafić do pochwy z powodu odwrócenia zbiorniczka przy zakładaniu? (mam nadzieję, że dobrze opisałam)

Warto brać tabletkę po?
taka_jakas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 13:53   #1634
taka_jakas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 74
Proszę o szybkie odpowiedzi... czy mam brać tabletkę po?

W nocy odbyłam z partnerem stosunek. Był to mój 19 dc o ile coś to zmienia bo nie prowadzę regularnych obserwacji i pomiarów.

Przy którymś z kolei stosunku partner najpierw położył prezerwatywę na członku odwrotną stroną i dopiero po odwróceniu ją rozwinął. Boję się, że preejakulat mógł się znajdować na członku i poprzez to obrócenie gumki dostać się do pochwy.

Czy jest sens abym brała tabletkę po?

Wiem, że to pytanie jest może nieco dziecinne i ale na prawdę jestem zestresowana. Nie jest to odpowiedni czas w moim życiu na posiadanie dziecka.

Nie zlinczujcie mnie ale czy wezmę tabletkę po czy nie to i tak zdecydowałabym się na tabletki wczesnoporonne w razie W.

Jak duże jest ryzyko?

Zdaje sobie sprawę, że pytanie jest dość daremne zwłaszcza biorąc pod uwagę, iż sama niewiele pamiętam z tej sytuacji...
taka_jakas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 14:04   #1635
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Proszę o szybkie odpowiedzi... czy mam brać tabletkę po?

Nie ma sensu. O ile tylko preejakulatu się obawiasz.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 14:12   #1636
taka_jakas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 74
Dot.: Proszę o szybkie odpowiedzi... czy mam brać tabletkę po?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nie ma sensu. O ile tylko preejakulatu się obawiasz.
Dziękuję za odpowiedź

Tylko i wyłącznie. Każdy stosunek był w prezerwatywie i bez wytrysku w pochwie.

Teraz będę 2 tygodnie schizowała...
taka_jakas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 14:16   #1637
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Proszę o szybkie odpowiedzi... czy mam brać tabletkę po?

Chodziło mi raczej o to, że skoro stosunków było więcej, to na prezerwatywie mogła być sperma a nie preejakulat. Chyba, że się mył/wycierał pomiędzy, wtedy raczej nie ma problemu.
Nie schizuj, przemyśl sobie dokładnie na ile to ryzyko wystąpiło i zdecyduj czy chcesz łykać tabletkę. To Twoje ciało, Ty tam byłaś i wiesz co zaszło, Ty wiesz czy przeżyjesz te dwa tygodnie w miarę normalnie, czy będziesz zżerana przez stres. Jak masz przeżywać piekło przez dwa tygodnie, to idź po tę tabletkę żeby nie szarpać nerwów.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 14:28   #1638
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Proszę o szybkie odpowiedzi... czy mam brać tabletkę po?

Preejakulat, to naturalny śluz lubrykacyjny o konsystencji lekko lepkiego, przezroczystego żelu, wydzielający się już w chwili podniecenia a nie dopiero przed wytryskiem
Jest dokładnie taki sam u mężczyzny i kobiety. Jest pozbawiony smaku i zapachu. Ma na celu ułatwić poślizg w czasie stosunku, zapobiegać obtarciom, alkalizować u mężczyzny cewkę moczowo-płciową. Jest to specjalizowana wydzielina pary gruczołów Cowpera u mężczyzn, z ujściem do cewki poniżej gruczołu krokowego (prostaty). Odpowiednikiem u kobiet są gruczoły Bartholina, z ujściem w przedsionku pochwy

Śluz sam w sobie nie może zawierać plemników, bo powstaje w innym celu i miejscu.

