Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-14, 13:35   #1651
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Irminawithlove Pokaż wiadomość
Mówicie serio?
Tak
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:36   #1652
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Karolina233233 Pokaż wiadomość
Wczoraj skończył się mi okres, dzisiaj rano uprawiałam sex z chłopakiem, jak nigdy trochę bolało. Po jakiejś godzinie od stosunku zauważyłam na bieliźnie brązowe plamy.. Później jak byłam w toalecie zauważyłam że ta brązowa wydzielina jest jak mocz. Co to może być, mogłam sobie coś uszkodzić?
Jak kończy ci sie miesiączka to chyba normalne jest że sie plami na tak właśnie brazowo...

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Tak
;-)
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 14:29   #1653
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Irminawithlove Pokaż wiadomość
Mówicie serio?
Serio to załamać ręce można. Że dziewczyna biorąca się za seks nie wie w jakich warunkach można zajść w ciążę. Jak się dowiesz ile potrzeba spermy do zapłodnienia i w jakim otoczeniu musi się ona znajdować, aby plemniki nie zostały uszkodzone to wróć do seksu.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 16:17   #1654
Irminawithlove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 109
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dlaczego wiec nie mam objawow pms ktore mialam zawsze przed okresem?
Irminawithlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 16:55   #1655
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Irminawithlove Pokaż wiadomość
Dlaczego wiec nie mam objawow pms ktore mialam zawsze przed okresem?
Ponieważ Twój organizm to nie zegarek.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 17:26   #1656
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Ponieważ Twój organizm to nie zegarek.
Nic dodać nic ująć. Chyba wczoraj w tym wątku pisałam, że nawet jak do tej pory miałaś standardowe objawy przed i zawsze taki sam okres to w końcu zdarzy się tak, że coś będzie inaczej, ale będzie to normalne.

W Twoim przypadku niemożliwe jest przeniesienie nasienia o jakim piszesz, więc albo brak PMSu jest bez powodu, albo coś Ci dolega. Na pewno powodem tym nie jest ciąża.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 22:12   #1657
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Irminawithlove Pokaż wiadomość
Dlaczego wiec nie mam objawow pms ktore mialam zawsze przed okresem?
Jak się zestresujesz to i okres Ci się będzie spóźniał i objawy inne będziesz miała.
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-15, 06:59   #1658
Irminawithlove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 109
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Czy brak pms moze byc spowodowany przeziebieniem albo tym ze ostatnio jadlam troche mniej niz zazwyczaj?
Irminawithlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 07:13   #1659
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Irminawithlove Pokaż wiadomość
Czy brak pms moze byc spowodowany przeziebieniem albo tym ze ostatnio jadlam troche mniej niz zazwyczaj?
Nie no co ty, na pewno jesteś w ciąży.

Serio, okres może się przesunąć z wielu powodów, pms może być słabszy albo wcale może go nie byc. Żywy organizm ma to do siebie że nie działa za każdym razem idealnie jak maszyna.

Nie jesteś w ciąży, obejrzyj jakiś film, kup ciekawą książkę, zajmij się czymś innym bo takie rozmyślania ci jeszcze bardziej przesuną okres.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 11:46   #1660
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Irminawithlove Pokaż wiadomość
Czy brak pms moze byc spowodowany przeziebieniem albo tym ze ostatnio jadlam troche mniej niz zazwyczaj?
Oczywiście. Jak wspominałam, gdy tylko zaczynam kichać i sięgać po chusteczki to pierwsza moja myśl: "ciekawe o ile tym razem przesunie mi się okres?".
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 13:12   #1661
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Oczywiście. Jak wspominałam, gdy tylko zaczynam kichać i sięgać po chusteczki to pierwsza moja myśl: "ciekawe o ile tym razem przesunie mi się okres?".
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 13:21   #1662
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
Co w tym śmiesznego?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 14:12   #1663
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Co w tym śmiesznego?
Jak to co? Serio kichając myślisz o okresie?
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 14:16   #1664
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
Jak to co? Serio kichając myślisz o okresie?
No tak. Od razu jedno z drugim się w moim przypadku wiąże, a często zależy mi, aby okres nie występował w jakimś tam terminie, a przeziębienie ma na to duży wpływ i wtedy kalkuluję na nowo, kiedy mogę się okresu spodziewać.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 14:44   #1665
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
No tak. Od razu jedno z drugim się w moim przypadku wiąże, a często zależy mi, aby okres nie występował w jakimś tam terminie, a przeziębienie ma na to duży wpływ i wtedy kalkuluję na nowo, kiedy mogę się okresu spodziewać.
Ale tak po paru kichnięciach i już... okres Ci się przesuwa?
Ja rozumiem, po grypie, czy mega przeziębieniu... ale po iluś tam kichnięciach?
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 15:07   #1666
Karolina233233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 19
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dziewczyny to normalne, że 3 dni po okresie nadal boli mnie podbrzusze? Dosyć silne są te bóle.. Dodam że biorę antykoncepcje, żeby wyregulować miesiączki i "rozpuścić torbiel". Nie wiem co robić, jedzenie codziennie tabletek przeciwbólowych nie jest dobrym rozwiązaniem