Logiczne


Ja od 2 lat stosuję stosunek przerywany...bywają momenty, że jak jestem podniecony, a partnerka sucha, to śluzem swoim ją nawilżam i jakoś ciąży nie ma...

ps. ze zdrowiem wszystko w porządku uprzedzając złośliwości

Ja na Twoim miejscu nie martwiłbym się, no chyba że partner miał "pozostałości" po wcześniejszym stosunku, penisa nie umytego i braku oddania moczu Ale skoro o tym nie wspomniałaś to nie powinnaś tabletki brać - ja bym nie brał.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 14:29   #1639
taka_jakas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 74
Dot.: Proszę o szybkie odpowiedzi... czy mam brać tabletkę po?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chodziło mi raczej o to, że skoro stosunków było więcej, to na prezerwatywie mogła być sperma a nie preejakulat. Chyba, że się mył/wycierał pomiędzy, wtedy raczej nie ma problemu.
Nie schizuj, przemyśl sobie dokładnie na ile to ryzyko wystąpiło i zdecyduj czy chcesz łykać tabletkę. To Twoje ciało, Ty tam byłaś i wiesz co zaszło, Ty wiesz czy przeżyjesz te dwa tygodnie w miarę normalnie, czy będziesz zżerana przez stres. Jak masz przeżywać piekło przez dwa tygodnie, to idź po tę tabletkę żeby nie szarpać nerwów.

Właśnie mył się i tego pilnowaliśmy ale z nerwów to ja już nic nie wiem...
taka_jakas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 22:14   #1640
Kotuszynska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Ile mniej więcej okres się spóźnia wtedy kiedy można powiedzieć ,że prawdopodobnie jest to spowodowane ciąża.
Kotuszynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 06:36   #1641
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kotuszynska Pokaż wiadomość
Ile mniej więcej okres się spóźnia wtedy kiedy można powiedzieć ,że prawdopodobnie jest to spowodowane ciąża.
9 miesięcy.

A tak serio to zależy. Może się spóźniać i 2 tygodnie tylko dlatego że ktoś się stresuje i wmawia sobie ciążę. Jeżeli termin miesiączki minął to warto zrobić test i będzie jasne.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 13:06   #1642
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez aga23450 Pokaż wiadomość
Czyli serio nie mam się czego obawiać? Po prostu tamte okresy w lipcu i sierpniu miałam krótsze i mniej obfite niż zazwyczaj (4 dni zamiast 6), a ten z września był już normalny, ale trwał dzień krócej niż zawsze (5dni) i to mnie zaniepokoiło.

Poczekam jeszcze na ten okres, może tak bardzo opóźnia mi się z tego stresu.
No serio.

Okres to nie zegarek. Nawet jak do tej pory każdy Twój okres wyglądał identycznie (w co wątpię) to mógł się zdarzyć w końcu taki, który wygląda inaczej. I to jest NORMALNE.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
A tak serio to zależy. Może się spóźniać i 2 tygodnie tylko dlatego że ktoś się stresuje i wmawia sobie ciążę. Jeżeli termin miesiączki minął to warto zrobić test i będzie jasne.
Mnie potrafi się spóźnić 2 tygodnie z powodu przesilenia wiosennego, tydzień w przypadku przeziębienia... Także Kotuszynska, byłabym spokojna jeśli chodzi o 2-3 tygodnie, plus w międzyczasie tak jak aKatia pisze, zrób test.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 16:46   #1643
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Mylicie pojęcia chyba. Tuż przed wytryskiem, podczas kropelkowania to na bank mogą być zdrowe plemniki i można zajść w ciążę "z niczego". Ale ot tak? Od kropli śluzu? Serio? Ludzie, przesadzacie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 17:51   #1644
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mylicie pojęcia chyba. Tuż przed wytryskiem, podczas kropelkowania to na bank mogą być zdrowe plemniki i można zajść w ciążę "z niczego". Ale ot tak? Od kropli śluzu? Serio? Ludzie, przesadzacie.
Kaguya, ciąże bez zabezpieczenia, przy stosunku przerywanym, biorą się z błędów w jego stosowaniu a nie z preejakulatu