Edytowane przez Karolina233233
Czas edycji: 2015-10-16 o 15:09
Karolina233233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 15:30   #1667
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Karolina233233 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to normalne, że 3 dni po okresie nadal boli mnie podbrzusze? Dosyć silne są te bóle.. Dodam że biorę antykoncepcje, żeby wyregulować miesiączki i "rozpuścić torbiel". Nie wiem co robić, jedzenie codziennie tabletek przeciwbólowych nie jest dobrym rozwiązaniem
Antykoncepcja na torbiel... hmmm
Ja brałam taki lek Duphaston i po miesiącu 2 torbiele się wchłonęły.

A od jakiego czasu bierzesz antykoncepcję? Generalnie przy tabletkach powinnaś mieć łagodniejsze miesiączki, a jeżeli odczuwasz silny bó (tak jak piszesz), to na Twoim miejscu biegusiem udałabym się do lekarza.
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 15:43   #1668
Karolina233233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 19
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
Antykoncepcja na torbiel... hmmm
Ja brałam taki lek Duphaston i po miesiącu 2 torbiele się wchłonęły.

A od jakiego czasu bierzesz antykoncepcję? Generalnie przy tabletkach powinnaś mieć łagodniejsze miesiączki, a jeżeli odczuwasz silny bó (tak jak piszesz), to na Twoim miejscu biegusiem udałabym się do lekarza.
Zaczęłam już drugie opakowanie, więc drugi miesiąc. Silne Bóle zaczęłam odczuwać w pierwszy dzień okresu, a trwają aż do teraz co prawda są łagodniejsze ale to jednak dalej ból.. Miesiączką obfita, trwała 7 dni.
Karolina233233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 15:49   #1669
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Karolina233233 Pokaż wiadomość
Zaczęłam już drugie opakowanie, więc drugi miesiąc. Silne Bóle zaczęłam odczuwać w pierwszy dzień okresu, a trwają aż do teraz co prawda są łagodniejsze ale to jednak dalej ból.. Miesiączką obfita, trwała 7 dni.
Czyli o ile dobrze zrozumiałam, właśnie skończył Ci się okres po 1 opakowaniu tabletek- tak?
Pewnie organizm szaleje przez hormony, które mu zafundowałaś. A może gin źle Ci dobrała tabletki (teraz jest ich tyle, że głowa mała).
Sama musisz określić jak silny ból odczuwasz - jeżeli nie możesz wytrzymać, to do lekarza i to już.
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 09:13   #1670
zakasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej dziewczyny,
jestem zażenowana, bo piszę tu już drugi raz w krótkim okresie czasu, ale nie wiem czy po prostu mam takiego pecha z jakimiś dziwnymi sytuacjami ostatnio, czy stałam się bardziej przewrażliwiona. Na początku stwierdziłam, że zachowam spokój i zamiast pisać wam tutaj na forum popatrzę trochę na internecie czy to rzeczywiście była ryzykowna sytuacja i to chyba było najgorsze co mogłam zrobić

Okej, więc wczoraj zdarzyła mi się pierwszy raz taka sytuacja z prezerwatywą. Uprawialiśmy seks, ja byłam na górze i nagle widzę, że spod prezerwatywy wycieka biały płyn. Nigdy tak nam się nie stało! Jestem pewna, że ten płyn to był płyn preejakulacyjny mojego partnera wyciekający spod prezerwatywy. On się tym jakoś specjalnie nie przejął; obejrzał wszystko dookoła, była to mała pojedyncza strużka białego płynu od dołu penisa (w sensie od strny jąder), tak około 2/3cm. Mówi też, że płyn nie był nigdzie rozmazany/maźnięty czy coś, więc twierdzi, że nie ma szansy żebym tego jakoś dotknęła. Poza tym on był na dole, więc płyn nie miał prawa iść w górę na prezerwatywę (chyba, że jakoś go zaczepiłam wargami sromowymi albo łechtaczką??). Tak czy inaczej, ja w momencie kiedy to spostrzegłam tak spanikowałam, że już sama nie wiem jak to wyglądało, jestem w kropce! Cały czas myślałam, że płyn przy prezerwatywie (w miejscu gdzie wyciekał) był rozmazany, ale nie wiem czy to sobie wkręcam z paniki, czy rzeczywiście tak było - mój chłopak mówi że nie. Ciągle argumentuje, ze nie ma żadnej szansy. Był to mój 4 dzień cyklu przy cyklach 29-31, używaliśmy też tego żelu nawilżającego Durex, który ponoć może utrudniać ruchliwość plemników.

Co ja mam o tym myśleć!
zakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 15:30   #1671
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zakasia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
jestem zażenowana, bo piszę tu już drugi raz w krótkim okresie czasu, ale nie wiem czy po prostu mam takiego pecha z jakimiś dziwnymi sytuacjami ostatnio, czy stałam się bardziej przewrażliwiona. Na początku stwierdziłam, że zachowam spokój i zamiast pisać wam tutaj na forum popatrzę trochę na internecie czy to rzeczywiście była ryzykowna sytuacja i to chyba było najgorsze co mogłam zrobić

Okej, więc wczoraj zdarzyła mi się pierwszy raz taka sytuacja z prezerwatywą. Uprawialiśmy seks, ja byłam na górze i nagle widzę, że spod prezerwatywy wycieka biały płyn. Nigdy tak nam się nie stało! Jestem pewna, że ten płyn to był płyn preejakulacyjny mojego partnera wyciekający spod prezerwatywy. On się tym jakoś specjalnie nie przejął; obejrzał wszystko dookoła, była to mała pojedyncza strużka białego płynu od dołu penisa (w sensie od strny jąder), tak około 2/3cm. Mówi też, że płyn nie był nigdzie rozmazany/maźnięty czy coś, więc twierdzi, że nie ma szansy żebym tego jakoś dotknęła. Poza tym on był na dole, więc płyn nie miał prawa iść w górę na prezerwatywę (chyba, że jakoś go zaczepiłam wargami sromowymi albo łechtaczką??). Tak czy inaczej, ja w momencie kiedy to spostrzegłam tak spanikowałam, że już sama nie wiem jak to wyglądało, jestem w kropce! Cały czas myślałam, że płyn przy prezerwatywie (w miejscu gdzie wyciekał) był rozmazany, ale nie wiem czy to sobie wkręcam z paniki, czy rzeczywiście tak było - mój chłopak mówi że nie. Ciągle argumentuje, ze nie ma żadnej szansy. Był to mój 4 dzień cyklu przy cyklach 29-31, używaliśmy też tego żelu nawilżającego Durex, który ponoć może utrudniać ruchliwość plemników.