Jak dochodzi do błędów w stosowaniu stosunku przerywanego i wysokiego wskaźnika Pearla?
Zapłodnienie powodowane jest poprzez spóźnienie wycofania penisa z pochwy (a nie przez śluz). To tak ogólnie, bo błąd polega na tym, że mężczyzna (zwłaszcza mało doświadczony) wykonując ruchy frykcyjne, zbytnio zbliża się do fazy orgazmu. Kiedy orgazm już się zainicjuje, to mimo że przerwie ruchy, następuje równocześnie pierwszy skurcz wytryskowy i pierwsza porcja nasienia (nie śluzu ) potrafi dobić do ujścia cewki. U mnie wygląda to tak, że 1,5 roku praktykujemy przerywany (mimo, że problem omawiany jest na podstawie obiekcji śluzu).. co można powiedzieć jak np. stosunek trwa średnio ok 20 min.. to na samym poczatku gry wstępnej już śluz mam... przez 18 min seksu też DUŻO śluzu uleci, a dzieci jeszcze nie mamy, bo wytrysk zawsze był poza - dokańczany ręką (no może czasami w środku bo wyliczyliśmy sobie, że możemy - regularne cykle).

Konkludując: Bezpiecznego seksu trzeba się nauczyć treningiem, podczas stosowania innych zabezpieczeń oraz wiedzą fizjologiczną. Dopiero jak poczuje się pewność działań, mając stabilny związek, przyszłościowy, że ewentualny błąd nie spowoduje katastrofy - to można zrezygnować z antykoncepcji (tak jest w moim przypadku )

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2015-10-13 o 17:55
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 09:06   #1645
Irminawithlove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 109
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Mam cykle 28,29, 30 dniowe. W 12 dniu cyklu 2 razy uprawiałam seks z chlopakiem, kazdy stosunek byl zabezpieczony prezerwatywą, żadna nie pękła ani nic. Po pierwszym stosunku chłopak poszedł sie tam wytrzec, po tym nie umył rąk. Między pierwszym a drugim stosunkiem minęło jakieś 20, może 30 minut. Znowu byl to stosunek w gumce z tym ze boje sie ze np. na penisie mogla zostac resztka spermy i wykonujac ruchy frykcyjne ta gumka sie przesuwala i cos dostalo sie do srodka. Poza tym chlopak zakladal prezerwatywe tymi nieumytymi rekami i tez obawiam sie ze cos moglo zostac na rekach po tych 20,30 minutach. Moge byc w ciazy? Dodam ze teraz teoetycznie jestem 6 dni przed okresem, zazwyczaj normalnie mam juz pms, a teraz nic i nie wiem.. stresuje sie bardzo.
Irminawithlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 11:05   #1646
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Ciąża na 100%. Możesz poinformować rodzinę.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 12:40   #1647
niebieskosc4
Raczkowanie
 
Avatar niebieskosc4
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 79
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Tak, ciaża jest w tej sytuacji praktycznie pewna. Mozesz juz planować imię dla dziecka, patrząc na to jak zostało poczęte, Jezus byłoby strzałem w dziesiątkę.
niebieskosc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:29   #1648
Irminawithlove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 109
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Ciąża na 100%. Możesz poinformować rodzinę.
Cytat:
Napisane przez niebieskosc4 Pokaż wiadomość
Tak, ciaża jest w tej sytuacji praktycznie pewna. Mozesz juz planować imię dla dziecka, patrząc na to jak zostało poczęte, Jezus byłoby strzałem w dziesiątkę.

Mówicie serio?
Irminawithlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:33   #1649
Karolina233233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 19
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Wczoraj skończył się mi okres, dzisiaj rano uprawiałam sex z chłopakiem, jak nigdy trochę bolało. Po jakiejś godzinie od stosunku zauważyłam na bieliźnie brązowe plamy.. Później jak byłam w toalecie zauważyłam że ta brązowa wydzielina jest jak mocz. Co to może być, mogłam sobie coś uszkodzić?
Karolina233233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:33   #1650
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Irminawithlove Pokaż wiadomość
Mówicie serio?
Si
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.