Co ja mam o tym myśleć!
Nie jesteś w ciąży.
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 20:48   #1672
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

przy takim poziomie paniki jesteście w stanie czuć jakąkolwiek przyjemność z seksu?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 17:14   #1673
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
Ale tak po paru kichnięciach i już... okres Ci się przesuwa?
Ja rozumiem, po grypie, czy mega przeziębieniu... ale po iluś tam kichnięciach?
Przecież napisałam, że jak kicham i sięgam po chusteczki, czyli jak pojawiają się u mnie pierwsze oznaki przeziębienia.
Nie potrzebuję grypy do zmiany terminu okresu, wystarczy zwykłe przeziębienie. Trzeci raz piszę

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
przy takim poziomie paniki jesteście w stanie czuć jakąkolwiek przyjemność z seksu?
Dobre pytanie. Aczkolwiek panika przychodzi pewnie po seksie, a szkoda.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 19:23   #1674
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Przecież napisałam, że jak kicham i sięgam po chusteczki, czyli jak pojawiają się u mnie pierwsze oznaki przeziębienia.
Nie potrzebuję grypy do zmiany terminu okresu, wystarczy zwykłe przeziębienie. Trzeci raz piszę

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------


Dobre pytanie. Aczkolwiek panika przychodzi pewnie po seksie, a szkoda.
To masz,, przekichane,, ;-) hehe ale przynajmniej sie nie stresujesz że w ciąży jesteś jak ci sie opóźnia, bo wiesz że kichalas i że to przez przeziebienie. Dobrze jest znac siebie.

Paniki nie powinno byc u kobiety ktora wspolzyje czy to przed czy po wspolzyciu. Oznacza to ze jest przygotowana na to... A nie rach ciach, wsadził nie wsadził w sumie to przez majtki raz dotknął i czy ja jestem w ciąży? Nooo... Oczywiście że tak ;-)
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 19:59   #1675
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Oczywiście. Jak wspominałam, gdy tylko zaczynam kichać i sięgać po chusteczki to pierwsza moja myśl: "ciekawe o ile tym razem przesunie mi się okres?".
A myślałam, że to sarkazm
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 20:10   #1676
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A myślałam, że to sarkazm
Co jakiś czas w tej części wątku jak i w poprzedniej piszę, że wiele rzeczy wpływa na przesunięcie okresu, a ja jestem przykładem, że okres może się przesunąć zarówno z powodu przeziębienia, przesilenia wiosennego/jesiennego czy zmiany klimatu - myślałam, że ktoś to zapamiętał, ale widać produkuję się na darmo
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 17:43   #1677
tenisistka514
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Czy mogę być w ciąży?

W niedzielę(18.10) ja i mój chłopak przeżyliśmy nasz Pierwszy raz. Można to tak nazwać.. Poniosły nas emocje i nie zabezpieczylismy się(wiem, jak teraz pomyślę to pukam się w czoło), nie wszedł we mnie do końca i wykonał 2 pchnięcia, trwało to może z 5-10 sekund. Później próbowaliśmy, ale atmosfera opadła i do Zbliżenia nie doszło. Okres skończył mi się w środę(14.10). Okres mam nieregularny, we wrześniu miałam 2 razy(na początku i w połowie). Jutro idę do ginekologa, ale nie wytrzymuje już. Czytam te fora Wszystkie i dostaje schizy!
tenisistka514 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 18:34   #1678
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

To nie czytaj.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 18:40   #1679
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez tenisistka514 Pokaż wiadomość
W niedzielę(18.10) ja i mój chłopak przeżyliśmy nasz Pierwszy raz. Można to tak nazwać.. Poniosły nas emocje i nie zabezpieczylismy się(wiem, jak teraz pomyślę to pukam się w czoło), nie wszedł we mnie do końca i wykonał 2 pchnięcia, trwało to może z 5-10 sekund. Później próbowaliśmy, ale atmosfera opadła i do Zbliżenia nie doszło. Okres skończył mi się w środę(14.10). Okres mam nieregularny, we wrześniu miałam 2 razy(na początku i w połowie). Jutro idę do ginekologa, ale nie wytrzymuje już. Czytam te fora Wszystkie i dostaje schizy!
Idź i zapytaj jak to się dzieje, że kobieta w ciąże zachodzi.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 21:30   #1680
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez tenisistka514 Pokaż wiadomość
Jutro idę do ginekologa, ale nie wytrzymuje już. Czytam te fora Wszystkie i dostaje schizy!
Może starczy podręcznik biologi, rozdział o rozmnażaniu się ssaków?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.